Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Βρε Δωρουλα μου Μακαρι να πανε ολα καλα ρε κοριτσακι.Περαστικα !!!!

Μαριγουλα οταν λεμε τα ποδια ψηλα εννοεις σε μαξιλάρι?καο σε τι βοηθαει αυτο?

Αναστασία και σενα μεγαλο ειναι ε?πως το είδες στο 3d?ειδες φατσούλα?

Καλημέρα!!! Σε μαξιλάρι μου είπε οσο πιο πολυ. Τώρα σε τι βοηθάει δεν έχω ιδέα. Πάντως οσες φορές νοσηλευτικά τα πόδια μου τα είχαν ψηλά! 

  • Μου αρέσει 1

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι εξετασεις της βγηκαν καλες δεν εδειξαν μολυνση ουτε φλεγμονη και τα λευκα πολυ καλα. Θα το αντιμετωπισουμε με φαρμακακια για συσπασεις και πολυυυυ ξαπλα!!!

  • Μου αρέσει 3

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα κι απο μενα. Τιποτα Ειρηνη μου και δε θελω να την ενοχλησω. 

μπραβο στο κοριτσακι μας!! ευχαριστούμε Αναστασουλα για την ενημερωση, φιλιά!!!

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Οι εξετασεις της βγηκαν καλες δεν εδειξαν μολυνση ουτε φλεγμονη και τα λευκα πολυ καλα. Θα το αντιμετωπισουμε με φαρμακακια για συσπασεις και πολυυυυ ξαπλα!!!

Mια χαρα! Ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εχει ακουσει καμια για στρωμα με κανναβη και λινο μεσα; Μου εκανε εντυπωση χθες που μας τα εδειχνε η κοπελα στο καταστημα, το επιασα και μου φανηκε πολυ καλο, αλλα δε βρισκω καμια πληροφορις σχετικα...


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Κοριτσια μου εχει ακουσει καμια για στρωμα με κανναβη και λινο μεσα; Μου εκανε εντυπωση χθες που μας τα εδειχνε η κοπελα στο καταστημα, το επιασα και μου φανηκε πολυ καλο, αλλα δε βρισκω καμια πληροφορις σχετικα...

Τη γνωστή κάνναβη; πρώτη φορά το ακούω... Εμείς πήραμε το latex πρέπει να λέγεται , από την Greco strom. Δεν ήταν κ φθηνό.. 

Τα κορίτσια μας πως είναι κυρίως @Eutuxia25 κ @Dwroulita85;

Εγώ καλά αν κ κουράζομαι πολύ δυστυχώς κ αμελω πολύ κ τις βιταμίνες μου κ τα βράδια νιώθω ενοχές. Εύχομαι ο Θεός να μου δώσει δυναμη να τα καταφέρουμε μέχρι το τελος κ εγώ κ το μωράκι μου φυσικά!

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , IoannaMas είπε:

Τη γνωστή κάνναβη; πρώτη φορά το ακούω... Εμείς πήραμε το latex πρέπει να λέγεται , από την Greco strom. Δεν ήταν κ φθηνό.. 

Τα κορίτσια μας πως είναι κυρίως @Eutuxia25 κ @Dwroulita85;

Εγώ καλά αν κ κουράζομαι πολύ δυστυχώς κ αμελω πολύ κ τις βιταμίνες μου κ τα βράδια νιώθω ενοχές. Εύχομαι ο Θεός να μου δώσει δυναμη να τα καταφέρουμε μέχρι το τελος κ εγώ κ το μωράκι μου φυσικά!

Τωρα το ψαχνω κι εγω δεν ειχα ιδεα. Οπως φαινεται ειναι αλλο ειδος κανναβης η καλλιεργητικη και ανηκει μαλλον στα οργανικα υλικα.

Ποσο το πηρατε Ιωαννα μου θυμασαι;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Τωρα το ψαχνω κι εγω δεν ειχα ιδεα. Οπως φαινεται ειναι αλλο ειδος κανναβης η καλλιεργητικη και ανηκει μαλλον στα οργανικα υλικα.

Ποσο το πηρατε Ιωαννα μου θυμασαι;

Άκου να δεις κάνναβη στο στρώμα χαχαχα

Δεν ξέρω τιμη γιατί ο πεθερος μου έχει μαγαζι με έπιπλα κ τα παίρνει χονδρική τα στρώματα κ έτσι πέφτει πολυ η τιμή. Απλά θυμάμαι ότι ήταν από τα καλά θεωρητικά. Είχε κ δωρο παιδικό μαξιλαρακι :)


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , IoannaMas είπε:

Άκου να δεις κάνναβη στο στρώμα χαχαχα

Δεν ξέρω τιμη γιατί ο πεθερος μου έχει μαγαζι με έπιπλα κ τα παίρνει χονδρική τα στρώματα κ έτσι πέφτει πολυ η τιμή. Απλά θυμάμαι ότι ήταν από τα καλά θεωρητικά. Είχε κ δωρο παιδικό μαξιλαρακι :)

Ναι κι εγω οταν μου το ειπε κοιτουσα σα χαζη. Τωρα που το ψαχνω λιγο ειναι αλλο ειδος κανναβης και χρησιμοποιειται οπως το βαμβακι. Ειναι καλυτερο στην υγρασια, δεν εχει σιγουρα φυτοφαρμακα και ζιζανιοκτονα, ειναι καλυτερο για τα ακαρεα, αντιαλλεργικο, αναπνεει περισσοτερο. Μαλλον με βλεπω να το προτιμαω.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , IoannaMas είπε:

Τη γνωστή κάνναβη; πρώτη φορά το ακούω... Εμείς πήραμε το latex πρέπει να λέγεται , από την Greco strom. Δεν ήταν κ φθηνό.. 

Τα κορίτσια μας πως είναι κυρίως @Eutuxia25 κ @Dwroulita85;

Εγώ καλά αν κ κουράζομαι πολύ δυστυχώς κ αμελω πολύ κ τις βιταμίνες μου κ τα βράδια νιώθω ενοχές. Εύχομαι ο Θεός να μου δώσει δυναμη να τα καταφέρουμε μέχρι το τελος κ εγώ κ το μωράκι μου φυσικά!

Εγω καλα θελω να πιστεύω πως ειμαι αν εξαιρέσουμε την στεναχωρια για την Δώρα και τον φόβο για το τι αλλο θα ακολουθήσει ...περνώ καθε βράδυ την προγεστερόνη μ κανόνισα να πηγαινω δυο φορές την εβδομάδα στην δουλειά σπίτι τα ανέλαβε ολα ο άντρας μου μέχρι να παω σε δυο βδομάδες να με δει η γιατρός κ αν έχει μικρύνει κ άλλο τέλος θα μου γράψει χαρτί και ξάπλα...θα της πω στην χειροτερη να μου αλλαξει την πητ αρχες Δεκεμβρίου αφού δεν το βλέπω να φτανω 17 και συν αναρρωτική και ελπίζω να πάνε ολα καλα...εμενα ο στόχος μου ειναι οι 32-34 εβδομάδες απ την έρευνα που έκανα ειναι μια χαρά απο κει κ περα...οσο για την Δώρα εύχομαι να προλάβει να κάνει αυτες τις ενέσεις που λενε οτι είναι σωτήριες για τα πνευμόνια του μωρου...Διαβάσα πολλές ιστορίες γυναικών που μετα απο τεράστια υπομονή πήραν υγειεστατα μωρα απ το Νοσοκομείο..

Εμενα στρώμα κοκοφοίνικα μού δωσε η συνυφαδα μου μου πε το χε χρυσοπληρωσει...εστεισε και την κούνια ο μπαμπάς μας για να πάρουμε λιγη χαρά χτες...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...