Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Recommended Posts

Έχω ξεκινήσει γερή εκκαθάριση σε όλα τα υπάρχοντά μου, οπότε βάζω  κάποια βιβλία για αρχή. Είναι σε άριστη κατάσταση, εκτός κι αν αναγράφεται κάτι άλλο.  Αποστολή απλό ελτά +1,50 ευρώ. 

1.       Η γιορτή του τράγου-εκδ. Καστανιώτη-Μάριο Βάργκας Λιόσα

Τιμή από 19 που το βρήκα στο net ………9.

2.       Εδώ αρχίζει τ’ όνειρο-εκδ. Καστανιώτη- Ρούλα Καρακατσάνη

Τιμή από 10 που το βρήκα στο net………6.

3.       Η  Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει-εκδ. Λιβάνη-Πάολο Κοέλο (υπάρχουν 3 γραμμες με στιλό στην πρώτη σελίδα)

Το βρήκα στο net  16 ευρώ ....... το δίνω 8, είναι  εξαντλημένο στον εκδοτη

4.       Η μυστηριώδης φλόγα της βασίλισσας Λοάνα- εκδ. Ελληνικά Γραμματα-Ουμπέρτο Έκο (Η εισαγωγική σελίδα έχει ολοσέλιδη αφιέρωση και υπάρχουν με στιλό κάποιες σειρές σημειωμένες μέσα)

Το βρήκα 23 ευρώ, το δίνω 8 ευρώ λόγω των σημειωμένων

5.       Η συγκάτοικος –εκδ. Κέδρος-Στέλλα Βογιατζόγλου.  το βρήκα 10 ευρώ, το δίνω 5.

6.       Κομματάκια-Βαγγέλης Ραπτόπουλος-εκδ. Κέδρος. Το βρήκα 11 ευρώ, το δίνω 5.

7.       Ο Ντάνκαν γυρεύει τον Θεό-Μάρω Βαμβουνάκη-εκδ. Φιλιππότη (στην πρώτη σελίδα υπάρχει γραμμένη με στιλό μια σύντομη ημερομηνία). Το βρήκα 11 ευρώ, το δίνω 6.

8.       Η γυναίκα που χάθηκε καβάλα στ’ άλογο-εκδ. Αλεξάνδρεια-Λίλη Ζωγράφου. το βρήκα 13 ευρώ, το δίνω 7.

9.       Έξω απ’ τη Σόνια στις επτά- Ρούλα Καρακατσάνη- εκδ. Καστανιώτη. Το βρήκα 8, το δίνω 5.

10.   Όμορφη σκύλα-Christina Lauren-εκδ. Κεστός. Το βρήκα 9 ευρώ, το δίνω 6 ευρώ.

11.   Το καρουζέλ- Ρόζαμουντ Πίλτσερ- εκδ. Ωκεανίδα. Το βρήκα  14 ευρώ, το δίνω  9 ευρώ. Εξαντλημένο στον εκδότη.

12.   Ο παλιάτσος και η άνιμα- Μάρω Βαμβουνάκη-εκδ. Ψυχογιός. Το βρήκα 15 ευρώ, το δίνω 9.

13.   Κάποτε υπηρχαν πρίγκιπες- Stephen Mitchell-εκδ. Λιβάνη. Το βρήκα 13 ευρώ, το δίνω 8.

14.   Οι κάργιες-Αλκυόνη Παπαδάκη-εκδ. Καλέντης (υπάρχει με στιλό μια σύντομη ημερομηνία στο πρώτο φύλλο). Το βρήκα 10 ευρώ, το δίνω 6.

15.   Υπνοβάτες του Σεπτέμβρη-Στέφανος Δάνδολος-εκδ. Πατάκη. Το βρήκα 10 ευρώ, το δίνω 6.

16.   Η ίδια θάλασσα- Άμος Οζ- εκδ. Καστανιώτη. Το βρήκα 15 ευρώ, το δίνω 8.

17.   Η μοναξιά της Αφροδίτης- Στέλλα Καραμολέγκου-εκδ. Ψυχογιός (καπως ταλαιπωρημένο, υπάρχει κι ένα μικρό σκίσιμο στο εξώφυλλο). Το δίνω 3 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...