Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

καλημέρα κούκλα μου..χάλια είμαι ..ξύπνησα με εμετο...δεν με πονά το στομάχι μου .

από την 4η μέρα της ετ ανά διαστήματα κάνω..πιθανων τα φάρμακα με πειράζουν..  έκανα τη χοριακη κ περιμένω.. 

Αλήθεια σε πειράζουν; Κι εγω χάρηκα μόλις διάβασα εμετό διότι θεωρητικά είναι από την εγκυμοσύνη . Μακαρι να είναι από αυτό.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

καλημέρα κούκλα μου..χάλια είμαι ..ξύπνησα με εμετο...δεν με πονά το στομάχι μου .

από την 4η μέρα της ετ ανά διαστήματα κάνω..πιθανων τα φάρμακα με πειράζουν..  έκανα τη χοριακη κ περιμένω.. 

περαστικουλια! αναμενουμε.....καλα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ πάλι....

μόλις πήρα τα αποτελέσματα...από 390 πήγε 680 τώρα :shock: ειλικρινά θα τρελαθώ...ειλικρινά...

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Αλήθεια σε πειράζουν; Κι εγω χάρηκα μόλις διάβασα εμετό διότι θεωρητικά είναι από την εγκυμοσύνη . Μακαρι να είναι από αυτό.

ούτε ξέρω από τι είναι οι εμετοι αυτοί...ξαφνικά από την 4η μέρα της ετ...μέρα παρά μέρα..ξαφνικά.. ένα εμετο κ τελος

  • Μου αρέσει 6
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ πάλι....

μόλις πήρα τα αποτελέσματα...από 390 πήγε 680 τώρα :shock: ειλικρινά θα τρελαθώ...ειλικρινά...

ούτε ξέρω από τι είναι οι εμετοι αυτοί...ξαφνικά από την 4η μέρα της ετ...μέρα παρά μέρα..ξαφνικά.. ένα εμετο κ τελος

Μίλησες με τον γιατρό; Μάλλον το ενα μωρό προχωράει νομίζω. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μίλησες με τον γιατρό; Μάλλον το ενα μωρό προχωράει νομίζω. 

μίλησα....που να μη μιλούσα δλδ...άνω κάτω εχω γίνει...ο εξωσωματιστης να τα σταματήσω όλα γιατί δεν πάει καλά.. κ ένα να ήταν θα έπρεπε να ήταν χιλιάδες η χοριακη..είμαι 21η μερα..ο γυναικολόγος μου λέει να περιμένω έως τη  Τετάρτη...

εγω στη μέση και τα δικά μου νεύρα κουρέλια...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

μίλησα....που να μη μιλούσα δλδ...άνω κάτω εχω γίνει...ο εξωσωματιστης να τα σταματήσω όλα γιατί δεν πάει καλά.. κ ένα να ήταν θα έπρεπε να ήταν χιλιάδες η χοριακη..είμαι 21η μερα..ο γυναικολόγος μου λέει να περιμένω έως τη  Τετάρτη...

εγω στη μέση και τα δικά μου νεύρα κουρέλια...

Έχει ένα δίκιο νομίζω ο εξωσωματιστής αλλα

απο την άλλη γιατί ανεβαίνει η χοριακη; 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

μωρέ ανεβαίνει...αλλά όχι σωστά...να συνεχίσω τα φάρμακα κ τις ενέσεις κ να μου πούνε μετά να κάνω κ αποξεση;δεν θα το αντέξω νομίζω... :( εχω πελαγώσει,αληθεια..

δεν εχω αίμα,δεν έχω υγρά.. δεν έχω τίποτα απολύτως.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

μωρέ ανεβαίνει...αλλά όχι σωστά...να συνεχίσω τα φάρμακα κ τις ενέσεις κ να μου πούνε μετά να κάνω κ αποξεση;δεν θα το αντέξω νομίζω... :( εχω πελαγώσει,αληθεια..

δεν εχω αίμα,δεν έχω υγρά.. δεν έχω τίποτα απολύτως.. 

Θριλερ...ναι ρε συ εχεις δικιο να σου σπανε τα νευρα... υπομονη λιγο ακομη...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , silvy22 είπε:

Θριλερ...ναι ρε συ εχεις δικιο να σου σπανε τα νευρα... υπομονη λιγο ακομη...

θα πάω αύριο.. 

ένα 24ωρο..αν δεν έχει ανέβει αρκετά σταματάω.. δεν μπορωω το περάσω κ αυτο...πράγματι, θρίλερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

μωρέ ανεβαίνει...αλλά όχι σωστά...να συνεχίσω τα φάρμακα κ τις ενέσεις κ να μου πούνε μετά να κάνω κ αποξεση;δεν θα το αντέξω νομίζω... :( εχω πελαγώσει,αληθεια..

δεν εχω αίμα,δεν έχω υγρά.. δεν έχω τίποτα απολύτως.. 

Καλά για να κανείς απόξεση πρέπει να ανεβεί πολύ ακόμα. Δεν ξέρω ότι πει ο γιατρός σου κορίτσι μου!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

μίλησα....που να μη μιλούσα δλδ...άνω κάτω εχω γίνει...ο εξωσωματιστης να τα σταματήσω όλα γιατί δεν πάει καλά.. κ ένα να ήταν θα έπρεπε να ήταν χιλιάδες η χοριακη..είμαι 21η μερα..ο γυναικολόγος μου λέει να περιμένω έως τη  Τετάρτη...

εγω στη μέση και τα δικά μου νεύρα κουρέλια...

Να ακούσεις τον γυναικολόγο σου και να ηρεμήσεις όσο μπορείς. Αν όντως το ένα παλινδρομησε μπορεί ακομη και τώρα αυτό που απέμεινε να πάρει τα πάνω του. Ιδανικά θέλεις πλεον την Τεταρτη αύξηση της χοριακης κατά 67% (το 60% που υπάρχει σε βιβλιογραφία είναι λιγό χαμηλό λέει ο γυναικολογος για χοριακη κάτω από 1000). Η κάθε περίπτωση εγκυμοσύνης και ο κάθε οργανισμος είναι διαφορετικός, δωστου μια ευκαιρία ακόμη αφού παλεύει, 2 μέρες εμειναν. Ελπίζω το σπορακι σου να διαψεύσει τον εξωσωματιστη σου και να πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...