Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, Jupi είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια μου...

Εχω θεματακι.. θα ακολουθήσει ένα μικρό σεντονακι.

Είμαι 35, με πρόωρη εμμηνόπαυση. Έχω κάνει ήδη 2 έμβρυομεταφορες. Την Πέμπτη 31/3 ήταν η τρίτη. Κατά την οποία η έμβρυομεταφορα έγινε χωρίς εξωτερικό υπέρηχο και μπόλικο νεράκι (δεν ξέρω αν έχει σημασία). Κυριακή λοιπόν έχουμε απειροελάχιστο ροζ με υγρά. Δευτέρα παρόμοιως, μια φορά την ημέρα. Σήμερα είμαι στην δουλειά κατά τις 14.00 με πιάνει δυσκοιλιότητα και βλέπω στο χαρτί κόκκινο με κομμάτια κ λίγο πόνο στην μεση. ΣΟΚΚΚ. Κλαμα και κακό... Μιλάω με τον γιατρό (τον οποίο τον πήρα 2 φορές για να τον βρω) μου αυξάνει τα cyclacur σε 3 χάπια. Και να κάνω χοριακη την άλλη Πέμπτη.. όλα μου φαινονται ανώφελα καθώς το ροζακι μου συνεχίζεται.  

Σαε επρηξα... 

Συγγνώμη κορίτσια μου.. (θα ακολουθήσω τις οδηγίες του γιατρού.. αλλαααααα).... 

*Vasoula μου.. αγάπη μου.. βλαστοκυστες 5 ημερών μεταφέραμε. Σήμερα το αίμα είναι περιόδου ..δεν θέλω ούτε τηλέφωνο να τους πάρω.. σύμφωνα με τα λεγόμενα του θα πρέπει να αιμοραγω για 2 εβδομαδες ακόμη μέχρι να κάνω χοριακη... Ουφφφ

 

Υ.Γ δεν ξέρω πως μπορώ να κάνω απάντηση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, Angot said:

Παίρνω cyclacour από 2η μερα περιοδου 1-1

Και μ το αύξησε εδώ και 2 μερες σε 1-1-1

αρα εισαι με τεχνητο κυκλο. παρακολουθει προγεστερονη και ενδομητριο και θα ξεκινησεις προγεστερονη φανταζομαι αυτες τις ημερες. οπως σου ειπα θελουμε η προγεστερονη την ημερα που θα την ξεκινησεις να μην ειναι πανω απο 1

καλη επιτυχία!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τελείωσα από το γιατρό 11η μέρα σμρ. Ενδομητριο 10.5 και προγεστερονη 0. 45. Αύριο ξεκινάω χαπια και Δευτέρα εμβρυομεταφορά. 

2 εμβρυα κατεψυγμενα, 3ων ημερών, ηλικία 31, σπέρμα καλό,  εχουμε ανεξήγητη υπογονιμοτητα! 

Πως σας φαίνονται με την εμπειρία σας; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, *Vasoula said:

Ελπίζω να γίνει σύντομα αυτό και να τον περάσεις πολύ ελαφριά...μεσα σε όλη την αγωνία μας έχουμε και αυτά...

Αστα. Δυστυχώς το περνάω βαριά σχετικά πυρετός παραγωγικός βήχας συναχι πονος στα κόκκαλα.. κ έχω κανει 3 δόσεις. Σκεψου να μην ειχα κάνει.. λογικά από βδομάδα πάλι... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Jupi είπε:

*Vasoula μου.. αγάπη μου.. βλαστοκυστες 5 ημερών μεταφέραμε. Σήμερα το αίμα είναι περιόδου ..δεν θέλω ούτε τηλέφωνο να τους πάρω.. σύμφωνα με τα λεγόμενα του θα πρέπει να αιμοραγω για 2 εβδομαδες ακόμη μέχρι να κάνω χοριακη... Ουφφφ

 

Υ.Γ δεν ξέρω πως μπορώ να κάνω απάντηση...

Αχ βρε κορίτσι μου....μη χάνεις τη πίστη σου...εγω θα σ ευχηθώ να είσαι από αυτές τις περιπτώσεις που λένε πως είχαν περίοδο άλλη ήταν έγκυος!:x

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Κορίτσια τελείωσα από το γιατρό 11η μέρα σμρ. Ενδομητριο 10.5 και προγεστερονη 0. 45. Αύριο ξεκινάω χαπια και Δευτέρα εμβρυομεταφορά. 

2 εμβρυα κατεψυγμενα, 3ων ημερών, ηλικία 31, σπέρμα καλό,  εχουμε ανεξήγητη υπογονιμοτητα! 

Πως σας φαίνονται με την εμπειρία σας; 

Όλα είναι όπως πρέπει!!!καλή επιτυχίαααα με μια τεράστια χοριακη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια.Την Τρίτη έκανα έμβρυο μεταφορά.Χθες ένιωθα τόσο καλά που πήγα σε  κοντινή θάλασσα για καφέ, ψώνια σε σούπερ κ βόλτα.Ενα τετράωρο καθήμενη.Αγχωθηκα λίγο κ ένιωσα τύψεις.Λετε να είναι κακό το τράνταγμα στο αμάξι με τους δρόμους που έχουμε στην Ελλάδα;;; Στο αμάξι μέσα νιώθω μόνο ενόχληση  από  τα πάνω κάτω.... Επίσης το salospir πότε το παίρνετε;;;εγώ βράδυ το έπαιρνα κ τώρα είδα ένα σημείωμα του γιατρού που λέει μεσημέρι.Παιζει ρόλο λέτε;; Αγχωμενη όπως καταλαβαίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Με πήρε από κάτω ....Κάπου θέλω να μιλήσω να το πω... Δεν αντέχω αυτή την αναμονή...  Τρίτη εξωσωματικη, Τρίτη εβρυομεταφορα και μάλλον πάλι απέτυχε :sad: είμαι στην 7 μέρα εμβρυομεταφορας και μάλλον πρέπει να αδιαθετησα. Χθες ξεκίνησε με λίγα καφέ υγρά μετά κάπως σταματήσε το βράδυ από καφέ πήγαμε στο κόκκινο αίμα και σήμερα κανονικό αίμα όπως στην περίοδο. Επειδή είμαι ξάπλα όλοι μέρα δεν έχω πολύ ροή, αλλά όταν πάω τουαλέτα στο σκουπισμα έχω αίμα.... Πήρα τηλέφωνο στο γιατρό μου έγραψε utrogestan 200 ένα το βράδυ επιπλέον γιατί κάνω κάθε πρωί ένεση prolutex.... 14 Απριλίου έχω να κάνω χοριακη αλλά πλέον δεν πιστεύω σε καμία εγκυμοσύνη δυστυχώς..... Ήταν 2 καλές βλαστοκυστη 3Αα και 3ΑΒ είχα πολύ πίστη ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρουμε αλλά..... Και τις άλλες δύο προσπάθειες έτσι ήταν 6-8 μέρα εβρυομεταφορα  μου ερχόταν περίοδος και είχα αρνητική χοριακη...... Πίσω στο ένα μέρος του μυαλού μου έχω μια πολύ μικρή ελπίδα..... Συγνώμη για το σεντόνι.... Να είστε όλοι καλά!!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2022 at 5:48 PM, Jupi said:

*Vasoula μου.. αγάπη μου.. βλαστοκυστες 5 ημερών μεταφέραμε. Σήμερα το αίμα είναι περιόδου ..δεν θέλω ούτε τηλέφωνο να τους πάρω.. σύμφωνα με τα λεγόμενα του θα πρέπει να αιμοραγω για 2 εβδομαδες ακόμη μέχρι να κάνω χοριακη... Ουφφφ

 

Υ.Γ δεν ξέρω πως μπορώ να κάνω απάντηση...

κοπέλα μου καλησπερα, τι εγινε, πως εισαι;

1 hour ago, kroxa said:

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Με πήρε από κάτω ....Κάπου θέλω να μιλήσω να το πω... Δεν αντέχω αυτή την αναμονή...  Τρίτη εξωσωματικη, Τρίτη εβρυομεταφορα και μάλλον πάλι απέτυχε :sad: είμαι στην 7 μέρα εμβρυομεταφορας και μάλλον πρέπει να αδιαθετησα. Χθες ξεκίνησε με λίγα καφέ υγρά μετά κάπως σταματήσε το βράδυ από καφέ πήγαμε στο κόκκινο αίμα και σήμερα κανονικό αίμα όπως στην περίοδο. Επειδή είμαι ξάπλα όλοι μέρα δεν έχω πολύ ροή, αλλά όταν πάω τουαλέτα στο σκουπισμα έχω αίμα.... Πήρα τηλέφωνο στο γιατρό μου έγραψε utrogestan 200 ένα το βράδυ επιπλέον γιατί κάνω κάθε πρωί ένεση prolutex.... 14 Απριλίου έχω να κάνω χοριακη αλλά πλέον δεν πιστεύω σε καμία εγκυμοσύνη δυστυχώς..... Ήταν 2 καλές βλαστοκυστη 3Αα και 3ΑΒ είχα πολύ πίστη ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρουμε αλλά..... Και τις άλλες δύο προσπάθειες έτσι ήταν 6-8 μέρα εβρυομεταφορα  μου ερχόταν περίοδος και είχα αρνητική χοριακη...... Πίσω στο ένα μέρος του μυαλού μου έχω μια πολύ μικρή ελπίδα..... Συγνώμη για το σεντόνι.... Να είστε όλοι καλά!!!! 

αγαπη μου καλησπερα και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια..αρχικα τι παιρνεις απο προγεστερονη; για να σου ερχεται η περιοδος τοσο νωρις σιγουρα κατι παιζει.

σε τεχνητο η σε φυσικο κυκλο εκανες τις μεταφορες;


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

κοπέλα μου καλησπερα, τι εγινε, πως εισαι;

αγαπη μου καλησπερα και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια..αρχικα τι παιρνεις απο προγεστερονη; για να σου ερχεται η περιοδος τοσο νωρις σιγουρα κατι παιζει.

σε τεχνητο η σε φυσικο κυκλο εκανες τις μεταφορες;

Άστα να πάνε είμαι!!!!! Αδιαθετησα κανονικότατα και με πήρε από κάτω.... Έχω κάνει ωοληψια 26/3 και κάναμε με φρέσκα έμβρυα (βλαστοκυστη) 31/3 εβρυομεταφορα. Κάνω ένεση προγεστερονη prolutex κάθε πρωί και από χθες ξεκίνησα να βάζω κολπικα 1 utrogestan 200 το βράδυ.... Και τις άλλες δύο αποτυχημένες προσπάθειες κάναμε ωοληψια μετά εμβρυομεταφορα και πάλι μου ερχόταν το αίμα νωρίτερα από την χοριακη. Από την τελευταία προσπάθεια μου έχουν μείνει 2 βλαστοκυστη (κατάψυξη)..... Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά σου την έχω πολύ ανάγκη!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, kroxa said:

Άστα να πάνε είμαι!!!!! Αδιαθετησα κανονικότατα και με πήρε από κάτω.... Έχω κάνει ωοληψια 26/3 και κάναμε με φρέσκα έμβρυα (βλαστοκυστη) 31/3 εβρυομεταφορα. Κάνω ένεση προγεστερονη prolutex κάθε πρωί και από χθες ξεκίνησα να βάζω κολπικα 1 utrogestan 200 το βράδυ.... Και τις άλλες δύο αποτυχημένες προσπάθειες κάναμε ωοληψια μετά εμβρυομεταφορα και πάλι μου ερχόταν το αίμα νωρίτερα από την χοριακη. Από την τελευταία προσπάθεια μου έχουν μείνει 2 βλαστοκυστη (κατάψυξη)..... Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά σου την έχω πολύ ανάγκη!!!! 

Είναι λογικό να είσαι απογοητευμένη.

προφανώς για να έρχεται η περίοδος δε σε καλύπτει η ένεση προγεστερονης.

εχεις μετρήσει ποτέ την τιμη της την ημέρα της μεταφοράς και μετά από κάποιες μέρες;

τωρα τι έγινε,χοριακη έκανες;είναι σίγουρα περίοδος;

εγω θα σου έλεγα από περιέργεια πες σε έναν γιατρό να σου γράψει μια εξεταση προγεστερονης οιστραδιολης και κανε και μια χοριακη να είμαστε σίγουροι.9η ημέρα μετά τη μεταφορά δείχνει 100%


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , mominthemaking είπε:

Είναι λογικό να είσαι απογοητευμένη.

προφανώς για να έρχεται η περίοδος δε σε καλύπτει η ένεση προγεστερονης.

εχεις μετρήσει ποτέ την τιμη της την ημέρα της μεταφοράς και μετά από κάποιες μέρες;

τωρα τι έγινε,χοριακη έκανες;είναι σίγουρα περίοδος;

εγω θα σου έλεγα από περιέργεια πες σε έναν γιατρό να σου γράψει μια εξεταση προγεστερονης οιστραδιολης και κανε και μια χοριακη να είμαστε σίγουροι.9η ημέρα μετά τη μεταφορά δείχνει 100%

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Όχι δεν με μέτρησαν την προγεστερονη ούτε την μέρα εβρυομεταφορα ούτε και μετα.... Μόνο όταν έκανα διέγερση με μετρουσαν κάθε δύο μέρες περίπου.... Να σου πω την αλήθεια και εγώ αυτό σκέφτηκα εχθές μήπως η προγεστερονη δεν μου φτάνει??? Ότι και να πούμε όλα πήγαν χαμένα και η προσπάθεια και τα χρήματα, γιατί αυτή την φορά κάναμε στην κλινική, με τόσο κόπο τα μαζευαμε..... Άλλες δύο εξωσωματικες στη Λάρισα πρίν το κορονοϊό και όταν ήταν ακόμα ανοιχτοί η μονάδα.... Θα πάρω τηλέφωνο στη κλινική και θα τους πω να με γράψουν

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kroxa said:

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Όχι δεν με μέτρησαν την προγεστερονη ούτε την μέρα εβρυομεταφορα ούτε και μετα.... Μόνο όταν έκανα διέγερση με μετρουσαν κάθε δύο μέρες περίπου.... Να σου πω την αλήθεια και εγώ αυτό σκέφτηκα εχθές μήπως η προγεστερονη δεν μου φτάνει??? Ότι και να πούμε όλα πήγαν χαμένα και η προσπάθεια και τα χρήματα, γιατί αυτή την φορά κάναμε στην κλινική, με τόσο κόπο τα μαζευαμε..... Άλλες δύο εξωσωματικες στη Λάρισα πρίν το κορονοϊό και όταν ήταν ακόμα ανοιχτοί η μονάδα.... Θα πάρω τηλέφωνο στη κλινική και θα τους πω να με γράψουν

οπωσδήποτε!Είναι κρίμα να μη στηρίζεται η προσπάθεια καλά με επαρκή προγεστερόνη. ειδικά όταν γίνεται ωοληψία που ο οργανισμός δεν έχει λαβει καλά το σήμα να την παράγει απο μόνος του...είναι αστοχία αυτό να το επισημάνεις και να ζητήσεις εξηγήσεις...σίγουρα την επόμενη φορά καλύτερο έλεγχο να ζητήσεις των επιπέδων στο αίμα. γενικά είναι ενδεικτικές οι τιμές αλλά σε περιπτώσεις όπως η δική σου που έχεις επανειλημμένα αίμα πριν τη χοριακή αυτό κάτι δείχνει και θέλει έλεγχο...

περίμενε όμως ακόμα μπορεί όλα να έχουν πάει καλά!

 


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, kroxa είπε:

Άστα να πάνε είμαι!!!!! Αδιαθετησα κανονικότατα και με πήρε από κάτω.... Έχω κάνει ωοληψια 26/3 και κάναμε με φρέσκα έμβρυα (βλαστοκυστη) 31/3 εβρυομεταφορα. Κάνω ένεση προγεστερονη prolutex κάθε πρωί και από χθες ξεκίνησα να βάζω κολπικα 1 utrogestan 200 το βράδυ.... Και τις άλλες δύο αποτυχημένες προσπάθειες κάναμε ωοληψια μετά εμβρυομεταφορα και πάλι μου ερχόταν το αίμα νωρίτερα από την χοριακη. Από την τελευταία προσπάθεια μου έχουν μείνει 2 βλαστοκυστη (κατάψυξη)..... Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά σου την έχω πολύ ανάγκη!!!! 

Από αγωγη μονο προλουτεξ πηρες ; Και στις 2  προηγουμενες αποτυχημενες παλι τα ιδια;για να ερχεται η περιοδος που ευχομαι να μην ειναι περίοδος..! σημαινει εχει αποτυχει πληρως η προσπαθεια-ετσι ειχε πει σε μενα τουλαχιστον ο γιατρος.Πηγαινε για χοριακη κοριτσι μου κ κανε και ε2 κ prg που σου ειπε η momin να Δουμε τι γινεται..αναμενουμε νεα σου!.να πάνε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nephele78 είπε:

Από αγωγη μονο προλουτεξ πηρες ; Και στις 2  προηγουμενες αποτυχημενες παλι τα ιδια;για να ερχεται η περιοδος που ευχομαι να μην ειναι περίοδος..! σημαινει εχει αποτυχει πληρως η προσπαθεια-ετσι ειχε πει σε μενα τουλαχιστον ο γιατρος.Πηγαινε για χοριακη κοριτσι μου κ κανε και ε2 κ prg που σου ειπε η momin να Δουμε τι γινεται..αναμενουμε νεα..να πάνε ολα καλα!

Τι σημαίνει έχει αποτύχει πλήρως; Και αιμορραγία να μην υπάρχει κ βγει αρνητική η χοριακη στις 10-14 μέρες πάλι πλήρη αποτυχία δε είναι ρε κορίτσι;

@kroxa την τελευταία φορά κ σε μένα ήρθε η περίοδος πριν την ώρα της δυστυχώς. Έπαιρνα ουτρο 4 ημερησίως , prg δεν είχα κάνει. 

Εσυ όμως και με ένεση είναι δυνατόν να μην είχες επάρκεια προγεστερονης; Πραγματικά αξίζει να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nephele78 είπε:

Από αγωγη μονο προλουτεξ πηρες ; Και στις 2  προηγουμενες αποτυχημενες παλι τα ιδια;για να ερχεται η περιοδος που ευχομαι να μην ειναι περίοδος..! σημαινει εχει αποτυχει πληρως η προσπαθεια-ετσι ειχε πει σε μενα τουλαχιστον ο γιατρος.Πηγαινε για χοριακη κοριτσι μου κ κανε και ε2 κ prg που σου ειπε η momin να Δουμε τι γινεται..αναμενουμε νεα σου!.να πάνε ολα καλα!

Καλημέρα! Την πρώτη φορά vasclor, την δεύτερη prolutex και την τριτη πάλι μόνο prolutex και όταν μου ήρθε στην αρχή το αίμα και τους πήρα τηλέφωνο μου έδωσαν επιπλέον σε προγεστερονη utrogestan. Έκανα μόλις την χοριακη σε δύο ώρες θα βγει το αποτέλεσμα. Έκανα και προγεστερονη και προλακτινη αυτά την Δευτέρα τώρα. Ο γιατρός είπε δεν χρειάζεται να κάνω την οιστραδιόλη τώρα.... 

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Τι σημαίνει έχει αποτύχει πλήρως; Και αιμορραγία να μην υπάρχει κ βγει αρνητική η χοριακη στις 10-14 μέρες πάλι πλήρη αποτυχία δε είναι ρε κορίτσι;

@kroxa την τελευταία φορά κ σε μένα ήρθε η περίοδος πριν την ώρα της δυστυχώς. Έπαιρνα ουτρο 4 ημερησίως , prg δεν είχα κάνει. 

Εσυ όμως και με ένεση είναι δυνατόν να μην είχες επάρκεια προγεστερονης; Πραγματικά αξίζει να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

Τον ρώτησα για την προγεστερονη μήπως χρειάζομουν περισσότερα είπε όχι γιατί έκανα ένεση και μου έδωσε και επιπλέον utrogestan..... Πήγα έκανα την χοριακη σε δύο ώρες θα είναι έτοιμο το αποτέλεσμα  προγεστερονη και προλακτινη από Δευτέρα. Μετά θα πάρω ξανά τηλέφωνο στο γιατρό και θα δούμε τι θα μου πει 

1 ώρα πρίν, mominthemaking είπε:

οπωσδήποτε!Είναι κρίμα να μη στηρίζεται η προσπάθεια καλά με επαρκή προγεστερόνη. ειδικά όταν γίνεται ωοληψία που ο οργανισμός δεν έχει λαβει καλά το σήμα να την παράγει απο μόνος του...είναι αστοχία αυτό να το επισημάνεις και να ζητήσεις εξηγήσεις...σίγουρα την επόμενη φορά καλύτερο έλεγχο να ζητήσεις των επιπέδων στο αίμα. γενικά είναι ενδεικτικές οι τιμές αλλά σε περιπτώσεις όπως η δική σου που έχεις επανειλημμένα αίμα πριν τη χοριακή αυτό κάτι δείχνει και θέλει έλεγχο...

περίμενε όμως ακόμα μπορεί όλα να έχουν πάει καλά!

 

Δεν ξέρω τι να σκεφτώ πλέον..... Τι να φταίει και μου έρχεται η περίοδος τόσο νωρίς... Να έχω κάποιο πρόβλημα στη μήτρα και να μην φαίνεται στο υπέροχογραφημα να έχουν κάποιο πρόβλημα τα έμβρυα.... Κρίμα.....  Πολύ κρίμα τόσο κόπο, τόσο στενοχωρια.... Τι να πω..... Θέλει πολύ ψάξιμο την επόμενη φορά 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...