Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, merenda1980 είπε:

Καλημέρα!!Συγχαρητηρια!!!!!Εμενα δεν μου τα ζήτησε. Ποια μέρα έκανες και ποια ήταν η τιμή της χοριακης?Βλαστοκυστες έβαλες ?

Ευχαριστώ κορίτσι μου, βλαστοκύστες έβαλα 2 και η χοριακη βγήκε 403.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , Kanti είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, βλαστοκύστες έβαλα 2 και η χοριακη βγήκε 403.

Συγχαρητήρια ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος ! Εγώ αναμένω για χοριακη την Πέμπτη ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Συγχαρητήρια ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος ! Εγώ αναμένω για χοριακη την Πέμπτη ! 

Ευχαριστώ!Εύχομαι μια τεράστια χοριακη την Πέμπτη!

4 ώρες πρίν, merenda1980 είπε:

Τέλεια τιμή!!!Παιζει να έχεις και δίδυμακια!!!Μπραβο!!!!!

Σε ευχαριστώ!Σήμερα πήγα και έκανα και ε2 & prg και αναμένω αποτελέσματα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kanti είπε:

Ευχαριστώ!Εύχομαι μια τεράστια χοριακη την Πέμπτη!

Σε ευχαριστώ!Σήμερα πήγα και έκανα και ε2 & prg και αναμένω αποτελέσματα!

Ε2: 1068 & PRG:πάνω από 80 ..

Ο γιατρός δεν μου αύξησε προς το παρόν αυτά που ήδη παίρνω και είπε επανάληψη μαζί με χοριακη στις 21/11 .. είπε καλά είναι .. θυμάται κανένα κορίτσι από δίκη της περίπτωση;;

Συγνώμη σας έχω ζαλίσει .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, merenda1980 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε ?Πως είστε ?

Εν αναμονή δεύτερης χοριακής εμείς…Με λίγα πονάκια χθες και σήμερα δεν με πονάει καθόλου το στήθος..Αναμένουμε.
εσυ κορίτσι μου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@LeneL μετά από πόσες μέρες σου έδωσαν ραντεβού κορίτσι μου για υπέρηχο; Από την χοριακη εννοώ;

Εμενα μου είπαν ότι αν είναι και καλή και της 12ης μέρας μετά από 10-15 μέρες ο υπέρηχος αλλά εδώ στην Γερμανία κλείσαμε ήδη ραντεβού για τις 30/11..Είπε ο γιατρός ο Γυναικολογος ότι είτε προχωρήσει είτε όχι θα πρέπει να με δει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , merenda1980 είπε:

Εγώ κορίτσια στο μόνιμο άγχος αν το εμβρυακι είναι καλά και αν θα το ξανακούσω!!Δεν τελειώνει ποτε το άγχος!!!

Δεν νομίζω να τελειώνει και ποτέ αυτό το άγχος.. Ποτέ έχεις ξανά ραντεβού;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Toxotaki είπε:

@LeneL μετά από πόσες μέρες σου έδωσαν ραντεβού κορίτσι μου για υπέρηχο; Από την χοριακη εννοώ;

Εμενα μου είπαν ότι αν είναι και καλή και της 12ης μέρας μετά από 10-15 μέρες ο υπέρηχος αλλά εδώ στην Γερμανία κλείσαμε ήδη ραντεβού για τις 30/11..Είπε ο γιατρός ο Γυναικολογος ότι είτε προχωρήσει είτε όχι θα πρέπει να με δει.

Ίδια μέρα έχουμε υπέρηχο! Εγώ έκανα πρώτη χοριακή στις 14/11, επαναληπτική στις 16/11 και επειδή ήταν καλός ο διπλασιασμός μου έκλεισε τον υπέρηχο για μετά από δύο εβδομάδες.. προφανώς έχουν σκοπό να δουν κατευθείαν έμβρυο και καρδιά(;), αν όλα πηγαίνουν καλά... 

Στις 30/11 που έχεις ραντεβού στη Γερμανία δλδ πόσες μέρες είναι από τις χοριακες σου;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, merenda1980 είπε:

Εγώ κορίτσια στο μόνιμο άγχος αν το εμβρυακι είναι καλά και αν θα το ξανακούσω!!Δεν τελειώνει ποτε το άγχος!!!

Καλά νομίζω ότι το άγχος θα είναι μόνιμη κατάσταση από εδώ και πέρα..τι να πω, ελπίζω να ηρεμήσουμε μόλις προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...