Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, minnie26 είπε:

Μιλάμε είμαι φουλ αγχωμένη … τρελαμενη! Ήμουν ήρεμη όλη μέρα , αλλά τώρα που λέω αύριο τελευταία μέρα έχω τρελαθεί … άσε που φαγώθηκα να κάνω ένα τεστ αύριο … ξέρω εγώ; Φοβάμαι μην δω κάτι που δε μ αρέσει …δεν ξέρω , δεν ξέρω! Ελπίζω να είναι όλα καλά ! 

Εγω η αληθεια ειναι δεν ειχα αντεξει κ ειχα κανει ενα τεστακι 2 μερες πριν αν κ ξερω οτι μονο η χοριακη ειναι η σωστη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Jamie είπε:

Εγω η αληθεια ειναι δεν ειχα αντεξει κ ειχα κανει ενα τεστακι 2 μερες πριν αν κ ξερω οτι μονο η χοριακη ειναι η σωστη!

Βρε αυτό φοβάμαι μη δω κάτι στο τεστ κ στο τέλος δεν ισχύει … θα κάνω υπομονή κ αύριο !!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toxotaki είπε:

Κορίτσια μου δεύτερη χοριακη 12η μέρα 1364!!!!!Τρεις φορές ρώτησα γιατί νόμιζα ότι δεν κατάλαβα καλά..
 

Ουαου!!!!!!Τελεια!!!!Ποσα έβαλες??Σιγουρα παραπάνω από ένα είναι!!!!Συγχαρητηρια!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, merenda1980 είπε:

Ουαου!!!!!!Τελεια!!!!Ποσα έβαλες??Σιγουρα παραπάνω από ένα είναι!!!!Συγχαρητηρια!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου , ναι δυο βλαστοκυστες βάλαμε…!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , merenda1980 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Μόλις γύρισα από τον υπέρηχο!!Μεγαλωσε το μικρουλι ανέβηκαν και οι παλμοί!!Ολα καλά!!!Εσεις πως είστε ?minnie26 πήγες για χοριακη ?

καλησπερα ποσες εβδ ειστε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , merenda1980 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Μόλις γύρισα από τον υπέρηχο!!Μεγαλωσε το μικρουλι ανέβηκαν και οι παλμοί!!Ολα καλά!!!Εσεις πως είστε ?minnie26 πήγες για χοριακη ?

Τέλεια κορίτσι! Σε ποια εβδομάδα είσαι; Μόλις είδα ότι είσαι 8η. Όλα να πάνε τέλεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, merenda1980 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Μόλις γύρισα από τον υπέρηχο!!Μεγαλωσε το μικρουλι ανέβηκαν και οι παλμοί!!Ολα καλά!!!Εσεις πως είστε ?minnie26 πήγες για χοριακη ?

Μπράβο κοπέλα μου, πολύ χάρηκα..!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πήγα για χοριακη και είναι θετική! 355.8!!! Αλλά έχω ανεβασμένο θυρεοειδή 5.2.. θ το ρυθμίσουμε όμως ! 

@merenda1980 διάβασα και τ δικά σου ευχάριστα νέα ! Το μπεμπακι να μεγαλώνει και να είναι υγιέστατο!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πήγα για χοριακη και είναι θετική! 355.8!!! Αλλά έχω ανεβασμένο θυρεοειδή 5.2.. θ το ρυθμίσουμε όμως ! 

@merenda1980 διάβασα και τ δικά σου ευχάριστα νέα ! Το μπεμπακι να μεγαλώνει και να είναι υγιέστατο!!!

Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!!Τελεια χοριακη!!!Να είναι όλα καλά για όλες μας!!!Θα το ρυθμίσεις τον θυρεοειδή. Δεν είναι κάτι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...