Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , LeneL είπε:

Υπομονή κορίτσι μου! Πολλά κορίτσια εδώ είδαν υγρά ή και αίμα και δε σήμαινε τίποτα απολύτως. Μην απελπίζεσαι!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ.... προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά. Σε δύο ωρίτσες θα ξέρουμε...ουφφφφ. θα κάνω διάφορα να χαλαρώσω και να μην σκέφτομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Καρκινακι είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ.... προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά. Σε δύο ωρίτσες θα ξέρουμε...ουφφφφ. θα κάνω διάφορα να χαλαρώσω και να μην σκέφτομαι 

Αυτό ακριβώς να κάνεις! Όλα θα πάνε καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Καρκινακι είπε:

Πήγα έκανα τη χοριακη. Σε τρεις ώρες θα ξέρουμε...

Μην προδικάζεις τίποτα κορίτσι μου , λίγο υπομονή και σε λίγο θα ξέρεις…Δεν βγήκαν ακόμα ε;

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε...0,10

Πάει αυτό ήταν. Ο γιατρός βέβαια μου είπε να τα πάρω απ' το στόμα τα Utrogestan και να κάνω εξέταση Παρασκευή που ήταν η μέρα. Εγώ βέβαια δεν βρίσκω καμιά ελπιδα

 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, merenda1980 είπε:

Τι να σου πω τώρα. Δε μπορώ να σου πω να μη στεναχωριέσαι. Όλες το έχουμε περάσει αυτό δυστυχώς. Κλάψε ξέσπασε και σήκω πιο δυνατή!!!

Σ ευχαριστώ πολύ....θα περάσει κι αυτό πού θα πάει και θα έρθουν και καλύτερες μέρες.... προσπαθώ να μαι δυνατή και να το παρω όσο ποιο ψύχραιμα γίνεται 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας χαιρετώ ! Ελπίζω να είστε όλες καλά! @Καρκινακι λυπάμαι κορίτσι μου … ας είναι η επόμενη κ η τυχερή σου!! 
 

Στα δικά μου νέα έκανα δεύτερη χοριακη σήμερα 1490..η πρώτη 355.8 την Πέμπτη ! Η χοριακη ανέβηκε καλά αλλά το θέμα είναι η χαμηλή προγεστερονη 9.51… μου αύξησε ο γιατρός τη δόση κάνοντας 1 ένεση κ το πρωί .. έχει συμβεί σε κάποια άλλη ;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ ! Ελπίζω να είστε όλες καλά! @Καρκινακι λυπάμαι κορίτσι μου … ας είναι η επόμενη κ η τυχερή σου!! 
 

Στα δικά μου νέα έκανα δεύτερη χοριακη σήμερα 1490..η πρώτη 355.8 την Πέμπτη ! Η χοριακη ανέβηκε καλά αλλά το θέμα είναι η χαμηλή προγεστερονη 9.51… μου αύξησε ο γιατρός τη δόση κάνοντας 1 ένεση κ το πρωί .. έχει συμβεί σε κάποια άλλη ;;;

Μπήκα στο θέμα να δω τι γίνεται γιατί πάω κ εγώ με το καλό από τον Ιανουριο για την πρώτη μου εμβρυομεταφορα κ είδα τα τόσο όμορφα νέα σου..θυμάμαι που τα λέγαμε το καλοκαίρι σε άλλο θέμα κ χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου..μπράβο κ πάλι μπράβο κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου...όλα τα καλά σας εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pagor είπε:

Μπήκα στο θέμα να δω τι γίνεται γιατί πάω κ εγώ με το καλό από τον Ιανουριο για την πρώτη μου εμβρυομεταφορα κ είδα τα τόσο όμορφα νέα σου..θυμάμαι που τα λέγαμε το καλοκαίρι σε άλλο θέμα κ χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου..μπράβο κ πάλι μπράβο κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου...όλα τα καλά σας εύχομαι!!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Μακάρι να συνεχίσουν να πηγαίνουν καλά … σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε οοολα καλά!!!!! Με το καλό!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ ! Ελπίζω να είστε όλες καλά! @Καρκινακι λυπάμαι κορίτσι μου … ας είναι η επόμενη κ η τυχερή σου!! 
 

Στα δικά μου νέα έκανα δεύτερη χοριακη σήμερα 1490..η πρώτη 355.8 την Πέμπτη ! Η χοριακη ανέβηκε καλά αλλά το θέμα είναι η χαμηλή προγεστερονη 9.51… μου αύξησε ο γιατρός τη δόση κάνοντας 1 ένεση κ το πρωί .. έχει συμβεί σε κάποια άλλη ;;;

Σ ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά. Θα δείξει, συνεχίζουμε κι όπου πάει.

Μπράβο για την πολύ καλή χοριακη σου είμαι βέβαιη πως όλα θα συνεχίσουν τέλεια. Καλή δύναμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Καρκινακι είπε:

Βγήκε...0,10

Πάει αυτό ήταν. Ο γιατρός βέβαια μου είπε να τα πάρω απ' το στόμα τα Utrogestan και να κάνω εξέταση Παρασκευή που ήταν η μέρα. Εγώ βέβαια δεν βρίσκω καμιά ελπιδα

 

Κορίτσι μου λυπάμαι παρά πολύ…Παρε τον χρόνο σου και όταν είσαι ξανά έτοιμη συνεχίζεις…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα , εμείς είδαμε δυο σάκους , ο γιατρός είπε ότι φαίνονται πολύ καλά και την επόμενη εβδομάδα θα πάμε για καρδούλες…

καλη επιτυχία και στα αλλά κορίτσια και περιμένω τα νέα σας!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, τρίτη ημέρα από την έμβρυομεταφορά δύο βλαστοκυστεων. Δεν έχω συμπτώματα παρά μόνο λίγο πρησμένο στήθος και πολύ άγχος....είναι η πέμπτη έμβρυομεταφορά που κάνω. Είχα δύο προηγούμενες συλλήψεις αλλά η μία παλινδρομήσεις και η άλλη κύηση σταμάτησε στις είκοσι εβδομάδες. Οπότε καταλαβαίνετε τι έχω περάσει. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και καλές εγκυμοσύνες...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , GBAL είπε:

Καλησπέρα και από εμένα, τρίτη ημέρα από την έμβρυομεταφορά δύο βλαστοκυστεων. Δεν έχω συμπτώματα παρά μόνο λίγο πρησμένο στήθος και πολύ άγχος....είναι η πέμπτη έμβρυομεταφορά που κάνω. Είχα δύο προηγούμενες συλλήψεις αλλά η μία παλινδρομήσεις και η άλλη κύηση σταμάτησε στις είκοσι εβδομάδες. Οπότε καταλαβαίνετε τι έχω περάσει. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και καλές εγκυμοσύνες...

Καλή επιτυχία, καλή μου!!! Τι να σου πω τώρα που να μην το ξέρεις; Είσαι έμπειρη δυστυχώς! Η ατυχία όμως εξαντλειται κάποια στιγμή και να δεις που θα είναι αυτή η τυχερή σου φορά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...