Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Αποδράσαμε για μια μέρα στο χωριό, καλά ήταν κι ας ήταν λίγο..είχε ψιλοκρυώσει η μικρή μου με μυξούλες και ήθελα να δω πως θα πάει για να φύγουμε και σήμερα έχει και ο Βασιλάκης μυξούλες..ελπίζω να μείνουμε εκεί..

dimista να σας ζήσει ο Κωνσταντίνος!!!!Γερός και καλοφωτισμένος να τον καμαρώνετε πάντα!

della μου περαστικά! Ταλαιπωρήθηκε γμτ ο μικρούλης σου..πως είναι? Καλά αποτελέσματα και στις εξετάσεις σας.

brooke μου άρεσε πολύ η ιδέα σου, μακάρι να καταφέρουμε με κάποιο τρόπο να έρθουμε κι εμείς γιατί εγώ δεν οδηγώ και με τα δυο παιδιά να μετακινηθώ με συγκοινωνία είναι λίγο δύσκολο..Εγώ Περιστέρι μένω.Το προσκλητήριο σας πολύ ωραίο!!!

tzitzina κι εμείς είμασταν το Σάββατο το απόγευμα στο άλσος! Κρίμα να μην το ξέρουμε να βρεθούμε! Το βιβλίο που λες το έχω διαβάσει και είχα συγλονιστεί! Δεν το ήξερα ότι το είχαζν κάνει και ταινία..

nina-nana σε καταλαβαίνω για την ανασφάλεια που νιώθεις...κι εγώ έτσι είμαι, με το δεύτερο παιδί λίγο σκληραγωγήθηκα πιο πολύ και δεν φοβάμαι τόσο. Άντε κάνε κι ένα δεύτερο να το ξεπεράσεις! :lol: Το νόμος και τάξη το βλέπουμε κι εμείς μανιωδώς!

Lila's mom κι εμένα το 2ο κειμενάκι μου άρεσε αλλα και το 1ο. Στην κόρη μου είχα γράψει μισοκλέψει-μισογράψει ένα ποιηματάκι και στον γιο μου έβαλα ένα απλό σαν το 1ο που έβαλες. Οπότε μου αρέσουν και τα δύο είδη!

Κιττυ μεγειά το φόρεμα! Κι εμείς από ταλιμπανιές άλλο τίποτα! Βασικά μόνο ταλιμπανιές έχουμε..χαχαχα!

tzasmin όταν έβαλα το λινκ γιασ το ξενοδοχδείο δεν είχα δει την απάντηση σου ότι δεν είχες κάποιον να σου κρατήσει την Έλενα..πάντως μια χαρά περάσατε!Πάντα τέτοια!

Νομίζω πως αρκετά είπα ε? Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε;

Η μικρη μου ειναι πολυ ανήσυχη.. Γκρινιάζει πολυ και ξυπνάει το βράδυ και κάθεται ξύπνια 2-3 ωρες. :shock: Χτες ειδε και τον μπαμπα της στο Skype κι άρχισε να κλαίει... :cry:

Arma μου εύχομαι να μείνετε μόνο στις μυξουλες κι αυτές να περάσουν πολυ γρήγορα.

Tzitzina η Εύβοια συνηθίζεται πολυ απο οικογένειες με παιδια, ειναι πολυ προσιτή και έχει υποδομές για παιδια. Αν θες μπορω να μάθω απο κάποιους γνωστούς μας που πήγαν πέρυσι. Εμείς ξέρουμε απο βόρεια Εύβοια αφου εκει ειναι και το εξοχικό.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι λοιπόν!! Σήμερα ένιωσα για λίγο άνθρωπος που χαλαρώνει και όχι μόνο μαμά!! Το μπανάκι ήταν τέλειο!!! Η θάλασσα όχι πολύ καθαρή, αλλά και μόνο που χαλάρωσα...Αν εξαιρέσουμε και ένα ψιλοκαψιματάκι!!! Βέβαια μου έλειψε η ζουζού, αλλά το είχα πολύ ανάγκη!!!

Arma εγώ είχα πάει μεσημεράκι. Θα ξαναπάω κάποια στιγμή όμως απόγευμα. Μακάρι να ταιριάξει και να γνωριστούμε. Θα επικοινωνήσουμε με πμ.

Nina-Nana θα ήθελα να ακούσω καμιά πρόταση για Εύβοια. Με το καλό να γυρίσει ο άντρας σου να ηρεμήσεις και εσύ.

Della καλά αποτελέσματα αύριο!

Οι υπολοιπες τσούπρες που είσαστε?? Που αποδράσατε??


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Αρμα , σ΄ευχαριστώ πολύ !!

Ντέλα , Αθηνα θα γινει η βάπτιση. καλά αποτελέσματα να εχετε !!!

Τζιτζίνα , για αποδραση ουτε λογος . εργασία κ χαρα - λέμε τωρα-


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, σας ευχαριστώ που μου δώσατε την γνώμη σας για το κειμενακι τελικά αυτο διάλεξαμε και το προσκλητηριο βγήκε πολυ καλό.

Σήμερα πήγα με την θεία μου στην Αθήνα όπου πήραμε τα υλικα για τις μπομπονιερες μένει να βρω τι θα φτιάξω για παιδικές!

Nina - Nana και εμένα η κόρη χθες το βράδυ είχε μια γκρίνια άλλο πράγμα αφου της έδωσα ντεπον ψιλοηρεμησε αλλα ξύπνησε αρκετές φορές και έκλαιγε σαν οταν είχε τους κολικους!

Τzitzina, καλη αρχή με τα μπάνια, σιγουρα θα ενιωσες ωραία αφου σήμερα είχα πολυ ζέστη!

Della, εύχομαι ο μικρός να ειναι καλύτερα και να βγουν καλές οι εξετάσεις και εμείς στο Ιασω τα κάνουμε, η παιδιατρος μας ειναι μεσα στην Μενν!

Arma, τώρα ειναι ο χειρότερος καιρός με τα κρυωματα, εύχομαι να ειναι τα παιδιά καλύτερα!

Εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια να πέρασαν καλα το τριήμερο!

Καλο βράδυ!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tzitzina εσκασα απο τη ζηλεια μου!!! Τυχερουλα! Η θάλασσα δεν ήταν κρυα; Θα σου στείλω πληροφορίες με την πρώτη ευκαιρία.

Lila's mom η παιδιατρος μήπως έχει ιατρείο στην Πατησίων;


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,τι κάνετε?

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές σας!

Lila's mom τώρα διάβασα ότι διαλέξατε το προσκλητήριο.Και μένα αυτό μου άρεσε ,το πρώτο ήταν κλασσικό.Lila's mom το άτομο μας βγήκε 19 ευρώ και πληρώσαμε περίπου 440.Είμασταν λίγα άτομα.

Νίνα Νάνα αυτήν την Μονή την ξέρουν τα πεθερικά μου.

Τζιτζίνα πού πήγες για μπάνιο?Καλή αρχή με τα μπάνια.

Άρμα καλά κάνατε και πήγατε και σεις στο χωριό σας.Περαστικά στα μικρά σου.

Τζιτζίνα μου άρεσε που έγραψες τον Κωνσταντίνο,Κωνσταντινάκο,πολύ γλυκό ακούστηκε.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Νίνα Νάνα μας ταξίδεψες με τα μέρη που έγραψες για διακοπές.

Σίφνο είχαμε πάει το 2010 για έναν γάμο ,μέναμε Πλατύ Γιαλό,αλλά,δεν μας άρεσε πολύ.Εκεί που έγινε ο γάμος ήταν πολύ,ωραία αλλά δεν θυμάμαι πώς λεγόταν το μέρος.Για την Σίφνο εσύ έγραψες?Δεν θυμάμαι.

Κίττυ πώς είναι το κειμενάκι που διαλέξατε για το προσκλητήριο?

Εγώ δεν έχω πολλά νέα.Το μόνο ότι εχτές και σήμερα πήγαμε τον Κωνσταντίνο στις κούνιες.Καλό βράδυ σε όλα τα κορίτσια!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια...

Χάθηκα το τριήμερο κι έχασα και επεισόδια...

Ελπίζω όλοι να είστε καλά.

Δήμητρα να σου ζήσει ο Κωνσταντίνος σου. Να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένος.

Della πώς είναι ο μικρός?

Arma μείνατε στις μύξες?

Εμείς μέτρια το τριήμερο. Η Έλενα με μύξες και δέκατα και μια απίστευη γκρίνια. Ανησύχισα αρκετά κάποια στιγμή για ουρολήμωξη (λόγω του θέματος του νεφρού). Μπορεί να είναι ιωσούλα γιατί κι εγώ τις τελευταίες μέρες είχα ελαφρυά καταροή, πονόλαιμο και πονοκέφαλο. Η παιδίατρός μας έλειπε για το τριήμερο. Θα την πάρω σήμερα να κανονίσουμε επίσκεψη. Κι εμάς στο Ιασώ είναι (διευθύντρια της παιδιατρικής) κι εκεί κάνουμε τις εξετάσεις μας.

Τι τριήμερο δεν κάναμε απόλύτως τίποτα...

Νινα νανα σε σκεφτόμουν... συγνώμη που δεν σε πήρα αλλά επειδή ήταν έτσι απέφυγα και επαφές με άλλα παιδάκια, σε περίπτωση που είναι ίωση να μην κολήσουμε κανέναν.

Από διακοπές εμείς δύσκολο το βλέπω να κάνουμε. Έχω κερδίσει ένα τριήμερο στην Σαντορίνη αλλά χλωμό. Εγώ πέρυσι την έκανα μπάνιο την Έλενα. 2 μπάνια τον Σεπτέμβριο (αυτά κάναμε κι εμείς).

Ωραίο μέρος για διακοπές κοντά στην Αθήνα, είναι το Πόρτο Χέλι. Η εταιρία μου έχει δύο ξενοδοχεία εκεί. Το ένα ειδικά είναι ότι πρέπει, πάνω στην θάλασσα με ιδιωτική παραλία. Είναι όμως μεγάλες μονάδες 4 αστέρων.

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω πααααααρα πολύ δουλειά.

Φιλιά κοπελιές.....


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Dimista εσείς που θα πάτε φέτος;

Tzamin δεν πειράζει! Τώρα που μένουμε κοντα θα κανονισουμε άλλη στιγμη. Περαστικα! Οταν μπορεις στείλε μου ποια ειναι τα ξενοδοχεια στο Πορτο Χελι.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πήραμε κάποια βιβλία πριν λίγες μέρες και δυο της άρεσαν πάρα πολυ. Θα σας τα γράψω μήπως ενδιαφερεστε! Το ένα ειναι το "αγαπώ τα σκυλακια" εκδόσεις Μινωας και το δεύτερο ειναι το "ΜΠΕ! Το προβατακι" εκδόσεις Μινωας (κι αυτο). Έχει ξετρελαθει.. με αυτα μόνο τρώμε... :rolleyes:


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nina nana η δικια μου εχει παθει πλακα με το "ο φιλος μου ο Σιμπα" (ο βασιλιας των λιονταριων) εκδόσεις Μινωας, όπως και με το "που ειναι ο Σποτ" που το είχε αναφερει η brooke και της το πήρα. Θα τα πάρω κι αυτά που λες γιατί με τα βιβλία είναι ο μόνος τρόπος να την κάνω να κάτσει 5 λεπτά.

Εδώ θα δεις τα ξενοδοχεία www.akshotels.com

Το Hinitsa είναι ιδανικό και έχει και φοβερό mini club.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Χαθήκαμε...μάλλον χάθηκα!Κάναμε τη δεύτερη εξέταση ούρων (καλλιέργεια) και πάλι έδειξε εντερόκοκκο, σε μικρή συγκένρτωση. Η παιδίατρος τελικά μας έδωσε αντιβίωση. Θα προτιμούσα να την αποφεύγαμε ακόμη, αλλά προκειμένου να ταλαιπωρείται η μικρούλα μου την ξεκινήσαμε.

Κατά τα άλλα, λείπει πάλι και ο δικός μου άντρας (Κρήτη αυτή τη φορά) και στη δουλειά ετοιμαζόμαστε για νέα επιθεώρηση...χαμός!

Τα νέα σας δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα, ελπίζω να τα καταφέρω αργότερα.

Για διακοπές εμείς θα πάμε σίγουρα στη Σάμο, όπως κάθε χρόνο, αλλά θα ήθελα να πάμε και λίγες ημέρες κάπου οι τρεις μας. Σκέφτόμουν κάποιο ξενοδοχείο all inclusive αλλά όχι σε νησί, για να αποφύγουμε τα επιπλέον ναύλα. Θα δούμε...ακόμη δεν ξέρουμε πότε θα πάρει ο άντρας μου άδεια, οπότε δύσκολο να κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Τζαμίν κέρδισες 3ήμερο στην Σαντορίνη και δεν θα πας?Σαντορίνη θα πήγαινα χωρίς δεύτερη σκέψη.Είχα πάει το 2007 και ξετρελάθηκα!

Περαστικά στην Έλενα και σε σένα.Ευαίσθητη είσαι.Μας γράφεις συχνά ότι είσαι κρυωμένη.Ευχαριστώ για τις ευχές!

Νίνα Νάνα θα πάμε Κάλαμο και Σπάρτη.Αλλά για να σου πω την αλήθεια θα ήθελα να πάω κάπου και με τον σύζυγό μου οι 2 μας,έστω για 3 μέρες.Έχουμε να πάμε κάπου οι 2 μας από το 2010 και για μένα είναι σαν να έχουμε να πάμε 100 χρόνια.Αν πάμε θα κοιτάξω στο booking .com για καλές τιμές.

Βιβή καλά κάνατε και ξεκινήσατε αντιβίωση.Κρίμα να ταλαιπωρείται.Παρόλο που είμαι κατά των αντιβιώσεων.

Νίνα Νάνα εσύ θα πας στα μέρη που έγραψες?

Καλό βράδυ σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...