Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εφηβεια και εγκυμοσυνη


teenmommy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 μερες περιπου κραταει ο πονος στο στηθος.το μωρο για να μπει σε προγραμμα θελει περιπου 2 μηνες οποτε υπομονη:P

αχ Δημητρα ολες οι μανουλες υπομονη κανουμε για τα νινακια μασ:Dπαντως εχω πιασει πολλες φορεσ τον εαυτο μου να την κοιταω την ωρα που κοιμαται:Dειναι τοσο γλυκιααα:D


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα το στηθος μου με πονουσε παρα πολυ για ενα μηνα αλλα με βοηθησε πολυ μια κρεμα που εβαλα.οσο μεγαλωνει τωρα η μικρη τοσο θα ανακαλυπτεις νεα πραγματα και σου εγγυομαι πως θα κολλησεις μαζι της.ειναι τελεια η μητροτητα:)


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μικρούλα...

Τι κάνεις? πως είναι το bebe? ο ευτυχισμένος μπαμπάς τι λέει?

Για πες, για πες..

Ο μπαμπουλης μας δουλευει αρκετες ωρες δυστυχως και δεν την απολαμβανει οοοσο θελει αλλα οταν ειναι σπιτι τρελαινεται να ασχολειται μαζι της:Dθελει εκεινος να την ταιζει και να την αλλαζει,πραγματικα χαιρομαι που ειναι τοσο γλυκος με την μικρη:DΜαλιστα συζητουσαμε και μου ειπε πως οταν την ειδε για πρωτη φορα συγκινηθηκε απιστευτα.Χαζομπαμπας τελειως:PΠαντως κοριτσια αυτες οι νυχτερινες βαρδιες με σκοτωνουν.Και επειδη ο συζυγος δουλευει σχεδον ολα τα πρωινα τα νυχτερινα ξυπνηματα τα αναλαμβανω εγω:roll:Τα δικα σας μωρακια τι κανουν??:D


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δημητρα με τρελανε η μικροκοτσιδου σου.τινμαμμι οι φωτο σου ειναι υπεροχες σορι τρομαξα για το 32 εκατοστα οκ το εξηγησες αλλα δεν ειχα μπει εδω και μερες οποτε τωρα το δα η μικρη ζουπερ να την χαιρεστε.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δημητρα με τρελανε η μικροκοτσιδου σου.τινμαμμι οι φωτο σου ειναι υπεροχες σορι τρομαξα για το 32 εκατοστα οκ το εξηγησες αλλα δεν ειχα μπει εδω και μερες οποτε τωρα το δα η μικρη ζουπερ να την χαιρεστε.

Σευχαριστω πολυ:)


xORBp2.png

szqzp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

teenmommy τωρα ειδα το θεματακι σου...ειμαι 20χρονων και εχω 2παιδακια η κορη μου ειναι 3,5...δεν δινω πιστεψε καμια σημασια πλεον στασχολια του τυπου...''θα το μετανιωσεις'' ''δεν εεις ζησει τιποτα στην ζωη σου'' τ''το μωρο εκανε μωρο'' και αλλα τετοια....


:-D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...