Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Carello M25


ioanna_273

Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες και πατεράδες,

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας! Έχουμε γυρίσει με τον άντρα μου όλα τα πολυκαταστήματα που πουλάνε καρότσια και έχουμε κάνει 2 κεφάλια καζάνια.

Λέμε να πάρουμε το carello M25, το οποίο είναι 3 σε 1. Σας παρακαλώ πείτε μου ότι κάποια ή κάποιος από εσάς έχει εμπειρία από τη συγκεκριμένη εταιρεία σε 3 σε 1.

Αναμένω γνώμες, κριτικές, κάτι, οτιδήποτε!

Είμαι 33 εβδομάδων και πρέπει να πάρω μια απόφαση μέσα στις επόμενες εβδομάδες!

Βοήθεια!!

Ιωάννα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Καλημερα! Δε ξερω αν απαντω εγκαιρως. Απο προσωπικη εμπειρια επειδη κατα την εγκυμοσυνη ψαχναμε κι εμεις ενα καροτσι και πηραμε 3σε 1 και βλεπαμε χαρακτηριστικα και χιλια δυο. Εχω μια συμβουλη. Μη βιαστειτε να αγορασετε καροτσι. Το καθισμα αυτοκινητου θα χρειαστει σιγουρα γτ προφανως εκει θα μπει το παιδι για να πατε σπιτι. Ομως οσον αφορα το καροτσι πολλα μωρα δεν καθονται σε αυτο. Καλυτερα να γεννησεις και να δοκιμασεις με καποιας φιλης. Εμεις 5 μηνων δεν εχει μπει στο καροτσι ποτε. Κυκλοφορουμε μονο με μαρσιπο. Οποτε αν γυριζα πισω τον χρονο θα εξοικονομουσα πολλα χρηματα και θα ειχα επενδυσει σε μαρσιπους αγκαλιας. Γι' αυτο λεω περιμενετε να δειτε πρωτα τις αναγκες σας και τι σας βολευει και μετα να αγορασετε. Επισης, το πορτ μπεμπε για εμας ηταν επισης αχρηστη αγορα. Για αλλες ομως εβγαλε τα λεφτα του. Αυτα ολα θα κριθουν απο το μωρο. Με το καλο και με εναν πονο!


2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω εμπειρια απο το καρελο αλλα γενικα αν γυριζα το χρονο πισω δ θα επαιρνα 3σε1.το πορτ μπεμπε απολυτα περιττο.θα επαιρνα ενα καρεκλακι αυτοκινητου 0-36η εστω 0-18

Κ αν ηθελα καροτσι ενα απλο,ελαφρυ,να ανοιγοκλεινει ευκολα,να ξαπλωνει τελειως για νεογεννητο,να μπορει να κοιταει κ απο τις δυο πλευρες κ φυσικα να χωραει στο πορτ μπαγκαζ η στο ασενσερ

Αναλογως κ την περιοχη,τους δρομους,τα πεζοδρομια εκει που μενετε

Link to comment
Share on other sites

Ναι @vikib κι εγω αυτο θα εκανα. Ειδικα για το καθισμα αυτοκινητου.... πφφφ! Καλα και για το καροτσι δεν το συζητω. Κλαιω απλως τα 700 ευρω...Στερνη μου γνωση να σ' ειχα πρωτα δε λενε; 


2tXqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...