Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

Τι κάνετε?  

Κορινα δεν παίρνεις τον γιατρό σου τηλ? Τόσο έντονος πόνος βρε παιδί μου... Να είσαι σίγουρη! 

Την δευτερα έχω Ντοπλερ και ανυπομονώ να δω αν πήρε βάρος το μωρό γιατί το τεκνό δεν μας τα λέει καλά! 

Ο απέναντι κάνει εργασίες 8:30 το πρωί Σαββάτου, πόσο γαϊδούρι είναι??!!

Melody εγώ στην θέση σου θα το έπαιρνα μαζί.  Στο ιδιωτικό έχεις την πολυτέλεια οπότε θες να στο παίρνουν οι κοπέλες,  κυρίως όταν σκάει το θειτσομανι οπότε καντο! Αν γεννουσα και εγώ στο ιδιωτικό το είχα σκεφτεί γιατί στην κόρη μου δεν το είχα ζητήσει και το μετάνιωσα.  

Κορίτσια σκέφτομαι σοβαρά να πάω χωρίς επισκληριδιο, είμαι πολύ μαζόχα? ???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , katsif είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Τι κάνετε?  

Κορινα δεν παίρνεις τον γιατρό σου τηλ? Τόσο έντονος πόνος βρε παιδί μου... Να είσαι σίγουρη! 

Την δευτερα έχω Ντοπλερ και ανυπομονώ να δω αν πήρε βάρος το μωρό γιατί το τεκνό δεν μας τα λέει καλά! 

Ο απέναντι κάνει εργασίες 8:30 το πρωί Σαββάτου, πόσο γαϊδούρι είναι??!!

Melody εγώ στην θέση σου θα το έπαιρνα μαζί.  Στο ιδιωτικό έχεις την πολυτέλεια οπότε θες να στο παίρνουν οι κοπέλες,  κυρίως όταν σκάει το θειτσομανι οπότε καντο! Αν γεννουσα και εγώ στο ιδιωτικό το είχα σκεφτεί γιατί στην κόρη μου δεν το είχα ζητήσει και το μετάνιωσα.  

Κορίτσια σκέφτομαι σοβαρά να πάω χωρίς επισκληριδιο, είμαι πολύ μαζόχα? ???

Καλημερα! Στο πρωτο σου παιδακι ειχες κανει?Σκεφτομαι και εγω να μην κανω αλλα ειμαι πρωταρα και δεν ξερω τι θα αντιμετωπισω απο αποψη πονων, αν θα τους αντεχω ή οχι...προς το παρον σκεφτομαι και εγω να μην κανω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Και εγώ μαζοχα, σκέφτομαι και εγώ να μην κάνω επισκληριδιο αλλά θα δείξει... Melody εγώ θα γεννησω σε δημόσιο οπότε θα το έχω μαζί μου και ψιλοαγχωνομαι να σου πω την αλήθεια αλλά ελπίζω να τα καταφέρω... 

Επιτέλους θα βγω να ψωνισω τα πράγματα σήμερα γτ περνάνε οι μέρες και αγχωθηκα... 


Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Aggeliki22 είπε:

Na se po gt genesis ??? Ke oxi allou ...gt egw pu genisa ipokratio to ixa oli mera kai parolo pu gennisa fisiologika apo tin taleporia imoun xalia ke dn mporousa na frontizw to moro...alla ixa sinexia diko m  atomo paro olo pu apagoreute...alla twra tha geniso se kliniki auti tin fora 1 protos logos thema kathariotitas ..2 gt auti tin fora thelw ma me ksegenisi o giatros pu me parakolouthi..3 gia tin  episkliriodio gt sta dimosia den su dinoun eukola ...4 gt sto dimosio gt enas xamos ...5 ke oso na pis otan plironis tosa xrimata se exun pio poli sta opa opa ..ke paei legontas ...alla dn kserw poli akriva mu fenanike to genesis ke to.diavalkaniko ...oso gia to rooming in ke egw tha zitiso alla.dn gnorizw pos ine stin kliniki..alla pisteuw poli kalitera apo to dimosio ......

To exw pathi polles fores ..alla dn kserw to gt ke pos ginete ...alla oute exw rotisi ....kakos ...alla gia kalo.ke kako dn rotas ton giatro s. Mia ...pote dn kses ti mpori na ine ...

Θα σου πω...Εγώ που θα κάνω καισαρική και θα δώσω ούτως ή άλλως για την καισαρική πάνω-κάτω ενάμιση χιλιάρικο η κλινική που μου άρεσε ήταν το γένεσις(πεντακάθαρο σαν ξενοδοχείο,πολύ ευγενικό προσωπικό,τέλειο φαγητό). Ο γιατρός μου ξεγεννάει σε όλες τις κλινικές της Θεσσαλονίκης. Το μόνο που βγαίνει γύρω στα 100 ευρώ πιο φθηνά είναι μια στο κέντρο (νομίζω βιοκλινικη,σορυ δεν είμαι σαλονικια). Και λίγο πιο ακριβη η κλινική του Αγίου Λουκά. Οπότε γιατί να πάω σε άλλη κλινική ενώ ήμουνα ευχαριστημένη ?Και θα έχω και μία έκπτωση έστω μικρή γιατί είναι δεύτερη φορά εκεί. Επίσης αυτό που μου έκανε πάρα πολύ εντύπωση ήταν ότι είναι πολύ συντονισμένες οι κοπέλες εκεί μέσα όταν είχα μπει με προγραμματισμένη καισαρική με βάλανε μέσα στο δωμάτιο βάλανε την βαλίτσα στη θέση της ήρθανε δύο μέσα στο δωμάτιο και μέσα σε 10 λεπτά μου έβαλαν αυτήν την ρόμπα μου περάσαμε φλέβα Μου πήραν αίμα με ξύρισαν και μου κάναν καρδιοτοκογράφημα και ήμουνα έτοιμη για χειρουργείο σενιέ πένιε δηλαδή..άσε κ αργότερα με το που πατούσες κουμπί σε δευτερόλεπτα ήταν στο δωμάτιο... ελπίζω κ αυτήν την φορά να το ζήσω έτσι κ να μην με απογοητευσουν κ να πω τουλάχιστον ότι δεν πήγαν τζάμπα τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Σημερα στην πολη μας δροσιζομαστε ... ευτυχως οχι με βροχη ... τελικα ο καιρος θα ναι λιγο συννεφιασμενος αυτη την βδομαδα ... μια που χθες μας ξεγελασε λιγο και νομιζα οτι ο αερας εδιωξε τα συννεφα τις Πεμπτης για αλλου ... αλλα μαλλον καπου σταματησε και τωρα να τος παλι :)

Πηγα χθες στην γιατρο μου. Αυτη την εβδομαδα σε ολη την κοιλια ξεκινησαν κατι περιεργοι πονοι περιοδου θα ελεγα ... σαν αυτοι που με πιανουν στο στομαχι ... η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να προσδιορισω ακριβως ... παντως μεχρι τωρα δεν τους ειχα ... οποτε η γιατρος ειπε εκτος απο πρωι και βραδυ που παιρνω μαγνησιο ας παρω για τον μηνα αυτο κι ενα το μεσημερι. Ειδε την μπεμπα γυρω στα 2,5 κιλα ... πολυ μου φανηκε αλλα παιζει παντα το + - 300γρ ... οποτε μπορει να ειναι και 2200 ... πιο λογικο μου φαινεται μια που στι doppler βγηκε καπου στα 1800+ ... Ποτε προλαβε σε 2 βδομαδες να παρει τοσα γραμμαρια :) Πλακουντα και αμνιακο ειπε ΟΚ. Να μην περπατω για την ωρα και αν νιωθω τον πονο αυτο να ξεκουραζομαι ... Καναμε και καρδιοτοκογραφο ... Κι εκει ολα ΟΚ ... δε νομιζω να ειδαμε καμια συσπαση! Κατα τα αλλα απο 12/3 που ειχα να ζυγιστω στην ζυγαρια της ... πηρα μισο κιλο! Θαυμα θαυμα! Ειμαι 83,5! Μαλλον εχασα ... και πηρε το μωρο ... γιατι νομιζω οτι τοτε μου ειχε πει οτι ηταν γυρω στα 900 γρ. Αισιως απο τον Σεπτεμβρη μεχρι τωρα εχω παρει 9,5 κιλα. Αρκετα ευχαριστημενη θα ελεγα ...

Κατα τα αλλα εχω να κανω ακριβως οτι σας εγραψα και τις προαλλες ... Καμια προοδος με τις δουλειες του σπιτιου/μωρου :)

Οσο για την κλινικη ... δεν θα κανω rooming in ... δεν ειχα κανει ουτε στον γιο. Γεννησα τοτε και θα γεννησω στην Γενικη Κλινικη Θεσσαλονικης. Θα ζητησω ομως να φερνουν το μωρο και τη νυχτα οπως ειχα κανει και στον γιο. Τοτε για rooming in επρεπε να ειχες μονοκλινο και να μην δεχοσουν επισκεψεις ... Δεν ξερω κατα ποσο αλλαξε αυτο ... Τωρα θα επιλεξω 3κλινο λογω οικονομικων. Οι τιμες πανω κατω ιδιες μου φαινονται. Υπαρχει μια αυξηση η οποια ομως ξεπερνιεται λογω της εκπτωσης που θα εχω για 2η γεννα εκει. Το προσωπικο το βρηκα εξυπηρετικο. Και η κλινικη δεν μου θυμιζε νοσοκομειο. Εχω ενα θεματακι με τα νοσοκομεια ... πιανεται η ψυχη μου ... Επισης θα επιλεξω και παλι επισκληρηδιο. Δεν το εχω με τον πονο καθολου ... Δεν μπορω να λειτουργησω με τιποτα αν εχω κι εναν πονοκεφαλο ... Κι επειδη θα ηθελα να παρακολουθω αυτες τις στιγμες οσο καλυτερα μπορω θα επιλεξω και παλι αναλγησια :) Και τωρα ... απλα περιμενω :) για τα σημαδια του τοκετου! χαχα! Στον μηνα μου μπαινω καπου στις 16 ή 20 ή 23 του μηνα ... 

Στις 15 βεβαια θα ηθελα να παω με το σχολειο του γιου μου σε μια πεζοπορεια στο Σειχ Σου ... αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι καλη ιδεα ... Θα δουμε ως τοτε. Ειναι κατι που θελω να παει και χρειαζεται συνοδο ... και τον μπαμπα του δεν τον βλεπω και πολυ προθυμο ... Ο κληρος πεφτει στην γενναια και μετα παει για γεννα! χαχα!

Περιμενω και κατι ακομη ρουχακια απο μια φιλη και την κουμπαρα μου ... Δεν θα τελειωσουν ποτε οι δουλειες αυτες! Τελικα βλεπω την μπεμπα να εχει περισσοτερα απο τον αδερφο της και χωρις να τα εχω αγορασει! χαχα! Καλα να ειναι αυτοι που δινουν! 

Δεν θυμαμαι αν θελω να σχολιασω κατι ακομη ... οποτε κλεινω αυτο το σεντονι εδω! Καλο ΣΚ να εχουμε ολες κοριτσια!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια και'μενα μου περασε απτο μυαλο να μην κανω επισκληριδιο..  οταν το ειπα στον γιατρο με κοιταγε λιγο περιεργα για το κατα ποσο σιγουρη ειμαι..   Σιγουρη δεν ειμαι γιατι ειναι το πρωτο και δεν εχω ιδεα πως ειναι οι πονοι..αλλα με αντιστοιχο θεμα που εχω διαβασει  απο κοπελες  οοοολες ελεγαν οτι κακος δεν εκαναν επισκληριδιο γιατι οταν δεν αντεχαν πια ηταν αργα και δε μπορουσαν να τους κανουν..αλλες ελεγαν οτι ηταν το ποιο μεγαλος λαθος τις ζωης τους οποτε διαβαζοντας τετοια πραγματα κατεληξα σε συνενοηση με τον γιατρο μου οτι θα κανω επισκληρηδιο οταν αρχισουν οι πονοι να μεγαλωνουν αρκετα..  Δε θελω να υπερεκτιμησω τις δυναμεις μου και μετα να ειμαι διπλα ταλαιπωρημενη.. Στο Ελενα θα γεννησω με το καλο..  την αλλη βδομαδα αρχιζω και τα μαθηματα ανωδυνου στο ιδιο μαιευτηριο..  

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!! για το θεμα επισκληριδιου εμενα οσοι γιατροι ρωτησα γελαγαν κ μου ειπαν οτι απτη στιγμη που η επιστημη σου εχει δωσει μια βοηθεια υπαρχει γιατι να την κλωτσας? ειναι σαν να ζητας να πας οδοντιατρο κ να μην ζητας ενεσουλα θα το εκανε καμια σας??? χα χα χα οχι οποτε εκμεταλευτειτε την εξελιξη της επιστημης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δν θελω να σας τρομαξο αλλα η πονοι δν υποφεροντε ειλικρινα ειναι τοσο δυνατοι νιωθεις οτι σου σπανε τα κοκαλα οτι θα εκραγει η κοιλια σ...δν υαρχουν λογια να περιγραψω...ασε για την ταλαιπωρια γτ δν ξες ποση ωρα ια κανεις ..εγω εκανα 20 ωρες και μετα ημουν τοσο εξαντλημενη που δν ειχα κουραγιο οχι να ασχοληθω με το μωρο αλλα ουτε να μηλησω...αλλα οποια γεννηση χωριςς επισκλιριδιο μπραβο τις ..τι να πω...

2 ώρες πρίν, mamSof είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Σημερα στην πολη μας δροσιζομαστε ... ευτυχως οχι με βροχη ... τελικα ο καιρος θα ναι λιγο συννεφιασμενος αυτη την βδομαδα ... μια που χθες μας ξεγελασε λιγο και νομιζα οτι ο αερας εδιωξε τα συννεφα τις Πεμπτης για αλλου ... αλλα μαλλον καπου σταματησε και τωρα να τος παλι :)

Πηγα χθες στην γιατρο μου. Αυτη την εβδομαδα σε ολη την κοιλια ξεκινησαν κατι περιεργοι πονοι περιοδου θα ελεγα ... σαν αυτοι που με πιανουν στο στομαχι ... η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να προσδιορισω ακριβως ... παντως μεχρι τωρα δεν τους ειχα ... οποτε η γιατρος ειπε εκτος απο πρωι και βραδυ που παιρνω μαγνησιο ας παρω για τον μηνα αυτο κι ενα το μεσημερι. Ειδε την μπεμπα γυρω στα 2,5 κιλα ... πολυ μου φανηκε αλλα παιζει παντα το + - 300γρ ... οποτε μπορει να ειναι και 2200 ... πιο λογικο μου φαινεται μια που στι doppler βγηκε καπου στα 1800+ ... Ποτε προλαβε σε 2 βδομαδες να παρει τοσα γραμμαρια :) Πλακουντα και αμνιακο ειπε ΟΚ. Να μην περπατω για την ωρα και αν νιωθω τον πονο αυτο να ξεκουραζομαι ... Καναμε και καρδιοτοκογραφο ... Κι εκει ολα ΟΚ ... δε νομιζω να ειδαμε καμια συσπαση! Κατα τα αλλα απο 12/3 που ειχα να ζυγιστω στην ζυγαρια της ... πηρα μισο κιλο! Θαυμα θαυμα! Ειμαι 83,5! Μαλλον εχασα ... και πηρε το μωρο ... γιατι νομιζω οτι τοτε μου ειχε πει οτι ηταν γυρω στα 900 γρ. Αισιως απο τον Σεπτεμβρη μεχρι τωρα εχω παρει 9,5 κιλα. Αρκετα ευχαριστημενη θα ελεγα ...

Κατα τα αλλα εχω να κανω ακριβως οτι σας εγραψα και τις προαλλες ... Καμια προοδος με τις δουλειες του σπιτιου/μωρου :)

Οσο για την κλινικη ... δεν θα κανω rooming in ... δεν ειχα κανει ουτε στον γιο. Γεννησα τοτε και θα γεννησω στην Γενικη Κλινικη Θεσσαλονικης. Θα ζητησω ομως να φερνουν το μωρο και τη νυχτα οπως ειχα κανει και στον γιο. Τοτε για rooming in επρεπε να ειχες μονοκλινο και να μην δεχοσουν επισκεψεις ... Δεν ξερω κατα ποσο αλλαξε αυτο ... Τωρα θα επιλεξω 3κλινο λογω οικονομικων. Οι τιμες πανω κατω ιδιες μου φαινονται. Υπαρχει μια αυξηση η οποια ομως ξεπερνιεται λογω της εκπτωσης που θα εχω για 2η γεννα εκει. Το προσωπικο το βρηκα εξυπηρετικο. Και η κλινικη δεν μου θυμιζε νοσοκομειο. Εχω ενα θεματακι με τα νοσοκομεια ... πιανεται η ψυχη μου ... Επισης θα επιλεξω και παλι επισκληρηδιο. Δεν το εχω με τον πονο καθολου ... Δεν μπορω να λειτουργησω με τιποτα αν εχω κι εναν πονοκεφαλο ... Κι επειδη θα ηθελα να παρακολουθω αυτες τις στιγμες οσο καλυτερα μπορω θα επιλεξω και παλι αναλγησια :) Και τωρα ... απλα περιμενω :) για τα σημαδια του τοκετου! χαχα! Στον μηνα μου μπαινω καπου στις 16 ή 20 ή 23 του μηνα ... 

Στις 15 βεβαια θα ηθελα να παω με το σχολειο του γιου μου σε μια πεζοπορεια στο Σειχ Σου ... αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι καλη ιδεα ... Θα δουμε ως τοτε. Ειναι κατι που θελω να παει και χρειαζεται συνοδο ... και τον μπαμπα του δεν τον βλεπω και πολυ προθυμο ... Ο κληρος πεφτει στην γενναια και μετα παει για γεννα! χαχα!

Περιμενω και κατι ακομη ρουχακια απο μια φιλη και την κουμπαρα μου ... Δεν θα τελειωσουν ποτε οι δουλειες αυτες! Τελικα βλεπω την μπεμπα να εχει περισσοτερα απο τον αδερφο της και χωρις να τα εχω αγορασει! χαχα! Καλα να ειναι αυτοι που δινουν! 

Δεν θυμαμαι αν θελω να σχολιασω κατι ακομη ... οποτε κλεινω αυτο το σεντονι εδω! Καλο ΣΚ να εχουμε ολες κοριτσια!

 

 

Γτ στην γενικη?? Γτ εγω εχω σκοπο να παω διαβαλκανικο..αλλα για χαζους λογους σκεφτωμαι να παω η γενικη η γενεσις ..τελευτεα στιγμι...γ μεχρι εχθες επεμενα και ηθελα διαβαλκανξκο ...

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2018 at 2:59 ΜΜ, Melody90 είπε:

Γεια σας κορίτσια.... Σήμερα χάρηκα πολύ γιατί ήρθε το κούριερ Και μου έφερε το πακετάκι από την caredirect (το βαλιτσάκι που δίνουν στις έγκυες) και είχε μέσα ένα γυάλινο μπουκάλι της Nuk μία πιπίλα μαμ μία πιπίλα Nuk και διάφορα διαφημιστικά φυλλάδια μέσα και ενημερωτικά από εταιρείες όπως Fisher Price μαμ και nuk... Άντε ένα-ένα έρχονται!

Μου ήρθε και εμένα σήμερα με τα ίδια προϊόντα από babyspace :-D

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια να σας πω τι κάνω τώρα? είμαι στο νοσοκομείο της πόλης μου με προωρες συσπάσεις μου κάνανε ένεση κορτιζόνης για τα πνευμόνια του μωρού σε περίπτωση που γεννηθεί πρόωρο.απο χθες το απόγευμα είμαι εδώ κάθε τρεις και λίγο είμαι στον καρδιοτοκογραφο.....μου είπαν ότι κουράστηκα μάλλον κ επειδή είχα κάνει καισαρική θα μείνω για παρακολούθηση...πήρα τηλ τον γιατρό μου κ με μαλωσε κ αυτός...τι να πω τέλεια!!!!τα νεύρα μου με πιάσανε! για αυτό προσέξτε κοπέλες μου μην πάθετε τα ίδια.με το καλό αν σταματήσουν οι πόνοι πάω σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Γεια σας κορίτσια να σας πω τι κάνω τώρα? είμαι στο νοσοκομείο της πόλης μου με προωρες συσπάσεις μου κάνανε ένεση κορτιζόνης για τα πνευμόνια του μωρού σε περίπτωση που γεννηθεί πρόωρο.απο χθες το απόγευμα είμαι εδώ κάθε τρεις και λίγο είμαι στον καρδιοτοκογραφο.....μου είπαν ότι κουράστηκα μάλλον κ επειδή είχα κάνει καισαρική θα μείνω για παρακολούθηση...πήρα τηλ τον γιατρό μου κ με μαλωσε κ αυτός...τι να πω τέλεια!!!!τα νεύρα μου με πιάσανε! για αυτό προσέξτε κοπέλες μου μην πάθετε τα ίδια.με το καλό αν σταματήσουν οι πόνοι πάω σπίτι.

Κοριτσι μου περαστικα και αγυριστα. Γρηγορα σπιτακι σου...

Και γω περιστασιακα εχω πετρωματα...

Ενα τωρα και μετα μπορει αλλο ενα...αλλα φανταζομαι οτι ειναι λογικα εφοσον δεν εχουν σταθερη συχνοτητα...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοριτσι μου περαστικα και αγυριστα. Γρηγορα σπιτακι σου...

Και γω περιστασιακα εχω πετρωματα...

Ενα τωρα και μετα μπορει αλλο ενα...αλλα φανταζομαι οτι ειναι λογικα εφοσον δεν εχουν σταθερη συχνοτητα...

Ευχαριστω πολύ....Κοιτα εμένα για μισή ώρα πήγαιναν κ έρχονταν οι πόνοι έτσι έφυγα! προσέξτε όλες! φοβήθηκε το μάτι μου!

Link to comment
Share on other sites

@Melody90 Περαστικά κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά και να γυρίσεις σπίτι σου σύντομα! Πως το κατάλαβες; είχες πετρώματα μαζί με πόνους;; 

@iwanna24 την προηγούμενη εβδομάδα που είχα γιατρό μου είπε ότι από εδώ και πέρα θέλουμε να έχω περιστασιακα πετρώματα... 

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , KarMar84 είπε:

@Melody90 Περαστικά κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά και να γυρίσεις σπίτι σου σύντομα! Πως το κατάλαβες; είχες πετρώματα μαζί με πόνους;; 

@iwanna24 την προηγούμενη εβδομάδα που είχα γιατρό μου είπε ότι από εδώ και πέρα θέλουμε να έχω περιστασιακα πετρώματα... 

Εγω του ειπα οτι εχω αλλα στον καρδιοτοκογραφο δεν φανηκε τιποτα την τυχη μου...

Γενικα, εχω πονακια και πετρωματα...εχω και τους κολικους...τα χω συνηθισει ομως ολα...

Αφου αν ξυπνησω και δεν ποναω πουθενα ανησυχω :?

πρίν από 3 λεπτά , Melody90 είπε:

Ευχαριστω πολύ....Κοιτα εμένα για μισή ώρα πήγαιναν κ έρχονταν οι πόνοι έτσι έφυγα! προσέξτε όλες! φοβήθηκε το μάτι μου!

Ειχες συχνες συσπασεις...ενταξει εκει θα σε περιποιηθουν και θα περασουν...επαιρνες μαγνησιο ή τιποτα αλλο?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...