Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

Καλη

πρίν από 28 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια που ειστε;;;; 

Εγώ εδώ υποφέρω όπως κάθε μέρα. Πόνους και σήμερα..  24 μέρες για το μωρό λέει το app μου. 

Εντωμεταξύ ζεσταίνομαι τρομερά. Έχω φουντωματα. Έχω και νεύρα εξ' αιτίας όλων αυτών.  Όλο λέω να πάω να αγοράσω τα τελευταία για μένα και τον γιο και δεν την παλεύω ρε κορίτσια.  Θέλω να πάω Σύνταγμα για κανένα νυχτικο  (στα oysho) που είναι και λίγο  κομψά (έχει και κάτι σουτιενακια χωρίς μπανελα σεξουλιαρικα να ξερετε) και φοβάμαι ότι θα αφήσω τα κόκαλα μου στο κέντρο της πλατείας με τόση ζέστη.  Δλδ στους 40 τι θα παθω;; απ την άλλη με έχει πιάσει μια υστερία με το βάρος μου. Ειμαι σταθερά στα 6 κιλά εδώ και δύο μήνες αλλά θέλω να το διατηρήσω αυτό  (όνειρα θερινής νυκτός) μπας και μόλις γεννήσω νιώσω ξανά θηλυκό ρε κορίτσια!

Καλησπερααα.

Απο κει πηρα και γω...μια νυχτικια που ειναι και θηλασμου μαζι με ρομπα και ενα σορτς με πουκαμισακι απο πανω ασπρο-μπλε...πολυ ομορφα.

Πηρα και παντοφλες!

Ειχα δει απο δω και απο κει αλλα ολα γιαγιαδιστικα μου εκαναν! Αυτα ειναι λιγο λιγοτερο μπιτζαμε.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Καλη

Καλησπερααα.

Απο κει πηρα και γω...μια νυχτικια που ειναι και θηλασμου μαζι με ρομπα και ενα σορτς με πουκαμισακι απο πανω ασπρο-μπλε...πολυ ομορφα.

Πηρα και παντοφλες!

Ειχα δει απο δω και απο κει αλλα ολα γιαγιαδιστικα μου εκαναν! Αυτα ειναι λιγο λιγοτερο μπιτζαμε.

Λες ένα που είναι μπλε και έχει κάτι άσπρα σε σχέδιο; νομίζω άγκυρες.  Το είδα κι αυτό.  Καλό είναι. Απλά έχω πάρει μπλούζα σορτς και λέω να πάρω και νυχτικια μπας και με ενοχλεί στα ράμματα το σορτς.  Αν και στην κόρη μου σορτσάκι φορούσα! Πάντως ναι στα oysho έχει ωραία πράγματα!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Λες ένα που είναι μπλε και έχει κάτι άσπρα σε σχέδιο; νομίζω άγκυρες.  Το είδα κι αυτό.  Καλό είναι. Απλά έχω πάρει μπλούζα σορτς και λέω να πάρω και νυχτικια μπας και με ενοχλεί στα ράμματα το σορτς.  Αν και στην κόρη μου σορτσάκι φορούσα! Πάντως ναι στα oysho έχει ωραία πράγματα!

Ναιιιι...αυτο πηρα.

Πηρα και ενα νυχτικο γκρι με λιγη δαντελα στο στηθος...ωραια και αυτη...κοντουλα. Ειναι θηλασμου...

Ειχε και ρομπα.

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ναιιιι...αυτο πηρα.

Πηρα και ενα νυχτικο γκρι με λιγη δαντελα στο στηθος...ωραια και αυτη...κοντουλα. Ειναι θηλασμου...

Ειχε και ρομπα.

 

Κοντουλα ε; μπράβο κοντουλα τη θέλω αχαχα δική μου είσαι εσύ χαχα

Ίσως πάω αύριο να δω.  


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κοντουλα ε; μπράβο κοντουλα τη θέλω αχαχα δική μου είσαι εσύ χαχα

Ίσως πάω αύριο να δω.  

Ε βεβαια κοντουλα...ας νιωσουμε και λιγο γυναικες...διοτι με βλεπω και ποναω!

Ευτυχως τα ποδια μου ειναι ακομα ομορφα...αλλα η κοιλια...ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια που ειστε;;;; 

Εγώ εδώ υποφέρω όπως κάθε μέρα. Πόνους και σήμερα..  24 μέρες για το μωρό λέει το app μου. 

Εντωμεταξύ ζεσταίνομαι τρομερά. Έχω φουντωματα. Έχω και νεύρα εξ' αιτίας όλων αυτών.  Όλο λέω να πάω να αγοράσω τα τελευταία για μένα και τον γιο και δεν την παλεύω ρε κορίτσια.  Θέλω να πάω Σύνταγμα για κανένα νυχτικο  (στα oysho) που είναι και λίγο  κομψά (έχει και κάτι σουτιενακια χωρίς μπανελα σεξουλιαρικα να ξερετε) και φοβάμαι ότι θα αφήσω τα κόκαλα μου στο κέντρο της πλατείας με τόση ζέστη.  Δλδ στους 40 τι θα παθω;; απ την άλλη με έχει πιάσει μια υστερία με το βάρος μου. Ειμαι σταθερά στα 6 κιλά εδώ και δύο μήνες αλλά θέλω να το διατηρήσω αυτό  (όνειρα θερινής νυκτός) μπας και μόλις γεννήσω νιώσω ξανά θηλυκό ρε κορίτσια!

Καλημερα!

Τα 6 κιλα ειναι πολυ καλα ,ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα τα χασεις...τι να πω εγω που πηρα 14?Το καλο ειναι οτι σταματησα να παιρνω κιλα απο τον εβδομο , τα ειχα παρει ολα μαζεμενα στο 2ο τριμηνο. Εγω εχω να δωσω πιο μεγαλο αγωνα να επανελθω καθως περυσι τετοια εποχη ημουν 65 kg και τωρα 84!!!

Να πας να ψωνισεις τα τελευταια γιατι και εγω χθες πηγα για τα τελευταια (εσωρουχα) και τα ειδα ολα απο την κουραση...νομιζα θα γεννησω μεσα στο δρομο!!Πονουσα ψηλα στην κοιλια κατω απο το στηθος αλλα ευτυχως με το που γυρισα σπιτι και εκατσα μεσα σε 5 λεπτα συνηλθα...οποτε καταλαβα οτι κομμενες πλεον οι πολλες μαγκιες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , aspa80 είπε:

Καλημερα!

Τα 6 κιλα ειναι πολυ καλα ,ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα τα χασεις...τι να πω εγω που πηρα 14?Το καλο ειναι οτι σταματησα να παιρνω κιλα απο τον εβδομο , τα ειχα παρει ολα μαζεμενα στο 2ο τριμηνο. Εγω εχω να δωσω πιο μεγαλο αγωνα να επανελθω καθως περυσι τετοια εποχη ημουν 65 kg και τωρα 84!!!

Να πας να ψωνισεις τα τελευταια γιατι και εγω χθες πηγα για τα τελευταια (εσωρουχα) και τα ειδα ολα απο την κουραση...νομιζα θα γεννησω μεσα στο δρομο!!Πονουσα ψηλα στην κοιλια κατω απο το στηθος αλλα ευτυχως με το που γυρισα σπιτι και εκατσα μεσα σε 5 λεπτα συνηλθα...οποτε καταλαβα οτι κομμενες πλεον οι πολλες μαγκιες!!

Αυτόν τον πόνο που περιγράφεις Άσπα μου εγώ τον έχω κάθε μέρα... Από τον 4ο μήνα αλλά από τον 7ο και μετά είναι όλη μέρα κάθε μέρα.  

Θα πάω μάλλον σήμερα για τα τελευταία δικά μου και πρέπει να πάω και μια για τον μπέμπη.  Το σκ με έπιασε το λεγόμενο σύνδρομο της φωλιάς και έφτιαξα αρκετά στο παιδικό δωμάτιο. 

Χθες κορίτσια είχα πολλές συσπάσεις με έντονο πόνο περιοδου που διαρκούσαν κάτι δευτερόλεπτα και στο σκούπισμα έβρισκα διαφανή παχυρευστη βλεννη  (σαν ζελέ) αλλά χωρίς χρώμα διαυγή τελείως.  Χάρηκα μήπως  το βράδυ ξυπνήσω και πω ΓΕΝΝΑΩ αλλά μπαααα.  Να μαι πάλι εδώ στη δουλειααααα

Εντωμεταξύ κάποια στιγμή νωρίς το βράδυ  κουνιόταν σαν τρελός και πιο πολύ στο σημείο που πονάω και υπεφερα ήθελα να βάλω τα κλάματα. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Αυτόν τον πόνο που περιγράφεις Άσπα μου εγώ τον έχω κάθε μέρα... Από τον 4ο μήνα αλλά από τον 7ο και μετά είναι όλη μέρα κάθε μέρα.  

Θα πάω μάλλον σήμερα για τα τελευταία δικά μου και πρέπει να πάω και μια για τον μπέμπη.  Το σκ με έπιασε το λεγόμενο σύνδρομο της φωλιάς και έφτιαξα αρκετά στο παιδικό δωμάτιο. 

Χθες κορίτσια είχα πολλές συσπάσεις με έντονο πόνο περιοδου που διαρκούσαν κάτι δευτερόλεπτα και στο σκούπισμα έβρισκα διαφανή παχυρευστη βλεννη  (σαν ζελέ) αλλά χωρίς χρώμα διαυγή τελείως.  Χάρηκα μήπως  το βράδυ ξυπνήσω και πω ΓΕΝΝΑΩ αλλά μπαααα.  Να μαι πάλι εδώ στη δουλειααααα

Εντωμεταξύ κάποια στιγμή νωρίς το βράδυ  κουνιόταν σαν τρελός και πιο πολύ στο σημείο που πονάω και υπεφερα ήθελα να βάλω τα κλάματα. 

Καλημεραααα...εχεις μπει στο μηνα σου εσυυυ?

Αν ναι ευχομαι συυυυντομα να γεννησεις. Να...σημερα!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Καλημεραααα...εχεις μπει στο μηνα σου εσυυυ?

Αν ναι ευχομαι συυυυντομα να γεννησεις. Να...σημερα!

Κυριακή μπαίνω... Αλλά σ'ευχαριστώ για την ευχή.  Ελπίζω να'σαι Σαββατογεννημενη!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Πήγα και εγώ σήμερα και έκανα δουλιτσες, ικα για τα επιδόματα, δημαρχείο για τα χαρτιά του μαιευτηριου και h&m για σουτιέν θηλασμού και εσώρουχα... Πολύ κούραση, 2.5 ώρες περπάτημα... 

Από ψώνια δικά μου και της μπεμπας δεν έχω κάνει τπτ ακόμα... Θα περιμένω να έρθει ο άντρας μου τέλος του μήνα για να πάμε εκείνες τις μέρες να τα πάρουμε όλα μαζί... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κ εγώ πολύ κούραση να πας στη δουλειά για χαρτιά να πας ΙΚΑ ξανά στη δουλειά ξανά ΙΚΑ τυραννια μαύρη ο άντρας μου πάει πατητός στη δουλειά δεν έχει καθόλου χρόνο για μένα και τρέχω να βρω βοήθεια από τους γύρω που δυστυχώς είναι πολύ λίγοι...Ουφ κορίτσια εσείς στο περπάτημα πονάνε καθόλου?εγώ 5 λεπτά περπατάω κ νιώθω τραβήγματα προς τα κάτω...μου θυμίζουν λίγο πόνους περιόδου...εγώ την Πέμπτη που μας έρχεται έχω γιατρό για να δούμε τι θα μου πει...αααα τα δωρεάν δείγματα που λέγαμε?ε λοιπόν σήμερα μου ήρθε το πρώτο!της νουτριτσια μια μαλακή τσάντα που βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του μωρού...για να δούμε θα μου έρθει τίποτα άλλο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια κ εγώ πολύ κούραση να πας στη δουλειά για χαρτιά να πας ΙΚΑ ξανά στη δουλειά ξανά ΙΚΑ τυραννια μαύρη ο άντρας μου πάει πατητός στη δουλειά δεν έχει καθόλου χρόνο για μένα και τρέχω να βρω βοήθεια από τους γύρω που δυστυχώς είναι πολύ λίγοι...Ουφ κορίτσια εσείς στο περπάτημα πονάνε καθόλου?εγώ 5 λεπτά περπατάω κ νιώθω τραβήγματα προς τα κάτω...μου θυμίζουν λίγο πόνους περιόδου...εγώ την Πέμπτη που μας έρχεται έχω γιατρό για να δούμε τι θα μου πει...αααα τα δωρεάν δείγματα που λέγαμε?ε λοιπόν σήμερα μου ήρθε το πρώτο!της νουτριτσια μια μαλακή τσάντα που βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του μωρού...για να δούμε θα μου έρθει τίποτα άλλο?

Και εγώ έχω πονακια κάποιες μέρες στο περπάτημα αλλά συνήθως μετά το 20λεπτο... Από δείγματα εμένα μέχρι στιγμής μου έστειλε η tena και η sani, από σερβιετες καλά πάει δλδ χαχα 

  • Χαχα 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια κ εγώ πολύ κούραση να πας στη δουλειά για χαρτιά να πας ΙΚΑ ξανά στη δουλειά ξανά ΙΚΑ τυραννια μαύρη ο άντρας μου πάει πατητός στη δουλειά δεν έχει καθόλου χρόνο για μένα και τρέχω να βρω βοήθεια από τους γύρω που δυστυχώς είναι πολύ λίγοι...Ουφ κορίτσια εσείς στο περπάτημα πονάνε καθόλου?εγώ 5 λεπτά περπατάω κ νιώθω τραβήγματα προς τα κάτω...μου θυμίζουν λίγο πόνους περιόδου...εγώ την Πέμπτη που μας έρχεται έχω γιατρό για να δούμε τι θα μου πει...αααα τα δωρεάν δείγματα που λέγαμε?ε λοιπόν σήμερα μου ήρθε το πρώτο!της νουτριτσια μια μαλακή τσάντα που βάζεις τις πρώτες εξετάσεις του μωρού...για να δούμε θα μου έρθει τίποτα άλλο?

Και γω ποναω δυστυχως...νιωθω οτι πρεπει απλα να κατσω. Ωστοσο, προσωπικα εχω και τρελη συχνοουρια. Δηλαδη μετα απο μια ωρα πρεπει απλα να παω τουαλετα...πιθανον ποναω και απο κει.

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ειμαι :-D

Άμα βγει η Ευχη σου θύμισέ μου να ανάψω μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου  (ελπίζω να μην είσαι εσύ που έχεις ύψος 1.80 δεν θυμάμαι ποια κοπέλα μας είναι από δω μεσα)

Κι εγώ περπατάω πολύ. Και από σημερα είπα ότι θα περπατάω ακόμα πιο πολύ μπας και γεννήσω βρε αδερφέ! Θα κάνω και όλη την ώρα σεξ (είμαστε Σκορπιοί με τον άντρα μου οπότε ποτέ δεν μας σταμάτησαν ούτε πόνοι ούτε εμετοί) πάντως μετά από πολύ περπάτημα κι εγώ έχω πάντα πόνους.  Κυρίως σε όλη την ηβικη περιοχή. 

@mamSof που είσαι βρε κοριτσι;;;; έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σου.  Πρέπει να τα έχεις δει όλα με τη ζέστη ε;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...