Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θέλω να γίνω μανουλαα


Recommended Posts

Καλησπέρα...είναι η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ και θα ήθελα μία μικρή βοήθεια προσπαθούμε με τον φίλο μου από τον Ιούνιο για μωράκι όχι όμως μέρα παρά μέρα στις γόνιμες όπως λένε οι περισσότεροι γτ δεν θέλω να τον αγχωνω ο κύκλος μου είναι σταθερός στις 27 ημέρες... Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 22/9 περιμένω περίοδο στις 18/10 είχαμε  ελεύθερες επαφές στις 30/9  3/10 5/10 8/10 και στις 11/10 υπάρχη πιθανότητα εγκυμοσύνης;;;; Το θέλω πάρα πολύ και έχω απίστευτο άγχος... Θα εκτιμούσα πολυ μία απάντηση ..Σας ευχαριστω εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κ καλωσηρθες @Amy1991

Φυσικα υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης απο την στιγμη που ειχατε ελευθερες επαφες στις γονιμες σου μερες. Σου προτεινω να περιμενεις εως την ημερομηνια εναρξης περιοδου και τοτε να κανεις ενα τεστακι. Υπαρχουν και τεστ εγκυμοσυνης που μπορουν να διαγνωσουν και νωριτερα απο την καθυστερηση αν δεν κανω λαθος εως και πεντε μερεςναλλα μπορει και να μην δειξει αν εισαι στην αρχη μιας εγκυμοσυνης. Ευχομαι γρηγορα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ @MelinaFo  το θέλω πάρα πολύ προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά όταν πλησιάζουν οι μέρες περιόδου με τρώει το άγχος..Ψάχνω σημάδια στο πουθενά.... Και όσο περνάνε οι μήνες και δεν έρχεται περνάνε διάφορα άσχημα πράγματα από το μυαλό μου συμβαίνει και σε άλλες αυτό η είμαι η μόνη τρελή;;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Amy1991 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ @MelinaFo  το θέλω πάρα πολύ προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά όταν πλησιάζουν οι μέρες περιόδου με τρώει το άγχος..Ψάχνω σημάδια στο πουθενά.... Και όσο περνάνε οι μήνες και δεν έρχεται περνάνε διάφορα άσχημα πράγματα από το μυαλό μου συμβαίνει και σε άλλες αυτό η είμαι η μόνη τρελή;;;; 

Συμβαινει σε ολες! Κανε μια κουβεντα με τον γιατρο σου. Ειναι ο καταλληλοτερος για να σου προτεινει καποιες προγενετικες εξετασεις και να σου δωσει τις καταλληλες οδηγιες! Και που ξερεις μπορει να πρεπει να τον επισκεφτεις σε μερικες μερες! Με τον καλο ευχομαι!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...