Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αντιγριπικό εμβόλιο


Venkor

Recommended Posts

Γεια σας!! Θα ηθελα  να ανοιξω ενα θεμα που με απασχολει μηπως κ οι αντιστοιχες εμπειριες σας με βοηθησουν να αποφασισω. Ειμαι στον 7ο μηνα κ οπως ολος ο κοσμος κρυωσα κ εγω.. χωρις πυρετο μονο λιγο λαιμο κ συναχι. Το θεμα μου ποιο ειναι; ; οτι ο γιατρος μου μου ειπε να δουμε για το εμβολιο της γριπης.. σαστισα.. δεν ξερω τι να κανω. Δεν ειμαι κατα του εμβολιασμου στα παιδακια κτλ αλλα αυτου του ειδους τα εμβολια ειμαστε σιγουροι οτι ειναι οκ;; οποτε θα ηθελα τη γνωμη σας κ αν εχετε εμπειρια πανω το θεμα. Σας ευχαριστω για το χρονο σας!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Venkor είπε:

Γεια σας!! Θα ηθελα  να ανοιξω ενα θεμα που με απασχολει μηπως κ οι αντιστοιχες εμπειριες σας με βοηθησουν να αποφασισω. Ειμαι στον 7ο μηνα κ οπως ολος ο κοσμος κρυωσα κ εγω.. χωρις πυρετο μονο λιγο λαιμο κ συναχι. Το θεμα μου ποιο ειναι; ; οτι ο γιατρος μου μου ειπε να δουμε για το εμβολιο της γριπης.. σαστισα.. δεν ξερω τι να κανω. Δεν ειμαι κατα του εμβολιασμου στα παιδακια κτλ αλλα αυτου του ειδους τα εμβολια ειμαστε σιγουροι οτι ειναι οκ;; οποτε θα ηθελα τη γνωμη σας κ αν εχετε εμπειρια πανω το θεμα. Σας ευχαριστω για το χρονο σας!! 

Καλησπέρα! Το εμβόλιο της γριπης ειναι ασφαλες στην εγκυμοσυνη και μαλιστα με βαση τις οδηγιες κανονικα ολες οι εγκυες θα πρεπει να εμβολιαζονται. Φυσικα για να το κανεις θα πρεπει πρωτα να γινεις τελειως καλα! Με το εμβολιο δεν προστατευεις μονο τον εαυτο σου αν κολλησεις σε αυτη τη φαση που εισαι εγκυος με πολλες πιθανοτητες επιπλοκων, προστατευεις και το μωρο για να μην του μεταφερεις τιποτα οταν με το καλο γεννηθει! Κι εγω ειμαι στον 7ο μηνα και εκανα το εμβολιο πριν 2 εβδομαδες.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...