Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

4η συνεχομενη ατυχία -πλήρης απογοητευση


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια.δυστυχως βιώνω για τέταρτη φορά μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη.καναμε την αυχενικη χθες και ήταν όλα χαλια.το πιο πιθανό είναι πρόβλημα στην καρδιά καθώς έχει πολύ χαμηλούς παλμούς και φαίνεται πρόβλημα στην κατασκευή της καρδιας.την δεύτερα πάμε για διακοπή και θα κάνουμε καρυοτυπο στο έμβρυο να δούμε τι ακριβώς είχε.το θέμα είναι ότι είχα άλλες τρεις ατυχίες.μια διακοπη πάλι στη δωδεκατη εβδομαδα.το έμβρυο δεν είχε εγκέφαλο τότε.μια παλινδρομη  στην όγδοη εβδομαδα και μια φυσική αποβολη στην έβδομη.και τώρα αυτό που πραγματικά δεν το περιμέναμε να μην πάει καλά. Παρακολουθούσα ζαχαρο με διατροφη,θυρεοειδή μου είχαν δώσει χαπι ήταν όλα υπό έλεγχο.και ομως πιθανώς το λάθος να ξεκινάει από τη σύλληψη η στην αρχή της κυησης.το πιο πιθανό λενε οι γιατροί τυχαια γεγονοτα.αλλα ποσο τυχαια μπορεί να είναι τέσσερις απανωτές φορες;αν ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει τι εξετάσεις μπορούμε να κάνουμε πιο εξειδικευμενες;έχουμε κάνει καρυοτυπο ζεύγους,για θρομβοφιλια και για θυρεοειδή.υπαρχει κάτι αλλο που να μπορώ να κανω;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πραγματικα στενοχωρηθηκα παρα πολυ για αυτο που συνεβη..Εμενα μου εχει συμβει δυο φορες μεσα σε ενα χρονο μια παλινδρομη και ενας κενος σακος και ειμαι χαλια...σε καταλαβαινω απολυτα..Αρχικα προσπαθησε να μεινεις ψυχραιμη και να μιλησεις με τον γιατρο σου για τι εξετασεις μπορειτε ακομα να κανετε...Εχετε κανει σπερμοδιαγραμμα? Εμεις τωρα θα κανουμε τις εξετασεις γιατι την πρωτη φορα το θεωρησαμε τυχαιο γεγονος..Ρωτησε και δευτερη γνωμη..Μην το βαλεις κατω..θα βρουμε τη λυση!

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά κοπελα μου!σπερμοδιαγραμμα όχι δεν έχουμε κάνει..οποτε το βάζουμε στο πρόγραμμα.σιγουρα θέλω να κάνουμε ότι εξέταση υπάρχει.λυπαμαι πολύ και για τις δικές σου απωλειες.ειναι πολύ ψυχοφθόρο.σιγουρα δεν θα το βάλουμε κάτω.το πιστεύω κι εγώ ότι θα βρεθεί λύση.Δεν μπορεί..θα κάνουμε παιδάκι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...