Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Τεστ ωοριξιας


Recommended Posts


Καλή σας μέρα! Από την 11η μέρα του κύκλου μου κάνω το test γονιμότητας predictor ovulation, σήμερα είναι η 15η μέρα και δεν ήταν καμία μέρα θετικό! Είμαι 38 ετών και έχω ανησυχήσει παρα πολύ!
Είναι αξιόπιστα τα τεστ; Είχατε παρόμοια εμπειρία; 
ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Nefa είπε:


Καλή σας μέρα! Από την 11η μέρα του κύκλου μου κάνω το test γονιμότητας predictor ovulation, σήμερα είναι η 15η μέρα και δεν ήταν καμία μέρα θετικό! Είμαι 38 ετών και έχω ανησυχήσει παρα πολύ!
Είναι αξιόπιστα τα τεστ; Είχατε παρόμοια εμπειρία; 
ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

τα τεστ ειναι αξιοπιστα ισως ομως τα ξεκινησες λιγο αργα. τι κυκλους κανεις συνηθως?? γενικα να ξερεις αν χρησιμοποιεις πρωτη φορα τετοια τεστ τα ξεκινας πολυ νωρις μεχρι να μαθεις λιγο πως λειτουργουν. παντως υπαρχουν αξιοπιστα τεστ πολυ πιο οικονομικα νομιζω αυτα ειναι λιγο ακριβα κ εχουν λιγα το πακετακι.

επισης καποιοι κυκλοι ειναι χωρις ωορηξια χωρις αυτο να σημαινει κατι κακο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nefa είπε:


Καλή σας μέρα! Από την 11η μέρα του κύκλου μου κάνω το test γονιμότητας predictor ovulation, σήμερα είναι η 15η μέρα και δεν ήταν καμία μέρα θετικό! Είμαι 38 ετών και έχω ανησυχήσει παρα πολύ!
Είναι αξιόπιστα τα τεστ; Είχατε παρόμοια εμπειρία; 
ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Καλησπέρα τα τεστ ειναι αξιόπιστα απο τι καταλαβα τα πηρες απο φαρμακείο και πανάκριβα! Οταν αποφασηδα εγω να ξεκινησω ειχα παρει τα ιδια δεν βρικα κανενα θετικό τα εκανα καθος φάνηκε μετέπειτα σε λαθος μερες πρεπει.να τα ξακινησεις αναλογα με τον κύκλο που εχεις!

Αν θελεις για ποιο καλα ειναι τις hometest απο το ίντερνετ τα οποια ειναι 30τεμ και εχουν 19/20€ δεν θυμάμαι καπου εκει παντος πολυ οικονομικότερα για.να εχεις ποιο πολλα και να μπορεις να τα ξεκινήσεις απο νωρις και να την πετύχεις..ίσως εκανες ωορρηξίας πριν ξεκινησεις τα τεστ η πιο μετα! Ελπιζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...