Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

καθυστεριση


Recommended Posts

γειας σας και την ομορφη καλησπερα μου  ειμαι η Σοφι 27 ετων εχω καθυστεριση 7 ημερες, γενικος ο κυκλος μου ειναι πολυ σταθερος με σταθερο κυκλο 28 ημερων ,τον προηγουμενο μηνα ειχα κανονικα περιοδο, αυτον τον μηνα με τον ανδρα μου καναμε ελευθερα και  συγκεκριμενα 4 μερες με 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδος μου  και τωρα εχω καθυστεριση 7 ημερες παω στην 8η,στην αρχη που καναμε ελευθερα την επομενη ημερα ειδα στο εσωρουχο μου πολλα παρα πολλα λευκα πηχτα υγρα( σορρυ που τα γραφω ετσι) και αυτο λοιπον συνεχιστηκε για 2 με 3 μερουλες υστερα μετα απο αυτες τις μερες συνεχιστικε το ιδιο αλλα σε πιο μικρη ποσοτητα υγρων(και οχι πολυ πηχτα οσο στην αρχη) και παλι θα σας πω πως φοραω σερβιετακι μετα ηρθε καθυστεριση και εχω να σας πω τι αισθανομαι κραμπουλες λιγο (πιο εντονα) τσιμπιματακια(εντονα) να το πω πονους περιοδου  πωως οταν μου ερχεται περιοδος τετοια συμπωματα και πονακια στην κοιλιτσα μου χαμηλα και κραμπουλες και τσιμπιματακια ρε κοριτσια ενα πραγμα! το στιθος μου τωρα στην 8η μερα που πηγαινω καθυστερισης αρχιζει και γινεται ευαισθητο επισης αυτες τις μερουλες εχω σαν χτυπηματακια  στην πλατη μου που και που   μηπως ειναι πολυ νορις για αυτα τα συμπτωματα και επισης στην μεση μου ειναι σαν ναμε χτυπαει καποιος ενα πραγμα εχω πονους περιεργους και εκει !? ειμαι τρελη? χααχαχ επισης ναπω  πως δεν ειχα καποια αιμοραγια μικρη μεχρι στιγμης ειμαι ανγχομενη μηπως ειμαι εγγυος  λετε να ειναι ? ευχαριστω εκ των προτερων (σας ζαλισα ε χαχαχ)καλο μας βραδυ ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, μπαμπαστρουμφ είπε:

γειας σας και την ομορφη καλησπερα μου  ειμαι η Σοφι 27 ετων εχω καθυστεριση 7 ημερες, γενικος ο κυκλος μου ειναι πολυ σταθερος με σταθερο κυκλο 28 ημερων ,τον προηγουμενο μηνα ειχα κανονικα περιοδο, αυτον τον μηνα με τον ανδρα μου καναμε ελευθερα και  συγκεκριμενα 4 μερες με 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδος μου  και τωρα εχω καθυστεριση 7 ημερες παω στην 8η,στην αρχη που καναμε ελευθερα την επομενη ημερα ειδα στο εσωρουχο μου πολλα παρα πολλα λευκα πηχτα υγρα( σορρυ που τα γραφω ετσι) και αυτο λοιπον συνεχιστηκε για 2 με 3 μερουλες υστερα μετα απο αυτες τις μερες συνεχιστικε το ιδιο αλλα σε πιο μικρη ποσοτητα υγρων(και οχι πολυ πηχτα οσο στην αρχη) και παλι θα σας πω πως φοραω σερβιετακι μετα ηρθε καθυστεριση και εχω να σας πω τι αισθανομαι κραμπουλες λιγο (πιο εντονα) τσιμπιματακια(εντονα) να το πω πονους περιοδου  πωως οταν μου ερχεται περιοδος τετοια συμπωματα και πονακια στην κοιλιτσα μου χαμηλα και κραμπουλες και τσιμπιματακια ρε κοριτσια ενα πραγμα! το στιθος μου τωρα στην 8η μερα που πηγαινω καθυστερισης αρχιζει και γινεται ευαισθητο επισης αυτες τις μερουλες εχω σαν χτυπηματακια  στην πλατη μου που και που   μηπως ειναι πολυ νορις για αυτα τα συμπτωματα και επισης στην μεση μου ειναι σαν ναμε χτυπαει καποιος ενα πραγμα εχω πονους περιεργους και εκει !? ειμαι τρελη? χααχαχ επισης ναπω  πως δεν ειχα καποια αιμοραγια μικρη μεχρι στιγμης ειμαι ανγχομενη μηπως ειμαι εγγυος  λετε να ειναι ? ευχαριστω εκ των προτερων (σας ζαλισα ε χαχαχ)καλο μας βραδυ ευχαριστω και παλι

Καλη Σου μερα! Και καλος ηρθρες! Βρε κορίτσι μου αφου εχεις σταθερο κυκλο και 7μέρες καθυστέρησης ειναι πολλες γιατι δεμ κανεις ενα τεστακι εχεις πιθανότητες να εισαι αφου εχουν περάσει και 7 μερες σου εύχομαι να ναι το αποτελεσμα που θες!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ειμαι στον 4ρτο μηνα οι υποψιες μου βγηκαν θετκες χααχχαχ  ειχα κανει 2 τεστ στην αρχη τις αθυστερισης και ειχαν βγει αρντητικα μετα απο καποιες βασικα 2 μερες περιπου πηρα και 3το τεστ και ειχε βγει θετικο μαλλον ηταν νορις ευχαριστω 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα,ειμαι 31 χρονων κι εχω εναν γιο 9 χρονων,επισης εχω και μια καθυστερηση 27 ημερων με κυκλο 38 ημερων. Την περασμενη Πεμπτη πηγα στον γυναικολογο και μου εκανε κοιλιακο υπερηχο ο οποιος δεν εδειξε τιποτα γιατι δεν ειχα καθολου υγρα στην κοιλια μου κι ετσι μου εδωσε να κανω τεστ ουρων το οποιο το εκανα στο μικροβιολογικο του νοσοκομειου και με πολλη πιεση γιατι οπως ειπα δεν ειχα υγρα κι ετσι καταφερα να δωσω ελαχιστο μεσημεριανο δειγμα. Το τεστ βγηκε αρνητικο αλλα επειδη αργησε να βγει το αποτελεσμα ο γιατρος εφυγε,θα παω σημερα ομως ξανα. Εχω απιστευτο αγχος αυτη την στιγμη,φοβαμαι τι θα μου βρει κι απο την αλλη θα ηθελα τοσο πολυ να ημουν εγκυος..υπαρχει περιπτωση να ηταν λαθος το αποτελεσμα βρε κοριτσια; Συγνωμη για το σεντονι..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...