Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη μετά απο παλινδρομη κύηση


Recommended Posts

Καλημέρα, είμαι εντελώς καινούρια σε ολα αυτα και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας το άγχος της νέας μου εγκυμοσύνης.  Ειχα μια παλινδρομη κύηση τον Ιούλιο και ήταν γενικά πολύ δύσκολα.  Τωρα είμαι στην 6 εβδομάδα και σε 2 μέρες έχω το πρώτο μου ραντεβού. Εκτός από λιγο ευαίσθητο στήθος δεν νιώθω  τιποτα αλλο.  Στην 5 εβδομάδα η χοριακη μου ήταν 3660. Πώς ξέρω ότι ολα θα πανε καλα τωρα ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσι μου και χρόνια πολλά!!! Εγω δεν ξερω να σου απαντήσω στην ερώτηση σου,  μιας και μολις πριν ενα μηνα εκανα αποξεση λογω παλλινδρομησης στην πρώτη μου εγκυμοσύνη... Θελω ομως να σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου να πανε ολα τελεια!!! Απο ιστορίες σαν τη δικια σου παίρνω θαρρος και διατηρω την ελπιδα μου!!! Εύχομαι καθε φορα να μας λες ευχαριστα!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε κοπελάρα μου. Ευχαριστώ που απάντησες. Μεθαυριο θα έχω νεότερα μιας και εχω το πρώτο μου ραντεβού για αυτήν την εγκυμοσύνη.  Να είσαι θετική για την επόμενη φορα . Αυτό προσπαθώ να κάνω και εγώ .  

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ειμαι... Και για αυτο ανυπομονώ να περασουν οι μερες να παω στο γιατρό και να μου δωσει το οκ... Αλλα νομιζω παντα θα υπαρχει ενα αγκαθακι πλεον... 

Να μας γραψεις τα νεα σου!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας.... πήγαμε στον γιατρό και ακούσαμε καρδούλα. Απιστευτο συναίσθημα .  Φοβόμουν τόσο πολύ .  Βέβαια ακόμα φοβάμαι χαχαχ αλλα τουλάχιστον εφυγε αυτο το άγχος. Ελπίζω να πάνε όλα καλα από δω και πέρα.. Και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ακούμε μόνο ευχάριστα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Μαγκε είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας.... πήγαμε στον γιατρό και ακούσαμε καρδούλα. Απιστευτο συναίσθημα .  Φοβόμουν τόσο πολύ .  Βέβαια ακόμα φοβάμαι χαχαχ αλλα τουλάχιστον εφυγε αυτο το άγχος. Ελπίζω να πάνε όλα καλα από δω και πέρα.. Και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ακούμε μόνο ευχάριστα.. 

Μπράβο κοριτσι μου!!! Χαίρομαι τοσο πολυ για εσενα!!!! Ολα τελεια θα πανε!!! Θα δεις!!!! Καλη χρονια με υγεια σου εύχομαι!!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!!! Χαίρομαι τοσο πολυ για εσενα!!!! Ολα τελεια θα πανε!!! Θα δεις!!!! Καλη χρονια με υγεια σου εύχομαι!!!!! 

Επίσης καλή  μου.... σύντομα να ακούσουμε όμορφα νέα και από σένα ❤

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι... Λογικα σε κανα 2μηνο θα ξεκινησω παλι προσπαθειες,  αν ο γιατρος μου επιμεινει να αφησω 3 κυκλους... Αυτη η περιοδος της αναμονης ειναι αθλια... 

Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου, οποτε μπορεις!!! Ειναι μεγαλη ανακούφιση να βλεπεις να προχωρανε κοπελες που ειχαν περασει το ιδιο λουκι με εσένα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...