Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , ναντια δε είπε:

Υποφερω στην μεση μου πολυ απο το πρωι νιωθω οτι ανοιγει κ ποναει ολη η πλατη μου καμια κοπελα που να νιωθει ετσι 35 εβδομαδων; 

Εγώ εδώ και 2 βδομάδες περίπου... Κάνει κρακ κρακ η λεκάνη μου και πονάει η μέση μου και ειδικά αριστερά μέχρι κάτω στο πόδι και η πλάτη μου! Είναι φυσιολογικό όμως, το είχα και την πρώτη φορά, μην ανησυχείς!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ναντια δε είπε:

Υποφερω στην μεση μου πολυ απο το πρωι νιωθω οτι ανοιγει κ ποναει ολη η πλατη μου καμια κοπελα που να νιωθει ετσι 35 εβδομαδων; 

Εμένα μέχρι στιγμής μόνο η ουριτσα κάποιες φορές. Πονας τόσο πολυ; Δεν ρωτάς για αυτές τις ζώνες που στηρίζουν το βάρος της κοιλιάς μήπως σε βοηθήσει; 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ εδώ και 2 βδομάδες περίπου... Κάνει κρακ κρακ η λεκάνη μου και πονάει η μέση μου και ειδικά αριστερά μέχρι κάτω στο πόδι και η πλάτη μου! Είναι φυσιολογικό όμως, το είχα και την πρώτη φορά, μην ανησυχείς!

Κ εγω τα πλευρα μ ειδικα οταν αλλαζω πλευρο ποναω πολυ και σημερα ειχε μαγκωσει κ το ισχυο μου απο την αριστερη πλευρα ελπιζω να μ περασει κ να μην με παει ετσι μεχρι το τελος!

πρίν από 2 λεπτά , 2angels είπε:

Εμένα μέχρι στιγμής μόνο η ουριτσα κάποιες φορές. Πονας τόσο πολυ; Δεν ρωτάς για αυτές τις ζώνες που στηρίζουν το βάρος της κοιλιάς μήπως σε βοηθήσει; 

Η ουριτσα με ποναγε αρχη καπου 5ο 6ο μηνα φαντασου δν εχω και μεγαλη κοιλια. Αλλα εχω κ αυτοανοσο με ρευματοπαθεια κ ζοριζομαι κ απο εκει κ απο την εγκυμοσυνη.ποναω πολυ  ειδικα το βραδυ!


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε?

Έκανα τις ενέσεις όλα οκ.. βέβαια πονάει λίγο αλλά παλεύεται σαν ενόχληση το νιώθω δηλαδή όχι ότι υποφέρω..Η μικρή μου είναι 2650.. πήγα και τζάμπο και αγόρασα μπανάκι τώρα μου έμειναν τα του φαρμακείου,μπισκότα τα οποία θα τα παραλάβω το Σάββατο,να κρεμάσω επιτέλους αυτή την κουρτίνα και τέλος..

  • Μου αρέσει 3

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ναντια δε είπε:

 

Η ουριτσα με ποναγε αρχη καπου 5ο 6ο μηνα φαντασου δν εχω και μεγαλη κοιλια. Αλλα εχω κ αυτοανοσο με ρευματοπαθεια κ ζοριζομαι κ απο εκει κ απο την εγκυμοσυνη.ποναω πολυ  ειδικα το βραδυ!

Για αυτό βρε κορίτσι μου.... Ζοριζεσαι! Λίγη υπομονή! Βάλε τον άντρα σου να σου κάνει λίγο μασαζακι για να χαλαρώνουν οι μύες σου τουλάχιστον, κάπως θα σε βοηθάει και αυτό . Και μόνο το άγγιγμα απομακρύνει τον πόνο..... Λίγο θέλουμε ακόμα, άντε!

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ναντια δε είπε:

Η ουριτσα με ποναγε αρχη καπου 5ο 6ο μηνα φαντασου δν εχω και μεγαλη κοιλια. Αλλα εχω κ αυτοανοσο με ρευματοπαθεια κ ζοριζομαι κ απο εκει κ απο την εγκυμοσυνη.ποναω πολυ  ειδικα το βραδυ!

Και εγώ έχω ψωρισιακη αρθρίτιδα, λες να είναι από αυτό; Δεν το είχα σκεφτεί...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Και εγώ έχω ψωρισιακη αρθρίτιδα, λες να είναι από αυτό; Δεν το είχα σκεφτεί...

Ναι βρε κορίτσια... Ζοριζονται οι αρθρώσεις σας λίγο παραπάνω απ ότι κανονικα.  Μασαζακι ..... Όσο και σε ύφεση να είναι η οποιαδήποτε αρθρίτιδα δεν παύει να υπάρχει. 

Εγώ ξυπνάω το πρωί, τα δάχτυλα μου είναι πρησμένα και πάω να κλείσω τα χέρια και πονάω. Χωρίς αρθρίτιδα....  Υπομονή, τι να κάνουμε; Τα μωράκια μας πάνω απ' όλα!

πρίν από 13 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?

Έκανα τις ενέσεις όλα οκ.. βέβαια πονάει λίγο αλλά παλεύεται σαν ενόχληση το νιώθω δηλαδή όχι ότι υποφέρω..Η μικρή μου είναι 2650.. πήγα και τζάμπο και αγόρασα μπανάκι τώρα μου έμειναν τα του φαρμακείου,μπισκότα τα οποία θα τα παραλάβω το Σάββατο,να κρεμάσω επιτέλους αυτή την κουρτίνα και τέλος..

Όλα έτοιμα λοιπον! Καλώς να τη δεχτούμε τη μπουμπούκα τώρα! 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , 2angels είπε:

Ναι βρε κορίτσια... Ζοριζονται οι αρθρώσεις σας λίγο παραπάνω απ ότι κανονικα.  Μασαζακι ..... Όσο και σε ύφεση να είναι η οποιαδήποτε αρθρίτιδα δεν παύει να υπάρχει. 

Εγώ ξυπνάω το πρωί, τα δάχτυλα μου είναι πρησμένα και πάω να κλείσω τα χέρια και πονάω. Χωρίς αρθρίτιδα....  Υπομονή, τι να κάνουμε; Τα μωράκια μας πάνω απ' όλα!

Όλα έτοιμα λοιπον! Καλώς να τη δεχτούμε τη μπουμπούκα τώρα! 

Τελική ευθεία από δω και πέρα για όλες μας λίγο έμεινε.. 29 μέρες μου δείχνει εμένα ως τη ΠΗΤ..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofaki91 είπε:

Τελική ευθεία από δω και πέρα για όλες μας λίγο έμεινε.. 29 μέρες μου δείχνει εμένα ως τη ΠΗΤ..

Ναι.... Πάει Σοφάκι μου, πέρασε ο καιρός! Σε λίγο καιρό θα αλλάξει η ζωή μας! 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?

Έκανα τις ενέσεις όλα οκ.. βέβαια πονάει λίγο αλλά παλεύεται σαν ενόχληση το νιώθω δηλαδή όχι ότι υποφέρω..Η μικρή μου είναι 2650.. πήγα και τζάμπο και αγόρασα μπανάκι τώρα μου έμειναν τα του φαρμακείου,μπισκότα τα οποία θα τα παραλάβω το Σάββατο,να κρεμάσω επιτέλους αυτή την κουρτίνα και τέλος..

Μπράβο κορίτσι μου.ναι τσούζει λίγο αλλά θα περάσει ,άντε έτοιμη κι εσύ... 

Κορίτσια είναι λογικοί οι πόνοι,ανοίγει η λεκάνη για να προετοιμαστεί για τον τοκετό. Εγώ σήμερα δεν μπορώ να σκύψω και άρχισε να πονάει η μέση μου.πονουσε ήδη αλλά σήμερα ιδιαιτέρως. Ίσως φταίει που έκανα και δουλειές.τι να πω..εσείς που έχετε και προβλήματα με αρθριτικά είναι φυσικό να τα νιώθετε περισσότερο αυτά τα πονακια.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?

Έκανα τις ενέσεις όλα οκ.. βέβαια πονάει λίγο αλλά παλεύεται σαν ενόχληση το νιώθω δηλαδή όχι ότι υποφέρω..Η μικρή μου είναι 2650.. πήγα και τζάμπο και αγόρασα μπανάκι τώρα μου έμειναν τα του φαρμακείου,μπισκότα τα οποία θα τα παραλάβω το Σάββατο,να κρεμάσω επιτέλους αυτή την κουρτίνα και τέλος..

Ποιο μπανάκι πήρες; Εμένα ο μπεμπακος μου ήταν 2430 πριν 3 μέρες!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Ναι.... Πάει Σοφάκι μου, πέρασε ο καιρός! Σε λίγο καιρό θα αλλάξει η ζωή μας! 

Ναι από 2 πλέον 3 :wub:

 

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.ναι τσούζει λίγο αλλά θα περάσει ,άντε έτοιμη κι εσύ... 

Κορίτσια είναι λογικοί οι πόνοι,ανοίγει η λεκάνη για να προετοιμαστεί για τον τοκετό. Εγώ σήμερα δεν μπορώ να σκύψω και άρχισε να πονάει η μέση μου.πονουσε ήδη αλλά σήμερα ιδιαιτέρως. Ίσως φταίει που έκανα και δουλειές.τι να πω..εσείς που έχετε και προβλήματα με αρθριτικά είναι φυσικό να τα νιώθετε περισσότερο αυτά τα πονακια.

Ναι έτοιμη..πάει και αυτό.. πως νιώθεις που κοντεύεις?? 

 

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ποιο μπανάκι πήρες; Εμένα ο μπεμπακος μου ήταν 2430 πριν 3 μέρες!

Και πόσο ήσουν πριν 3 μέρες θύμισε μου? Βέβαια πάντα λένε υπάρχει απόκλιση.. Για να δούμε..

Πήρα ένα μπλε με ενσωματωμένη τη βάση μέσα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...