Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , λιλιτο είπε:

Κοίτα η θα πάρω σπαστό έχει η stokke μαζί με βασούλα για νεογέννητο, η' θα την κάνω μπάνιο σ εμια μεγάλη λεκάνη που έχω ήδη για τα ρούχα .γτ και εγώ  έχω μικρό μπάνιο με.ντουζιερα και θα την κρατάωε το χέρι μου την ώρα του μπάνιου.αν και δεν ξέρω αν θα είναι βολικό.

Δν ξερω εγω πιστευω οτι δν θα βολεψει πως θα την κρατας στο χερι θα πρεπει να μπαινεις και εσυ μεσα στην ντουζιερα κ οσο ειναι μωρο κανα δυο μηνων θα την κανω στο νηπτυρα μετα θα εχει βαρος πρεπει να ειναι σε λεκανακι... εγω σκεφτομουν να επερν ενΑ σκαμνακι και να επερνα ενα λεκανακι μικρο μπανιερο να το εβαζα στου ντουζιερα κατω και εγω να καθομουν στο σκαμνακι... να ναι καλα η μεση μας!!!

Ασχετο ποσα κιλα εχεις παρει κ σε ποια εβδομαδα εισαι;;;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , ναντια δε είπε:

Δν ξερω εγω πιστευω οτι δν θα βολεψει πως θα την κρατας στο χερι θα πρεπει να μπαινεις και εσυ μεσα στην ντουζιερα κ οσο ειναι μωρο κανα δυο μηνων θα την κανω στο νηπτυρα μετα θα εχει βαρος πρεπει να ειναι σε λεκανακι... εγω σκεφτομουν να επερν ενΑ σκαμνακι και να επερνα ενα λεκανακι μικρο μπανιερο να το εβαζα στου ντουζιερα κατω και εγω να καθομουν στο σκαμνακι... να ναι καλα η μεση μας!!!

Ασχετο ποσα κιλα εχεις παρει κ σε ποια εβδομαδα εισαι;;;

Πράγματικα δεν ξέρω. Έτσι το σκέφτομαι και γω αλλά να είμαι στα γόνατα την ώρα του μπάνιου. Μάλλον θα πάρω το σπαστό για να αποθηκεύεται και να χωράμε κι εμείς στο μπάνιο.

Ανοίγεις πικραμένο θέμα, είμαι 29+1 και έχω πάρει 12 κιλά.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις μαλλον το stokke το σπαστο μπανακι θα παρουμε, πρεπει να ειναι πολυ βολικο.

Κατα τ αλλα μονο καροτσι και κουνια θα χρειαστει να αγορασω, ευτυχως θα μου δωσουν τα περισσοτερα. 

Απο κουνια θα παρω την πιο απλη καγκελωτη, ισως απ τα ικεα, και απο καροτσι ειμαι αναμεσα σε 2:

Maclaren XLR & Joie Litetrax 3

 


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έμειναν κανα δυο τρία ρουχαλάκια ωραία να πάρω γτ Σεπτέμβρη έχει ο άντρας μου και η μαμά μου γενέθλια και λέω να την ντυσω όμορφα χαχα.. μπανάκι και εγώ πρέπει να αγοράσω είδα και το σπαστο Αλλά πρέπει να πάρω και την βάση και θα βγει γύρω στο 60αρι νομίζω.. Δεν ξέρω αν θα τα δώσω!

Για βαλίτσα λέω όταν μπω στον μήνα μου, ακόμα νυχτικιες και ρόμπα δεν αγόρασα..

Όσο για καρότσι @Freya_1981 ωραία είναι και τα 2 ξαπλώνουν κιόλας είναι για νεογέννητο??άσχετη χαχα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Freya_1981 είπε:

Εμεις μαλλον το stokke το σπαστο μπανακι θα παρουμε, πρεπει να ειναι πολυ βολικο.

Κατα τ αλλα μονο καροτσι και κουνια θα χρειαστει να αγορασω, ευτυχως θα μου δωσουν τα περισσοτερα. 

Απο κουνια θα παρω την πιο απλη καγκελωτη, ισως απ τα ικεα, και απο καροτσι ειμαι αναμεσα σε 2:

Maclaren XLR & Joie Litetrax 3

 

Θα μπω να το δω το σπαστο να δω πιο λετε εμεις κουνια πηραμε προεφηβικη μεχρι κ εγω χωραω μεσα θα μου την φερουν τελος ιουλιου!

6 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Πράγματικα δεν ξέρω. Έτσι το σκέφτομαι και γω αλλά να είμαι στα γόνατα την ώρα του μπάνιου. Μάλλον θα πάρω το σπαστό για να αποθηκεύεται και να χωράμε κι εμείς στο μπάνιο.

Ανοίγεις πικραμένο θέμα, είμαι 29+1 και έχω πάρει 12 κιλά.

Και εγω 9 κιλα στην 27 και 4 δν θελω να ξεπερασω τα 16.. ασε που ο μικρος μου εχει παρει ολο το ασβεστιο κ πρεπει να τρωω τυρια κ παχαινουν


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Κορίτσια μου σας διαβάζω... εγώ νοσηλευτηκα 1 εβδομάδα τελικά. είμαι πολύ καλύτερα τώρα αλλά η ξαπλα ξάπλα. Σε περίπτωση που ξαναρχίσει το πρόβλημα θα ξαναμπώ νοσοκομείο (πράγμα που απευχομαι) Εγώ μόνο καρότσι παρήγγειλα. Όλα τα άλλα τα έχω από αδέρφια . Αλαξιερα τη θεωρώ περιττή... Θα δείξει όμως. 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Κοροτσια σημερα εχω ραντεβου με την γιατρο ππυ παρακολουθει το θεμα με την αλκαλικη φωσφαταση που ειναι ανεβαδμενη δν ξερω τι θα μ πει εχω πολυ ανχος ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο με το ηπαρ


...:-D

Link to comment
Share on other sites

@2angels ελπίζω να ήταν η τελευταία φορά που μπήκες σε τέτοια περιπέτεια. εγώ θα πάρω μόνο στρώμα αλλαξιερας που μπαίνει πάνω σε συρταριερα.

@ναντια δε ενημέρωσε μας μετά το γιατρό για το τι ακριβώς είναι.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

μαλλον πρεπει να ειναι τα νεφρα μου εχω αρχισει και ποναω δεξια πισω χαμηλα στην πλατη μαλλον θα με στειλει για υπερυχο .....ναι θα σας στειλω αν και εχω 9 το βραδυ


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, 2angels είπε:

 Κορίτσια μου σας διαβάζω... εγώ νοσηλευτηκα 1 εβδομάδα τελικά. είμαι πολύ καλύτερα τώρα αλλά η ξαπλα ξάπλα. Σε περίπτωση που ξαναρχίσει το πρόβλημα θα ξαναμπώ νοσοκομείο (πράγμα που απευχομαι) Εγώ μόνο καρότσι παρήγγειλα. Όλα τα άλλα τα έχω από αδέρφια . Αλαξιερα τη θεωρώ περιττή... Θα δείξει όμως. 

Καλά έκανες τώρα μη κάνεις τίποτα..μακάρι να ήταν αυτό κ να πέρασε και όπως λες να μη χρειαστεί να ξαναμπείς..

Αλλαξιερα μου αγόρασαν τα πεθερικά από ικεα γτ δεν είχα κάτι άλλο που να με βολεύει και να χρειάζομαι μόνο στρώμα.. γίνεται και σαν βιβλιοθήκη μετά πάντως οπότε δεν θα πάει άχρηστη..

 

Στις 5μιση έχω ραντεβού να δω την μπουμπού μου :x


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, 2angels said:

 Κορίτσια μου σας διαβάζω... εγώ νοσηλευτηκα 1 εβδομάδα τελικά. είμαι πολύ καλύτερα τώρα αλλά η ξαπλα ξάπλα. Σε περίπτωση που ξαναρχίσει το πρόβλημα θα ξαναμπώ νοσοκομείο (πράγμα που απευχομαι) Εγώ μόνο καρότσι παρήγγειλα. Όλα τα άλλα τα έχω από αδέρφια . Αλαξιερα τη θεωρώ περιττή... Θα δείξει όμως. 

Δε θα ξαναρχισει, ετσι να σκεφτεσαι! Ολα καλα θα πανε!

16 hours ago, Sofaki91 said:

Και εμένα μου έμειναν κανα δυο τρία ρουχαλάκια ωραία να πάρω γτ Σεπτέμβρη έχει ο άντρας μου και η μαμά μου γενέθλια και λέω να την ντυσω όμορφα χαχα.. μπανάκι και εγώ πρέπει να αγοράσω είδα και το σπαστο Αλλά πρέπει να πάρω και την βάση και θα βγει γύρω στο 60αρι νομίζω.. Δεν ξέρω αν θα τα δώσω!

Για βαλίτσα λέω όταν μπω στον μήνα μου, ακόμα νυχτικιες και ρόμπα δεν αγόρασα..

Όσο για καρότσι @Freya_1981 ωραία είναι και τα 2 ξαπλώνουν κιόλας είναι για νεογέννητο??άσχετη χαχα 

Ναι ξαπλωνουν και τα δυο. Εχω μικρο αμαξι αλλα ειμαι κ πρακτικος ανθρωπος οποτε ολες τις τριπλετες κ τα πολυμορφικα ουτε να τα βλεπω! 


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Freya_1981 είπε:

 

Ναι ξαπλωνουν και τα δυο. Εχω μικρο αμαξι αλλα ειμαι κ πρακτικος ανθρωπος οποτε ολες τις τριπλετες κ τα πολυμορφικα ουτε να τα βλεπω! 

Ναι καλά κάνεις όπως σε βολεύει!


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...