Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

On 19/6/2018 at 7:24 ΜΜ, ZiliHer είπε:

Κι εγώ Ηράκλειο είμαι... ποιον γιατρό έχεις; γιατί σε ανησύχησε με το αυξημένο αμνιακό; από μόνο του (που νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικό πλαίσιο) δεν λέει κάτι.

Ο δικος μου γιατρός ειναι ο μανιδακης στο παγνη...δεν τον αλλάζω με τπτ...ο αλλος αστον Καλύτερα.την Δευτέρα θα παω να παρω κ μια εξέταση που εκανα στο νοσοκομείο κ θα δούμε..ολα καλα θα πανε.σε ολες μας...σας Ευχαριστώ πολύ κορίτσια..οτι καλύτερο σε ολες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε πως ειστε σημερα??????????? εγω βαριεμεεεεεεεε δεν εχω τι να κανω   ο αντρας μου δουλευει οι φιλες μου το ιδιο και αλλες με υποχρεωσεις να οδηγησω δεν με αφηνει για να πηγαινα καπου να δω ταινια δεν εχω ορεξη .......τι να κανω βρε κοριτσια καμια ιδεα?????


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε πως ειστε σημερα??????????? εγω βαριεμεεεεεεεε δεν εχω τι να κανω   ο αντρας μου δουλευει οι φιλες μου το ιδιο και αλλες με υποχρεωσεις να οδηγησω δεν με αφηνει για να πηγαινα καπου να δω ταινια δεν εχω ορεξη .......τι να κανω βρε κοριτσια καμια ιδεα?????

Διάβασε για το μωράκι που έρχεται. Δες προϊόντα ,άλματα ανάπτυξης βίντεο στο youtube από άλλες μαμάδες.ποθ δίνουν συμβουλές κλπ. Εγώ έτσι κάνω για να περνάει η ώρα μου στο σπίτι και διαβάζω λογοτεχνία.

  • Μου αρέσει 2

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα να έχουμε! 

@λιλιτο το effecol το κανονικό παίρνεις η των ενηλίκων; Και πόσα τη μερα; Δεν με πιάνουν πλέον τα δικά μου για την τουαλέτα... Και ο γιατρός επιμένει να φτιάξω το έντερο μου! Μου είπε να παίρνω δύο σκονακια τη μερα για αρχη, αλλά του άντρα μου δ/στο φαρμακείο του έδωσαν τα παιδικά και είπαν πως δεν υπάρχουν άλλα πλέον... Παράξενο μου φαίνεται!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , 2angels είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα να έχουμε! 

@λιλιτο το effecol το κανονικό παίρνεις η των ενηλίκων; Και πόσα τη μερα; Δεν με πιάνουν πλέον τα δικά μου για την τουαλέτα... Και ο γιατρός επιμένει να φτιάξω το έντερο μου! Μου είπε να παίρνω δύο σκονακια τη μερα για αρχη, αλλά του άντρα μου δ/στο φαρμακείο του έδωσαν τα παιδικά και είπαν πως δεν υπάρχουν άλλα πλέον... Παράξενο μου φαίνεται!

οχι υπαρχουν το effecol 3350 την προηγουμενη εβδομαδα πηρα... ενηλικων εννοητε το παιδικο δεν ξερω αν θα σε πιασει!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , linaa είπε:

οχι υπαρχουν το effecol 3350 την προηγουμενη εβδομαδα πηρα... ενηλικων εννοητε το παιδικο δεν ξερω αν θα σε πιασει!! 

Ευχαριστώ πολύ Λίνα μου. Καλά έκανα δλδ και ήπια 3 σκονακια χθες. Ότι και να έπινα τελευταία δεν με έπιανε τίποτα. Μόνο κλισματακι η υπόθετο. Δράμα η κατάσταση! 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , 2angels είπε:

Ευχαριστώ πολύ Λίνα μου. Καλά έκανα δλδ και ήπια 3 σκονακια χθες. Ότι και να έπινα τελευταία δεν με έπιανε τίποτα. Μόνο κλισματακι η υπόθετο. Δράμα η κατάσταση! 

ασε κ εγω ετσι ειμαι! κανω εναλλαγες μια υποθετο μια φαρμακο για δυο τρεις μερες εφτιαξε λιγο χωρις τιποτα  βεβαια ποναγα κατι βραδια αστα να πανε τωρα αυτη την εβδομαδα βλεπουμε εγω ειπα αλλες 5 εβδομαδες εχω μπαινω στο μηνα μου αλλο παραπανω δεν ξερω αν θα αντεξω ολα μου φαινονται βουνο!!! πια εχει πει για την εγκυμοσυνη οτι ειναι η καλητερη περιοδος??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , linaa είπε:

ασε κ εγω ετσι ειμαι! κανω εναλλαγες μια υποθετο μια φαρμακο για δυο τρεις μερες εφτιαξε λιγο χωρις τιποτα  βεβαια ποναγα κατι βραδια αστα να πανε τωρα αυτη την εβδομαδα βλεπουμε εγω ειπα αλλες 5 εβδομαδες εχω μπαινω στο μηνα μου αλλο παραπανω δεν ξερω αν θα αντεξω ολα μου φαινονται βουνο!!! πια εχει πει για την εγκυμοσυνη οτι ειναι η καλητερη περιοδος??? 

Άντε λίγο υπομονή ακόμα. Τελειώνεις!  Είναι μια πολύ όμορφη δύσκολη περίοδος, χαχαχαχααχ.

Εγώ με φάρμακα και αν δεν βάλω υπόθετο τελευταία δεν πάω με τίποτα! Πονάω πααααρα πολύ! Φούσκωμα και αέρας που δεν βγαίνει ούτε και αυτός για να ηρεμήσω λίγο. Κάθε λίγο και λιγάκι σφίγγει και η κοιλιά μου και δεν ξέρω να μετρήσω τις συσπάσεις ( είναι σύσπαση η ο μετεωρισμός του εντέρου.;) Ό,τι να ναι.... 28 Αυγούστου μπαίνω στο μήνα μου. Έχω δρόμο ακόμα! Αν έχετε καμία συμβουλή.... ευπρόσδεκτη!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , 2angels είπε:

Άντε λίγο υπομονή ακόμα. Τελειώνεις!  Είναι μια πολύ όμορφη δύσκολη περίοδος, χαχαχαχααχ.

Εγώ με φάρμακα και αν δεν βάλω υπόθετο τελευταία δεν πάω με τίποτα! Πονάω πααααρα πολύ! Φούσκωμα και αέρας που δεν βγαίνει ούτε και αυτός για να ηρεμήσω λίγο. Κάθε λίγο και λιγάκι σφίγγει και η κοιλιά μου και δεν ξέρω να μετρήσω τις συσπάσεις ( είναι σύσπαση η ο μετεωρισμός του εντέρου.;) Ό,τι να ναι.... 28 Αυγούστου μπαίνω στο μήνα μου. Έχω δρόμο ακόμα! Αν έχετε καμία συμβουλή.... ευπρόσδεκτη!

Καλημέρα κορίτσια,

Πωπω και εγώ έτσι είμαι.. 

Παρασκευή έκλεισα ραντεβού σε Γαστρεντερολόγο πάντως


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Πωπω και εγώ έτσι είμαι.. 

Παρασκευή έκλεισα ραντεβού σε Γαστρεντερολόγο πάντως

Άντε να μας πεις αν σου πει κάτι καινούργιο.... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , 2angels είπε:

Άντε να μας πεις αν σου πει κάτι καινούργιο.... 

το εντερο ειναι κ εγω ετσι νομιζω οτι ειναι συσπαση αλλα τελικα ειναι ο αερας που δεν μπορει να βγει με τιποτα τα ιδια κ εγω!!! εμενα γαστρεντερολογος που ρωτησε η μαμα μου δεν τις ειπε κ τιποτα καινουριο να τρωω ωμο λαδι πριν παω για υπνο κ πολλες πρασιναδες τα γνωστα!!!! εγω σταματησα κντον σιδιρο για καποιες μερες δεν αντεχα κ καπως στρωσαμε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

το εντερο ειναι κ εγω ετσι νομιζω οτι ειναι συσπαση αλλα τελικα ειναι ο αερας που δεν μπορει να βγει με τιποτα τα ιδια κ εγω!!! εμενα γαστρεντερολογος που ρωτησε η μαμα μου δεν τις ειπε κ τιποτα καινουριο να τρωω ωμο λαδι πριν παω για υπνο κ πολλες πρασιναδες τα γνωστα!!!! εγω σταματησα κντον σιδιρο για καποιες μερες δεν αντεχα κ καπως στρωσαμε. 

Εγώ άμα φάω λάδι και πρασινάδα θα πονάω για μέρες.. το λάδι στο φαγητό μου είναι μετρημένο.. εγώ μπορεί να φάω κάτι υγιεινό και να πονάω και κάτι απέξω και να μαι κομπλέ άντε βγάλε άκρη 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , linaa είπε:

το εντερο ειναι κ εγω ετσι νομιζω οτι ειναι συσπαση αλλα τελικα ειναι ο αερας που δεν μπορει να βγει με τιποτα τα ιδια κ εγω!!! εμενα γαστρεντερολογος που ρωτησε η μαμα μου δεν τις ειπε κ τιποτα καινουριο να τρωω ωμο λαδι πριν παω για υπνο κ πολλες πρασιναδες τα γνωστα!!!! εγω σταματησα κντον σιδιρο για καποιες μερες δεν αντεχα κ καπως στρωσαμε. 

Δύο κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο και να μην κοιμάσαι από την καούρα. Πρασινάδα=κολικός. Και γω έτσι νομίζω, ότι τις περισσότερες φορές δεν είναι σύσπαση (έχω και από αυτές) αλλά ο αέρας που δεν βγαίνει.

 

πρίν από 9 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Εγώ άμα φάω λάδι και πρασινάδα θα πονάω για μέρες.. το λάδι στο φαγητό μου είναι μετρημένο.. εγώ μπορεί να φάω κάτι υγιεινό και να πονάω και κάτι απέξω και να μαι κομπλέ άντε βγάλε άκρη 

Μια από τα ίδια. Ορμόνες τρελές! Τρελαινουν οοολα τα συστήματα μας.

Τι ακούνε εκεί μέσα και αυτά τα μωράκια μας! Όλη μέρα φασαρία ! Χαχαχαχχ ! Γκρρρρρρρρρ 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , 2angels είπε:

Δύο κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο και να μην κοιμάσαι από την καούρα. Πρασινάδα=κολικός. Και γω έτσι νομίζω, ότι τις περισσότερες φορές δεν είναι σύσπαση (έχω και από αυτές) αλλά ο αέρας που δεν βγαίνει.

 

Μια από τα ίδια. Ορμόνες τρελές! Τρελαινουν οοολα τα συστήματα μας.

Τι ακούνε εκεί μέσα και αυτά τα μωράκια μας! Όλη μέρα φασαρία ! Χαχαχαχχ ! Γκρρρρρρρρρ 

Χαχαχα πραγματικά αυτό σκέφτομαι και εγώ τι θα ακούνε τα μικρουλια μας.. πάντως η εγκυμοσύνη επιδείνωσε κατά πολύ το θέμα του εντέρου μου 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...