Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια μόλις παρατήρησα την γραμμουλα στην κοιλιά ίσα που φαίνεται. Φτάνει μέχρι τον αφαλό. Εσείς την διακρίνεται? Και μέχρι που φτάνει?

Εμένα τπτ ακόμη.. νομίζω δεν το βγάζουμε όλες.. δεν είμαι σίγουρη.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , elenistam είπε:

nai de fenete se oles.....de deixnei ke tipota auto...sto derma ine......ego exo ke polles ragades.....distixos

Ναι κ αυτό νομίζω είναι θέμα οργανισμού.. ότι κ να βάζουμε αν έχουμε προδιάθεση δεν το γλιτώνουμε.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 600 ΕΥΡΩ.......ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ

ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ

ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑΣ

ΣΤΡΩΜΑ ΚΟΥΝΙΑΣ

ΝΤΟΥΛΑΠΑ 4ΦΥΛΛΗ

ΡΑΦΙ ΓΙΑ ΚΟΡΝΙΖΕΣ

ΡΑΦΙΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕ 4 ΘΗΚΕΣ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ

  • Μου αρέσει 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Και μένα εμφανίστηκε αυτή η άχνη καφέ γραμμή :)

Το άλλο που μου συμβαίνει είναι πως εδώ και δύο τρία βράδια έτσι και γυρίσω ανάσκελα καθώς κοιμάμαι , η μπεμπουλα έχει κέφια και με ξυπνάει!! Αναρωτιέμαι τι έχει να γίνει αργότερα που θα μεγαλώσει και άλλο. Χιχιχιχι :-P

Ηθελα να ρωτήσω και τις κοπέλες που κάνουν αντιπηκτικής ενέσεις αν πονάνε καθώς τις κάνουν..... Εγώ κάνω ινοχεπ των 6000 μονάδων και ενώ δεν πονώ όταν μπαίνει η βελόνα, πονάω όταν μπαίνει μέσα το φάρμακο.... Ξέρετε επίσης γιατί κάποιες φορές γίνεται μελανια; Μήπως την κάνω πολυ επιφανειακά;


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Maraki2018 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Και μένα εμφανίστηκε αυτή η άχνη καφέ γραμμή :)

Το άλλο που μου συμβαίνει είναι πως εδώ και δύο τρία βράδια έτσι και γυρίσω ανάσκελα καθώς κοιμάμαι , η μπεμπουλα έχει κέφια και με ξυπνάει!! Αναρωτιέμαι τι έχει να γίνει αργότερα που θα μεγαλώσει και άλλο. Χιχιχιχι :-P

Ηθελα να ρωτήσω και τις κοπέλες που κάνουν αντιπηκτικής ενέσεις αν πονάνε καθώς τις κάνουν..... Εγώ κάνω ινοχεπ των 6000 μονάδων και ενώ δεν πονώ όταν μπαίνει η βελόνα, πονάω όταν μπαίνει μέσα το φάρμακο.... Ξέρετε επίσης γιατί κάποιες φορές γίνεται μελανια; Μήπως την κάνω πολυ επιφανειακά;

καλημερα κοριτσι!!!! για τις αντιπυκτικες φροντισε να πιανεις καλα το δερμα οταν βαζεις την συριγγουλα. επισης να εχει κλιση ουτε τελειως ορθια ουτε τελειως ξαπλωτη κοντα στο δερμα. να φροντιζεις να την χτυπας καλα πριν την κανεις να φευγει τελειως ο αερας απο μεσα. οταν σε ποναει το υγρο εγω την στριβω λιγο δεξια η λιγο αριστερα απαλα να βρει το σημειο που δεν ποναει κ την παταω λιγο λιγο να μπαινει το υγρο. 

εμενα μου εχει κανει μονο μια φορα μελανια. μαλλον φταιει το οτι εγινε επιφανειακα αλλα ισως ειναι κ το δερμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα κοριτσι!!!! για τις αντιπυκτικες φροντισε να πιανεις καλα το δερμα οταν βαζεις την συριγγουλα. επισης να εχει κλιση ουτε τελειως ορθια ουτε τελειως ξαπλωτη κοντα στο δερμα. να φροντιζεις να την χτυπας καλα πριν την κανεις να φευγει τελειως ο αερας απο μεσα. οταν σε ποναει το υγρο εγω την στριβω λιγο δεξια η λιγο αριστερα απαλα να βρει το σημειο που δεν ποναει κ την παταω λιγο λιγο να μπαινει το υγρο. 

εμενα μου εχει κανει μονο μια φορα μελανια. μαλλον φταιει το οτι εγινε επιφανειακα αλλα ισως ειναι κ το δερμα. 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα δοκιμάσω αυτό που λες να στρίψω τη βελόνα... Έχω περιπου δέκα μέρες που τις ξεκίνησα και μου έκανε μελανιά δύο φορές και πιστεύω ότι φταίει ότι τις έκανα επιφανειακά. Θα το προσέξω από αύριο... :-)


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Maraki2018 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα δοκιμάσω αυτό που λες να στρίψω τη βελόνα... Έχω περιπου δέκα μέρες που τις ξεκίνησα και μου έκανε μελανιά δύο φορές και πιστεύω ότι φταίει ότι τις έκανα επιφανειακά. Θα το προσέξω από αύριο... :-)

ναι θελει λιγο γιατι οταν την βαζεις καμια φορα κουνιεται λιγο το χερι κ αλλαζει η γωνια της βελονας κ ποναει το υγρο. α πως κ τις ξεκινησες τοσο αργα? εγω τις κανω απο την αρχη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Maraki2018 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Θα δοκιμάσω αυτό που λες να στρίψω τη βελόνα... Έχω περιπου δέκα μέρες που τις ξεκίνησα και μου έκανε μελανιά δύο φορές και πιστεύω ότι φταίει ότι τις έκανα επιφανειακά. Θα το προσέξω από αύριο... :-)

Καλημέρα!!!εγώ κάνω αντιπηκτικες από την πρώτη μέρα που έμαθα οτι είμαι έγκυος!πιάνω δέρμα με τα δύο δάχτυλα και βάζω την βελόνα στο πλάι!μελανιές κάνω σχεδόν συνέχεια!οταν την κάνω στον μηρό για να αποσυμφορησω λίγο την περιοχή της κοιλιάς  οι μελανιές που κάνω είναι τεράστιες!ο αέρας που έχουν μέσα οι αντιπηκτικες βοηθάνε στα αγγεία!οταν τελειωνεις μην τριβεις καθόλου το σημείο!

Κάνεις πολύ μεγάλη δόση, πότε θα κάνεις αντιχα να δεις αν σε καλύπτουν;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!εγώ κάνω αντιπηκτικες από την πρώτη μέρα που έμαθα οτι είμαι έγκυος!πιάνω δέρμα με τα δύο δάχτυλα και βάζω την βελόνα στο πλάι!μελανιές κάνω σχεδόν συνέχεια!οταν την κάνω στον μηρό για να αποσυμφορησω λίγο την περιοχή της κοιλιάς  οι μελανιές που κάνω είναι τεράστιες!ο αέρας που έχουν μέσα οι αντιπηκτικες βοηθάνε στα αγγεία!οταν τελειωνεις μην τριβεις καθόλου το σημείο!

Κάνεις πολύ μεγάλη δόση, πότε θα κάνεις αντιχα να δεις αν σε καλύπτουν;;;

χα χα χα κοριτσια θα σας τις κανω εγω τις ενεσεις δεν κανω μελανιες κ δεν πονανε!!! παραδιδω μαθηματα!!!! θελω πελατεια χ: χα χα χα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Οι μελανιες οφείλονται ακομα και σ ιδιες τς αντιπηκτικες κοριτσια... Να αναφερετε σ γιατρο σας για αυτες μηπως χρειάζεται να μειωθει η δοση.. Επισης,  αν χρησιμοποιριτε τα ετοιμα στυλο την κανετε καθετα γτ η βελονη ειναι πολυ μικρη.. Επισης υποδορια γινεται,  αρα σχετικά επιφανειακα και δεν κάνει να το τριβετε γτ φεύγει φαρμακο και ειναι λειψη η δοση!! Αυτα!  :)

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 600 ΕΥΡΩ.......ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ

ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ

ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑΣ

ΣΤΡΩΜΑ ΚΟΥΝΙΑΣ

ΝΤΟΥΛΑΠΑ 4ΦΥΛΛΗ

ΡΑΦΙ ΓΙΑ ΚΟΡΝΙΖΕΣ

ΡΑΦΙΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕ 4 ΘΗΚΕΣ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ

Καλημέρα!!! Μια χαρά το budget! Άντε να αρχίσουμε! 

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

  • Μου αρέσει 6

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

ΚΟΜΠΛΕ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...