Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!! ΑΛΛΑ ΜΠΕΙΤΕ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ....ΕΧΕΙ ΠΑΜΠΕΡΣ 30 ΤΕΜΑΧΙΑ 5.80.....ΟΙ ΑΓΝΟΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΥΡΩ....ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ 20 ΠΑΝΕΣ ΟΧΙ 30....ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.....ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

Μην αγοράζεις από τώρα μεγάλες συσκευασίες, μπορεί να χρειαστεί να αλλάξεις 2-3 μάρκες, μέχρι να καταλήξεις στην καλύτερη για το δέρμα του μωρού. Οι agnotis γενικά είναι πολύ ακριβές ούτως ή άλλως (οικολογικές κλπ)!

Αν τύχει καμία προσφορά τύπου διαφήμιση κλπ, καλό είναι για δοκιμή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, samiam είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Με το καλο!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε για όλες μας... :)

Σου στελνω όλη μου την δύναμη... ♡ Από καρδιάς...

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΤΡΑΒΗΞΑΤΕ ΦΩΤΟ 3D?

Δεν βγάζουν 3d. Τι να κάνεις νοσοκομείο είναι αυτό.... Δεν πειράζει. Μου φτάνει που είναι καλά... :-D

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Αχ τέλεια!!!! Κ άλλη ζουζούνα στην παρέα!!!! Με το καλό!!! Τους κουφανες όλους που έλεγαν αγόρι ε?

Τρέχω να αλλάξω πινακακι!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Είναι σχεδόν μισά μισά κορίτσια μου!!!

Ναι έπαθαν ένα μίνι εγκεφαλικό αλλά γέλασα πολύ. Ο άντρας μου βέβαια δεν το πιστεύει. Φαντάσου μόνο στην σκέψη... Αχαχαχ.  Ξέρει όμως οτι θα τον κάνει ότι θέλει η μπουμπού γι'αυτό ήθελε αγόρι...

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

χα χα με το καλο ολα τελεια λοιπον αντε!!!! εμας διαλεξε θα ειναι σιγουρα ομορφος χα χα χα !!!!!

Κοίτα και μας κούκλα θα είναι σίγουρα και 2μετρη.... οπότε γιατί όχι...:-D χαχαχα....

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Αααα!!!!τι ωραία!!!!πολύ χαρηκα χαρά μου!!!!τώρα βουρ για ψώνια!!!!κερδισαμε με την @modena!!!πεσαμε μέσα στις προβλέψεις!!!τώρα νομίζω είμαστε 50-50 νύφες-γαμπροι!!!

 

Σας Χρωσταω κέρασμα κοριτσια....

Ψώνια λέω μόλις βρω σπίτι... Για να μην τα κουβαλάνε πέρα δώθε... 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Όλα καλά θα πάνε για όλες μας... :)

Σου στελνω όλη μου την δύναμη... ♡ Από καρδιάς...

Δεν βγάζουν 3d. Τι να κάνεις νοσοκομείο είναι αυτό.... Δεν πειράζει. Μου φτάνει που είναι καλά... :-D

Ναι έπαθαν ένα μίνι εγκεφαλικό αλλά γέλασα πολύ. Ο άντρας μου βέβαια δεν το πιστεύει. Φαντάσου μόνο στην σκέψη... Αχαχαχ.  Ξέρει όμως οτι θα τον κάνει ότι θέλει η μπουμπού γι'αυτό ήθελε αγόρι...

Κοίτα και μας κούκλα θα είναι σίγουρα και 2μετρη.... οπότε γιατί όχι...:-D χαχαχα....

Σας Χρωσταω κέρασμα κοριτσια....

Ψώνια λέω μόλις βρω σπίτι... Για να μην τα κουβαλάνε πέρα δώθε... 

Χαχαχαχα!!!!στο καινούργιο σπίτι!!!

Ε, ναι!δεν έχει ουσία να τα πηγαινοφερνετε!

Πολύ χαρηκα που είναι ολα καλά!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elfs είπε:

Γεια σας, σας παρακολουθώ καιρό αλλά μόνο τώρα άνοιξα λογαριασμό στο Φόρουμ. Θα γίνω μαμά κ εγώ τον Αύγουστο με ΠΗΤ 31/8  ! Περιμένουμε αγοράκι και είναι το πρώτο μας! 

me to kalo!!!!!!!!!!!!!! kalos irthes!!!!!!!!! apo pou?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!!!στο καινούργιο σπίτι!!!

Ε, ναι!δεν έχει ουσία να τα πηγαινοφερνετε!

Πολύ χαρηκα που είναι ολα καλά!!!

Ουφ έφυγε ένα βάρος από πάνω μου..

Άντε τώρα βουρ για σπίτι.

Και αναμένουμε και την δική σου εξέταση.... Άντε πέρασαν οι μέρες.. 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Elfs είπε:

Γεια σας, σας παρακολουθώ καιρό αλλά μόνο τώρα άνοιξα λογαριασμό στο Φόρουμ. Θα γίνω μαμά κ εγώ τον Αύγουστο με ΠΗΤ 31/8  ! Περιμένουμε αγοράκι και είναι το πρώτο μας! 

εχουμε την ιδια πητ!!!! καλως ηρθες κ εμεις αγορακι το πρωτο!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

εχουμε την ιδια πητ!!!! καλως ηρθες κ εμεις αγορακι το πρωτο!!!! 

Καλώς σας βρήκα ολες❤.... μαζί θα πηγαίνουμε! Την Πέμπτη έχουμε Β επιπέδου κ ειμαι λιγο ανυπόμονη... 

 

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

εχουμε την ιδια πητ!!!! καλως ηρθες κ εμεις αγορακι το πρωτο!!!! 

 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ουφ έφυγε ένα βάρος από πάνω μου..

Άντε τώρα βουρ για σπίτι.

Και αναμένουμε και την δική σου εξέταση.... Άντε πέρασαν οι μέρες.. 

Αχ!ναι!2 μέρες ακόμα!κοντευω να σκασω!!!

Εύχομαι να βρείς σύντομα σπίτι!γιατί θα ταλαιπωρηθεις αργότερα με την κοιλιά στο στόμα!

πρίν από 21 λεπτά , Elfs είπε:

Γεια σας, σας παρακολουθώ καιρό αλλά μόνο τώρα άνοιξα λογαριασμό στο Φόρουμ. Θα γίνω μαμά κ εγώ τον Αύγουστο με ΠΗΤ 31/8  ! Περιμένουμε αγοράκι και είναι το πρώτο μας! 

Καλώς ήρθες!!!άλλο ένα αγοράκι στην παρέα μας!!!η @modena μας είναι απο Κρήτη!

Πέμπτη απόγευμα εχω και εγώ β'επιπεδου και με έχει φάει η αγωνία!!!πητ 19/08!!!αν κάτσει και δεν βγει νωρίτερα η βιαστική!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αχ!ναι!2 μέρες ακόμα!κοντευω να σκασω!!!

Εύχομαι να βρείς σύντομα σπίτι!γιατί θα ταλαιπωρηθεις αργότερα με την κοιλιά στο στόμα!

Καλώς ήρθες!!!άλλο ένα αγοράκι στην παρέα μας!!!η @modena μας είναι απο Κρήτη!

Πέμπτη απόγευμα εχω και εγώ β'επιπεδου και με έχει φάει η αγωνία!!!πητ 19/08!!!αν κάτσει και δεν βγει νωρίτερα η βιαστική!!!

καλως σας βρηκα ειστς ωραια παρεα!

Εμένα είναι λίγες μέρες πιο μεγάλο , το ειχα καταλάβει κ απο την ωορρηξια αλλά δεν μου άλλαξαν την ΠΗΤ. Μάλλον για 3 - 4 μερες δεν την αλλάζουν υποθέτω... Τώρα περιμένω την Β επιπέδου να δω πόσο είναι!!! Πάντως έχει μεγαλώσει κ κάνει αισθητή τη παρουσία του κάθε μερα( κ τώρα που σας γραφω)

  • Μου αρέσει 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Elfs είπε:

Καλώς σας βρήκα ολες❤.... μαζί θα πηγαίνουμε! Την Πέμπτη έχουμε Β επιπέδου κ ειμαι λιγο ανυπόμονη... 

 

 

αντε τοσο νωρις την κανεις την β επιπεδου???? τυχερη εμενα με εβαλε για τις 22 εβδομαδες κλασικα οποτε περιμενω!!!! 

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ......ΕΧΩ ΔΡΟΟΟΟΟΜΟ ΑΚΟΜΑ....ΠΗΡΑ ΝΑ ΦΑΩ 4 ΜΠΑΛΕΣ ΠΑΓΩΤΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΚΑΤΩ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ....ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΙΝΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ.....Η ΟΥΡΑ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenistam είπε:

ΕΓΩ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ......ΕΧΩ ΔΡΟΟΟΟΟΜΟ ΑΚΟΜΑ....ΠΗΡΑ ΝΑ ΦΑΩ 4 ΜΠΑΛΕΣ ΠΑΓΩΤΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΚΑΤΩ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ....ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΙΝΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ.....Η ΟΥΡΑ....

ναι δεν το πιστευω κ εγω ειναι τρεις μηνες κ κατι κανονικα τιποτα δηλαδη!!! θελω κ εγω παγωτο αλλα θα συγκρατηθω εφαγα πριν μια σοκοφρετα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

ναι δεν το πιστευω κ εγω ειναι τρεις μηνες κ κατι κανονικα τιποτα δηλαδη!!! θελω κ εγω παγωτο αλλα θα συγκρατηθω εφαγα πριν μια σοκοφρετα!!!

ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΥΟ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ ....ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ ΜΕ ΜΙΑ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΤΥΡΙ (ΓΙΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ).....ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΛΙΤΩΝΕΙ......


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...