Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Με το καλο!!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

ΤΡΑΒΗΞΑΤΕ ΦΩΤΟ 3D?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

Αχ τέλεια!!!! Κ άλλη ζουζούνα στην παρέα!!!! Με το καλό!!! Τους κουφανες όλους που έλεγαν αγόρι ε?

Τρέχω να αλλάξω πινακακι!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Είναι σχεδόν μισά μισά κορίτσια μου!!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

χα χα με το καλο ολα τελεια λοιπον αντε!!!! εμας διαλεξε θα ειναι σιγουρα ομορφος χα χα χα !!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

ναι θελει λιγο γιατι οταν την βαζεις καμια φορα κουνιεται λιγο το χερι κ αλλαζει η γωνια της βελονας κ ποναει το υγρο. α πως κ τις ξεκινησες τοσο αργα? εγω τις κανω απο την αρχη. 

 

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!εγώ κάνω αντιπηκτικες από την πρώτη μέρα που έμαθα οτι είμαι έγκυος!πιάνω δέρμα με τα δύο δάχτυλα και βάζω την βελόνα στο πλάι!μελανιές κάνω σχεδόν συνέχεια!οταν την κάνω στον μηρό για να αποσυμφορησω λίγο την περιοχή της κοιλιάς  οι μελανιές που κάνω είναι τεράστιες!ο αέρας που έχουν μέσα οι αντιπηκτικες βοηθάνε στα αγγεία!οταν τελειωνεις μην τριβεις καθόλου το σημείο!

Κάνεις πολύ μεγάλη δόση, πότε θα κάνεις αντιχα να δεις αν σε καλύπτουν;;;

Τις ξεκίνησα όντως αργά γιατί πριν 2 εβδομάδες ο γιατρός βρήκε αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες μου. Μη φανταστείτε πολύ. Αλλά ήταν στα ανώτερα όρια. Τις προηγούμενες εβδομάδες  δεν είχα αντιστασεις. Οπότε μίλησα με την αιματολογο μου και με είπε να τις ξεκινήσω προληπτικά και βλέπουμε. Θρομβοφιλια ευτυχώς δεν έχω. Είχα κάνει πλήρη έλεγχο πριν μείνω έγκυος. Μου έδωσε μεγάλη δόση διότι είμαι 69 κιλά πλέον και 1.75 ύψος. Μου είπε μετά την β επιπέδου θα κάνουμε αυτή την αντι-χα. 


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Maraki2018 είπε:

 

Τις ξεκίνησα όντως αργά γιατί πριν 2 εβδομάδες ο γιατρός βρήκε αντιστάσεις στις μητριαιες αρτηρίες μου. Μη φανταστείτε πολύ. Αλλά ήταν στα ανώτερα όρια. Τις προηγούμενες εβδομάδες  δεν είχα αντιστασεις. Οπότε μίλησα με την αιματολογο μου και με είπε να τις ξεκινήσω προληπτικά και βλέπουμε. Θρομβοφιλια ευτυχώς δεν έχω. Είχα κάνει πλήρη έλεγχο πριν μείνω έγκυος. Μου έδωσε μεγάλη δόση διότι είμαι 69 κιλά πλέον και 1.75 ύψος. Μου είπε μετά την β επιπέδου θα κάνουμε αυτή την αντι-χα. 

αααα οκ καλο ειναι που τις ξεκινησες!!! μην ανχωνεσε αφου δεν εχεις θρομβοφιλια μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα οι ενεσουλες θα βρεις το κολπο!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Οι μελανιες οφείλονται ακομα και σ ιδιες τς αντιπηκτικες κοριτσια... Να αναφερετε σ γιατρο σας για αυτες μηπως χρειάζεται να μειωθει η δοση.. Επισης,  αν χρησιμοποιριτε τα ετοιμα στυλο την κανετε καθετα γτ η βελονη ειναι πολυ μικρη.. Επισης υποδορια γινεται,  αρα σχετικά επιφανειακα και δεν κάνει να το τριβετε γτ φεύγει φαρμακο και ειναι λειψη η δοση!! Αυτα!  :)

Ναι και εγώ αυτό εχω διαβάσει οτι οι αντιπηκτικες κάνουν μελανιές!ο γιατρός τις βλέπει κάθε φορά που πηγαίνω και μου τις πιάνει, δεν υπάρχει πρόβλημα μου είπε!εγώ κάνω την μικρότερη δόση!clexane 0,2!πλεον μου είπε να μην τις κάνω κάθετα αλλά να είναι λίγο πλάι η βελόνα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι και εγώ αυτό εχω διαβάσει οτι οι αντιπηκτικες κάνουν μελανιές!ο γιατρός τις βλέπει κάθε φορά που πηγαίνω και μου τις πιάνει, δεν υπάρχει πρόβλημα μου είπε!εγώ κάνω την μικρότερη δόση!clexane 0,2!πλεον μου είπε να μην τις κάνω κάθετα αλλά να είναι λίγο πλάι η βελόνα!

εγω clexan 0.4 εσυ περνεις πολυ μικρη δοση τυχερουλα!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσιααααααάαααα.

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

Ποια να διαλέξω για συμπεθερα είστε και πολλές..... Έρχεται το γκομενάκι.....Χαχαχα δεν μπορώ να το πιστέψω αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη.... 457γρ.... 2 μέτρα μοντέλο θα γίνει.... τράχηλος 3.3 με υπέρηχο δεν μου έκαναν κολπικό. Μια χαρά μου είπε ο εμβρυολογος.

Αααα!!!!τι ωραία!!!!πολύ χαρηκα χαρά μου!!!!τώρα βουρ για ψώνια!!!!κερδισαμε με την @modena!!!πεσαμε μέσα στις προβλέψεις!!!τώρα νομίζω είμαστε 50-50 νύφες-γαμπροι!!!

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

εγω clexan 0.4 εσυ περνεις πολυ μικρη δοση τυχερουλα!! 

Ναι!ξεκίνησα και 48 κιλά την εγκυμοσύνη!ξεκίνησα με 0,4 αλλά η αντι-χα έδειξε οτι αραιώνει παραπάνω το αίμα μου από αυτό που πρέπει, οπότε κάνω 0.2!τώρα θα ξανακανω την 24η βδομάδα να δούμε αν χρειάζεται να πάρω μεγαλύτερη δόση πλέον!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αααα!!!!τι ωραία!!!!πολύ χαρηκα χαρά μου!!!!τώρα βουρ για ψώνια!!!!κερδισαμε με την @modena!!!πεσαμε μέσα στις προβλέψεις!!!τώρα νομίζω είμαστε 50-50 νύφες-γαμπροι!!!

Ναι!ξεκίνησα και 48 κιλά την εγκυμοσύνη!ξεκίνησα με 0,4 αλλά η αντι-χα έδειξε οτι αραιώνει παραπάνω το αίμα μου από αυτό που πρέπει, οπότε κάνω 0.2!τώρα θα ξανακανω την 24η βδομάδα να δούμε αν χρειάζεται να πάρω μεγαλύτερη δόση πλέον!

τα ιδια κιλα ξεκινησαμε!!! ποσα εχεις παρει? εγω ενα μεχρι πριν λιγο καιρο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , linaa είπε:

τα ιδια κιλα ξεκινησαμε!!! ποσα εχεις παρει? εγω ενα μεχρι πριν λιγο καιρο! 

Ξεκινησα ακριβως 47,5 και τωρα ειμαι 52!Μέχρι πριν 2 βδομάδες είχα πάρει 4,5!πήρα 2 κιλά το πρώτο τρίμηνο και 2,5 μέσα σε 15 μέρες!!!τώρα εχω την εντύπωση ότι εχω πάρει άλλο ένα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ίσως να το έχετε δει ήδη βέβαια: η εταιρεία Agnotis στέλνει δωρεάν ένα πακέτο πάνες (χρεώνουν μόνο μεταφορικά) για διαφήμιση.

Μου το εμφάνισε στο fb και είχα παραγγείλει και μόλις το έλαβα. Η συσκευασία δεν παίζεται, είναι χαρτονένια και γίνεται κουκλόσπιτο :-D (χαζεύω με κάτι τέτοια!!!)

Όχι ότι σωζόμαστε με ένα κουτί πάνες, λέμε τώρα, αλλά έτσι για την χαρά του δωρεάν...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Αχ τέλεια!!!! Κ άλλη ζουζούνα στην παρέα!!!! Με το καλό!!! Τους κουφανες όλους που έλεγαν αγόρι ε?

Τρέχω να αλλάξω πινακακι!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Είναι σχεδόν μισά μισά κορίτσια μου!!!

Νομίζω οτι η @Zouzou94 έχει αγοράκι!!!οπότε είμαστε ακριβώς μισά μισά!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Heidelberg είπε:

Κορίτσια, ίσως να το έχετε δει ήδη βέβαια: η εταιρεία Agnotis στέλνει δωρεάν ένα πακέτο πάνες (χρεώνουν μόνο μεταφορικά) για διαφήμιση.

Μου το εμφάνισε στο fb και είχα παραγγείλει και μόλις το έλαβα. Η συσκευασία δεν παίζεται, είναι χαρτονένια και γίνεται κουκλόσπιτο :-D (χαζεύω με κάτι τέτοια!!!)

Όχι ότι σωζόμαστε με ένα κουτί πάνες, λέμε τώρα, αλλά έτσι για την χαρά του δωρεάν...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!! ΑΛΛΑ ΜΠΕΙΤΕ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ....ΕΧΕΙ ΠΑΜΠΕΡΣ 30 ΤΕΜΑΧΙΑ 5.80.....ΟΙ ΑΓΝΟΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΕΥΡΩ....ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ 20 ΠΑΝΕΣ ΟΧΙ 30....ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.....ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Heidelberg είπε:

Κορίτσια, ίσως να το έχετε δει ήδη βέβαια: η εταιρεία Agnotis στέλνει δωρεάν ένα πακέτο πάνες (χρεώνουν μόνο μεταφορικά) για διαφήμιση.

Μου το εμφάνισε στο fb και είχα παραγγείλει και μόλις το έλαβα. Η συσκευασία δεν παίζεται, είναι χαρτονένια και γίνεται κουκλόσπιτο :-D (χαζεύω με κάτι τέτοια!!!)

Όχι ότι σωζόμαστε με ένα κουτί πάνες, λέμε τώρα, αλλά έτσι για την χαρά του δωρεάν...

Την εχω δει!!!ακόμα δεν θελω να παραγγειλω όμως!να φτιάξουμε το δωμάτιο της και μετά!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...