Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια , τι κανετε;πως τα πατε με την ζεστη;εγω απο χτες τα εχω παιξει πω πω δεν λει να δροσισει με τπτ.fb εχω και εγω να τα λεμε κ απο εκει αν θελετε


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σας εστειλα μηνυμα για το fb και εγω ελπιζω να ηρθε γιατι τελευταια κολλαει ο η-υ μου.

παλι ανοιγουν τα κλιματιστικα τι θα γινει μαυτη τη ζεστη??????

27 και σημερα να δω τον αντρακλα!!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας εστειλα μηνυμα για το fb και εγω ελπιζω να ηρθε γιατι τελευταια κολλαει ο η-υ μου.

παλι ανοιγουν τα κλιματιστικα τι θα γινει μαυτη τη ζεστη??????

27 και σημερα να δω τον αντρακλα!!!!

Ήρθε αλλά δε σε βρίσκω. Σιγουρα είναι ετσι;;; μην εκανες κανα λάθος;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγώ το νεφελάκι βρήκα μονο!

εδώ σήμερα έχει αέρα αρκετό και χτυπάνε οι πόρτες.καλά είναι.

ο αιματοκρίτης πήγε στο 32,7 ολέ!!!φανταστείτε με ένα κάρο χαπάκια αλλά κάτι είναι κ αυτό!!!

και τα υπολοιπα όλα οκ!

ματς μουτς

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!!

το βραδυ θα πεσει κλιματιστικο μετα μουσικης!!!στο μπαλκονι ειμαι και σκαω!!!

Η κυριακη μου σημερα κοιμηθηκε νωρις νωρις και εγω μπηκα πριν τα μεσανυχτα...απο τις λιγες φορες.

σε 26 μερες γενναω και τα ρουχα του μωρου δεν τα τελειωσα ακομη.σημερα ηταν να σιδερωσω αλλα ειδα το τουρκικο το μεσημερι ( το αγιαζι του ερωτα)με χαλασε και δεν σιδερωσα!!!!

το τριτο παιδι κοριτσια θα το προγραμματισω καλυτερα να μην πεφτει πανω στο καλοκαιρι ειναι αφιαλτικη η εγκυμοσυνη οταν τρως ολο το καλοκαιρι.

την Κυριακη την γεννησα 28-6 και ηταν πολυ καλα μετα με το μωρο ξεχνας την ζεστη ειναι αλλιως αλλα με την κοιλια εινα δυσκολο.

ερωτηση¨,ποσα παιδια θα καντε εσεις?????

εγω 3 ακομη ενα δηλαδη μετα δεν μπορω κλεινει το μαγαζι!!!!

ασε που δεν ειναι σωστο να κανω αλλο γιατι ειναι καισαρικη.μπορω και 4 αλλα ειναι δυσκολο.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κ απο εμενα , τι κανετε;πολυ ζεστη σημερα μολις γυρισα απο την παραλια εκει ηταν λιγο καλητερα.

ΝΙΝΙ-ΚΥΡΙΑΚΗ και εγω με τα πληντυρια κ το σιδερο παλευω , ετοιμαζω σιγα σιγα ατελειωτα ειναι.

το fb μου κοριτσια μαλλον εχει καποιο προβλημα δεν μπορω να σας βρω με τπτ


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Νινι-Κυριακή κ εγώ 3 θέλω ο άντρας μου δλδ πιο πολύ αλλά ρε παιδια δεν ξέρω. Είναι δύσκολες εποχές κ δεν ξερεις τι θα παιξει με τα οικονομικα. Όταν αυτά τα 3 θα θέλουν πάνω από ένα μισθο σε φροντιστηρια κ μετα κ εγω δεν ξέρω πόσα για τις σπουδές τους, να νοικιάζεις σπίτια σε άλλες πολεις κ να συντηρεις 2-3 σπιτια. Κ αμα εχουμε κ δανεια για να φτιαξουμε σπιτι ταυτοχρονα;; Η αν δεν εχουμε δανεια θα χουμε νοικι. Δεν ξέρω ευκολα λεμε θελουμε παιδια κ εχουμε κ την ορεξη να τα μεγαλώνουμε αλλά εγώ αγχώνομαι πάρα πολύ. Νινί-Κυριακή κ εγω το προγραμμάτιζα το πρωτο παιδι κ ολο το προγραμμάτιζα τελικά ήρθε 4 μήνες μετά το πρόγραμμα οπότε τώρα λέω αστα προγράμματα γτ τα πράγματα καμια φορα ερχονται οπως θελουν αυτα να ερθουν. Εγώ για να ειμαι ειλικρινή φοβάμαι παιδι μες στο κατακαλοκαιρο. Σε μεγάλο καύσωνα τι το κανεις το βρεφος;;; Κ αν πάθει καμια θερμοπληξια;; Οσον αφορα τις ετοιμασιες εγω τα περισσοτερα τα εχω κανει, τωρα τα υπολοιπα μολις μπω στο μηνα μου. 31/8 θα παω για το πρωτο καρδιοτοκογραφημα στην κλινικη κ θα ρωτησω εκει τι ακριβως θελουν κ τοτε θα κλεισω βαλιτσα. Δλδ αν μου πουν οτι δινουν πετσετες δε θα κουβαλαω εξτρα, γτ εχει τιγκαρει η βαλιτσα κ δε θελω να παω με 100 βαλιτσες. Εχω σκεφτει να χω μια βαλιτσα κ μετα σε μια χαρτινη τσαντα να βαλω τα ρουχα εξοδου, πιστολακι κ οτι αλλο δευτερευον. Το πιστολακι το θελω για να φτιαξω την αφελεια γτ δε στεκεται μονη της. Χαχα δεν την παλευω ε;;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εγώ πιο πολύ για την αφέλεια το θέλω αλλά μου φαίνεται τελικά θα το χρησιμοποιήσω γενικά.αφου τις μακραίνω τις αφέλειες τώρα μπας και γίνουν φράτζα γιατί σκέφτομαι οτι θα είναι πακετάκι την ώρα του τοκετού να τις έχουμε μες τα μούτρα...:tongue:

η τσαντα εμένα είναι ανοικτή γιατί όλα και κάτι βγάζω.βάζω-βγάζω και στο τέλος όλα εδώ θα τα αφήσω και θα βάζω τον άντρα μου να ψάχνεται να μου τα φέρει κ σιγά μην τα βρίσκει.χιχιιχ

θα πάρετε και εσωρουχα μιας χρήσης?δεν ξέρω αν αξίζει...

εγώ για 2 το πολύ με βλέπω γιατί είναι δεδομένο οτι τα οικονομικά μας δεν μας βγάζουν.απ'την άλλη μην είμαστε κ πλεονέκτες.άλλοι δεν καταφέρνουν να φέρουν στον κόσμο ούτε ένα παιδάκι..

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια μετα απο δυο εισαγωγες στο νοσοκομειο το εχω ψυχολογικο και δεν μπορω να ετοιμασω την βαλιτσα....και εκτως αυτου δεν εχω και πολυ χρονο.

Πιστολακι δεν θα βαλω σιγουρα γιατι το εχω ξανα δει το εργο ειχα παρει και δεν....οποτε γιατι να το κουβαλαω αδικα!!

εσωρουχα μιας χρησης δεν θα παρω θα τα πλυνω!!!το πλυντηριο μου πλενει και εσωρουχα!!!!χαχα.το λεω γιατι στα καταστηματα που τα πουλανε σε κανουν πλυση εγκεφαλου γιαυτα τα εσωρουχα λες και δεν μας εχει λερωθει ποτε εσωρουχο απο αιμα τεσπα!!!εγω θα τα πλυνω.

σημερα πηγα στην γιατρο μου ο μπεμπης ειναι 2.200 πολυ πολυ καλος τα υπολοιπα ολα πολυ καλα.μονο που μας δεν φαινοταν το ενα απο τα τρεια οργανα!!!!!το αριστερο!!!χαχαχα!!γελασαμε πολυ!!!!τα αλλα δυο ειναι οκ ομως και το κεντρικο ειναι πλουσιο!!!!αυτο θελαμε!!!!!!!!!!!θα γεννηθει περιπου 3 με 3200 μια χαρουλα!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια μετα απο δυο εισαγωγες στο νοσοκομειο το εχω ψυχολογικο και δεν μπορω να ετοιμασω την βαλιτσα....και εκτως αυτου δεν εχω και πολυ χρονο.

Πιστολακι δεν θα βαλω σιγουρα γιατι το εχω ξανα δει το εργο ειχα παρει και δεν....οποτε γιατι να το κουβαλαω αδικα!!

εσωρουχα μιας χρησης δεν θα παρω θα τα πλυνω!!!το πλυντηριο μου πλενει και εσωρουχα!!!!χαχα.το λεω γιατι στα καταστηματα που τα πουλανε σε κανουν πλυση εγκεφαλου γιαυτα τα εσωρουχα λες και δεν μας εχει λερωθει ποτε εσωρουχο απο αιμα τεσπα!!!εγω θα τα πλυνω.

σημερα πηγα στην γιατρο μου ο μπεμπης ειναι 2.200 πολυ πολυ καλος τα υπολοιπα ολα πολυ καλα.μονο που μας δεν φαινοταν το ενα απο τα τρεια οργανα!!!!!το αριστερο!!!χαχαχα!!γελασαμε πολυ!!!!τα αλλα δυο ειναι οκ ομως και το κεντρικο ειναι πλουσιο!!!!αυτο θελαμε!!!!!!!!!!!θα γεννηθει περιπου 3 με 3200 μια χαρουλα!!

Ελεος ρε χαζομαμάδες με τα πουλιά των γιων σας!! Προσπαθείτε να κάνετε πρόβλεψη πριν καν γεννηθούν κι όταν γεννηθούν τα κοιτάτε κ τα ξανακοιτάτε!! (πλάκα κάνω)

Καλά με το πιστολάκι κ εγώ το ξέρω το έργο πως θα γίνει. Εδώ διακοπές είμαι κ δεν το χρησιμοποιώ τώρα θα το χρησιμοποιήσω στο νοσοκομείο;;

Μια χαρά σε κιλάκια ο γιος σου. Μικροκαμωμένος. Εμένα γύρω στα 3.500 μου χαν πει στη γ επιπέδου για τη μπουμπού.

Οσο για τα εσώρουχα μιας χρήσης αυτό μας έλλειπε να φοράμε την πλαστικούρα θα χουμε που θα χουμε τον πόνο μας να χουμε κ αυτα τα χαζοβρακιά ν ανάβουμε. Οχι οτι ειναι κ κατι ακριβό αλλά σιγά τι θα πάθουν κ τα κανονικά.

Κορίτσια 2 μέρες υποφέρω από καούρες. Απάλεφτη η κατάσταση λέμε!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια 2 μέρες υποφέρω από καούρες. Απάλεφτη η κατάσταση λέμε!!

αχ και εσύ?και εγώ και κρατάει με τις ώρες!τώρα στα τελειώματα τι μας βρήκε?εμένα ο γιατρούλης μου είχε πει αν με πιάνει για τον χ ψ λόγο το στομάχι maalox σιρόπι το πράσινο.μια κουταλίτσα του γλυκού πίνω.εκείνος μου είχε πει κ για τη μεγάλη κουταλιά αλλα δεν θέλω να το παρακάνω.γενικά πονάει κεφάλι με το ζόρι depon, σκ@@α στομάχι με το ζόρι maalox.

εγώ θα πάω ή τριτη ή τετάρτη στο μητέρα για υπέρηχο να δω τον μπέμπη "τη μοναδική μου αγάπη"

αυτά τα βρακιά που λέτε μου είπαν οτι είναι βολικά και καλά κυρίως αν έχεις λεει κάνει καισαρική.τώρα υπερβολή το βρίσκω..

πήρε καμία σας από ικα επίδομα?εμένα ενώ θα μου το δίναν 15 αυγουστο "έλειπε" ο προιστάμενος λέει και δεν τα υπέγραψε...

Link to comment
Share on other sites

αχ και εσύ?και εγώ και κρατάει με τις ώρες!τώρα στα τελειώματα τι μας βρήκε?εμένα ο γιατρούλης μου είχε πει αν με πιάνει για τον χ ψ λόγο το στομάχι maalox σιρόπι το πράσινο.μια κουταλίτσα του γλυκού πίνω.εκείνος μου είχε πει κ για τη μεγάλη κουταλιά αλλα δεν θέλω να το παρακάνω.γενικά πονάει κεφάλι με το ζόρι depon, σκ@@α στομάχι με το ζόρι maalox.

εγώ θα πάω ή τριτη ή τετάρτη στο μητέρα για υπέρηχο να δω τον μπέμπη "τη μοναδική μου αγάπη"

αυτά τα βρακιά που λέτε μου είπαν οτι είναι βολικά και καλά κυρίως αν έχεις λεει κάνει καισαρική.τώρα υπερβολή το βρίσκω..

πήρε καμία σας από ικα επίδομα?εμένα ενώ θα μου το δίναν 15 αυγουστο "έλειπε" ο προιστάμενος λέει και δεν τα υπέγραψε...

τα πηρα εγω στις 12 αυγουστου,τοτε μοθ ειπαν τοτε πραγματι μπηκαν εχουν συγκεκριμενες ημερ-νιες που κανουν καταθεσεις


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

γεια και απο μενα!!!

πως πανε οι κοιλιτσες εμενα αλλαζει σχηματα!!!!

δεν παλευεται η ζεστη σημερα εκανα και πολλες δουλειες και τα ποδια μου ειναι χαλια τωρα τα εχω σε λεκανιτσα παλι με αλατα μπανιου μπας και χαλαρωσουν!!!ελιωσα στο σιδερωμα!!!και πανω που τελειωσα του μπεμπη τα ρουχα και με πηρε τηλ η ξαδερφη μου να μου δωσει φορμακια του γιου της ......!!!και σκεφτομουν οχι αλλο σιδερο!!!!

αυριο θα τα εχω...το ευχομαι να τελειωνω


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.........

ΝΙΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ και εμένα αλλάζει σχήματα η κοιλίτσα. Ειδικά όταν φάω γλυκό κάνει βουναλάκια απίστευτα!!!!!!!!!!!!

Όσο για το σίδερο άστα, ότι χειρότερο.........

Βαλιτσούλα φτιάξατε??????? Εγώ ακόμη και έχω αγχωθεί κάπως. Είναι ολα έτοιμα σιδερωμένα φυσικά, έμεινε να αγοράσω την τσαντούλα και να τα βάλω μέσα.

Καλό βράδυ σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...