Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

γιατρος αθηνα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Ungry girl είπε:

κοριτσια καλησπερα! μπορειτε να μου πειτε γνωμες για καπιο πολυ καλο γιατρο ειτε σε δημοσιο ειτε σε ιδιοτικο!

Καλησπερα! Μπορω να σου συστησω τον δικο μου γιατρο (ιδιωτης) που τον βρηκα μετα απο παρα πολυ ψαξιμο και μετα απο πολλους αχρηστους γιατρους (εχω κανει τον γυρο των γυναικολογων στην Αθηνα!). Επειδη απο το αλλο τοπικ γνωριζω και το προβλημα σου, θα σου πω οτι ειναι και εξειδικευμενος στις λαπαροσκοπησεις. Το ιατρειο του ειναι βορεια προαστεια και συνεργαζεται μονο με το Ιασω. Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, CME2205 είπε:

Καλησπερα! Μπορω να σου συστησω τον δικο μου γιατρο (ιδιωτης) που τον βρηκα μετα απο παρα πολυ ψαξιμο και μετα απο πολλους αχρηστους γιατρους (εχω κανει τον γυρο των γυναικολογων στην Αθηνα!). Επειδη απο το αλλο τοπικ γνωριζω και το προβλημα σου, θα σου πω οτι ειναι και εξειδικευμενος στις λαπαροσκοπησεις. Το ιατρειο του ειναι βορεια προαστεια και συνεργαζεται μονο με το Ιασω. Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του!

σε ευχαριστω παρα πολυ ναι αν θες πες μου τα στοιχεια του! εχω κουραστει να ψαχνω εναν ανθρωπο σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εχω να σου συστησω τον αντωνιου κωνσταντινο,εχει ιατρειο στο μαρουσι

Γενικα ομως θα κοιτουσα κ για νοσοκομειο,στο ελενα,ισως κ αραιτεειο,εχουν μεγαλη εμπειρια κ πιο δυσκολων περιστατικων

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

Εχω να σου συστησω τον αντωνιου κωνσταντινο,εχει ιατρειο στο μαρουσι

Γενικα ομως θα κοιτουσα κ για νοσοκομειο,στο ελενα,ισως κ αραιτεειο,εχουν μεγαλη εμπειρια κ πιο δυσκολων περιστατικων

Σε ευχαριστώ πολυ για την πρωταση σου!! Ειναι δύσκολο να ψαχνω στα τυφλά εδω σε κάποιους που πηγα με τα καλύτερα λογια και δεν έμεινα ευχαριστημένη! Σε ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...