Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Mommy and me ρούχα


Τονι@

Recommended Posts

Καλημέρα σας! ! Σκεφτόμαστε να βαφτισουμε το κοριτσάκι μας μετά το Πάσχα και σκέφτομαι το τι φόρεμα να βάλω.  Ψαχνωντας βρήκα την ιδέα να φορέσω φόρεμα ίδιο με τη μπέμπα  (όχι το βαφτιστικο ) αλλά είναι ελάχιστα αυτα που βρίσκω.  Έχετε υπόψιν σας καταστήματα με καλά φορέματα σετ για μαμά και κόρη? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα maison marasil εχουν συλλογη μαμα κ κορη,αλλα νομιζω δ εχει μεγαλη ποικιλια.εχω δει απο το ιντερνετ αλλα οχι απο κοντα

Το αλλο που μπορεις να κανεις ειναι εφοσον εχεις στο μυαλο σου τι περιπου θα ηθελες να βαλεις να δεις αν θα μπορουσατε να συνδυαστειτε με την μικρη χωρις να ειναι ολοιδιο.

Για παραδειγμα οσο κ να το ηθελα,εμενα οι τουλινες φουστες δ μου πανε.αλλα εχω δει πολλες φορες να φορανε η μαμα κ η κορη κ απο πανω εχει διαφορα να ταιριαξεις

Η αν για παραδειγμα επιλεξεις κτ με δαντελα η φλοραλ σιγουρα θα βρεις κτ ομορφο κ για τη μικρη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βικακι μου. Σε ευχαριστώ! ! Το είδα κι εγώ για το Marasil αλλά δεν βγάζω άκρη με το site.  Επίσης οι τουλινες φούστες μου αρέσουν πολύ αλλά έχουν παραφορεθει νομίζω. . Θα δω..Απλά δεν είναι εύκολο να κάνω πολλές βόλτες στα μαγαζιά με το μωρό οπότε θα με βοηθουσε να ξέρω που περίπου να κοιτάξω


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι για να ειναι ολοιδια μαλλον θελει να το ραψεις

Υπαρχει κ το joycard.ατελιε εχουν κολωνακι κ καταστημα με ετοιμα στο χαλανδρι.αλλα δ ξερω αν στα ετοιμα θα εχει μπεμπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/23/2018 at 4:10 PM, Τονι@ said:

Ευχαριστω κορίτσια! ! Θα το κοιτάξω! !! Αν βρω κάτι θα σας πω! !!

Καλησπερα εγω στη βαφτιση της κορης μου τα ειχα ραψει σε μοδιστρα γτ δεν εβρισκα μαγαζι να παρω!


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Καλησπερα εγω στη βαφτιση της κορης μου τα ειχα ραψει σε μοδιστρα γτ δεν εβρισκα μαγαζι να παρω!

Κι εγώ το έχω σκεφτεί απλά θα ήθελα να το αποφύγω αν γινόταν. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, vikib είπε:

 

@Τονι@μου,για δες κ εδω.δ ξερω ποιοτητες,κ σιγουρα ειναι ακριβα,αλλα εσρω σαν εμπνευση

https://www.nstnastasia.com/mama-kori.html?___store=greek&size=65&___from_store=english

Καλημέρα Βικακι μου! ! Σε ευχαριστώ πολύ! ! Είναι πανέμορφα αλλά είναι ακριβά. .γενικά τα βάλαμε κατω και θα  το πάμε όσο πιο οικονομικα μπορούμε. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα

Κ καλα θα κανετε,ειδικα για τα ρουχα,δ ξερω αν εχεις σκεφτει θεμα για τη βαφτιση,η τι στυλ θελεις να βαλεις.αλλα δ αξιζει να παρεις κτ που δ θα βαλεις ποτε ξανα.ισως αν δεις για φουστα κ τοπ,ειναι πιο ευκολα διαχειρισιμα μετα

Οσο για τη μικρη,ειναι διαφημιση,αλλα εγω της ειχα παρει απο ζαρα,αλλα κ γενικα κ h&m εχει πολυ ωραια,μεχρι κ παρανυφακι την εχω ντυσει με ασπρο φορεμα

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, vikib είπε:

Καλημερα

Κ καλα θα κανετε,ειδικα για τα ρουχα,δ ξερω αν εχεις σκεφτει θεμα για τη βαφτιση,η τι στυλ θελεις να βαλεις.αλλα δ αξιζει να παρεις κτ που δ θα βαλεις ποτε ξανα.ισως αν δεις για φουστα κ τοπ,ειναι πιο ευκολα διαχειρισιμα μετα

Οσο για τη μικρη,ειναι διαφημιση,αλλα εγω της ειχα παρει απο ζαρα,αλλα κ γενικα κ h&m εχει πολυ ωραια,μεχρι κ παρανυφακι την εχω ντυσει με ασπρο φορεμα

Κατάλαβα τι εννοείς. .μου αρέσουν πολύ και τα monsoon. Πάντως όσο δεν έχουμε την ακριβή ημερομηνία κλπ νιώθω μπέρδεμα. . Ίσως επειδή με αγχώνει το θέμα ποιους θα καλέσουμε και που δε θα κάνουμε τραπέζι 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κατάλαβα τι εννοείς. .μου αρέσουν πολύ και τα monsoon. Πάντως όσο δεν έχουμε την ακριβή ημερομηνία κλπ νιώθω μπέρδεμα. . Ίσως επειδή με αγχώνει το θέμα ποιους θα καλέσουμε και που δε θα κάνουμε τραπέζι 

Ειναι υπεροχα τα monsoon,κ γω τα λατρευω.αλλα δ ξερω αν εχουν κτ να ειστε ταιριαστες,κ ποσο οικονομικα θα βγει

Κ τα Axel εχουν ρουχα μαμα-κορη αλλα δ ξερω αν ειναι μπεμπε,κ επισης μου φαινονται απλα για βαφτιση

Ετσι κ αλλιως ανοιξιατικα θα δεις,με κανενα ζακετακι για την μικρη

Το τραπεζι μην σε αγχωνει,ρωτα τον παπα για μπουφε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

Ειναι υπεροχα τα monsoon,κ γω τα λατρευω.αλλα δ ξερω αν εχουν κτ να ειστε ταιριαστες,κ ποσο οικονομικα θα βγει

Κ τα Axel εχουν ρουχα μαμα-κορη αλλα δ ξερω αν ειναι μπεμπε,κ επισης μου φαινονται απλα για βαφτιση

Ετσι κ αλλιως ανοιξιατικα θα δεις,με κανενα ζακετακι για την μικρη

Το τραπεζι μην σε αγχωνει,ρωτα τον παπα για μπουφε

Δε θέλω να κάνω μπουφέ.  Θα δώσω ένα μεγάλο γλυκό, ίσως και χυμό.  Και θα κάνω τραπέζι μόνο στη νονά και τα αδέρφια μας . Δεν μας παίρνει κι ακόμα κι αν είχαμε τα χρήματα δεν ξέρω αν θα τα διεθετα.  Δεν πάνε ούτε 2 χρόνια από το γάμο 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

Δε θέλω να κάνω μπουφέ.  Θα δώσω ένα μεγάλο γλυκό, ίσως και χυμό.  Και θα κάνω τραπέζι μόνο στη νονά και τα αδέρφια μας . Δεν μας παίρνει κι ακόμα κι αν είχαμε τα χρήματα δεν ξέρω αν θα τα διεθετα.  Δεν πάνε ούτε 2 χρόνια από το γάμο 

Ισως δ το εθεσα σωστα

Στην βαφτιση του μικρου εκτος απο τα γλυκα ειχαμε κ ενα τραπεζι με σφολιατοειδη κ κεικ απο φουρνο.ηταν πρωι κ βολευε.νερα κ χυμους

Τραπεζι καναμε σε αδερφια,γονεις κ νονα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...