Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Νιώσατε όλες τα μωράκια σας;;; Εγώ ακόμα... Με αγχωσε η πεθερα μου... Όλο με ρωτάει ακόμα δεν το ένιωσες εγώ το ένιωθα από το 3ο μήνα...

Τα ιδια και η δικη μου.ηταν η πρωτη που πηρα τηλ να της πω οτι το νιωσα να μη με αγχωνει.ολα στο χρονο τους μην αγχωνεσαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 24 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Νιώσατε όλες τα μωράκια σας;;; Εγώ ακόμα... Με αγχωσε η πεθερα μου... Όλο με ρωτάει ακόμα δεν το ένιωσες εγώ το ένιωθα από το 3ο μήνα...

Ούτε εγω το ενιωσα ακόμα... με τη διαφορά ότι μονη μου αγχώνομαι 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ούτε εγω το ενιωσα ακόμα... με τη διαφορά ότι μονη μου αγχώνομαι 

κοριτσια μετα τις 19 εβδομαδες κ μονο ανασκελα το βραδυ ολοι οι γιατροι αυτο λενε μην ανχωνεστε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας πω κάτι να γελασετε??? Αχαχχαχαχα

Εβλεπα τον τροχο της τύχης και η παικτρια κερδισε το αυτοκίνητο και με πηραν τα ζουμια απο τη χαρα!!!! Οτι να ναι λεμε!!! Που να την ηξερα κιολας!!!! Αχαχααχαχαχχα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Ούτε εγω το ενιωσα ακόμα... με τη διαφορά ότι μονη μου αγχώνομαι 

Εγώ δεν είχα άγχος αλλά δύο φορές τη μέρα με ρωτάει και έτσι αγχώθηκα...

πρίν από 50 λεπτά , Ασία είπε:

@Μάντη ούτε εγώ έχω νιώσει τίποτα, μην ανησυχείς. Εγώ δεν αγχώνομαι καθόλου.

Καλά κάνεις και δεν αγχωσε... Τώρα που με ξανά ρώτησε τις είπα ότι είναι νωρίς ακόμα και ότι με αγχονη όλο να ρωτάει δεν άντεξααα!!! 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγώ δεν είχα άγχος αλλά δύο φορές τη μέρα με ρωτάει και έτσι αγχώθηκα...

Καλά κάνεις και δεν αγχωσε... Τώρα που με ξανά ρώτησε τις είπα ότι είναι νωρίς ακόμα και ότι με αγχονη όλο να ρωτάει δεν άντεξααα!!! 

Καλά έκανες και το είπες, δεν μας φτάνουν τα άγχη μας θα έχουμε κ αυτά που μας προσθέτουν οι άλλοι!

Εμένα σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα για Κυστική ίνωση και όλα κομπλέ.Αύριο θα μετρήσω βιταμίνη d,σάκχαρο και αυτή τη γλυκοζιω.... που έχετε γράψει εδώ κ δεν ξέρω πώς την λένε με δική μου πρωτοβουλία. Επίσης γενική ούρων κ γενική αίματος που ζήτησε ο γιατρός. Χρειάζεται κάτι άλλο λέτε? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Ασία είπε:

Καλά έκανες και το είπες, δεν μας φτάνουν τα άγχη μας θα έχουμε κ αυτά που μας προσθέτουν οι άλλοι!

Εμένα σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα για Κυστική ίνωση και όλα κομπλέ.Αύριο θα μετρήσω βιταμίνη d,σάκχαρο και αυτή τη γλυκοζιω.... που έχετε γράψει εδώ κ δεν ξέρω πώς την λένε με δική μου πρωτοβουλία. Επίσης γενική ούρων κ γενική αίματος που ζήτησε ο γιατρός. Χρειάζεται κάτι άλλο λέτε? 

Τοξόπλασμα; Ασβέστιο; tsh;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Τοξόπλασμα; Ασβέστιο; tsh;

Για τοξόπλασμα είχα αντισώματα, οπότε δεν χρειάζεται ξανά. Ασβέστιο ναι θα κάνω, ξέχασα να το γράψω κ tsh θυρεοειδής δεν είναι?είχα κάνει στην αρχή κ δεν είχα κάποιο θέμα? Πρέπει να επαναλαμβάνονται αυτά?ο γιατρός μου είπε μόνο γενική ούρων κ γενική αίματος να έχω κάνει μέχρι το επόμενο ραντεβού(το οποίο είναι την άλλη Πέμπτη) αλλά τα υπόλοιπα θα τα κάνω από μόνη μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, κι εγω εχω καιρο να κανω για τοξοπλασμα και τετοια..Γενικη ουρων και αιματοκριτη εχω να εξετασω και καμπυλη μικρη.

Δεν ξερω αν ειναι καλο που δε μου χει γραψει παλι γι αυτα.Επιπλεον εχω να δηλωσω οτι καθε φορα που νιωθω το μωρο να γυριζει με χαροποιει σα γεγονος μεν νιωθω οτι ειναι εκει μαζι μου αλλα ειναι ανατριχιαστικο κοπελες και με αναστατωνει ψυχικα,φοβαμαι..

Ειναι νορμαλ αυτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Καλημερα σας, κι εγω εχω καιρο να κανω για τοξοπλασμα και τετοια..Γενικη ουρων και αιματοκριτη εχω να εξετασω και καμπυλη μικρη.

Δεν ξερω αν ειναι καλο που δε μου χει γραψει παλι γι αυτα.Επιπλεον εχω να δηλωσω οτι καθε φορα που νιωθω το μωρο να γυριζει με χαροποιει σα γεγονος μεν νιωθω οτι ειναι εκει μαζι μου αλλα ειναι ανατριχιαστικο κοπελες και με αναστατωνει ψυχικα,φοβαμαι..

Ειναι νορμαλ αυτο?

 οταν λες σε αναστατωνει ψυχικα τι εννοεις παιδι μου? σωματικα ναι ειναι μια αναστατωση αλλα ψυχικα τι φοβασαι? 

να σου πω αντισωματα για cmv κ τοξοπλασμα καποια στιγμη θα σε ξαναβαλει να κανεις αν δεν ειχες καποιοι το αφηνουν απλα για πιο μετα. 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Κορίτσια έκανα κ για tsh τελικά και για μαγνήσιο.υπάρχει τίποτα άλλο που θα προτείνατε εσείς κ το ξέχασα?

οχι νομιζω εισαι οκ! κ το μαγνησιο υπερβολη ειναι νομιζω. αυτα στην εγκυμοσυνη ετσι κ αλλιως ακομα κ επαρκεια να εχεις καμια φορα χρειαζονται παραπανω αναλογα τα συμπτωματα πχ κραμπες κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

οχι νομιζω εισαι οκ! κ το μαγνησιο υπερβολη ειναι νομιζω. αυτα στην εγκυμοσυνη ετσι κ αλλιως ακομα κ επαρκεια να εχεις καμια φορα χρειαζονται παραπανω αναλογα τα συμπτωματα πχ κραμπες κτλ. 

Ωραία, τέλεια!Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

 οταν λες σε αναστατωνει ψυχικα τι εννοεις παιδι μου? σωματικα ναι ειναι μια αναστατωση αλλα ψυχικα τι φοβασαι? 

να σου πω αντισωματα για cmv κ τοξοπλασμα καποια στιγμη θα σε ξαναβαλει να κανεις αν δεν ειχες καποιοι το αφηνουν απλα για πιο μετα. 

 

Ναι κι εκεινος μου ειπε αργοτερα.Επιπλεον νιωθω..παραξενα..ταραζομαι..Ε δεν το χω ξανανιωσει με αναστατωνει,δεν ξερω πως να το θεσω.Ισως επειδη ειναι η πρωτες φορες δεν εχω συνηθισει να κινειται κατι μεσα μου.Με χαροποιει το γεγονος φυσικα.Για το αισθημα μιλαω της ταραχης,της εκπληξης.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...