Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , irinikavala είπε:

Δεν έχω ιδέα από αυτά αλλά προσπάθησε λίγο ακόμα ωραίο θα είναι το αποτέλεσμα..  ;)

Εμενα κορίτσια σήμερα πονάει πολύ το κεφάλι μου κ εχω Πολύ άσχημη γεύση στο στόμα. Ότιναναι. Κάπου διάβασα ότι συνδέεται κιόλας με το διαβήτη και λίγο τρόμαξα. Γενικά δεν τρώω γλυκα Αλλά δε ξέρω κ τι άλλο πρέπει να προσέχω 

Νάντια μου άντε καλή αρχή να κάνεις με τη Β επιπέδου.. εφτασε ο καιρος ε;

Πόσο σάκχαρο έχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, irinikavala είπε:

Δεν έχω ιδέα από αυτά αλλά προσπάθησε λίγο ακόμα ωραίο θα είναι το αποτέλεσμα..  ;)

Εμενα κορίτσια σήμερα πονάει πολύ το κεφάλι μου κ εχω Πολύ άσχημη γεύση στο στόμα. Ότιναναι. Κάπου διάβασα ότι συνδέεται κιόλας με το διαβήτη και λίγο τρόμαξα. Γενικά δεν τρώω γλυκα Αλλά δε ξέρω κ τι άλλο πρέπει να προσέχω 

Νάντια μου άντε καλή αρχή να κάνεις με τη Β επιπέδου.. εφτασε ο καιρος ε;

Σε ευχαριστω πολυ αντε περνουμε σειρα σιγα σιγα ολες μας. Εγω παλι νιωθω τετοιο βαρος σημερα και πιεση θελω να πηγαινω συνεχεια τουαλετΑ


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Οποια ξέρει ας με βοηθησει!!!  Πλιζζζζζ

Διαφορετικα πατατε πανω σ λινκ μ!!!  Αχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύμφωνα με αυτο ειμαι ντοματα!!!  :-D

Εκεί που εφτιαξες το αυτοκόλλητο πρέπει να έχει επιλογες για το τι θελεις να αντιγραψεις. Δοκιμασε καποια αλλη επιλογή. 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ναντια δε είπε:

Σε ευχαριστω πολυ αντε περνουμε σειρα σιγα σιγα ολες μας. Εγω παλι νιωθω τετοιο βαρος σημερα και πιεση θελω να πηγαινω συνεχεια τουαλετΑ

Κι εγώ τα ίδια, χθες βράδυ σηκώθηκα 4 φορές για τουαλέτα.πίνεις αρκετό νερό λογικά, καλό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!  Τα καταφερα!!!! Η ασχετη ρε φιλε! Ουφ!

Κορίτσια πως ειστε? Εγω πολυ χαλια... Μαλλον κατι τσιμπησα.. Τρεχει η μυτη, καινε τα ματια, γαργαλαει ο λαιμός... Ευτυχως δεν εχω πυρετο... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Επιτέλους!  Τα καταφερα!!!! Η ασχετη ρε φιλε! Ουφ!

Κορίτσια πως ειστε? Εγω πολυ χαλια... Μαλλον κατι τσιμπησα.. Τρεχει η μυτη, καινε τα ματια, γαργαλαει ο λαιμός... Ευτυχως δεν εχω πυρετο... 

Αχ τι ωραιο.. ζηλεψα τωρα.. χαχα

πρίν από 33 λεπτά , Ασία είπε:

Πόσο σάκχαρο έχεις?

Δεν ξερω.. δεν εχω μετρησει.. κανουμε εξ. Αιματος;; ουφ ευτυχως τελικα που θα κανω καμπυλη ζαχαρου τελος του μηνα. Επισης στην εξ. Ουρων δε φαινεται; αχ ποσο ασχετη ειμαι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Δεν ειμαι καλα... Γραφει η @irinikavala κανουμε εξ αιματος για το ζαχαρο κι εγω διαβασα "κανουμε σεξ"

Δεν ειμαι καλα σας λεω...

Κι εγώ το ίδιο διάβασα κ νόμιζα ξέχασε να γράψει το σ στην αρχή της λέξης

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

Αχ τι ωραιο.. ζηλεψα τωρα.. χαχα

Δεν ξερω.. δεν εχω μετρησει.. κανουμε εξ. Αιματος;; ουφ ευτυχως τελικα που θα κανω καμπυλη ζαχαρου τελος του μηνα. Επισης στην εξ. Ουρων δε φαινεται; αχ ποσο ασχετη ειμαι

Ναι το μετράμε στις αίματος. Κοντεύει η καμπύλη σου οπότε οκ, θα σου φύγει η υποψία.με τις εξετάσεις ούρων από όσο ξέρω δεν έχει σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα!

:)

Εννοείται πάλι έμεινα πίσω στα διαβάσματα του φόρουμ. Τρέχω, τρέχω και η εβδομάδα περνάει σαν νερό.

Μπήκα να σας γράψω κάτι σοβαρό που με έχει φοβίσει και στεναχωρήσει. Το περασμένο σκ πήγαμε σε ένα οικογενειακό τραπέζι. Χθες μου τηλ η συννυφάδα μου και μου πε ότι η μικρή της 7χρ εκδήλωσε μια παιδική ασθένεια που λέγεται λοιμώδες ερύθημα ή παρβοιός. Είναι στην ίδια κατηγορία με την ιλαρά, ερυθρά, οστρακιά, παρωτίτιδα. Δυστυχώς, είναι αρκετά επικίνδυνη για εγκύους. Το μωρό, αν νοσήσω και δεν έχω αντισώματα, μπορεί να πάθει αναιμία, καρδριοπάθεια ή ακόμα και να πεθάνει.Σοκαρίστηκα μόλις το άκουσα κι έτρεχα σαν την τρελή να κάνω αιματολογικές.Τα αποτελέσματα θα βγουν σε μια βδομαδα και είμαι φουλ αγχωμένη. Για καλή μου τυχη το τραπέζι έγινε σε εξωτερικό χώρο και η μικρή παρότι γιόρταζε δεν ήρθε να την φιλήσω για να της ευχηθώ.

Πολλή πολλή προσοχή αν συναναστρέφεστε νήπια.

  • Μου αρέσει 1

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ZiliHer είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα!

:)

Εννοείται πάλι έμεινα πίσω στα διαβάσματα του φόρουμ. Τρέχω, τρέχω και η εβδομάδα περνάει σαν νερό.

Μπήκα να σας γράψω κάτι σοβαρό που με έχει φοβίσει και στεναχωρήσει. Το περασμένο σκ πήγαμε σε ένα οικογενειακό τραπέζι. Χθες μου τηλ η συννυφάδα μου και μου πε ότι η μικρή της 7χρ εκδήλωσε μια παιδική ασθένεια που λέγεται λοιμώδες ερύθημα ή παρβοιός. Είναι στην ίδια κατηγορία με την ιλαρά, ερυθρά, οστρακιά, παρωτίτιδα. Δυστυχώς, είναι αρκετά επικίνδυνη για εγκύους. Το μωρό, αν νοσήσω και δεν έχω αντισώματα, μπορεί να πάθει αναιμία, καρδριοπάθεια ή ακόμα και να πεθάνει.Σοκαρίστηκα μόλις το άκουσα κι έτρεχα σαν την τρελή να κάνω αιματολογικές.Τα αποτελέσματα θα βγουν σε μια βδομαδα και είμαι φουλ αγχωμένη. Για καλή μου τυχη το τραπέζι έγινε σε εξωτερικό χώρο και η μικρή παρότι γιόρταζε δεν ήρθε να την φιλήσω για να της ευχηθώ.

Πολλή πολλή προσοχή αν συναναστρέφεστε νήπια.

Μην ανησυχείς γτ νομίζω Όλοι μας έχουμε αντισώματα ερυθρας από παιδιά. Δν είχες κάνει εξετάσεις για αντισώματα στην αρχή;εξάλλου πλέον όλα αντιμετωπίζονται.

3 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Δεν ειμαι καλα... Γραφει η @irinikavala κανουμε εξ αιματος για το ζαχαρο κι εγω διαβασα "κανουμε σεξ"

Δεν ειμαι καλα σας λεω...

Υπομονή..

1 hour ago, ZiliHer είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα!

:)

Εννοείται πάλι έμεινα πίσω στα διαβάσματα του φόρουμ. Τρέχω, τρέχω και η εβδομάδα περνάει σαν νερό.

Μπήκα να σας γράψω κάτι σοβαρό που με έχει φοβίσει και στεναχωρήσει. Το περασμένο σκ πήγαμε σε ένα οικογενειακό τραπέζι. Χθες μου τηλ η συννυφάδα μου και μου πε ότι η μικρή της 7χρ εκδήλωσε μια παιδική ασθένεια που λέγεται λοιμώδες ερύθημα ή παρβοιός. Είναι στην ίδια κατηγορία με την ιλαρά, ερυθρά, οστρακιά, παρωτίτιδα. Δυστυχώς, είναι αρκετά επικίνδυνη για εγκύους. Το μωρό, αν νοσήσω και δεν έχω αντισώματα, μπορεί να πάθει αναιμία, καρδριοπάθεια ή ακόμα και να πεθάνει.Σοκαρίστηκα μόλις το άκουσα κι έτρεχα σαν την τρελή να κάνω αιματολογικές.Τα αποτελέσματα θα βγουν σε μια βδομαδα και είμαι φουλ αγχωμένη. Για καλή μου τυχη το τραπέζι έγινε σε εξωτερικό χώρο και η μικρή παρότι γιόρταζε δεν ήρθε να την φιλήσω για να της ευχηθώ.

Πολλή πολλή προσοχή αν συναναστρέφεστε νήπια.

Μην ανησυχείς γτ νομίζω Όλοι μας έχουμε αντισώματα ερυθρας από παιδιά. Δν είχες κάνει εξετάσεις για αντισώματα στην αρχή;εξάλλου πλέον όλα αντιμετωπίζονται.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Μην ανησυχείς γτ νομίζω Όλοι μας έχουμε αντισώματα ερυθρας από παιδιά. Δν είχες κάνει εξετάσεις για αντισώματα στην αρχή;εξάλλου πλέον όλα αντιμετωπίζονται.

Υπομονή..

Μην ανησυχείς γτ νομίζω Όλοι μας έχουμε αντισώματα ερυθρας από παιδιά. Δν είχες κάνει εξετάσεις για αντισώματα στην αρχή;εξάλλου πλέον όλα αντιμετωπίζονται.

Δεν είναι για ερυθρά. Αλλη αρρώστια είναι...


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα!

:)

Εννοείται πάλι έμεινα πίσω στα διαβάσματα του φόρουμ. Τρέχω, τρέχω και η εβδομάδα περνάει σαν νερό.

Μπήκα να σας γράψω κάτι σοβαρό που με έχει φοβίσει και στεναχωρήσει. Το περασμένο σκ πήγαμε σε ένα οικογενειακό τραπέζι. Χθες μου τηλ η συννυφάδα μου και μου πε ότι η μικρή της 7χρ εκδήλωσε μια παιδική ασθένεια που λέγεται λοιμώδες ερύθημα ή παρβοιός. Είναι στην ίδια κατηγορία με την ιλαρά, ερυθρά, οστρακιά, παρωτίτιδα. Δυστυχώς, είναι αρκετά επικίνδυνη για εγκύους. Το μωρό, αν νοσήσω και δεν έχω αντισώματα, μπορεί να πάθει αναιμία, καρδριοπάθεια ή ακόμα και να πεθάνει.Σοκαρίστηκα μόλις το άκουσα κι έτρεχα σαν την τρελή να κάνω αιματολογικές.Τα αποτελέσματα θα βγουν σε μια βδομαδα και είμαι φουλ αγχωμένη. Για καλή μου τυχη το τραπέζι έγινε σε εξωτερικό χώρο και η μικρή παρότι γιόρταζε δεν ήρθε να την φιλήσω για να της ευχηθώ.

Πολλή πολλή προσοχή αν συναναστρέφεστε νήπια.

Είναι ρίσκο η αλήθεια είναι όταν συναναστρεφεσαι παιδιά... Εμενα ο γυναικολογος κοντεψε ν παθει εγκεφαλικό όταν ακουσε ότι δουλευω σε σχολειο!!! Υπομονη!! Όλα καλά θα είναι!!! Απλά αποφεύγουμε αγκαλιες και φιλιά με μικρά παιδιά.. Οσο μπορούμε τουλάχιστον!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...