Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Τα κανονικά μου κιλά είναι τα 68 πάντα τόσο ήμουν αλλά με την ενδομητριωση και τη θεραπεία διακοπής περιόδου για 2 χρόνια πήρα πολλά κιλα και δεν μπόρεσα να τα χασω... Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη στα 84.100 :?

Αύριο έχει η @Μαρία1430 αν δεν κάνω λάθος!!!!! 

Κατάλαβα... η θεραπεία αυτή ήταν για την ενδομητρίωση? Βελτιώθηκε η κατάσταση μετά?επηρεάσε και την γονιμότητα η ενδομητρίωση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 37 λεπτά , Ασία είπε:

Καλά κάνεις!! Εμείς έχουμε μαζί Β επιπέδου στις 21/6 σωστά?

Ναι μαζι ειμαστε!!!! Ποσο θα εισαι τοτε? Εγω εχω βραδυ... Ελπιζω να μη μας ταλαιρησει η μπεμπα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι μαζι ειμαστε!!!! Ποσο θα εισαι τοτε? Εγω εχω βραδυ... Ελπιζω να μη μας ταλαιρησει η μπεμπα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Εγώ το μεσημέρι. Θα είμαι 21+4 από την τελευταία περίοδο. Δυο μέρες διαφορά δεν έχουμε?

Link to comment
Share on other sites

 Κορίτσια καλησπέρα.

Πήγα πριν με τον δικό μου μία βόλτα στα μαγαζιά και τρεις φορές αναγκάστηκα να κάτσω νιώθω τόσο βαρύ και με πονάει ή ουρίτσα και η κοιλιά μου τραβάει προς τα κάτω και περπατάω σαν πάπια... έχω βάλει σίγουρα και αρκετά κιλά τους τελευταίους 2 μήνες.

Απλά βλέπω έγκυες έξω που περπατάνε μια χαρά και είναι και αδύνατες και αναρωτιέμαι τη κάνω λάθος  (εκτός ότι έχω πλακωθεί στα γλυκά εδώ και δύο μήνες :?)και γιατί πονάω τόσο :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Λένα1018 είπε:

 Κορίτσια καλησπέρα.

Πήγα πριν με τον δικό μου μία βόλτα στα μαγαζιά και τρεις φορές αναγκάστηκα να κάτσω νιώθω τόσο βαρύ και με πονάει ή ουρίτσα και η κοιλιά μου τραβάει προς τα κάτω και περπατάω σαν πάπια... έχω βάλει σίγουρα και αρκετά κιλά τους τελευταίους 2 μήνες.

Απλά βλέπω έγκυες έξω που περπατάνε μια χαρά και είναι και αδύνατες και αναρωτιέμαι τη κάνω λάθος  (εκτός ότι έχω πλακωθεί στα γλυκά εδώ και δύο μήνες :?)και γιατί πονάω τόσο :cry:

αν νιωθεις μεγαλο βαρος κατω  οταν περπατας κ πονο να μιλησεις με τον γιατρο σου να σε δει. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω πλεον μετραω βασει αυχενικής... Θα ειμαι 21+6 (βασει περιοδου 22+2 θα είμαι αλλα εχω παψει να μετραω βασει αυτης της ημερομηνίας)... 

Καλά θυμόμουν λοιπόν πως έχουμε δύο μέρες διαφορά:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας βγηκα για καφε με τον αντρα μου με το καινουργιο παντελονι μου που στρωνει τελεια  @ada32 κατι μεταξυ τζιν και υφασματος στενο στο κορμι αλλα οχι στην κοιλια που εχει τη σακουλα για το μπεμπακι.δε μπορω να το στερηθω.διαβαζω που λετε γι αλλαγες στο κορμι.ακομα δεν εχω παρατηρησει κατι.νομιζω ειμαι ιδια.τα παλια παντελονια μου μπαινουν αλλα δε κουμπωνουν.μου πε κι ο αντρας μου να το βαλω να το κρατησω δηλαδη κι αν δε μου κανει να παρουμε αλλο.και να μη σκαω..οποτε ...ωραιος ηταν ο καφες..ωραια και η βολτα.

Πολλες σελιδες βλεπω ποτε προλαβατε δεν μπορεσα να τα διαβασω ολα...εχουμε κανενα θεμα φλεγον?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλησπερα σας βγηκα για καφε με τον αντρα μου με το καινουργιο παντελονι μου που στρωνει τελεια  @ada32 κατι μεταξυ τζιν και υφασματος στενο στο κορμι αλλα οχι στην κοιλια που εχει τη σακουλα για το μπεμπακι.δε μπορω να το στερηθω.διαβαζω που λετε γι αλλαγες στο κορμι.ακομα δεν εχω παρατηρησει κατι.νομιζω ειμαι ιδια.τα παλια παντελονια μου μπαινουν αλλα δε κουμπωνουν.μου πε κι ο αντρας μου να το βαλω να το κρατησω δηλαδη κι αν δε μου κανει να παρουμε αλλο.και να μη σκαω..οποτε ...ωραιος ηταν ο καφες..ωραια και η βολτα.

Πολλες σελιδες βλεπω ποτε προλαβατε δεν μπορεσα να τα διαβασω ολα...εχουμε κανενα θεμα φλεγον?

Μμμμ ζηλεψα  τωρα.. καλα εκανες κ το φορεσες κ ησουν μια κουκλα στον καφε.. αχ κ καφεδακι.. ποσο ζηλευω.. εγω σε ενα μηνα με βλεπω ξανα. Πρεπει να παραδωσω την διατριβη μ κ ειμαι στο φουλ γραψιμο. 

Ο αντρουλης σου εχει απολυτο δικιο.. βαλτο κ αργοτερα βλεπεις.. με γεια σου λοιπον..

Εγω ρε κοριτσια εφαγα ενα αγγουρι κ δε μπορω να το χονεψω.. οτι να ναι.. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

αν νιωθεις μεγαλο βαρος κατω  οταν περπατας κ πονο να μιλησεις με τον γιατρο σου να σε δει. 

Ναι τώρα 25 του μήνα έχω ραντεβού θα τα συζητήσω με την ιατρό μου.. 

Απλά αναρωτιέμαι αν το έχουνε και άλλες :???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κατάλαβα... η θεραπεία αυτή ήταν για την ενδομητρίωση? Βελτιώθηκε η κατάσταση μετά?επηρεάσε και την γονιμότητα η ενδομητρίωση?

Ναι! Σταματήσαμε με χαπια τη περιοδο για ενα χρονο και πηγε πολυ καλα... Αλλα μετα απο ενα 6 μηνο εγινε τεραστια η κυστη ετοιμη να σπάσει εκανα χειρουργείο και μετα για 6 μηνες κοψαμε περιοδο με μια ένεση... Δεν ξερω αν με επηρέασε τοσο στη γονιμότητα προσπαθούσαμε και πιασαμε στον 9ο κύκλο αλλα ειχαμε τελικα θεμα και με το σπερμα... Και εγω ειχα παλι ενδομητριωση αλλα σε ποιο μικρο βαθμο απο την πρωτη φορα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Η μπεμπα ηταν και πιο παχια απο το αναμενόμενο... Εγω εξαντλουμαι... 

Δυστυχώς ανηκω στο πολυ μικρο ποσοστό γυναικων που πασχουν απο υπερεμεση και μετα τις αναμενομενες εβδομάδες... Το χειρότερο ειναι πως ειναι καθημερινοι οι εμετοι... 4 μηνες τωρα, κανω στην κυριολεξία ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τουλάχιστον 2-3 εμετους... Αλλα που θα πάει? Θα περασει ο καιρος!! 

Απλα σκεψου εμενα δεν εχουν σταματήσει καθολου... Αλλα τι να κανω? Υπομονη και θετικές σκεψεις μονο! 

Anemoni εσυ και η Kate (η Μiddleton καλε). Αυτη, λεει, και στις 3 εγκυμοσυνες το ιδιο ειχε. Αρα... πριγκιπισσα θα σου βγει η ζουζουνα!

:wub:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

Μμμμ ζηλεψα  τωρα.. καλα εκανες κ το φορεσες κ ησουν μια κουκλα στον καφε.. αχ κ καφεδακι.. ποσο ζηλευω.. εγω σε ενα μηνα με βλεπω ξανα. Πρεπει να παραδωσω την διατριβη μ κ ειμαι στο φουλ γραψιμο. 

Ο αντρουλης σου εχει απολυτο δικιο.. βαλτο κ αργοτερα βλεπεις.. με γεια σου λοιπον..

Εγω ρε κοριτσια εφαγα ενα αγγουρι κ δε μπορω να το χονεψω.. οτι να ναι.. 

Ξερεις το αγγουρι κατατασεται στα φρουτα.μια χαρα.ειναι και θρεπτικο και με λιγες θερμιδες.αλλα κι εσυ τοση ωρα χωνεψη...λενε οτι αργουμε 5 ωρες.

Ευχαριστω για το παντελονι.ωραιος ο καφες δε βγαινω κι εγω συχνα ναι.αλλα πλεον στο σπιτι πνιγομαι.τωρα βραδυ περπατησα μια ωρα με τη μαμα...

Διατριβη για σπουδες εννοεις?δεν κατεχω πολυ απο αυτα,τι ειδικοτητα?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Anemoni εσυ και η Kate (η Μiddleton καλε). Αυτη, λεει, και στις 3 εγκυμοσυνες το ιδιο ειχε. Αρα... πριγκιπισσα θα σου βγει η ζουζουνα!

:wub:

Και το λεγα απο μικρη... Βασιλικό αιμα κυλάει στις φλεβες μου!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ας είναι καλά η μπουμπου και χαλαλι της όμως!! Δεν με λυγιζει τίποτα!!! 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...