Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Ασία είπε:

Ένα κιλό το μήνα?????? Πωπω εμένα με βλέπω να βάζω ένα την εβδομάδα έτσι όπως πάω χαχαχα

Ναι κάποια ίωση σύντομη θα ήταν, ευτυχώς... τα φωσφορικα κι εγώ δεν τα κατάλαβα αλλά όπως φαίνεται έχει σχέση με το νερό. Ήμουν αφυδάτωμενη στο δεύτερο δείγμα κ μάλλον γι αυτό βγήκε αυτό το αποτέλεσμα.το πρώτο δείγμα ήταν καλό οπότε αυτό έχει σημασία.Το νερό κάνει θαύματα πάντως!!!!!!Εγώ γενικά δεν πίνω πολύ κ το προσπαθώ πολύ τώρα.

*ήταν σε κακη κατάσταση το καρότσι

Με γεια σας!! Καλοτάξιδο!! Τέτοιες τιμές σκέφτομαι κι εγώ, θα ρίξω μια ματιά στο δικό σου.είναι τόσα πολλά που πραγματικά αν είσαι άσχετος με καρότσια δεν ξέρεις τι να διαλέξεις.

Σοβαρά? Παίρνεις τώρα κάτι για την Ουρολοίμωξη? Εγώ όσες φορές είχα πάθει παλιά αναγνώριζα τα συμπτώματα αμέσως,ειδικά αυτό το τσούξιμο κατά την ούρηση, τραγικό.

ναι ξεκινησα αντιβιωση zinadol γτ φοβαμαι μηπως παει στα νεφρα παλι .. γτ δεν εχω καθολου συμπτωματα .. κ ομως ενω η γενικη ουρων βγηκε καθαρη , η καλλιεργεια εδειξε E.coli.  εσενα πως κ σου βγηκαν τοσο συντομα τα αποτελεσματα σου? εκανες καλλιεργεια ουρων?

Οσο για το καροτσι , 500-700 θεωρειται ακριβο καροτσι κ καλο. εγω να φανταστεις θα επαιρνα με 300 ευρω γτ συνηθως τα παιδια οταν χρονισουν δεν καθονται πολυ μετα . αλλα  μου το εδωσε η φιλη μου κ δνε θα παρω. εξαλλου εμεις θα φαμε ολο το χειμωνα μεσα , οποτε μονο το καλοκαιρι θα το χρησιμοποιησουμε για βολτα  και το φθινοπωρο . 

Η καθεμια μας θα δωσει αυτα που μπορει για το καθετι για το μωρο , κ αναλογως τι εχει να διαθεσει κ αναλογως τι εχει βιωσει( πχ η μαρια ειναι απο εξωσωματικη κ εχει περασει πολλα..) ,οποτε δες να παρεις κατι καλο κ σε προσιτη τιμη που σε βολευει. 

Εγω σκεφτομαι κ το αλλο , οτι μεχρι να κανω δευτερο , σιγουρα θα κανουν οι συνυφαδες μου οποτε θα μου τα ζητησουν κιολας τα πραγματα  κθα τα δωσω, αρα δεν θελω να τα παρω κ πολυ ακριβα.

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 5 λεπτά , ναντια δε είπε:

αυτο ειναι καλο ... κ εγω βεβαια δεν εχω εμπειρια απο συζητησεις οτι καταλαβαινω το μονο που ξερω σιγουρα γτ το εχω δει ειναι οτι η αισθηση με ροδα αερα ειναι πολυ  διαφορετικη... το σημαντικο ειναι αυτο αφου σου δινει εγγυηση εισαι μια χαρα

χωρις ιδιαιτερη εμπειρια στο λεω οταν πας να κοιταξεις κανε πως κουνας ενα καροτσι με ροδες αερα κ ενα απλο.. εχει διαφορα για εμενα τουλαχιστον

Κατάλαβα τι λες, θα το τσεκάρω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Ασία είπε:

Κι εγώ έχω κοιλιά εγκύου. Κάνει μπαμ πλέον. Δεν φαίνεται δηλαδή πως έχω μερικά κιλάκια παραπάνω στην κοιλιά, φαίνεται καθαρά πως είμαι έγκυος.ήδη ένα άτομο το κατάλαβε χωρίς να του το πω εγώ. Είμαι 20+6 και πήρα ήδη 6 κιλά μόνο στην κοιλιά.Στο υπόλοιπο σώμα μου λένε πως είμαι ίδια.παρατηρώ πως από την πίσω μεριά σα να γέμισα λίγο στην μέση.παλιά δεν είχα καθόλου λίπος εκεί.από την μια μου αρέσει πολύ η κοιλιά μου από την άλλη φοβάμαι μην πάρω πολλά κιλά κ δημιουργηθεί καμία επιπλοκή στην εγκυμοσύνη, ότι να ναι είμαι. Πότε την καμαρώνω κ πότε ρωτάω με παράπονο τον άντρα μου αν πήρα πολλά κιλά.

οχι μην ανησυχεις γτ δεν ειχες παραπανω κιλα οποτε εισαι καλα. εμεις σ ειπα μαζι θα παμε , το 15κιλο το εχουμε σιγουρα.

πρίν από 28 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγώ Ασία μου θα συμφωνήσω με την ξαδέρφη σου... Το καρότσι που θα πάρω ναι μεν είναι πολύ καλό αλλά δεν θα έχει φτερά και πούπουλα... Αν και θα μου το πάρουν οι παπούδες, δε σκοπεύω να τους γδύσω, αλλά να τους μείνει και κανα φράγκο μιας και ξέρω πως τα λεφτά δε φυτρωνουν στα δέντρα. Θα πάρω μακλάρεν, που θεωρείται απο τις μάρκες κορυφή και είναι σκυλί μαύρο απο θέμα αντοχής, για να το εχω και για το 2ο παιδάκι. Θα ναι απλό καρότσι, όχι πολυμορφικο, έχει κλείσιμο ομπρέλας και είναι το πιο ελαφρύ στην κατηγορία του. Εκεί που δεν θα κάνω καμία απολύτως έκπτωση είναι στο καρεκλάκι αυτοκινήτου. Θα πάρω το καλύτερο που κυκλοφορεί στην Ευρώπη απο άποψη ασφάλειας και είναι πρώτο στο πιο αυστηρό crash test της Σουηδίας (το οποίο είναι το πιο αυστηρό και στο οποίο κόβονται ακόμα και αυτά που πιάνουν ταβάνι στα τεστ του adac). Το καρότσι θα μ πάει γύρω στα 350 και ένα 400ρι περίπου το κάθισμα αυτοκινήτου, αλλά δεν το διαπραγματεύομαι. Προτιμώ που λέει ο λόγος να το βγάλω ξεβράκωτο έξω, παρά να κάνω έκπτωση στην ασφάλειά του!!!

συμφωνω!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Α ναι, εσείς είστε Σποράδες αν θυμάμαι καλά. Κοντά είμαστε...είναι βασικό να μην ταρακουνιεται το μικρούλι!! Εγώ νιώθω ότι είναι νωρίς να κοιτάξω για τέτοια ψώνια, δεν ξέρω γιατί, σας ακούω όλες που ψάχνετε κ άλλες που ήδη αγοράσατε κ σκέφτομαι πως εγώ τον Αύγουστο θα ξεκινήσω. Δεν ξέρω γιατί νιώθω πως είναι νωρίς... φαντάζομαι χαρά η γιαγιά για το πρώτο της εγγόνι!! Πες μου ότι θα είναι μέσα όταν θα γεννήσεις με το καλό? Επιτρέπεται στις κλινικές? Ρωτάω επειδή είναι γιατρός αν θυμάμαι καλά.

Καλα θυμασαι.... Πλακοστρωτα και κακοτραχαλα δρομακια στο επακρο. το καροτσι αν το παραγγειλω τωρα θα ερθει τον Αυγουστο. δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο.

Η γιαγια εχει τρελαθει απο τη χαρα της (οπως κι ολοι μετα απο τοση ταλαιπωρια που τραβηξαμε για να ερθει αυτη η εγκυμοσυνη) και επισης ζει εκτος Ελλαδος κι εχει αγωνια μην και λειψει τπτ στο μικρο. Ασε εκει που μιλουσαμε μια φορα την εβδομαδα στο τηλεφωνο και αν τωρα εχουμε πυκνωσει τις επαφες. 

Δεν ξερω αν επιτρεπεται να μπει μεσα στην κλινικη αλλα νομιζω οτι θα μπει ο αντρας μου μεσα μαζι μου. Η γιαγια θα περιμενει λογικα απ' εξω (εχει ηδη κανονισει 2 εβδομαδες αδεια), εκτος κι αν μας κανει καμια εκπληξη το πιτσιρικι και βγει σε ασχετη φαση.

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

ναι ξεκινησα αντιβιωση zinadol γτ φοβαμαι μηπως παει στα νεφρα παλι .. γτ δεν εχω καθολου συμπτωματα .. κ ομως ενω η γενικη ουρων βγηκε καθαρη , η καλλιεργεια εδειξε E.coli.  εσενα πως κ σου βγηκαν τοσο συντομα τα αποτελεσματα σου? εκανες καλλιεργεια ουρων?

Οσο για το καροτσι , 500-700 θεωρειται ακριβο καροτσι κ καλο. εγω να φανταστεις θα επαιρνα με 300 ευρω γτ συνηθως τα παιδια οταν χρονισουν δεν καθονται πολυ μετα . αλλα  μου το εδωσε η φιλη μου κ δνε θα παρω. εξαλλου εμεις θα φαμε ολο το χειμωνα μεσα , οποτε μονο το καλοκαιρι θα το χρησιμοποιησουμε για βολτα  και το φθινοπωρο . 

Η καθεμια μας θα δωσει αυτα που μπορει για το καθετι για το μωρο , κ αναλογως τι εχει να διαθεσει κ αναλογως τι εχει βιωσει( πχ η μαρια ειναι απο εξωσωματικη κ εχει περασει πολλα..) ,οποτε δες να παρεις κατι καλο κ σε προσιτη τιμη που σε βολευει. 

Εγω σκεφτομαι κ το αλλο , οτι μεχρι να κανω δευτερο , σιγουρα θα κανουν οι συνυφαδες μου οποτε θα μου τα ζητησουν κιολας τα πραγματα  κθα τα δωσω, αρα δεν θελω να τα παρω κ πολυ ακριβα.

Γενική ούρων έκανα, μπερδεύτηκα πριν κ είπα καλλιέργεια.ωχ λες να έχω κι εγώ κανένα μικρόβιο κ να μην φάνηκε σήμερα στην γενική? Σωστό αυτό που λες, πως δεν κάθονται όταν χρονίσουν... Καλά εγώ όταν πάω να κοιτάξω θα κοιτάξω από μικρές τιμές μέχρι μεγαλύτερες κ ότι δω να με καλύπτει θα το πάρω, από τώρα δεν ξέρω τι καρότσι θα πάρω. Μακάρι να βρω ένα με 300 αλλά και 600 να δώσω τελικά τα θεωρώ οκ λεφτά.παραπάνω τα βρίσκω πολλά. Ελπίζω να μου αρέσει κάποιο φθηνό κ να με καλύψει.σίγουρα όμως θα γεννήσουμε Οκτώβρη κ τα παιδιά ουσιαστικά άνοιξη κ καλοκαίρι του 19 θα χρησιμοποιησουν το καρότσι, όχι μεγάλο χρονικό διάστημα δηλαδή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλα θυμασαι.... Πλακοστρωτα και κακοτραχαλα δρομακια στο επακρο. το καροτσι αν το παραγγειλω τωρα θα ερθει τον Αυγουστο. δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο.

Η γιαγια εχει τρελαθει απο τη χαρα της (οπως κι ολοι μετα απο τοση ταλαιπωρια που τραβηξαμε για να ερθει αυτη η εγκυμοσυνη) και επισης ζει εκτος Ελλαδος κι εχει αγωνια μην και λειψει τπτ στο μικρο. Ασε εκει που μιλουσαμε μια φορα την εβδομαδα στο τηλεφωνο και αν τωρα εχουμε πυκνωσει τις επαφες. 

Δεν ξερω αν επιτρεπεται να μπει μεσα στην κλινικη αλλα νομιζω οτι θα μπει ο αντρας μου μεσα μαζι μου. Η γιαγια θα περιμενει λογικα απ' εξω (εχει ηδη κανονισει 2 εβδομαδες αδεια), εκτος κι αν μας κανει καμια εκπληξη το πιτσιρικι και βγει σε ασχετη φαση.

καλα θα κανει να παρει τα καλυτερα!!! το αξιζει!!! κ εφοσον μπορει.

να φανταστεις οτι κ εμενα η μαμα μου μου ελεγε να μας τα παρει καινουρια ολα αλλα οι γονεις μου δεν βγαζουν πολλα λεφτα κ δεν θελω να τους επιβαρυνω πολυ. 

ολες οι γιαγιαδες στο πρωτο εγγονι ειναι ξετρελαμενες. !! 

καλα ψωνια απο δω και περα σε ολες μας!

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Γενική ούρων έκανα, μπερδεύτηκα πριν κ είπα καλλιέργεια.ωχ λες να έχω κι εγώ κανένα μικρόβιο κ να μην φάνηκε σήμερα στην γενική? Σωστό αυτό που λες, πως δεν κάθονται όταν χρονίσουν... Καλά εγώ όταν πάω να κοιτάξω θα κοιτάξω από μικρές τιμές μέχρι μεγαλύτερες κ ότι δω να με καλύπτει θα το πάρω, από τώρα δεν ξέρω τι καρότσι θα πάρω. Μακάρι να βρω ένα με 300 αλλά και 600 να δώσω τελικά τα θεωρώ οκ λεφτά.παραπάνω τα βρίσκω πολλά. Ελπίζω να μου αρέσει κάποιο φθηνό κ να με καλύψει.σίγουρα όμως θα γεννήσουμε Οκτώβρη κ τα παιδιά ουσιαστικά άνοιξη κ καλοκαίρι του 19 θα χρησιμοποιησουν το καρότσι, όχι μεγάλο χρονικό διάστημα δηλαδή.

ναι για το καροτσι αυτο ισχυει. οσο για τα ουρα, για να δεις αν εχεις μικροβιο , θελει καλλιεργεια . αλλα αν δεν εχεις αλλο συμπτωμα δεν σε απασχολει .εγω τα ειχα ολα κανονικα κ πυοσφαιρια 0-1 κ ομως ειχα το μικροβιο παλι.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως αν εχεις καποιο μικροβιο θα φανει πρωτα στην γενικη... τωρα αν δειξει κατι η γενικη θα πας για καλλιεργια για να δουν ακριβως πιο μικροβιο εχεις για να δοθει αντιβιογραμμα

 κ οσον αφορα τις βολτες με το καροτσι κ εγω τελος σεπτεβριου γενναω θεωρω ομως οτι το μωρο θα το βγαζουμε συνεχεια εξω γισα να παμε για καφε για φαγητο  κ γενικα...


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλα θυμασαι.... Πλακοστρωτα και κακοτραχαλα δρομακια στο επακρο. το καροτσι αν το παραγγειλω τωρα θα ερθει τον Αυγουστο. δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο.

Η γιαγια εχει τρελαθει απο τη χαρα της (οπως κι ολοι μετα απο τοση ταλαιπωρια που τραβηξαμε για να ερθει αυτη η εγκυμοσυνη) και επισης ζει εκτος Ελλαδος κι εχει αγωνια μην και λειψει τπτ στο μικρο. Ασε εκει που μιλουσαμε μια φορα την εβδομαδα στο τηλεφωνο και αν τωρα εχουμε πυκνωσει τις επαφες. 

Δεν ξερω αν επιτρεπεται να μπει μεσα στην κλινικη αλλα νομιζω οτι θα μπει ο αντρας μου μεσα μαζι μου. Η γιαγια θα περιμενει λογικα απ' εξω (εχει ηδη κανονισει 2 εβδομαδες αδεια), εκτος κι αν μας κανει καμια εκπληξη το πιτσιρικι και βγει σε ασχετη φαση.

Τι ωραία!!είστε όλοι χαρούμενοι, φαντάσου όταν θα γεννηθεί ο μικρός τι μεγαλύτερες χαρές θα έχετε!!μπορώ να φανταστώ πως μετά από τέτοιες ταλαιπωρίες η χαρά για κάτι τόσο όμορφο είναι πενταπλη.θα ήταν ωραίο να ήταν μέσα νομίζω μιας κ είναι και σχετική και είναι μάνα σου. Εγώ έχω τον μπαμπά μου γιατρό αλλά δεν θα είναι μέσα γιατί δεν τον θέλω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

καλα θα κανει να παρει τα καλυτερα!!! το αξιζει!!! κ εφοσον μπορει.

να φανταστεις οτι κ εμενα η μαμα μου μου ελεγε να μας τα παρει καινουρια ολα αλλα οι γονεις μου δεν βγαζουν πολλα λεφτα κ δεν θελω να τους επιβαρυνω πολυ. 

ολες οι γιαγιαδες στο πρωτο εγγονι ειναι ξετρελαμενες. !! 

καλα ψωνια απο δω και περα σε ολες μας!

ναι για το καροτσι αυτο ισχυει. οσο για τα ουρα, για να δεις αν εχεις μικροβιο , θελει καλλιεργεια . αλλα αν δεν εχεις αλλο συμπτωμα δεν σε απασχολει .εγω τα ειχα ολα κανονικα κ πυοσφαιρια 0-1 κ ομως ειχα το μικροβιο παλι.

Ναι όλες οι γιαγιάδες στο πρώτο εγγόνι είναι ξετρελαμένες αλλά αυτό δεν σημαίνει πως όλες που μπορούν θα βάλουν κ το χέρι στην τσέπη να πάρουν κάτι από τα μεγάλα έξοδα στο εγγόνι τους. Εμένα πχ η πεθερά μου ήδη δήλωσε πως δεν θα πάρει τίποτα για το μωρό από τα μεγάλα έξοδα. Σχολίασε πως μακάρι να είχε χρήματα να του έπαιρνε κάτι(που έχει κ το ξέρω).της έχουν κάνει όλα εντύπωση που είναι πανάκριβα λέει, λες κ είναι από άλλον πλανήτη ώρες ώρες με τα οικονομικά. Σχολίασε πχ πως τα καρότσια είναι πανάκριβα, είχε στο μυαλό το πολύ 100€ λέει που και πάλι είναι πολύ,αλλά κοίταξε στο ίντερνετ κ έπαθε σοκ με τις τιμές που είδε κ γι αυτό δεν θα πάρει τίποτα.τι να πεις...κ μιλάμε για έναν άνθρωπο που αν θέλει να διαθέσει χρήματα σε ένα καρότσι πχ μπορεί να το κάνει, γι αυτό το σχολιάζω. 

Για τα ούρα,εφόσον δεν έχω κάποιο σύμπτωμα δεν θα κάνω καλλιέργεια.μόνο αυτός ο πυρετός που πάει πέρασε, οπότε είμαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οσον αφορα την πεθερα την γιαγια την μαμα κ γενικα το σοι ... εγω θα σας πω το αλλο ο πεθερος μ ανεργος η πεθερα μ εχει φυγει απο την ζωη οι δικοι μου πολυ δυσκολα οπως οι περισσοτεροι εχουμε μαθει με τον αντρα μου να παλευουμε μονοι μας για τις επιλογες μας κ επειδη το θεμα εναι για μεγαλη συζητηση θα το αφησω εδω κ θα πω μονο οτι ειμαστε υπευθυνα ατομα να ανλαβουμε τις ευθυνες μας για τις επιλογες μας επειδη πολλοι ριχνουν ευθυνες σε γιαγια κ παππου δεν με βοηθησες κ τετοια δεν εχει κανεις δουλεια να σε βοηθησει κ δεν θα επρεπε να εχουμε απαιτηση κ απο κανεναν οποιος βοηθαει θελει και μπορει καλα κανει.....

 

  • Μου αρέσει 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι όλες οι γιαγιάδες στο πρώτο εγγόνι είναι ξετρελαμένες αλλά αυτό δεν σημαίνει πως όλες που μπορούν θα βάλουν κ το χέρι στην τσέπη να πάρουν κάτι από τα μεγάλα έξοδα στο εγγόνι τους. Εμένα πχ η πεθερά μου ήδη δήλωσε πως δεν θα πάρει τίποτα για το μωρό από τα μεγάλα έξοδα. Σχολίασε πως μακάρι να είχε χρήματα να του έπαιρνε κάτι(που έχει κ το ξέρω).της έχουν κάνει όλα εντύπωση που είναι πανάκριβα λέει, λες κ είναι από άλλον πλανήτη ώρες ώρες με τα οικονομικά. Σχολίασε πχ πως τα καρότσια είναι πανάκριβα, είχε στο μυαλό το πολύ 100€ λέει που και πάλι είναι πολύ,αλλά κοίταξε στο ίντερνετ κ έπαθε σοκ με τις τιμές που είδε κ γι αυτό δεν θα πάρει τίποτα.τι να πεις...κ μιλάμε για έναν άνθρωπο που αν θέλει να διαθέσει χρήματα σε ένα καρότσι πχ μπορεί να το κάνει, γι αυτό το σχολιάζω. 

Για τα ούρα,εφόσον δεν έχω κάποιο σύμπτωμα δεν θα κάνω καλλιέργεια.μόνο αυτός ο πυρετός που πάει πέρασε, οπότε είμαι κομπλέ.

Έχει αλλά εγγόνια η πεθερά σου;;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι όλες οι γιαγιάδες στο πρώτο εγγόνι είναι ξετρελαμένες αλλά αυτό δεν σημαίνει πως όλες που μπορούν θα βάλουν κ το χέρι στην τσέπη να πάρουν κάτι από τα μεγάλα έξοδα στο εγγόνι τους. Εμένα πχ η πεθερά μου ήδη δήλωσε πως δεν θα πάρει τίποτα για το μωρό από τα μεγάλα έξοδα. Σχολίασε πως μακάρι να είχε χρήματα να του έπαιρνε κάτι(που έχει κ το ξέρω).της έχουν κάνει όλα εντύπωση που είναι πανάκριβα λέει, λες κ είναι από άλλον πλανήτη ώρες ώρες με τα οικονομικά. Σχολίασε πχ πως τα καρότσια είναι πανάκριβα, είχε στο μυαλό το πολύ 100€ λέει που και πάλι είναι πολύ,αλλά κοίταξε στο ίντερνετ κ έπαθε σοκ με τις τιμές που είδε κ γι αυτό δεν θα πάρει τίποτα.τι να πεις...κ μιλάμε για έναν άνθρωπο που αν θέλει να διαθέσει χρήματα σε ένα καρότσι πχ μπορεί να το κάνει, γι αυτό το σχολιάζω. 

Για τα ούρα,εφόσον δεν έχω κάποιο σύμπτωμα δεν θα κάνω καλλιέργεια.μόνο αυτός ο πυρετός που πάει πέρασε, οπότε είμαι κομπλέ.

καλα για πεθερα ασε ... μη ξυνεις πληγες!!!! 

Just now, ναντια δε είπε:

οσον αφορα την πεθερα την γιαγια την μαμα κ γενικα το σοι ... εγω θα σας πω το αλλο ο πεθερος μ ανεργος η πεθερα μ εχει φυγει απο την ζωη οι δικοι μου πολυ δυσκολα οπως οι περισσοτεροι εχουμε μαθει με τον αντρα μου να παλευουμε μονοι μας για τις επιλογες μας κ επειδη το θεμα εναι για μεγαλη συζητηση θα το αφησω εδω κ θα πω μονο οτι ειμαστε υπευθυνα ατομα να ανλαβουμε τις ευθυνες μας για τις επιλογες μας επειδη πολλοι ριχνουν ευθυνες σε γιαγια κ παππου δεν με βοηθησες κ τετοια δεν εχει κανεις δουλεια να σε βοηθησει κ δεν θα επρεπε να εχουμε απαιτηση κ απο κανεναν οποιος βοηθαει θελει και μπορει καλα κανει.....

 

ναι συμφωνω! κ εγω θελω οτι παρω να το παρουμε εμεις  κ ν αμην επιβαρυνουμε κανεναν .. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ναντια δε είπε:

οσον αφορα την πεθερα την γιαγια την μαμα κ γενικα το σοι ... εγω θα σας πω το αλλο ο πεθερος μ ανεργος η πεθερα μ εχει φυγει απο την ζωη οι δικοι μου πολυ δυσκολα οπως οι περισσοτεροι εχουμε μαθει με τον αντρα μου να παλευουμε μονοι μας για τις επιλογες μας κ επειδη το θεμα εναι για μεγαλη συζητηση θα το αφησω εδω κ θα πω μονο οτι ειμαστε υπευθυνα ατομα να ανλαβουμε τις ευθυνες μας για τις επιλογες μας επειδη πολλοι ριχνουν ευθυνες σε γιαγια κ παππου δεν με βοηθησες κ τετοια δεν εχει κανεις δουλεια να σε βοηθησει κ δεν θα επρεπε να εχουμε απαιτηση κ απο κανεναν οποιος βοηθαει θελει και μπορει καλα κανει.....

 

Συμφωνώ!

Αλλά επίσης δεν μπορώ να παραβλέψω την πικρία που προκαλούν κάποια πράγματα... Αλλά όποιος θέλει προσφέρει κορίτσια! Προτιμώ να μη μ πάρουν τίποτα, παρά να το κάνουν μόνο για τα μάτια και να με γλωσσοτρώνε απο πίσω μου!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...