Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

στα ιδια κιμαινομαστε περιπου... να μην ζυγιεσε εγω ομως ζυγιζομαι μια φορα τον μηνα στον γιατρο  ...απλα εμενα μου ειπε απο εδω και περα ννα προσεχω και οτι ειμαι οριακα


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Ζυγίζομαι πολύ συχνά για να μην τρώω ανεξέλεγκτα!κάθε μέρα λέω πως σήμερα δεν θα φάω πολύ κ κάθε μέρα φουσκωνω.Εμένα δεν με έχει ζυγίσει ποτέ. Το ξέρω όμως πως κι εγώ είμαι οριακά.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πείτε μου τα μωράκια σας τα ακούτε κάθε μέρα τα νιώθετε??? Έχω ανχος αυτές τις μέρες γιατί κάποιες μέρες ένιωθα σβούρες μέσα την μπέμπα ενώ τώρα πολύ μικρές κινήσεις και μπορεί και όχι.. Είμαι 23 +2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια πείτε μου τα μωράκια σας τα ακούτε κάθε μέρα τα νιώθετε??? Έχω ανχος αυτές τις μέρες γιατί κάποιες μέρες ένιωθα σβούρες μέσα την μπέμπα ενώ τώρα πολύ μικρές κινήσεις και μπορεί και όχι.. Είμαι 23 +2

Μάρθα μου και εγώ άλλες μέρες το νιώθω πολύ και κουνιέται όλη η κοιλιά άλλες σχεδόν τίποτα... Εδώ και 3 μέρες ήταν πολύ ήσυχο ίσα ίσα που το ένιωθα.. σήμερα έκανε πάρτι!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Είμαι για πρώτη φορά έγκυος με ΠΗΤ 22/10! Στις 18/6 έχω τη β επιπέδου! Βρίσκω πολύ χρήσιμη τη συζήτηση και μου λύνονται διάφορες απορίες! Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες μας! :)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Ζυγίζομαι πολύ συχνά για να μην τρώω ανεξέλεγκτα!κάθε μέρα λέω πως σήμερα δεν θα φάω πολύ κ κάθε μέρα φουσκωνω.Εμένα δεν με έχει ζυγίσει ποτέ. Το ξέρω όμως πως κι εγώ είμαι οριακά.

Απλα κοιτα απο εδω κ περα να προσεχεις τρωγε πολλα φρουτα στικς απο αγγουρι καροτο.. δν ειπαμε διαιτα απλα μια ισοροπημενη διΤροφη χωρις πολλα λιπαρα 

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι για πρώτη φορά έγκυος με ΠΗΤ 22/10! Στις 18/6 έχω τη β επιπέδου! Βρίσκω πολύ χρήσιμη τη συζήτηση και μου λύνονται διάφορες απορίες! Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες μας! :)

 Καλως ορισες αναστασια με το καλο εχεις ευκολη εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης.;;; 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι για πρώτη φορά έγκυος με ΠΗΤ 22/10! Στις 18/6 έχω τη β επιπέδου! Βρίσκω πολύ χρήσιμη τη συζήτηση και μου λύνονται διάφορες απορίες! Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες μας! :)

Καλωσόρισες!!!! Με το καλο το μωράκι σου!!! Πες μας λιγα πράγματα για σενα και για την εγκυμοσυνη σου!!!  :)

Καλημέρα στις υπόλοιπες τσουρδες!!! Τι κανετε? Εγω απο την απολυτη υπνηλια, στην απολυτη αυπνια!!! Επανηλθα στα νορμαλ μου σημερα!!! :p

Ειμαι και πολυ χαρούμενη! Χθες εκανα μονο ενα εμετο!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι για πρώτη φορά έγκυος με ΠΗΤ 22/10! Στις 18/6 έχω τη β επιπέδου! Βρίσκω πολύ χρήσιμη τη συζήτηση και μου λύνονται διάφορες απορίες! Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες μας! :)

Καλημέρα Αναστασία!καλωσήρθες στην παρέα μας κι εσύ.όλες μας έχουμε απορίες, οι περισσότερες εδώ είμαστε για πρώτη φορά έγκυες κ η μια μαθαίνει από την άλλη πολλά. Καλή συνέχεια και σε σένα.έχεις αγοράκι η κοριτσάκι?

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

Απλα κοιτα απο εδω κ περα να προσεχεις τρωγε πολλα φρουτα στικς απο αγγουρι καροτο.. δν ειπαμε διαιτα απλα μια ισοροπημενη διΤροφη χωρις πολλα λιπαρα 

 Καλως ορισες αναστασια με το καλο εχεις ευκολη εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης.;;; 

Καλά τα λες εσύ Νάντια, ελπίζω να τα καταφέρω.Από σήμερα ξεκινάω ισορροπημένη διατροφή και θα δούμε...

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλωσόρισες!!!! Με το καλο το μωράκι σου!!! Πες μας λιγα πράγματα για σενα και για την εγκυμοσυνη σου!!!  :)

Καλημέρα στις υπόλοιπες τσουρδες!!! Τι κανετε? Εγω απο την απολυτη υπνηλια, στην απολυτη αυπνια!!! Επανηλθα στα νορμαλ μου σημερα!!! :p

Ειμαι και πολυ χαρούμενη! Χθες εκανα μονο ενα εμετο!!! :)

Αχ μπράβο, λες να υποχωρήσουν εντελώς οι εμετοί? Μακάρι... κ από την Β επιπέδου κ έπειτα ελπίζω να μην ξανακάνεις κανένα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα Αναστασία!καλωσήρθες στην παρέα μας κι εσύ.όλες μας έχουμε απορίες, οι περισσότερες εδώ είμαστε για πρώτη φορά έγκυες κ η μια μαθαίνει από την άλλη πολλά. Καλή συνέχεια και σε σένα.έχεις αγοράκι η κοριτσάκι?

Καλά τα λες εσύ Νάντια, ελπίζω να τα καταφέρω.Από σήμερα ξεκινάω ισορροπημένη διατροφή και θα δούμε...

Αχ μπράβο, λες να υποχωρήσουν εντελώς οι εμετοί? Μακάρι... κ από την Β επιπέδου κ έπειτα ελπίζω να μην ξανακάνεις κανένα!

Αχ μακαρι βρε Ασια μου, αλλα και εναν αμα κανω δεν με πειράζει.... Απο το χαλι που ζουσα, συμβιβαζομαι και ετσι!!! Αληθεια!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλωσόρισες!!!! Με το καλο το μωράκι σου!!! Πες μας λιγα πράγματα για σενα και για την εγκυμοσυνη σου!!!  :)

Καλημέρα στις υπόλοιπες τσουρδες!!! Τι κανετε? Εγω απο την απολυτη υπνηλια, στην απολυτη αυπνια!!! Επανηλθα στα νορμαλ μου σημερα!!! :p

Ειμαι και πολυ χαρούμενη! Χθες εκανα μονο ενα εμετο!!! :)

Καλημερα και εμενα με ξαναπηρε ο υπνος εκει που ειχα οκο αυπνιεςςς...... αυτι ειναι καλο αντε επιτελουα βα ηρεμησεις λιγακι...

πρίν από 47 λεπτά , Ασία είπε:

Κορίτσια ξέρετε πότε μετράμε το αμνιακό υγρό? Στην Β επιπέδου?

Ναι φαινετε στην β επιπεδου ... και εμεν το βλεπει κΙ σε καθε υπερυχο..


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω για το αμνιακό υγρό επειδή σα να έχω αρκετά υγρά κ σκέφτηκα μήπως επειδή τρώω κ πολύ, το μωρό είναι μεγάλο κ κάνει πολλά τσίσα κ έχω πολύ αμνιακό υγρό κ έχω κ διαρροή...βέβαια δε νομίζω να ισχύει αυτό αλλά το σκέφτηκα.Δεν θυμάμαι σε κάποιον υπέρηχο να μου είπε για το αμνιακό υγρό πάντως.Μπορεί να το μετράει κ να είναι οκ κ να μην μου το αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα εγω πιστευω το βλεπει στον υπερυχο αν εβλεπε κατι ανησυχητικο θα στο ελεγε  σιγουρα... επειδη και εγω εχω αρκετα υγρα και τον ειχα ρωτησει μου ειχε πει ειναι απολυτα φυσιολογικο και οσο περναει ο καιρος θα εχουμε ακομα περισσοτερα μας βοηυανε για το ph και για μυκητες και μικροβια...μεχρι να πας ομως και να σιγουρευτεις να πινεις πολυ νερο οσο πιο πολυ μπορεις βοηθαει πολυ


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...