Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εχω αρχίσει να υποφέρω απο μυϊκά λογικα πονακια βαρεμάρα απο την κλεισουρα και δυσπεψία... θελω να ετοιμασω τοσα πραγματα και δεν μπορωωωω! :sad:


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου.. Και εγώ πλέον νιώθω οοολαα αυτά τα συμπτώματα που λέτε κ εσείς... Από την δυσπνοια το ότι έχω βαρύνει τα πονακια τα συναισθηματικά σκπαμπανευμασματα όλα όλα συν τα υπέρ πρησμένα μου πόδια.. Σήμερα ήταν πιο πρησμένα από ποτέ κορίτσια.. Κουραστικά πολύ βέβαια τις 3 τελευταίας μέρες αλλά με το ζόρι περπατάω.. Αξίζουν όμως όλα όσα περνάμε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου βλέπω όλες έχετε πονακια και εγώ μια από τα ίδια ειδικά εχθές την έβγαλα κρεβάτι.. Σήμερα λίγο καλύτερα αλλά τα πονακια υπάρχουν... Πλέων κουράζομαι πολύ και περισσότερο είμαι κρεβάτι..! Όταν κάθομαι καθιστή και κάνει δίπλα η κοιλιά δεν μπορώ καθόλου η μόνη ξεκούραση είναι το κρεβάτι που είμαι ξάπλα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου βλέπω όλες έχετε πονακια και εγώ μια από τα ίδια ειδικά εχθές την έβγαλα κρεβάτι.. Σήμερα λίγο καλύτερα αλλά τα πονακια υπάρχουν... Πλέων κουράζομαι πολύ και περισσότερο είμαι κρεβάτι..! Όταν κάθομαι καθιστή και κάνει δίπλα η κοιλιά δεν μπορώ καθόλου η μόνη ξεκούραση είναι το κρεβάτι που είμαι ξάπλα.. 

Και εγω πλεον δεν μπορω ουτε καθιστή... ισως εμαθε και το σωμα μου στο κρεβατι μετα απο τοσους μηνες! Ειναι μερικες φορες που λεω πω πω εχω γινει πολυ παράξενη και ολα με ενοχλουν και προσπαθω να κανω κατι λιγο εστω στο σπιτι να πλύνω 2 πιατα να στρωσω λιγο το κρεβατι αλλα τιποτα στη προσπάθεια μενω μετα με πιανουν και τύψεις μην μου έρθει παλι αιμα και ξανα τρεχω στο κρεβατι!!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγω πλεον δεν μπορω ουτε καθιστή... ισως εμαθε και το σωμα μου στο κρεβατι μετα απο τοσους μηνες! Ειναι μερικες φορες που λεω πω πω εχω γινει πολυ παράξενη και ολα με ενοχλουν και προσπαθω να κανω κατι λιγο εστω στο σπιτι να πλύνω 2 πιατα να στρωσω λιγο το κρεβατι αλλα τιποτα στη προσπάθεια μενω μετα με πιανουν και τύψεις μην μου έρθει παλι αιμα και ξανα τρεχω στο κρεβατι!!!!!

Μπααα δεν είναι ότι έχει συνηθίσει το σώμα σου στ κρεβάτι.. Και για μένα το να είμαι καθιστή σε καρέκλα είναι κουραστικό και με πίνουν πονακια αν κάτσω αρκετή ώρα.. Εγώ αύριο έχω να κάνω ταξίδι και θα πρέπει να πάρω ΚΤΕΛ για 2 ώρες δεν ξέρεις πως το σκέφτομαι τόσες μέρες.. Τι θα κάνω τόση ώρα καθιστή σε ένα λεωφορείο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Μπααα δεν είναι ότι έχει συνηθίσει το σώμα σου στ κρεβάτι.. Και για μένα το να είμαι καθιστή σε καρέκλα είναι κουραστικό και με πίνουν πονακια αν κάτσω αρκετή ώρα.. Εγώ αύριο έχω να κάνω ταξίδι και θα πρέπει να πάρω ΚΤΕΛ για 2 ώρες δεν ξέρεις πως το σκέφτομαι τόσες μέρες.. Τι θα κάνω τόση ώρα καθιστή σε ένα λεωφορείο.. 

2 ωρες;;;;; ελπίζω τουλάχιστον να ειναι καλος ο δρομος!!! Ρωτησες το γιατρο σ;;; παρε ενα βιβλιο περιοδικο να περάσει λιγο η ωρα σου!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

2 ωρες;;;;; ελπίζω τουλάχιστον να ειναι καλος ο δρομος!!! Ρωτησες το γιατρο σ;;; παρε ενα βιβλιο περιοδικο να περάσει λιγο η ωρα σου!

Ναι ναι 2 ώρες άσε το μόνο καλό είναι ότι μεσολαβεί και καράβι ανάμεσα στις 2 αυτές ώρες οπότε θα ξεπιαστω.. Και θα κοιτάξω μήπως φτάνοντας στ νησί μου στην επιστροφή να έρθει κάποιος να με πάρει.. Δεν ήθελα να πάω το σκέφτομαι και με αγχονει πολύ αλλά πρέπει γτ θα πάω να δω γιατρό οπότε δεν μπορώ να κάνω αλλιώς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Και εγω πλεον δεν μπορω ουτε καθιστή... ισως εμαθε και το σωμα μου στο κρεβατι μετα απο τοσους μηνες! Ειναι μερικες φορες που λεω πω πω εχω γινει πολυ παράξενη και ολα με ενοχλουν και προσπαθω να κανω κατι λιγο εστω στο σπιτι να πλύνω 2 πιατα να στρωσω λιγο το κρεβατι αλλα τιποτα στη προσπάθεια μενω μετα με πιανουν και τύψεις μην μου έρθει παλι αιμα και ξανα τρεχω στο κρεβατι!!!!!

Όχι εσύ να μην κάνεις δουλειές!!Δεν υπάρχει κανένας λόγος. υπομονή, εφόσον έχεις το σίριαλ με τα καφέ ας ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. φτάνει ο καιρός... 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Και εγω πλεον δεν μπορω ουτε καθιστή... ισως εμαθε και το σωμα μου στο κρεβατι μετα απο τοσους μηνες! Ειναι μερικες φορες που λεω πω πω εχω γινει πολυ παράξενη και ολα με ενοχλουν και προσπαθω να κανω κατι λιγο εστω στο σπιτι να πλύνω 2 πιατα να στρωσω λιγο το κρεβατι αλλα τιποτα στη προσπάθεια μενω μετα με πιανουν και τύψεις μην μου έρθει παλι αιμα και ξανα τρεχω στο κρεβατι!!!!!

Μάντη εσυ μην κάνεις τίποτα ξάπλα και παλι ξάπλα. Λίγη υπομονή ακόμα και θα περάσουν όλα. Κορίτσια η αϋπνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Και εγω πλεον δεν μπορω ουτε καθιστή... ισως εμαθε και το σωμα μου στο κρεβατι μετα απο τοσους μηνες! Ειναι μερικες φορες που λεω πω πω εχω γινει πολυ παράξενη και ολα με ενοχλουν και προσπαθω να κανω κατι λιγο εστω στο σπιτι να πλύνω 2 πιατα να στρωσω λιγο το κρεβατι αλλα τιποτα στη προσπάθεια μενω μετα με πιανουν και τύψεις μην μου έρθει παλι αιμα και ξανα τρεχω στο κρεβατι!!!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Έχεις και εσύ καθημερινά πόνους περιόδου?? Έλα λίγο έμεινε σε λίγο θα βγάλουμε τα μωράκια μας!!!! Εγώ έχω και το άλλο από κάτω νιώθω λες και είναι πιασμένο όπως όταν κάνουμε γυμναστική και μου είπε ο γιατρός ότι ανοίγει η λεκάνη γιαυτό!!!! Νιώθω τόσο βάρος πρέπει η μπέμπα να έχει φτάσει 2.500 κιλά σίγουρα!!! 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Όχι εσύ να μην κάνεις δουλειές!!Δεν υπάρχει κανένας λόγος. υπομονή, εφόσον έχεις το σίριαλ με τα καφέ ας ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. φτάνει ο καιρός... 

Αυτο σκεφτομαι οτι δεν πρεπει να κανω τιποτα αφου ετσι ειπε ο γιατρος αλλα ειναι καποιες ωρες που με πιανει τρελλα βλεπω και τον αντρα μου που έρχεται πτωμα απο τη δουλεια και του λεω βαλε πλυντήριο κανε το ενα κανε το αλλο και δεν μπορω καθολου.....

6 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Μάντη εσυ μην κάνεις τίποτα ξάπλα και παλι ξάπλα. Λίγη υπομονή ακόμα και θα περάσουν όλα. Κορίτσια η αϋπνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!

Προσπαθωωω! Ευτυχώς σημερα καπως κοιμήθηκα απο τα ξημερώματα και μετα!!!

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Έχεις και εσύ καθημερινά πόνους περιόδου?? Έλα λίγο έμεινε σε λίγο θα βγάλουμε τα μωράκια μας!!!! Εγώ έχω και το άλλο από κάτω νιώθω λες και είναι πιασμένο όπως όταν κάνουμε γυμναστική και μου είπε ο γιατρός ότι ανοίγει η λεκάνη γιαυτό!!!! Νιώθω τόσο βάρος πρέπει η μπέμπα να έχει φτάσει 2.500 κιλά σίγουρα!!! 

 

 

 

 

 

Καλημέρα! Ναι καθε μερα εχω πονακια ειδικα το βραδυ δεν ξερω πως να γυρισω για να βολευτω... εγω ποναω δεξια με καθε κίνηση που κανω... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Αχ αυτα τα πονακια και η δυσφορια... Εμενα μ πε ο γιατρος ριναι οι Braxton Higks που νιωθω και το οτι μεγαλώνει η λεκανη (που θα φτασει απορω)! Ευτυχώς σχεδόν περασε ο καιρος και σε λίγο σκέφτομαι θα τελειώσει αυτό το μαρτυριο (και θα ξεκινήσει αλλο αχαχχαχαχαχα) 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Σήμερα ξεκίνησε η άδεια κυοφορίας και το απόγευμα έχω ραντεβού για doppler! Ελπίζω ο μπέμπης να μας αφήσει να τον δούμε λίγο γιατί τις τελευταίες φορές βάζει τα χέρια στο πρόσωπο και κρύβεται!!!

Εσείς ποτέ έχετε doppler? :)

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Σήμερα ξεκίνησε η άδεια κυοφορίας και το απόγευμα έχω ραντεβού για doppler! Ελπίζω ο μπέμπης να μας αφήσει να τον δούμε λίγο γιατί τις τελευταίες φορές βάζει τα χέρια στο πρόσωπο και κρύβεται!!!

Εσείς ποτέ έχετε doppler? :)

 

Ωωωω ντοπλερ!!! Τελεια!!!! Λες να παρετε και φωτογραφίες??? Μακαρι!!! 

Εγω εχω την αλλη Δευτέρα που θα ειμαι 33εβδομαδων!!! Ποσο εισαι εσυ??? 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Σήμερα ξεκίνησε η άδεια κυοφορίας και το απόγευμα έχω ραντεβού για doppler! Ελπίζω ο μπέμπης να μας αφήσει να τον δούμε λίγο γιατί τις τελευταίες φορές βάζει τα χέρια στο πρόσωπο και κρύβεται!!!

Εσείς ποτέ έχετε doppler? :)

 

Αχχχ τι ωραια!!! Θα τον απολαυσετε και επιπλεον θα αρχισεις να ξεκουραζεσαι....

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ωωωω ντοπλερ!!! Τελεια!!!! Λες να παρετε και φωτογραφίες??? Μακαρι!!! 

Εγω εχω την αλλη Δευτέρα που θα ειμαι 33εβδομαδων!!! Ποσο εισαι εσυ??? 

Και νομιζα οτι θα ημουν η τελευταια με το doppler. Εγω εχω την Πεμπτη

Ποση ωρα διαρκει αυτη η εξεταση?

Γενικα πως ειστε? Σημερα σερνομαι πραγματικα. Δεν εχω κοιμηθει απο απο 1,5 ωρα σερι

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...