Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα! Που χαθηκατε ολες;;;; εκανα και τις τελευταίες ενεσουλες! Μου καναν παλι υπέρηχο σημερα το μωρο κανει σβουρες! Τωρα το κεφαλι ειναι πανω δεξιά! 

Όλα καλά με τις ενέσεις?? Πόσο έφτασε το μωράκι σου?? ☺️


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα! Που χαθηκατε ολες;;;; εκανα και τις τελευταίες ενεσουλες! Μου καναν παλι υπέρηχο σημερα το μωρο κανει σβουρες! Τωρα το κεφαλι ειναι πανω δεξιά! 

Καλημέρα κοριτσι! Δεν σταματάνε πουθενά!!! Και εμένα όλο τούμπες είναι!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.. Κ εμείς μια από τα ίδια τούμπες κάνουμε.. Πήγα και για ένα χαρτί στ νοσοκομείο σήμερα και κάναμε ένα μικρό υπέρηχο και είναι 1800 η μικρή μου.. Τις 2 τελευταίες μέρες όμως με ανησυχεί το ζάχαρο μου.. Ξυπνάω με 90 κ 93 το πρωί χωρίς το βράδυ να έχω φάει κάτι βαρύ.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Όλα καλά με τις ενέσεις?? Πόσο έφτασε το μωράκι σου?? ☺️

Ναι μια χαρα! Ενω στην αρχη ξεκίνησε για μεγαλο μωρο τωρα παίρνει ποιο λιγο αλλα στα φυσιολογικα ορια! Προχθες ηταν 1600...

πρίν από 13 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Κ εμείς μια από τα ίδια τούμπες κάνουμε.. Πήγα και για ένα χαρτί στ νοσοκομείο σήμερα και κάναμε ένα μικρό υπέρηχο και είναι 1800 η μικρή μου.. Τις 2 τελευταίες μέρες όμως με ανησυχεί το ζάχαρο μου.. Ξυπνάω με 90 κ 93 το πρωί χωρίς το βράδυ να έχω φάει κάτι βαρύ.. 

Μια χαρα ειναι το σάκχαρο σου και εγω απο την αρχη εχω νηστείας απο 92 μεχρι 98 αλλα αφού βγηκε καλη η καμπύλη μου ειπαν ολα καλα! Να μην μετραω καθόλου μονο μια φορα το μήνα μαζι με γλυκοζιωμενη!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι μια χαρα! Ενω στην αρχη ξεκίνησε για μεγαλο μωρο τωρα παίρνει ποιο λιγο αλλα στα φυσιολογικα ορια! Προχθες ηταν 1600...

Μια χαρα ειναι το σάκχαρο σου και εγω απο την αρχη εχω νηστείας απο 92 μεχρι 98 αλλα αφού βγηκε καλη η καμπύλη μου ειπαν ολα καλα! Να μην μετραω καθόλου μονο μια φορα το μήνα μαζι με γλυκοζιωμενη!

Έχεις κάνει επαναληπτική?? Εγώ χθες έκανα γλυκοζιωμενη και περιμένω απαντήσεις αύριο κ εχω αγχωθεί πολύ να σου πω την αλήθεια... Επίσης ο γιατρός δεν μου είπε κάτι αλλά μου φάνηκε λίγο μεγάλο το βάρος του μωρό με βάση την βδομάδα που είμαι.. Εσύ σε ποια βδομάδα είσαι? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Έχεις κάνει επαναληπτική?? Εγώ χθες έκανα γλυκοζιωμενη και περιμένω απαντήσεις αύριο κ εχω αγχωθεί πολύ να σου πω την αλήθεια... Επίσης ο γιατρός δεν μου είπε κάτι αλλά μου φάνηκε λίγο μεγάλο το βάρος του μωρό με βάση την βδομάδα που είμαι.. Εσύ σε ποια βδομάδα είσαι? 

31+2 ημουν προχθες... γλυκοζιωμενη κανω καθε μηνα χθες και εγω εκανα και ηταν τέλεια και το σάκχαρο νηστείας ηταν 93


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

31+2 ημουν προχθες... γλυκοζιωμενη κανω καθε μηνα χθες και εγω εκανα και ηταν τέλεια και το σάκχαρο νηστείας ηταν 93

Ουυυφφφ με ηρέμησες τώρα γτ ξυπνάω με νηστείας 93 και είμαι με το άγχος όλη μέρα.. Και σήμερα που μου είπαν ότι η μικρή μου είναι κάπου στα 1800 και είμαι 30+1 σκέφτομαι όλη μέρα μήπως είναι πολύ το βάρος της 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Ουυυφφφ με ηρέμησες τώρα γτ ξυπνάω με νηστείας 93 και είμαι με το άγχος όλη μέρα.. Και σήμερα που μου είπαν ότι η μικρή μου είναι κάπου στα 1800 και είμαι 30+1 σκέφτομαι όλη μέρα μήπως είναι πολύ το βάρος της 

Καθολου πολυ δεν ειναι εμενα ειναι μικρουλι μου ειπαν... το αγχος ανεβάζει το σάκχαρο να ξερεις!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Marimarv είπε:

Ουυυφφφ με ηρέμησες τώρα γτ ξυπνάω με νηστείας 93 και είμαι με το άγχος όλη μέρα.. Και σήμερα που μου είπαν ότι η μικρή μου είναι κάπου στα 1800 και είμαι 30+1 σκέφτομαι όλη μέρα μήπως είναι πολύ το βάρος της 

Μην αγχώνεσαι μιλά με το γιατρό για ότι σε προβληματοζει για να σε καθησυχάσει. Επίσης ο υπέρηχος δε δείχνει ακριβώς βάρος.

Όπως και να έχει μην αγχώνεσαι!!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Καθολου πολυ δεν ειναι εμενα ειναι μικρουλι μου ειπαν... το αγχος ανεβάζει το σάκχαρο να ξερεις!

Ναι αυτό μου έλεγε χθες ο πατέρας μου είχα κήρυγμα γτ πάρα είμαι αγχωμένη σε όλη μου την εγκυμοσύνη από την αρχή.. Μου έλεγε να χαλαρώσω γτ το άγχος είναι τροφή του ζαχάρου.. Προσπαθώ αλλά δεν μπορώ άλλο να στο λένε κ άλλο να το κάνεις.. Πάντως με ημερήσιες για τις τιμές νηστείας όλη μέρα το έχω στ μυαλό μου 

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Μην αγχώνεσαι μιλά με το γιατρό για ότι σε προβληματοζει για να σε καθησυχάσει. Επίσης ο υπέρηχος δε δείχνει ακριβώς βάρος.

Όπως και να έχει μην αγχώνεσαι!!:)

Ναι το προσπαθώ κορίτσι μου αλλά είναι στ χαρακτήρα μου τελικά. Εγώ παιδί μου κοιμάμαι και ξυπνάω με άγχος χάχαχα τι να πω άσε που από όλο αυτό έχω τρελάνει και τον άντρα μου που με το τίποτα με πιάνει άγχος και πανικός.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι αυτό μου έλεγε χθες ο πατέρας μου είχα κήρυγμα γτ πάρα είμαι αγχωμένη σε όλη μου την εγκυμοσύνη από την αρχή.. Μου έλεγε να χαλαρώσω γτ το άγχος είναι τροφή του ζαχάρου.. Προσπαθώ αλλά δεν μπορώ άλλο να στο λένε κ άλλο να το κάνεις.. Πάντως με ημερήσιες για τις τιμές νηστείας όλη μέρα το έχω στ μυαλό μου 

Ναι το προσπαθώ κορίτσι μου αλλά είναι στ χαρακτήρα μου τελικά. Εγώ παιδί μου κοιμάμαι και ξυπνάω με άγχος χάχαχα τι να πω άσε που από όλο αυτό έχω τρελάνει και τον άντρα μου που με το τίποτα με πιάνει άγχος και πανικός.. 

Θα συμφωνήσω με το μπαμπά σου και θα συμπληρώσω πως το άγχος είναι τροφή για πολλά δυσάρεστα!!! Να προσέχεις τη διατροφή σου, να μιλάς με τον γιατρό σου και να κάνεις όμορφες σκέψεις για το μωράκι σου! Κ όταν νιώθεις πίεση , μια βόλτα, ένα βιβλίο, μουσική, οτιδήποτε θα σε χαλαρώσει! 

Μη ταραζεις και το νινακι μέσα σου! :x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Θα συμφωνήσω με το μπαμπά σου και θα συμπληρώσω πως το άγχος είναι τροφή για πολλά δυσάρεστα!!! Να προσέχεις τη διατροφή σου, να μιλάς με τον γιατρό σου και να κάνεις όμορφες σκέψεις για το μωράκι σου! Κ όταν νιώθεις πίεση , μια βόλτα, ένα βιβλίο, μουσική, οτιδήποτε θα σε χαλαρώσει! 

Μη ταραζεις και το νινακι μέσα σου! :x

Έχεις πολύ πολύ δίκιο.. Πραγματικά θα προσπαθήσω πολύ το μου φταίει το ψημένο μου να είναι κ αυτό ταραγμένο μαζί μου.. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Marimarv είπε:

Έχεις πολύ πολύ δίκιο.. Πραγματικά θα προσπαθήσω πολύ το μου φταίει το ψημένο μου να είναι κ αυτό ταραγμένο μαζί μου.. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου.. 

Γι αυτό είμαστε εδώ, να βοηθάμε η μία την άλλη!:)

Ποτε έχεις ΠΗΤ?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...