Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

ναντια δε        14/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2700γρ. 

38eamo           21/9     ΑΓΟΡΑΚΙ!!        2600γρ.

40Nightwish    27/9    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!     2550γρ.

arous                01/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2680γρ.

27Μάντη          03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2970γρ.

26stella92        03/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!       2850γρ.

34Μαρθα Κ         8/10    ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!   3240γρ.

36Alekk              11/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3680γρ.

34Μαρία1430   12/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3860γρ.

32ada32             13/10    ΑΓΟΡΑΚΙ!!      3410γρ. 

28Marimarv       16/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    3200γρ.

36Maria_ath       16/10   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!    2750γρ.

 29 zina7777        28/08 ΑΓΟΡΑΚΙ        2370γρ

32irinikavala        6/10   κοριτσάκι  1ο  κλ.Καβάλα

29Anastasia05   22/10   αγοράκι    1ο   Λητώ

29anemoni1989 23/10 κοριτσάκι  1o Αλεξάνδρας

Joanna86           24/10   κοριτσάκι         Ιασώ

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

33bella32            4/11    αγοράκι       1ο  Αρεταίειο

 

Καλημερα σας,προσθεσα και το  ονοματακι μου..

πως ειστε κοριτσια..ποιες περιμενουμε ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κοριτσια καλημέρα!! Εγω γεννησα Σάββατο ξημερώματα μια κούκλα 2980γρ!!! Περισσότερες λεπτομέρειες όταν γυρίσω σπίτι!!! 

Εσείς όλα καλά??? Γεννησαμε ολες??? 

Σας φιλω!!! 

  • Μου αρέσει 6

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!! Εγω γεννησα Σάββατο ξημερώματα μια κούκλα 2980γρ!!! Περισσότερες λεπτομέρειες όταν γυρίσω σπίτι!!! 

Εσείς όλα καλά??? Γεννησαμε ολες??? 

Σας φιλω!!! 

στο λεγα ότι περιμένει Σάββατο η κούκλα σου!!!!! σαν τον μπαμπα της κ αυτή!!!!!!! να σου ζήσει κορίτσι μου! γερή και καλοτυχη!περιμένουμε λεπτομέριες!!!!

εγώ ακόμη στην αναμονή!! για να δούμε αν θα σκάσει μύτη μέσα στη βδομάδα!! τα φιλιά μου!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , bella32 είπε:

στο λεγα ότι περιμένει Σάββατο η κούκλα σου!!!!! σαν τον μπαμπα της κ αυτή!!!!!!! να σου ζήσει κορίτσι μου! γερή και καλοτυχη!περιμένουμε λεπτομέριες!!!!

εγώ ακόμη στην αναμονή!! για να δούμε αν θα σκάσει μύτη μέσα στη βδομάδα!! τα φιλιά μου!!

Και εγώ ελπίζω να σκάσει μύτη μέσα στη βδομάδα, σήμερα εχω πονακια περιοδου παλι κατα διαστήματα και πόνο στη μέση, αλλά δεν βλέπω τα πονακια τα γίνονται πόνοι δυνατοί. φανταζομαι θα το καταλαβουμε οταν ερθει η ώρα ε?? :-) ποτε έχεις γιατρό ξανα να σε δει??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Και εγώ ελπίζω να σκάσει μύτη μέσα στη βδομάδα, σήμερα εχω πονακια περιοδου παλι κατα διαστήματα και πόνο στη μέση, αλλά δεν βλέπω τα πονακια τα γίνονται πόνοι δυνατοί. φανταζομαι θα το καταλαβουμε οταν ερθει η ώρα ε?? :-) ποτε έχεις γιατρό ξανα να σε δει??

κγω έτσι ακριβώς! πονακια κατά διαστήματα κ πόνο στη μέση! που θα πάει,  θα γίνουν κάποια στιγμή δυνατοί πονοι! να σου πω, από τη μια ανυπομονω,  από την άλλη φοβάμαι ότι θα με πιάσει πανικός.. βγήκα και για λίγο περπάτημα πριν, μπας και βοηθήσει την κατάσταση! αλλά δε μπορώ να περπατάω και πολύ... εσυ περπατάς; 

την Τετάρτη έχω γιατρό τώρα,  μεθαύριο! Εκτός αν με πιάσουν πόνοι,  έτσι μου είπε! άντε να δούμε!! εσυ ποτε πας τώρα γιατρό;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

κγω έτσι ακριβώς! πονακια κατά διαστήματα κ πόνο στη μέση! που θα πάει,  θα γίνουν κάποια στιγμή δυνατοί πονοι! να σου πω, από τη μια ανυπομονω,  από την άλλη φοβάμαι ότι θα με πιάσει πανικός.. βγήκα και για λίγο περπάτημα πριν, μπας και βοηθήσει την κατάσταση! αλλά δε μπορώ να περπατάω και πολύ... εσυ περπατάς; 

την Τετάρτη έχω γιατρό τώρα,  μεθαύριο! Εκτός αν με πιάσουν πόνοι,  έτσι μου είπε! άντε να δούμε!! εσυ ποτε πας τώρα γιατρό;

Δεν βγαίνω για περπάτημα όχι, οι κινησεις μου περιορίζονται στο σπίτι και στις βόλτες που πάμε στα μαγαζιά για τις τελευταίες λεπτομέρειες και που ειχαμε μια βαφτιση και έπρεπε να ψωνίσουμε. Βάφτισε ενα μωράκι ο αντρας μου και ολοι μου λέγανε αν θα την προλαβαινα. Τελικά η βάφτιση ήρθε και πέρασε και πόνοι πουθενά. Αυριο έχω γιατρο εγω. Για να δούμε τι θα μου πει. Εσενα ο τραχηλος σου τι λεει που ειχες και θεμα? Δεν εχεις διαστολή??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!! Εγω γεννησα Σάββατο ξημερώματα μια κούκλα 2980γρ!!! Περισσότερες λεπτομέρειες όταν γυρίσω σπίτι!!! 

Εσείς όλα καλά??? Γεννησαμε ολες??? 

Σας φιλω!!! 

Όχι δε γεννησαμε όλες, κάποιες περιμένουμε ακόμη!!!

Να σας ζήσει η κουκλίτσα! :)

πρίν από 17 λεπτά , bella32 είπε:

κγω έτσι ακριβώς! πονακια κατά διαστήματα κ πόνο στη μέση! που θα πάει,  θα γίνουν κάποια στιγμή δυνατοί πονοι! να σου πω, από τη μια ανυπομονω,  από την άλλη φοβάμαι ότι θα με πιάσει πανικός.. βγήκα και για λίγο περπάτημα πριν, μπας και βοηθήσει την κατάσταση! αλλά δε μπορώ να περπατάω και πολύ... εσυ περπατάς; 

την Τετάρτη έχω γιατρό τώρα,  μεθαύριο! Εκτός αν με πιάσουν πόνοι,  έτσι μου είπε! άντε να δούμε!! εσυ ποτε πας τώρα γιατρό;

Αχ έτσι ακριβώς κι εγώ με τους πόνους όπως εσύ κ η @Elenaki5186 . Άντε να δούμε ποια θα γεννήσει πρώτη???? 

Εγώ τον γιατρό πάντως θα τον δω ξανά στη γέννα, οπότε κι αν είναι αυτή!:)

Με το καλό να μας έρθουν!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Δεν βγαίνω για περπάτημα όχι, οι κινησεις μου περιορίζονται στο σπίτι και στις βόλτες που πάμε στα μαγαζιά για τις τελευταίες λεπτομέρειες και που ειχαμε μια βαφτιση και έπρεπε να ψωνίσουμε. Βάφτισε ενα μωράκι ο αντρας μου και ολοι μου λέγανε αν θα την προλαβαινα. Τελικά η βάφτιση ήρθε και πέρασε και πόνοι πουθενά. Αυριο έχω γιατρο εγω. Για να δούμε τι θα μου πει. Εσενα ο τραχηλος σου τι λεει που ειχες και θεμα? Δεν εχεις διαστολή??

άντε με το καλό!!! μα πραγματικά, όλοι πίστευαν ότι θα γεννήσω πάρα πολύ γρήγορα.. μου λέγανε οι γιατροί από 20 Αύγουστου  να είμαι έτοιμη για ολα και τελικά έτσι όπως πάει θα μπει Νοέμβριος!!! τελευταία φορά π με είδε δεν είχα τπτ. βέβαια ούτε πονούσα τότε, ούτε περπατούσα γτ με είχε ακόμη ξάπλα και με αγωγη. Ανυπομονώ να δω τι θα μου πει τη Τετάρτη! στείλε κ συ αύριο να μας πεις νεότερα και αν κοντεύεις!!

@Elenaki5186  @Anastasia05έχεις αγωνία;; πως νιώθεις; εγώ μια ήρεμη,  μια αγχωμένη! οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ!! τα βράδια δε..πέρα του ότι με τη κοιλουμπα να τραβάει από το βάρος και να αλλάζω πλευρό με δυσκολία,  όταν με παίρνει ο ύπνος βλέπω κάτι χαζα όνειρα..και ξυπνάω και πίνω νερό για να συνελθω! 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , bella32 είπε:

άντε με το καλό!!! μα πραγματικά, όλοι πίστευαν ότι θα γεννήσω πάρα πολύ γρήγορα.. μου λέγανε οι γιατροί από 20 Αύγουστου  να είμαι έτοιμη για ολα και τελικά έτσι όπως πάει θα μπει Νοέμβριος!!! τελευταία φορά π με είδε δεν είχα τπτ. βέβαια ούτε πονούσα τότε, ούτε περπατούσα γτ με είχε ακόμη ξάπλα και με αγωγη. Ανυπομονώ να δω τι θα μου πει τη Τετάρτη! στείλε κ συ αύριο να μας πεις νεότερα και αν κοντεύεις!!

@Elenaki5186  @Anastasia05έχεις αγωνία;; πως νιώθεις; εγώ μια ήρεμη,  μια αγχωμένη! οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ!! τα βράδια δε..πέρα του ότι με τη κοιλουμπα να τραβάει από το βάρος και να αλλάζω πλευρό με δυσκολία,  όταν με παίρνει ο ύπνος βλέπω κάτι χαζα όνειρα..και ξυπνάω και πίνω νερό για να συνελθω! 

Εγώ νιώθω έτοιμη!!!!! Ποναω αρκετά παντού πια, και απλά θέλω να έρθει η στιγμή να αγκαλιάσω το αγοράκι μου!!

Άγχος έχω επίσης αρκετό αλλά υπερισχύει ο ενθουσιασμός!!!

Και για τον ύπνο...εννοείται πως οπότε αλλάζω πλευρό ξυπνάω!!!:razz:

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!! Εγω γεννησα Σάββατο ξημερώματα μια κούκλα 2980γρ!!! Περισσότερες λεπτομέρειες όταν γυρίσω σπίτι!!! 

Εσείς όλα καλά??? Γεννησαμε ολες??? 

Σας φιλω!!! 

Άντε ρε κορίτσι μου και έμπαινα συνέχεια να δω.

Να σου ζήσει καλή μου!! 

  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!! Εγω γεννησα Σάββατο ξημερώματα μια κούκλα 2980γρ!!! Περισσότερες λεπτομέρειες όταν γυρίσω σπίτι!!! 

Εσείς όλα καλά??? Γεννησαμε ολες??? 

Σας φιλω!!! 

Μπράβο κορίτσι μου.. Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.. Περιμενουμε λεπτομέρειες 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Εγώ νιώθω έτοιμη!!!!! Ποναω αρκετά παντού πια, και απλά θέλω να έρθει η στιγμή να αγκαλιάσω το αγοράκι μου!!

Άγχος έχω επίσης αρκετό αλλά υπερισχύει ο ενθουσιασμός!!!

Και για τον ύπνο...εννοείται πως οπότε αλλάζω πλευρό ξυπνάω!!!:razz:

 

Ναι η αλλαγή πλευρού είναι μαρτύριο χαχα μέχρι την Παρασκευή θα μπεις για πρόκληση έτσι?? Αντε κοντευεις. Θα είσαι η επομενη λογικά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Ναι η αλλαγή πλευρού είναι μαρτύριο χαχα μέχρι την Παρασκευή θα μπεις για πρόκληση έτσι?? Αντε κοντευεις. Θα είσαι η επομενη λογικά.

Ναι θα μπω αν δε το έχει αποφασίσει μονος του! Θα ήθελα να βγει μόνος του, αλλά φοβάμαι να κάτσω και περισσότερο.. έχω μετακομίσει κιολας εκτος Αθηνών, και δεν είμαι πια δίπλα στο γιατρό μου .. 

Κι εσυ περιμένεις τώρα? Όταν σε ξαναδεί ο γιατρός θα έχετε κ μια καλύτερη εικόνα για το πότε θα γίνει λογικά!

Μακάρι να είμαι η επόμενη, γιατί κοντεύω να σκάσω!!!:-P


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου φεύγω νοσοκομείο για καρδιοτοκογραφημα..έχω πονακια και μικρές συσπάσεις κ το μωρό δε το νιώθω τόσο κινητικό και φοβήθηκα πολυ..έχει τρομερή κίνηση στο δρόμο..ουφ!! αναπνοές για ψυχραιμία!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...