Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Faith22 είπε:

      Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

      Όταν λες μπόουλινγκ τι εννοείς? Φυσικά Κ υπάρχουν πολλοί γιατροί πες την περιοχή που είσαι Κ σίγουρα κάποιο κορίτσι θα είναι εκεί κοντά.  

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! μόλις γύρισα από γιατρο! όλα καλά τα βρήκε,  3300 ο μπέμπης,  με εξέτασε και από κάτω,  εντάξει περίμενα να πονέσω πιο πολύ να πω την αλήθεια! Σάββατο 6 το πρωί μπαίνω για πρόκληση κορίτσια! Εκτός αν με πιάσουν  πόνοι αύριο ή την Παρασκευή!! έχω αγωνία μεγάλη!!!

Μια μέρα διάφορα θα έχουν τα μωράκια μας! Με το καλό!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 20 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! μόλις γύρισα από γιατρο! όλα καλά τα βρήκε,  3300 ο μπέμπης,  με εξέτασε και από κάτω,  εντάξει περίμενα να πονέσω πιο πολύ να πω την αλήθεια! Σάββατο 6 το πρωί μπαίνω για πρόκληση κορίτσια! Εκτός αν με πιάσουν  πόνοι αύριο ή την Παρασκευή!! έχω αγωνία μεγάλη!!!

ωπ να τη κ η άλλη πρόκληση!έχεις δύο μέρες μπροστά σου να κάνει κίνηση το μωρό από μόνο του. Όπως κ να χει σε τρεις μέρες θα κρατάς το μικρό σου αγκαλιά!!υπομονή τώρα λίγο ακόμη κ μακάρι να κάνει κίνηση το μωράκι από μόνο του ως το Σάββατο!

τελευταία της ομάδας εγώ χαχαχα έχω περιθώριο μια εβδομάδα ακόμη κ κάθε βράδυ αυξάνονται τα πονάκια αλλά ως εκεί...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ασία είπε:

ωπ να τη κ η άλλη πρόκληση!έχεις δύο μέρες μπροστά σου να κάνει κίνηση το μωρό από μόνο του. Όπως κ να χει σε τρεις μέρες θα κρατάς το μικρό σου αγκαλιά!!υπομονή τώρα λίγο ακόμη κ μακάρι να κάνει κίνηση το μωράκι από μόνο του ως το Σάββατο!

τελευταία της ομάδας εγώ χαχαχα έχω περιθώριο μια εβδομάδα ακόμη κ κάθε βράδυ αυξάνονται τα πονάκια αλλά ως εκεί...

Θύμισε μου πότε έχεις ΠΗΤ? Πόσες μέρες δίνει περιθώριο? Μακάρι να έρθουν μόνα τους όλα τα μωράκια! Έχουμε λίγο περιθώριο!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Ασία είπε:

ωπ να τη κ η άλλη πρόκληση!έχεις δύο μέρες μπροστά σου να κάνει κίνηση το μωρό από μόνο του. Όπως κ να χει σε τρεις μέρες θα κρατάς το μικρό σου αγκαλιά!!υπομονή τώρα λίγο ακόμη κ μακάρι να κάνει κίνηση το μωράκι από μόνο του ως το Σάββατο!

τελευταία της ομάδας εγώ χαχαχα έχω περιθώριο μια εβδομάδα ακόμη κ κάθε βράδυ αυξάνονται τα πονάκια αλλά ως εκεί...

λες να κάνει κίνηση ο μπέμπης πριν το Σαββάτο; για να δούμε!! προς το παρόν είμαι χαλαρή! όσο πλησιάζει το Σαββάτο όμως!!!!! βέβαια κσυ δεν ξέρεις, εφόσον έχεις πονακια ! Μπορεί να μας κάνεις την έκπληξη! χιχι!!

@Anastasia05 γλυκιά αναμονή ε; άντε κορίτσι μου!! με το καλό!!! θα μαστε και οι 3 πολύ κοντά!! χιχι!

Πώς νιώθετε εσείς; εγώ σήμερα πήγα μια βόλτα στο Mall με τον άντρα μου! όσο με βασταξαν τα πονεμένα πόδια χαχαα! είπα να απολαύσω μερικές βόλτες τα 2 μας! 

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Το επώνυμο τέκνων το αποφασίσαμε πριν το γάμο νόμιζα!!! Και το γράφει κ πάνω στη ληξιαρχική πράξη γάμου...

Θα του κάνω αν προλάβω.. πρώτη φορά το ακούω αυτό, μπερδεύτηκα λιγάκι.

Εγω γράφω για το όνομα βρε κορίτσι οτι χρειάζεται εξουσιοδότηση αν δεν είναι παρών ένας από τους 2 γονείς στο ληξιαρχειο !!όντως μπερδεύτηκες!!

Αρκετοί δηλώνουν το όνομα του παιδιου στο ληξιαρχείο όταν το βαφτίσουν,όποτε δεν χρειαζεται εξουσιοδότηση τοτε από την γυναίκα.

Οσο για το επώνυμο εμένα στο δημαρχείο μου έδωσαν ένα χαρτί ξεχωριστά που αναφερει το επώνυμο που θα πάρουν τα τεκνα!

 

 

4 ώρες πρίν, stella92 είπε:

#ada32 το επίδομα που λέμε το Α21 έκανες; Γιατί εμένα μου είπαν πρέπει να περιμένω μέχρι την επόμενη φορολογική δήλωση.

Ναι!!γτ να περιμένεις ; Αφού ανοιχτή είναι η πλάτφορμα. Μπες στο opeka .gr . εμένα Μου το δέχτηκε κανονικά. Κ μου έβγαλε κ πόσο 70 το μήνα.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

Εγω γράφω για το όνομα βρε κορίτσι οτι χρειάζεται εξουσιοδότηση αν δεν είναι παρών ένας από τους 2 γονείς στο ληξιαρχειο !!όντως μπερδεύτηκες!!

Αρκετοί δηλώνουν το όνομα του παιδιου στο ληξιαρχείο όταν το βαφτίσουν,όποτε δεν χρειαζεται εξουσιοδότηση τοτε από την γυναίκα.

Οσο για το επώνυμο εμένα στο δημαρχείο μου έδωσαν ένα χαρτί ξεχωριστά που αναφερει το επώνυμο που θα πάρουν τα τεκνα!

 

 

Ναι!!γτ να περιμένεις ; Αφού ανοιχτή είναι η πλάτφορμα. Μπες στο opeka .gr . εμένα Μου το δέχτηκε κανονικά. Κ μου έβγαλε κ πόσο 70 το μήνα.

Δεν είναι απαραίτητο τοτε να δηλώσουμε όνομα για να εκδοθεί η ληξιαρχική πράξη γέννησης, σωστά???Δεν ήξερα καν ότι μπορούμε να το δηλώσουμε τώρα.. θα το αφήσω για αργότερα άμα δεν είναι απαραίτητο.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ασία είπε:

 

@ΑσίαΕυχαριστώ πολύ!!από  Τώρα έτσι την φωνάζουμε!! Άντε με το καλό να γεννήσεις κ εσύ . εγω δεν είχα πάντως περισσότερα ασπρα υγρα ουτε κ καμία σύσπαση. Με είχαν πιασει κατι πονακια σαν περιόδου αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.. Απλά ξύπνησα το πρωί κ κατουριομουν πολυ κ όταν σκουπιστηκα είχα αίμα κοκκινο. Κ μετά το μεσημέρι ξεκίνησαν οι πόνοι που τους πέρασα στο σπίτι,σαν δυνατοί πόνοι περιοδου ήταν.εγώ Αυτά τα συμπτώματα είχα.

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Δεν είναι απαραίτητο τοτε να δηλώσουμε όνομα για να εκδοθεί η ληξιαρχική πράξη γέννησης, σωστά???Δεν ήξερα καν ότι μπορούμε να το δηλώσουμε τώρα.. θα το αφήσω για αργότερα άμα δεν είναι απαραίτητο.

Ναι δεν είναι απαραίτητο τώρα για το όνομα. Μπορείς αργότερα αλλά δεν ξέρω τι περιθώριο έχεις..κάλυτερα ρωτά για πόσο μπορεις πιο μετά..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Θύμισε μου πότε έχεις ΠΗΤ? Πόσες μέρες δίνει περιθώριο? Μακάρι να έρθουν μόνα τους όλα τα μωράκια! Έχουμε λίγο περιθώριο!:)

έχω σε 4 μέρες κ μου δίνει περιθώριο άλλες 4 μέρες.

3 ώρες πρίν, bella32 είπε:

λες να κάνει κίνηση ο μπέμπης πριν το Σαββάτο; για να δούμε!! προς το παρόν είμαι χαλαρή! όσο πλησιάζει το Σαββάτο όμως!!!!! βέβαια κσυ δεν ξέρεις, εφόσον έχεις πονακια ! Μπορεί να μας κάνεις την έκπληξη! χιχι!!

@Anastasia05 γλυκιά αναμονή ε; άντε κορίτσι μου!! με το καλό!!! θα μαστε και οι 3 πολύ κοντά!! χιχι!

Πώς νιώθετε εσείς; εγώ σήμερα πήγα μια βόλτα στο Mall με τον άντρα μου! όσο με βασταξαν τα πονεμένα πόδια χαχαα! είπα να απολαύσω μερικές βόλτες τα 2 μας! 

πιστεύω έχεις πιθανότητες για αιφνιδιασμό χαχα Σάββατο τι ώρα θα μπεις αν μπεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ασία είπε:

έχω σε 4 μέρες κ μου δίνει περιθώριο άλλες 4 μέρες.

πιστεύω έχεις πιθανότητες για αιφνιδιασμό χαχα Σάββατο τι ώρα θα μπεις αν μπεις?

λες να αιφνιδιαστουμε και οι 2;;; χαχαχα ! 6 το πρωί μου είπε να είμαι εκεί!!Όχι τπτ άλλο,  αν λέγαμε για πιο αργά μη με ξυπνάει τόσο πρωί,  φοβόταν μη και κλείσουν οι δρόμοι για τη μαθητική παρέλαση γτ το νοσοκομείο είναι κέντρο!!! οπότε με έβαλε αξημέρωτα!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σήμερα το βράδυ κάνω εισαγωγή, κ αύριο με το καλό θα κρατάω κι εγώ το αγοράκι μου! 

Ευχαριστώ πολύ για τη παρέα κ τις συμβουλές, πλέον θα τα λέμε σαν μανουλες!

Εύχομαι στα κορίτσια που περιμενουν, με ένα πόνο και να πάνε όλα καλά! Και στα κορίτσια που είναι ήδη μαμάδες καλή δύναμη!!! Θα χρειαστούμε τις συμβουλές σας!!!

Θα ξαναμιλήσουμε σε λίγες μέρες!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σήμερα το βράδυ κάνω εισαγωγή, κ αύριο με το καλό θα κρατάω κι εγώ το αγοράκι μου! 

Ευχαριστώ πολύ για τη παρέα κ τις συμβουλές, πλέον θα τα λέμε σαν μανουλες!

Εύχομαι στα κορίτσια που περιμενουν, με ένα πόνο και να πάνε όλα καλά! Και στα κορίτσια που είναι ήδη μαμάδες καλή δύναμη!!! Θα χρειαστούμε τις συμβουλές σας!!!

Θα ξαναμιλήσουμε σε λίγες μέρες!:)

Με το καλό κοριτσάκι μου!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, bella32 είπε:

λες να αιφνιδιαστουμε και οι 2;;; χαχαχα ! 6 το πρωί μου είπε να είμαι εκεί!!Όχι τπτ άλλο,  αν λέγαμε για πιο αργά μη με ξυπνάει τόσο πρωί,  φοβόταν μη και κλείσουν οι δρόμοι για τη μαθητική παρέλαση γτ το νοσοκομείο είναι κέντρο!!! οπότε με έβαλε αξημέρωτα!!!

γύρισα από τον γιατρό κ δεν έχω καθόλου διαστολή, απογοητευτηκα, ήθελα να έχω κανα 2 εκ έστω 1 ρε αδερφέ!!Δεν με βλέπει να γένναω σύντομα με κλειστό τράχηλο, οπότε μου είπε πως Τετάρτη θα μπω για πρόκληση αν δεν έχουμε ως τότε κάποιο απρόοπτο.

πρίν από 29 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σήμερα το βράδυ κάνω εισαγωγή, κ αύριο με το καλό θα κρατάω κι εγώ το αγοράκι μου! 

Ευχαριστώ πολύ για τη παρέα κ τις συμβουλές, πλέον θα τα λέμε σαν μανουλες!

Εύχομαι στα κορίτσια που περιμενουν, με ένα πόνο και να πάνε όλα καλά! Και στα κορίτσια που είναι ήδη μαμάδες καλή δύναμη!!! Θα χρειαστούμε τις συμβουλές σας!!!

Θα ξαναμιλήσουμε σε λίγες μέρες!:)

με το καλό να γίνεις μανούλα κι εσύ!!κ να κρατήσεις ένα όμορφο κ υγιές αγοράκι στην αγκαλιά σου!περιμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις να μας γράψεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Σήμερα το βράδυ κάνω εισαγωγή, κ αύριο με το καλό θα κρατάω κι εγώ το αγοράκι μου! 

Ευχαριστώ πολύ για τη παρέα κ τις συμβουλές, πλέον θα τα λέμε σαν μανουλες!

Εύχομαι στα κορίτσια που περιμενουν, με ένα πόνο και να πάνε όλα καλά! Και στα κορίτσια που είναι ήδη μαμάδες καλή δύναμη!!! Θα χρειαστούμε τις συμβουλές σας!!!

Θα ξαναμιλήσουμε σε λίγες μέρες!:)

με το καλό κοριτσάκι μου! περιμένουμε νέα όταν μπορέσεις!!! 

πρίν από 51 λεπτά , Ασία είπε:

γύρισα από τον γιατρό κ δεν έχω καθόλου διαστολή, απογοητευτηκα, ήθελα να έχω κανα 2 εκ έστω 1 ρε αδερφέ!!Δεν με βλέπει να γένναω σύντομα με κλειστό τράχηλο, οπότε μου είπε πως Τετάρτη θα μπω για πρόκληση αν δεν έχουμε ως τότε κάποιο απρόοπτο.

με το καλό να γίνεις μανούλα κι εσύ!!κ να κρατήσεις ένα όμορφο κ υγιές αγοράκι στην αγκαλιά σου!περιμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις να μας γράψεις.

ωπ, να την  και η επόμενη πρόκληση!! σε κρατάει σε αγωνία Ασια μου! βέβαια έχει μέρες ακόμη για την έκπληξη που λέγαμε! σου είπε να κάνεις τπτ; πχ περπάτημα,  η αντί για ασανσέρ να παίρνεις τις σκάλες; 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , bella32 είπε:

με το καλό κοριτσάκι μου! περιμένουμε νέα όταν μπορέσεις!!! 

ωπ, να την  και η επόμενη πρόκληση!! σε κρατάει σε αγωνία Ασια μου! βέβαια έχει μέρες ακόμη για την έκπληξη που λέγαμε! σου είπε να κάνεις τπτ; πχ περπάτημα,  η αντί για ασανσέρ να παίρνεις τις σκάλες; 

τον ρώτησα τι μπορώ να κάνω μπας κ κάνω διαστολή κ μου λέει μόνο σεξ αλλά ξέρει πως οι άντρες δεν θέλουν οπότε ουσιαστικά τίποτα δεν με προτρέπει να κάνω. μακάρι να μην φτάσω στην πρόκληση γιατί οι πόνοι θα είναι πιο δυνατοί κ δεν θα την γλιτώσω την επισκληριδιο που σου τώρα κάνω όνειρα πως θα την αποφύγω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...