Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Ούτε εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα περιοδος αν κ Σήμερα είχα κατι ροζ υγρά . πρεπει να πάρω κ τον γυναικολογο για να ρωτήσω για τεστ παπ ποτε θα κάνουμε. Κλείσαμε  3 μηνες και  Αύριο έχουμε εμβόλιο.άντε να δούμε. 

Ο δικός μου πιάνει Την κουβέρτα κ την βαζει Στο στόμα,πιάνει το στήθος μου κ το χέρι μου ,πιάνει Επίσης με μανία ένα βιβλιο ύφασματινο fisher price κ το βάζει Στο στομα κ το δαγκώνει!!!έχει πολύ πλάκα γτ μετά νευριάζει άσχημα.

 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ούτε εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα περιοδος αν κ Σήμερα είχα κατι ροζ υγρά . πρεπει να πάρω κ τον γυναικολογο για να ρωτήσω για τεστ παπ ποτε θα κάνουμε. Κλείσαμε  3 μηνες και  Αύριο έχουμε εμβόλιο.άντε να δούμε. 

Ο δικός μου πιάνει Την κουβέρτα κ την βαζει Στο στόμα,πιάνει το στήθος μου κ το χέρι μου ,πιάνει Επίσης με μανία ένα βιβλιο ύφασματινο fisher price κ το βάζει Στο στομα κ το δαγκώνει!!!έχει πολύ πλάκα γτ μετά νευριάζει άσχημα.

 

Έτσι κάνει κ ο δικός μου!! Κουβέρτες, μανίκια, χέρι, πετσετακι τα αρπάζει τα βάζει στόμα κ κάνει ένα ήχο σαν γρυλισμα! Μετα εγώ γελάω κ γελάει κι αυτός!:-D

Στον άντρα μου πέφτει πάνω στο λαιμό και τον πιπιλαει όταν θέλει να φαει

Τι πλασματακια μαγικά! Κάθε μέρα και κάτι διαφορετικό!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Έτσι κάνει κ ο δικός μου!! Κουβέρτες, μανίκια, χέρι, πετσετακι τα αρπάζει τα βάζει στόμα κ κάνει ένα ήχο σαν γρυλισμα! Μετα εγώ γελάω κ γελάει κι αυτός!:-D

Στον άντρα μου πέφτει πάνω στο λαιμό και τον πιπιλαει όταν θέλει να φαει

Τι πλασματακια μαγικά! Κάθε μέρα και κάτι διαφορετικό!

καλημερα! οταν πειναει,σαν να γρυλιζει κ ειναι ικανοϛ να φαει τον ωμο μου κ το χερι του..χαχαχα εχει σαλια ο δικοϛ σου? εμενα απο προχθεϛ ανακαλυψε το δαχτυλο του κ το πιπιλαει .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα! οταν πειναει,σαν να γρυλιζει κ ειναι ικανοϛ να φαει τον ωμο μου κ το χερι του..χαχαχα εχει σαλια ο δικοϛ σου? εμενα απο προχθεϛ ανακαλυψε το δαχτυλο του κ το πιπιλαει .

Έχε σάλια!!! Εμένα αν βάλει δάχτυλο αναγουλιαζει, οπότε ή το βγάζει ή πιπιλαει λίγο την άκρη! Το χεράκι μπουνιτσα επίσης το πιπιλαει τρελά!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,Σήμερα κάναμε  το δεύτερο εμβόλιο . πήγαμε 6800γρ κ 62 Πόντους. Γενικά Τώρα πέρασε πολύ Καλά η μέρα. Απλα πλέον έχει μάθει αγκαλιά κ στα ορθια κ με κουταζει πολύ


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα ,Σήμερα κάναμε  το δεύτερο εμβόλιο . πήγαμε 6800γρ κ 62 Πόντους. Γενικά Τώρα πέρασε πολύ Καλά η μέρα. Απλα πλέον έχει μάθει αγκαλιά κ στα ορθια κ με κουταζει πολύ

Το ίδιο κ εμένα θέλει αγκαλιά αλλά όχι να κάθομαι θέλει βόλτα μόλις κάτσω αρχίσει να γκρινιάζει.. Πονάνε τα χέρια μου.. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλησπέρα ,Σήμερα κάναμε  το δεύτερο εμβόλιο . πήγαμε 6800γρ κ 62 Πόντους. Γενικά Τώρα πέρασε πολύ Καλά η μέρα. Απλα πλέον έχει μάθει αγκαλιά κ στα ορθια κ με κουταζει πολύ

Νομίζω πως θα σε βοηθήσει πολύ ο μαρσιπος! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλησπέρα ,Σήμερα κάναμε  το δεύτερο εμβόλιο . πήγαμε 6800γρ κ 62 Πόντους. Γενικά Τώρα πέρασε πολύ Καλά η μέρα. Απλα πλέον έχει μάθει αγκαλιά κ στα ορθια κ με κουταζει πολύ

 

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Το ίδιο κ εμένα θέλει αγκαλιά αλλά όχι να κάθομαι θέλει βόλτα μόλις κάτσω αρχίσει να γκρινιάζει.. Πονάνε τα χέρια μου.. 

 

πρίν από 14 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Νομίζω πως θα σε βοηθήσει πολύ ο μαρσιπος! 

Συμφωνώ με Αναστασία!!! 

Βλέπω δεν είμαι η μόνη που ξενυχταω!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Το ίδιο κ εμένα θέλει αγκαλιά αλλά όχι να κάθομαι θέλει βόλτα μόλις κάτσω αρχίσει να γκρινιάζει.. Πονάνε τα χέρια μου.. 

Ναι ακριβως το ίδιο! Τον έμαθε ο άντρας μου έτσι γτ δεν μπορεί να τον ακούει να κλαίει .. Τον λυπάται λέει!!!

πρίν από 36 λεπτά , anemoni1989 είπε:

 

 

Συμφωνώ με Αναστασία!!! 

Βλέπω δεν είμαι η μόνη που ξενυχταω!!!! 

@Anastasia05 Εχω εναν κ κακως Δεν τον έχω δοκιμάσει.Αύριο θα τον βάλω.κ εγώ Μόλις ξύπνησα,τον άλλαξα ,ηπιε κ κοιμήθηκε. Κ εγώ θα κοιμηθώ ξανά. Καληνύχτα κορίτσια


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

 

 

Συμφωνώ με Αναστασία!!! 

Βλέπω δεν είμαι η μόνη που ξενυχταω!!!! 

Έχω το μει ται και όσες φορές πάω να το βάλω μόλις της φτιάξω τα πόδια ρίχνει πολύ κλάμα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ναι ακριβως το ίδιο! Τον έμαθε ο άντρας μου έτσι γτ δεν μπορεί να τον ακούει να κλαίει .. Τον λυπάται λέει!!!

@Anastasia05 Εχω εναν κ κακως Δεν τον έχω δοκιμάσει.Αύριο θα τον βάλω.κ εγώ Μόλις ξύπνησα,τον άλλαξα ,ηπιε κ κοιμήθηκε. Κ εγώ θα κοιμηθώ ξανά. Καληνύχτα κορίτσια

Κ εμένα από τον άντρα μου ξεκίνησε ρε συ γτ την κοιμιζε έτσι.. Κ πλέον το θέλει συνεχείς κ τα μεσημέρια που θέλει να κοιμηθεί αρχίζει γκρίνια για βόλτα σε όλο το σπίτι. Εντωμεταξύ εμένα 7.30 το πρωί πλέον μου ξυπνάει κ δεν κοιμάται άλλο κ εκείνη την ώρα θέλει βόλτα κ να μην σταματάει την γκρίνια με κανένα άλλο τρόπο.. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Έχω το μει ται και όσες φορές πάω να το βάλω μόλις της φτιάξω τα πόδια ρίχνει πολύ κλάμα.. 

Τη βάζεις σωστά? Έχεις δει βίντεο να σε βοηθήσει? Πρώτες φορές ούτε στον δικό μου άρεσε .. τώρα κοιμάται κιόλας!!

Εγώ του αλλάζω θέση εκεί που καθόμαστε αμα δε κάθεται στην αγαπημένη του που είναι όπως τα βάζουμε μετά το φαγητό. Αρκετές φορές μου φαίνεται πως δεν βολεύεται  πουθενά!! Συνήθως όταν πονάει η κοιλίτσα. Δε σηκώνομαι να τον ηρεμήσω επειδή κ μένα πονάνε τα χέρια μου!! Τον κουνάω λιγάκι που κ που αγκαλίτσα πάνω μου καθιστή κ συνήθως ηρεμεί.. κάνα  τραγουδάκι  να  τον νανουρισω και θηλασμος! Αυτά τα "κόλπα" εχω:-P Προσπάθησε να κάνεις διάφορα γιατί θα βαρύνουν κ θα είναι ασηκωτα μετά!!!

Θα βαπτιστεί κάποια το μωράκι της φέτος??


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Τη βάζεις σωστά? Έχεις δει βίντεο να σε βοηθήσει? Πρώτες φορές ούτε στον δικό μου άρεσε .. τώρα κοιμάται κιόλας!!

Εγώ του αλλάζω θέση εκεί που καθόμαστε αμα δε κάθεται στην αγαπημένη του που είναι όπως τα βάζουμε μετά το φαγητό. Αρκετές φορές μου φαίνεται πως δεν βολεύεται  πουθενά!! Συνήθως όταν πονάει η κοιλίτσα. Δε σηκώνομαι να τον ηρεμήσω επειδή κ μένα πονάνε τα χέρια μου!! Τον κουνάω λιγάκι που κ που αγκαλίτσα πάνω μου καθιστή κ συνήθως ηρεμεί.. κάνα  τραγουδάκι  να  τον νανουρισω και θηλασμος! Αυτά τα "κόλπα" εχω:-P Προσπάθησε να κάνεις διάφορα γιατί θα βαρύνουν κ θα είναι ασηκωτα μετά!!!

Θα βαπτιστεί κάποια το μωράκι της φέτος??

αχ κορίτσια κ ο δικός μου μια από τα ίδια.. βόλτες, βόλτες, βόλτες.. αν κάνω οτι σταματαω να σταθώ ή να καθίσω...σπαράζει! κγω με το μαρσιπο δεν τα κατάφερα...μόλις καταλαβαίνει ότι θα τον βάλω εκεί...σουφρωνει χείλη κ δώστου κλάμα...

εγώ θα βαφτισω! κλείσαμε 30/4! θα είναι 6 μηνών!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Έχω το μει ται και όσες φορές πάω να το βάλω μόλις της φτιάξω τα πόδια ρίχνει πολύ κλάμα.. 

Εχεις δοκιμάσει να βάλεις την αγαπημένη σ μουσική και να αρχίσεις να χορεύεις??? Επειδή χορευοντας χαλαρώνεις, το αντιλαμβάνεται το μωρο και αυτομάτως χαλαρώνει και το ίδιο!!! Καλο ειναι πάντως να το συνηθιζουν, γτ κορίτσια τα χέρια μας θα παθουν ζημιά με την παροδο των μηνών που θα παχαινουν τα μωρα!!! Εγω την αφηνω και να κλαίει λίγο... Μετα απο λίγο της περνάει.. 

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Τη βάζεις σωστά? Έχεις δει βίντεο να σε βοηθήσει? Πρώτες φορές ούτε στον δικό μου άρεσε .. τώρα κοιμάται κιόλας!!

Εγώ του αλλάζω θέση εκεί που καθόμαστε αμα δε κάθεται στην αγαπημένη του που είναι όπως τα βάζουμε μετά το φαγητό. Αρκετές φορές μου φαίνεται πως δεν βολεύεται  πουθενά!! Συνήθως όταν πονάει η κοιλίτσα. Δε σηκώνομαι να τον ηρεμήσω επειδή κ μένα πονάνε τα χέρια μου!! Τον κουνάω λιγάκι που κ που αγκαλίτσα πάνω μου καθιστή κ συνήθως ηρεμεί.. κάνα  τραγουδάκι  να  τον νανουρισω και θηλασμος! Αυτά τα "κόλπα" εχω:-P Προσπάθησε να κάνεις διάφορα γιατί θα βαρύνουν κ θα είναι ασηκωτα μετά!!!

Θα βαπτιστεί κάποια το μωράκι της φέτος??

Εμεις κλεισαμε για γαμοβαπτιση το Σεπτέμβρη... Θα ειναι 11 μηνών 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το σκεφτόμαστε ακόμα κορίτσια για φέτος η του χρόνου.. Του χρόνου μου φαίνεται θα είναι αρκετά μεγάλη δεν ξέρω.. Ο άντρας μου προτιμά του χρόνου το καλοκαίρι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...