Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θεματική βαφτιση


Angela123

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Τον Ιούλιο σκεφτόμαστε πρώτα ο Θεός να βαφτίζουμε τον γιο μας που θα είναι 9 μηνων.

Θέλω μια όμορφη θεματική βάφτιση αλλά όσα θέματα βλέπω στο ίντερνετ είναι αρκετά συνηθισμένα.

Έχετε να μου προτείνετε κάτι εκτός από πειρατής,ναύτης,θάλασσα,πρίγκηπας που θα εντυπωσιάσει τους καλεσμένους μας;Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια φίλη μου έκανε παπάκι,  πολύ ωραίο,  μπορείς να κάνεις ένα συγκεκριμένο ψάρι πχ αυτό που μοιάζει με νεμο ή αστερία. Τι λες? 

Σκέφτηκα και άλλα.  

Μπορείς να έχεις θέμα τα μπαλόνια.  Δηλαδή μπουμπουνιερα με μπαλόνια,  πρόσκληση μέσα σε μπαλονι, τα τραπέζια με μπαλόνια.  Απίθανο? 

Άμα το κάνεις θέλω μπουμπουνιερα! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κι εγω ετοιμαζω την βαφτιση του γιου μου το καλοκαιρι και ειχα την ιδια αναζητηση!! Απο μια μικρη ερευνα στο ιντερνετ βρηκα λοιπον θεμα καλοκαιρι (αναναδες, σανιδες του σερφ και τετοια), λεγκο, στρουμφακια, τσιρκο και ξυλινα vintage παιχνιδια. Γενικα αντιπαθω πολυ τα γαλαζια και θελω το θεμα που θα εχω να ειναι πολυχρωμο. Αν θες κατι μονοχρωμο μπορεις να επιλεξεις παπακι, λεμονι, βατραχος, ζωα του δασους (σε γηινες αποχρωσεις). Αν τα γκουγκλαρεις αυτα στο ιντερνετ θα βρεις φωτογραφιες νε παραδειγματα.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και τα μινιον πιστευω πως ειναι αρκεατα ωραιο θεμα ,,, αυτο ειχα κ εγω οταν βαφτησα τον γιο μου..... σαν μπομπονιερα ειχα τα μινιον ντεκουπαζ σε καμβα ....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις ιδέες!Έχω ακόμα αρκετό καιρό για να ξεκινήσω το ψάξιμο και να καταλήξω κάπου αλλά προς το παρόν δεν πάει το μυαλό μου σε κάτι συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσουν τα πιο vintage θεματα

Αεροστατα,παλια αυτοκινητα,βεσπες,παλια αεροπλανα,γενικοτερα ταξιδιωτικο με βαλιτσες,χαρτες κ πυξιδες

Μια φιλη εκανε αστερι με χρωματα γκρι-βεραμαν για αγορι

Θεμα μουστακι η παπιγιον αλλα λιγο συνηθισμενο

Μικη σε παλιο απρομαυρο η τσαρλι τσαπλιν

Πρεπει να δεις για μενα βασικο τι χρωματα θα ηθελες

Μ αρεσει κ με μουσικη,νοτες,κιθαρες,ντραμς

Η παλια ξυλινα παχνιδια σφεντονες,σβουρες

Στον γιο μου ειχαμε θεμα μηχανες χαρλει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Υπάρχουν τόσα πολλά θέματα (συνηθισμένα και μη)!

Όσα πρότειναν τα κορίτσια είναι πολύ ωραία! Εγώ προτείνω να εμπνευστείτε από κάτι αγαπημένο σας (τραγούδι, ταινία, ήρωα, εποχή, άθλημα κλπ). πχ εμείς είχαμε τον σαρλό ως θέμα και το δέσαμε με αυτοκίνητα εποχής και vintage χρώματα. Ή ανάποδα, μπορείτε να ξεκινησετε από τα χρώματα. πολύ  ωραία είναι και τα γεωμετρικά σχήματα και τα παλια παιχνίδια!

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...