Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Recommended Posts

ΠΩΛΕΊΤΑΙ θήλαστρο medela swing σε άριστη κατάσταση. Περιοχή Καλαμαριά Θεσσαλονίκης. Το medela swing είναι από τα καλύτερα και πιο αποδοτικά θήλαστρα της εταιρίας. Διατίθενται όλα τα εξαρτήματά του (εκτός από σετ χοάνης), δηλαδή: το θήλαστρο, το καλώδιο άντλησης, το καλώδιο φόρτισης, μπουκάλι, βάση στήριξης μπουκαλιού, ειδικό εξάρτημα για την άντληση, τσάντα αποθήκευσης και ειδική θηλή Calma. Η θηλή αυτή είναι η μοναδική θηλή για βρέφη τα οποία σιτίζονται με μητρικό γάλα, δεδομένου ότι τους επιτρέπει να πίνουν, να αναπνέουν και να κάνουν παύσεις τακτικά, όπως αρχικά έμαθαν στο στήθος. Κανονικά πωλείται ξεχωριστά. Όλα τα εξαρτήματα είναι medela. Το μπουκάλι και η θηλή Calma είναι αχρησιμοποίητα. Με την αγορά διατίθενται και μία σειρά μπουκαλιών NUK., τιμή 100€ Υπάρχουν και φωτογραφίες για καλύτερη άποψη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...