Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

πως να κάνεις κοριτσάκι


Recommended Posts

καλησπέρα σας!!!ανοίγω αυτό το θέμα πιο πολύ Για να δω αν τελικά γίνεται να διαλέξεις το φύλο?έχω 2 γιους κ θα ήθελα κ μια κόρη..το ξέρω ότι πολλές κοπέλες δυσκολεύονται ακόμα κ στο 1ο...εγώ βέβαια δυσκολεύτηκα στον 2ον γιο μου αλλά παρολαυτα το σκέφτομαι κ για μια κόρη...αν έχετε εμπειρίες κ ιδέες ελάτε να τις μοιραστούμε...έχω διαβάσει διάφορα άλλα τι ισχύει δεν ξέρω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα σας!!!ανοίγω αυτό το θέμα πιο πολύ αν τελικά γίνεται να διαλέξεις το φύλο?έχω 2 γιους κ θα ήθελα κ μια κόρη..το ξέρω ότι πολλές κοπέλες δυσκολεύονται ακόμα κ στο 1ο...εγώ βέβαια δυσκολεύτηκα στον 2ον γιο μου αλλά παρολαυτα το σκέφτομαι κ για μια κόρη...αν έχετε εμπειρίες κ ιδέες ελάτε να τις μοιραστούμε...έχω διαβάσει διάφορα άλλα τι ισχύει δεν ξέρω..

να σου ζησουν!!! κ εγω ηθελα κοριτσακι αλλα τελικα περιμενω αγορακι!!!! μου φαινετε οτι κοριτσακια κανουν αυτοι που προσπαθουν πιο χαλαρα δηλαδη αραιες επαφες οποτε τους ερθει. οσοι προσπαθουν εντατικα βλεπω αγορακια κανουν!!! λενε οτι το σπερμα με dna αγοριου τρεχει γρηγορα αλλα πεθαινει κ συντομα ενω το κοριτσιστικο παει αργα αλλα αντεχει πιο πολλες μερες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ακούσει διάφορα για το πως να πιάσεις κοριτσάκι αλλά δεν ξέρω αν ισχύουν χαχα επαφή με ευχάριστη διάθεση από την γυναίκα, χωρίς οργασμό, κυρίως πριν την ημέρα ωορρηξιας και όχι στην ωορρηξια για τον λόγο που είπε η Λίνα και έχω ακούσει και κάτι για κατάλληλες τροφές αλλά δεν τα θυμάμαι :-D

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια Ναι αυτά έχω δει κ εγώ...χχιχι πάντως εγώ πχ επαφές είχα στον 1ο Μετά από 3 μέρες κενό κ μετά ήταν η ωορρηξία μου οπότε τσουπ ήρθε,κ στον 2ο (πού κορίτσι ηθελα) έκανα ανά 2 24ώρα περίπου είχα επαφή κ πάλι κατά τύχη πέτυχα την ωορρηξία μου..δυστυχώς στον 2ο έκανα να μείνω έγκυος 1.5 χρόνο κ έμεινα τον ίδιο μήνα που έκανα την σαλπιγγογραφια κ μου έφυγε το άγχος..τελικά...

όσο για τα φαγητά λένε στα αγόρια να τρως αυτά που περιέχουν κάλιο κ νάτριο,ενώ στα κορίτσια ασβέστιο κ μαγνήσιο...χαχαχαχαχαχα..δεν ξέρω..κ επαφές 3 μέρες πριν την ωορρηξία.

το κακό είναι ότι δεν ξέρω την ακριβή ημέρα της ωορρηξίας μου πχ εγώ γιατί δεν έχω πάντα σταθερό κύκλο μπορεί 30,33,35 κ 40 κάποιες φορές..ελπίζω να άλλαξε αυτό μετά την.2η γέννα θα δούμε..αδιαθετησα 1η φορά στους 12 μήνες κ 1 βδομάδα οπότε δεν ξέρω τώρα πως θα πάει..απλά καταλαβαίνω τις γόνιμες απο τα υγρά κ από τους πόνους ωορρηξίας που έχω.

 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια Ναι αυτά έχω δει κ εγώ...χχιχι πάντως εγώ πχ επαφές είχα στον 1ο Μετά από 3 μέρες κενό κ μετά ήταν η ωορρηξία μου οπότε τσουπ ήρθε,κ στον 2ο (πού κορίτσι ηθελα) έκανα ανά 2 24ώρα περίπου είχα επαφή κ πάλι κατά τύχη πέτυχα την ωορρηξία μου..δυστυχώς στον 2ο έκανα να μείνω έγκυος 1.5 χρόνο κ έμεινα τον ίδιο μήνα που έκανα την σαλπιγγογραφια κ μου έφυγε το άγχος..τελικά...

όσο για τα φαγητά λένε στα αγόρια να τρως αυτά που περιέχουν κάλιο κ νάτριο,ενώ στα κορίτσια ασβέστιο κ μαγνήσιο...χαχαχαχαχαχα..δεν ξέρω..κ επαφές 3 μέρες πριν την ωορρηξία.

το κακό είναι ότι δεν ξέρω την ακριβή ημέρα της ωορρηξίας μου πχ εγώ γιατί δεν έχω πάντα σταθερό κύκλο μπορεί 30,33,35 κ 40 κάποιες φορές..ελπίζω να άλλαξε αυτό μετά την.2η γέννα θα δούμε..αδιαθετησα 1η φορά στους 12 μήνες κ 1 βδομάδα οπότε δεν ξέρω τώρα πως θα πάει..απλά καταλαβαίνω τις γόνιμες απο τα υγρά κ από τους πόνους ωορρηξίας που έχω.

 

Εγώ είχα επαφές Σάββατο πολύ νωρίς το πρωί, Κυριακή βράδυ και Τρίτη βράδυ και σύμφωνα με την ΠΗΤ φαίνεται να πιάστηκε Δευτέρα... Τώρα τι να πω... Τπτ δεν είναι σίγουρο... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , KarMar84 είπε:

Εγώ είχα επαφές Σάββατο πολύ νωρίς το πρωί, Κυριακή βράδυ και Τρίτη βράδυ και σύμφωνα με την ΠΗΤ φαίνεται να πιάστηκε Δευτέρα... Τώρα τι να πω... Τπτ δεν είναι σίγουρο... 

κοίτα βγαίνει νόημα γιατί αν ισχύει αυτό που λένε ότι θέλουμε για την ακρίβεια πριν την ωορρηξία,εγώ έχω διαβάσει 48 ώρες πριν,αφού είχατε Κυριακή βράδυ αυριανές ωορρηξία Δευτέρα οπότε είναι πριν την ωορρηξία...

μετά είναι κ ενα κινεζικού πινακακι που προβλέπω κ το φύλο μωρού σας έχει βγει?το ξέρετε?

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

να σου ζησουν!!! κ εγω ηθελα κοριτσακι αλλα τελικα περιμενω αγορακι!!!! μου φαινετε οτι κοριτσακια κανουν αυτοι που προσπαθουν πιο χαλαρα δηλαδη αραιες επαφες οποτε τους ερθει. οσοι προσπαθουν εντατικα βλεπω αγορακια κανουν!!! λενε οτι το σπερμα με dna αγοριου τρεχει γρηγορα αλλα πεθαινει κ συντομα ενω το κοριτσιστικο παει αργα αλλα αντεχει πιο πολλες μερες

Ευχαριστώ πολύ!!με το καλό κ με έναν πόνο εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κοίτα βγαίνει νόημα γιατί αν ισχύει αυτό που λένε ότι θέλουμε για την ακρίβεια πριν την ωορρηξία,εγώ έχω διαβάσει 48 ώρες πριν,αφού είχατε Κυριακή βράδυ αυριανές ωορρηξία Δευτέρα οπότε είναι πριν την ωορρηξία...

μετά είναι κ ενα κινεζικού πινακακι που προβλέπω κ το φύλο μωρού σας έχει βγει?το ξέρετε?

Ευχαριστώ πολύ!!με το καλό κ με έναν πόνο εύχομαι!!!

Ναι σε εμένα έπεσε μέσα το κινέζικο πινακακι χαχα αλλά πιστεύω έτυχε 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , KarMar84 είπε:

Ναι σε εμένα έπεσε μέσα το κινέζικο πινακακι χαχα αλλά πιστεύω έτυχε 

σε μένα στον 1ο Ναι βγήκε στον 2ο ήταν 50/50 αλλά βγήκε νομίζω,πάντως τώρα που είμαι με το κινέζικο 30 γιατί είναι συν 1 από την ηλικία που είσαι έχει πολλά κορίτσια στο 30 -31 κ 32...τα έχω δει κ αυτά..χαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις κορίτσια κ που μπήκατε στον κόπο να απαντήσετε!!υγεία σε όλους εύχομαι κ όσες θέλουν να αποκτήσουν μωράκι να έρθει γρήγορα!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ζουζούνα έγω έχω ένα και ένα αλλά δεν νομίζω ότι κάναμε κάτι διαφορετικό. Υπάρχει περίπτωση, από ότι γνωρίζω, ένας άντρας να έχει περισσότερα αρσενικά σπεραματοζωάρια (ή θηλυκά αντίστοιχα).

 

Και ναι..το κινεζικό πέτυχε και σε έμενα !!

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, CMES είπε:

Τι ειναι το κινεζικο;;;;

αν πατήσεις στο goggle πρόβλεψη φύλο.μωρού κινέζικο σου βγάζει ένα πινακακι που ανάλογα την σεληνιακή ηλικία συλληψης της μάνας κ τον μήνα που συλλαμβάνει σ λέει κ το πιθανό φύλο.όμως για την ηλικία μετράμε συν 1 από την ηλικία που είμαστε...δλδ...είναι μια κοπέλα κλεισμένα τα 25 θα δει  στο 26 τι λέει.

14 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Ζουζούνα έγω έχω ένα και ένα αλλά δεν νομίζω ότι κάναμε κάτι διαφορετικό. Υπάρχει περίπτωση, από ότι γνωρίζω, ένας άντρας να έχει περισσότερα αρσενικά σπεραματοζωάρια (ή θηλυκά αντίστοιχα).

 

Και ναι..το κινεζικό πέτυχε και σε έμενα !!

 

έχω διαβάσει ότι παίζει ρόλο κ η διατροφή κ να σ πω θα την εφαρμόσω λίγο..στα κορίτσια λέει πρέπει να τρως ότι έχει περισσότερο ασβέστιο κ μαγνήσιο κ καθόλου αλάτι ενώ στα αγόρια αλάτι,νάτριο δλδ κ κάλιο...κ κρέας Κόκκινο..εγώ έτυχε κ στους 2 να ακολουθώ το 2ο Πρόγραμμα...χαχαχαχαχαχα...ειδικά στο κρέας.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2018 at 4:21 ΜΜ, CMES είπε:

Λοιπον εγω που εχω ενα κι ενα δεν εκανα τιποτα το διαφορετικο. Ο κινεζικος πινακας ομως βγηκε!!!

χαχαχαχαχαχα..τέλεια άντε έχω ελπίδες τότε..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...