Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας, πρωτη φορά γενικά σε forum οπότε την κατανόηση σας. Στις 03/06 εκανα έμβρυο μεταφορά με δανεικά ωάρια και την Τετάρτη κανονικά είναι για την χωριακη μου. Πήγα όμως νωρίτερα (όχι που θα αντεχα) το Σάββατο και μόλις πήρα μηδενικό. Παιζει να αλλάξει κάτι γιατί είμαι στα πατώματα. Ωστόσο να σας πω οτι δεν υπάρχει συζυγος- σύντροφος και είμαι 41.

Εύχομαι σε όλες σας ολόψυχα γρήγορα να γεμίσει η αγκαλιά σας και η ζωή σας με πολλά υγιεστατα παιδάκια!!!

Just now, alina80 είπε:

Κόρες κοντοεφτασε η ώρα. Γενάω την άλλη Πέμπτη! Έχε γεια καημένε κόσμε! (Προς το παρόν ο συγκεκριμένος συνδρομητής είναι εκτός δικτύου καθώς προσπαθεί ακόμα να διαχειριστεί την πληροφορία). 

Τέλεια με το καλό να είναι γερό και καλότυχο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Tsikaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, πρωτη φορά γενικά σε forum οπότε την κατανόηση σας. Στις 03/06 εκανα έμβρυο μεταφορά με δανεικά ωάρια και την Τετάρτη κανονικά είναι για την χωριακη μου. Πήγα όμως νωρίτερα (όχι που θα αντεχα) το Σάββατο και μόλις πήρα μηδενικό. Παιζει να αλλάξει κάτι γιατί είμαι στα πατώματα. Ωστόσο να σας πω οτι δεν υπάρχει συζυγος- σύντροφος και είμαι 41.

Εύχομαι σε όλες σας ολόψυχα γρήγορα να γεμίσει η αγκαλιά σας και η ζωή σας με πολλά υγιεστατα παιδάκια!!!

Νομιζω την εκανες πολυ νωρις δηλαδη 5η μερα περιπου?ισως αργησε η εμφύτευση τα έμβρυα ποσο ημερων είναι


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Νομιζω την εκανες πολυ νωρις δηλαδη 5η μερα περιπου?ισως αργησε η εμφύτευση τα έμβρυα ποσο ημερων είναι

5 ημερών. Θα την επαναλαβω βέβαια την Τέταρτη έτσι για την τιμή των όπλων. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Κόρες κοντοεφτασε η ώρα. Γενάω την άλλη Πέμπτη! Έχε γεια καημένε κόσμε! (Προς το παρόν ο συγκεκριμένος συνδρομητής είναι εκτός δικτύου καθώς προσπαθεί ακόμα να διαχειριστεί την πληροφορία). 

Ωωωωω!!!!!!!!!!!!! ? Με το καλό να δεχτείς το αγοράκι σου! Συγκινήθηκα....Ολα θα πάνε υπέροχα Αλίνα! Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και φιλί!

Just now, Tsikaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, πρωτη φορά γενικά σε forum οπότε την κατανόηση σας. Στις 03/06 εκανα έμβρυο μεταφορά με δανεικά ωάρια και την Τετάρτη κανονικά είναι για την χωριακη μου. Πήγα όμως νωρίτερα (όχι που θα αντεχα) το Σάββατο και μόλις πήρα

Κορίτσι νομίζω βιάστηκες. Κανονικά με 5 ημερών έμβρυα κάνουν την 9η μέρα δηλαδή στις 12/06. 5 μέρες μετά που πήγες ναι, είναι πολύ νωρίς. Πάρα πολύ νωρίς.  Να πας κανονικά την Τετάρτη, τότε πρέπει.  Καλή επιτυχία σου εύχομαι, διέγραψε από τη μνήμη σου την χοριακή που έκανες, δεν μετράει.  Φιλιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ιχα γράψει και πιο παλιά για κάποιο λόγο δεν ξέρω το έχασα προσπαθούσα να γράφω και δεν φενοτανε το μήνυμα. Περασμένα. Τα νέα μου είναι τα εξής. Μετά από αρκετές προσπάθειες με τα δικά μου και καμιά θετική χοριακη πλέον από το Μάρτιο είμαστε αναμονή να βρεθεί δοτρια ο γιατρός μας έχει πει πως μάλλον τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου θα κάνουμε εμβρυομεταφορα . Δεν περίμενα να αργήσει τόσο πολύ. Η προσπάθεια θα γίνει στο Embryolab Θεσσαλονίκη 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Ωωωωω!!!!!!!!!!!!! ? Με το καλό να δεχτείς το αγοράκι σου! Συγκινήθηκα....Ολα θα πάνε υπέροχα Αλίνα! Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και φιλί!

Κορίτσι νομίζω βιάστηκες. Κανονικά με 5 ημερών έμβρυα κάνουν την 9η μέρα δηλαδή στις 12/06. 5 μέρες μετά που πήγες ναι, είναι πολύ νωρίς. Πάρα πολύ νωρίς.  Να πας κανονικά την Τετάρτη, τότε πρέπει.  Καλή επιτυχία σου εύχομαι, διέγραψε από τη μνήμη σου την χοριακή που έκανες, δεν μετράει.  Φιλιά!

Σ' ευχαριστωωωω!!;!! Για τις ελπίδες που μου δίνεις. Μακάρι να βγεις αληθινή. Φυσικά και θα πάω αύριο αλλά η στεναχώρια 1 χρονο τώρα που προσπαθώ δεν περιγράφεται. Με στηρίζει η οικογένεια μου δεν λέω αλλά απόλυτα δεν μπορεί να σε καταλάβει κανένας άλλος παρά μόνο εσείς οι μανάδες to be.

Να έχεις μια υπεροχή μέρα!!! Και γρήγορα όλες μας με τα θαυματακια αγκαλιά μας!!!

6 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Κορίτσια ιχα γράψει και πιο παλιά για κάποιο λόγο δεν ξέρω το έχασα προσπαθούσα να γράφω και δεν φενοτανε το μήνυμα. Περασμένα. Τα νέα μου είναι τα εξής. Μετά από αρκετές προσπάθειες με τα δικά μου και καμιά θετική χοριακη πλέον από το Μάρτιο είμαστε αναμονή να βρεθεί δοτρια ο γιατρός μας έχει πει πως μάλλον τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου θα κάνουμε εμβρυομεταφορα . Δεν περίμενα να αργήσει τόσο πολύ. Η προσπάθεια θα γίνει στο Embryolab Θεσσαλονίκη 

Με το καλό, θετική σκέψη και ο καιρός θα τσουλισει χωρίς να το καταλάβεις. Εσύ τώρα προσπάθησε να προετοιμασίες το σωμα σου κατάλληλα, χωρίς κρεπαλες αλλά και χωρίς υπερβολές.

Καλη επιτυχία!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου, χτες πήγα στο γιατρό μου.οι απαντήσεις που μου έδωσε δεν ήταν πειστικές και γενικά αισθανθήκαμε με τον άντρα μου ότι μας τα μασάει κάπως... Γενικά μας είπε ότι τα έμβρυα μάλλον δεν ήταν καλά.. Τώρα είπε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι από Σεπτέμβριο και θα μας κάνει 10%εκπτωση από το αρχικό ποσό που δώσαμε δηλαδή γύρω στα 4200 ευρώ  για την δεύτερη προσπάθεια...και αυτό επειδή είμαστε πελάτες... Φυσικά και δεν θα προχωρήσω μαζί του θα πάω σε άλλον γιατρό γιατί πλέον δεν του έχω εμπιστοσύνη. Ο άντρας μου λέει ότι είναι ανηθικος γιατί ενώ σίγουρα έγινε κάτι στη απόψυξη των βλαστοκυστεων από δικό του λάθος, δεν αναλαμβάνει την ευθύνη του... Η ψυχολογία μας είναι χάλια και αισθάνομαι γενικά πολύ περίεργα... Αυτά είναι τα υπέροχα νέα μου... Χαμένος κόπος, χρόνος και χρήματα... :-(Εύχομαι να είστε όλες καλά και πολύ χαρούμενες... σας φιλώ... Να έχετε μια υπέροχη Τρίτη... :x

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapi78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, χτες πήγα στο γιατρό μου.οι απαντήσεις που μου έδωσε δεν ήταν πειστικές και γενικά αισθανθήκαμε με τον άντρα μου ότι μας τα μασάει κάπως... Γενικά μας είπε ότι τα έμβρυα μάλλον δεν ήταν καλά.. Τώρα είπε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι από Σεπτέμβριο και θα μας κάνει 10%εκπτωση από το αρχικό ποσό που δώσαμε δηλαδή γύρω στα 4200 ευρώ  για την δεύτερη προσπάθεια...και αυτό επειδή είμαστε πελάτες... Φυσικά και δεν θα προχωρήσω μαζί του θα πάω σε άλλον γιατρό γιατί πλέον δεν του έχω εμπιστοσύνη. Ο άντρας μου λέει ότι είναι ανηθικος γιατί ενώ σίγουρα έγινε κάτι στη απόψυξη των βλαστοκυστεων από δικό του λάθος, δεν αναλαμβάνει την ευθύνη του... Η ψυχολογία μας είναι χάλια και αισθάνομαι γενικά πολύ περίεργα... Αυτά είναι τα υπέροχα νέα μου... Χαμένος κόπος, χρόνος και χρήματα... :-(Εύχομαι να είστε όλες καλά και πολύ χαρούμενες... σας φιλώ... Να έχετε μια υπέροχη Τρίτη... :x

Να πας σε άλλο γιατρό κορίτσι μου κανεις δεν έχει δικαίωμα να παιζει με τα συναισθήματα σου μην το βάζεις κάτι οπλισου με δυναμη ρώτα κοπέλες εδω μέσα για να πάρεις γνωμη σε ποιον θα ήτανε καλά να πας να είσαι δυνατή θαραλλεα και να εχεις πείσμα τιποτα δεν σε ρίχνει θα είσαι πιο δυνατή να υποδεχθεις το μωρακι που τόσο πόθεις κι ασε τον γιατρό υπάρχει αλλος να τον κρίνει αγάπη μου εσύ κοιτά τι θα κανεις τώρα μην κάθεσαι μην αναλώνεσαι μην στεναχωριεσαι πες εγώ θα τα καταφέρω και θα γίνει τα φιλια μου

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Κορίτσια ιχα γράψει και πιο παλιά για κάποιο λόγο δεν ξέρω το έχασα προσπαθούσα να γράφω και δεν φενοτανε το μήνυμα. Περασμένα. Τα νέα μου είναι τα εξής. Μετά από αρκετές προσπάθειες με τα δικά μου και καμιά θετική χοριακη πλέον από το Μάρτιο είμαστε αναμονή να βρεθεί δοτρια ο γιατρός μας έχει πει πως μάλλον τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου θα κάνουμε εμβρυομεταφορα . Δεν περίμενα να αργήσει τόσο πολύ. Η προσπάθεια θα γίνει στο Embryolab Θεσσαλονίκη 

καλημέρα κορίτσι, στο ίδιο κέντρο είμαστε στη ίδια φάση μόνο που εμείς ξεκινάμε τον άλλο μήνα (να μαζέψουμε την προκαταβολή γιατί δεν έχει μείνει σάλιο...) θέλεις να μου στείλεις σε μήνυμα τον γιατρό σου?

8 ώρες πρίν, Tsikaki είπε:

5 ημερών. Θα την επαναλαβω βέβαια την Τέταρτη έτσι για την τιμή των όπλων. 

καταρχάς συγχαρητήρια για την απόφασή σου και την δύναμη που ξεκινάς τέτοια προσπάθεια χωρίς σύντροφο.

και σου εύχομαι να πάρεις θετική χοριακη... ήταν όντος πάρα πολύ νωρίς το σάββατο  


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Papaki@.Καλημέρα όταν λες πως ξεκινάς το άλλο μήνα ενοις πως έκανες τα ραντεβού και έχει βρεθεί δοτρια . Εμείς κάναμε τα ραντεβού μας από το Μάρτιο έχουμε κάνει και όλες της εξετάσεις  ( ηπατίτιδα καλιεργιες κτπ) από τα άλλα είμαστα έτοιμη από της προιγουμενες προσπάθειες. Μας έχουνπει πως περίπου 4 μήνες κρατάει η διαδικασία πέφτει και ο Αύγουστος μέσα. Ο γιατρός μου είναι ο. Μιχάλης Κυριακίδης 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapi78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, χτες πήγα στο γιατρό μου.οι απαντήσεις που μου έδωσε δεν ήταν πειστικές και γενικά αισθανθήκαμε με τον άντρα μου ότι μας τα μασάει κάπως... Γενικά μας είπε ότι τα έμβρυα μάλλον δεν ήταν καλά.. Τώρα είπε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι από Σεπτέμβριο και θα μας κάνει 10%εκπτωση από το αρχικό ποσό που δώσαμε δηλαδή γύρω στα 4200 ευρώ  για την δεύτερη προσπάθεια...και αυτό επειδή είμαστε πελάτες... Φυσικά και δεν θα προχωρήσω μαζί του θα πάω σε άλλον γιατρό γιατί πλέον δεν του έχω εμπιστοσύνη. Ο άντρας μου λέει ότι είναι ανηθικος γιατί ενώ σίγουρα έγινε κάτι στη απόψυξη των βλαστοκυστεων από δικό του λάθος, δεν αναλαμβάνει την ευθύνη του... Η ψυχολογία μας είναι χάλια και αισθάνομαι γενικά πολύ περίεργα... Αυτά είναι τα υπέροχα νέα μου... Χαμένος κόπος, χρόνος και χρήματα... :-(Εύχομαι να είστε όλες καλά και πολύ χαρούμενες... σας φιλώ... Να έχετε μια υπέροχη Τρίτη... :x

Καλημέρα. Διάβασα την ιστορία σου. Εμάς ο γιατρός μας ιπε πος θα πάρουμε 10 μ 12 ωάρια όσα βγάλει η δοτρια  (εγώ πιστεύω πως παραπάνω περνούν αλά τα δίνουν σε αλι προσοπικη γνώμη ) από αυτά μας ιπαν πος θέλουν να πάρουν 4 με 6 βλαστοκυστες αλά αν θα έχουμε τελικά 2 και λιγότερες θα ακολουθήσει η προσπάθεια και θα πάμε με αλι δοτρια. Μας ιπαν πος αυτή θέλουν να έχουμε τουλάχιστον 2 με 3 εμβρυομεταφορες. Όσο για το κατακερματισμο και εμάς μας το προτινουν το θέμα είναι πως και μεγάλο να είναι θεραπεία δεν ιπαρχι προτινουν βιοψία όρχεις  (άλλα λευτα ) επιδιεμείς ιχαμε μεγάλο πρόβλημα στη κινητικότητα αλά πόλη καλο αριθμός μας πρότειναν σιχνι εξπερματοσι  βιταμίνες και διατροφή. Μέσα σε 4 μήνες έχασε 17 κλ. Και το αποτέλεσμα στη κινητικότητα ακόμα δεν το πιστεύω και επιδι έλεγα αποκλείεται κάναμε και δεύτερο μετά από 3 ευδωμαδες και πάλι πολι καλό 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.Θελω τη βοήθεια σασ.Η κατάσταση μαζί μου είναι κακη.β-χοριακη στις.                                   1/06-160.                                                       4/06-330.                                                       6/06-667.(Κσαφνικα ειμα κόκκινο-σκουρο)                                                           7/06-474(σταμάτησε το ειμα, εμινε λίγο καφέ χρόνια σταγόνες και είδα κάτι σαν θρόμβο).                                        8/06-663(συνεχίζει λίγο καφέ υγρό).      10/06-880(σε άλλο μικροβιολογικό). Βοηθήστε με.Β-χορηακη ανέβει αλλά πολύ λίγο.Τεταρτη ΙΜΕ στο γιατρό να δούμε.Εχο και πινάκια που και που μια αριστερά στην ωοθήκη μια δεξιά.Πιο πολύ αριστερά.Φοβαμε για εκσομιτριο.Εχη περάσει καμία κατη παρόμοια.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mira είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Θελω τη βοήθεια σασ.Η κατάσταση μαζί μου είναι κακη.β-χοριακη στις.                                   1/06-160.                                                       4/06-330.                                                       6/06-667.(Κσαφνικα ειμα κόκκινο-σκουρο)                                                           7/06-474(σταμάτησε το ειμα, εμινε λίγο καφέ χρόνια σταγόνες και είδα κάτι σαν θρόμβο).                                        8/06-663(συνεχίζει λίγο καφέ υγρό).      10/06-880(σε άλλο μικροβιολογικό). Βοηθήστε με.Β-χορηακη ανέβει αλλά πολύ λίγο.Τεταρτη ΙΜΕ στο γιατρό να δούμε.Εχο και πινάκια που και που μια αριστερά στην ωοθήκη μια δεξιά.Πιο πολύ αριστερά.Φοβαμε για εκσομιτριο.Εχη περάσει καμία κατη παρόμοια.

Καλησπέρα κοριτσάκι μου. Καταρχήν ηρέμησε όλα αντιμετωπίζονται. Εχω περάσει εξωμήτριο αλλά οι χοριακές μου ήταν ok εκτός από μία. Στο τέλος είχα πονάκια αριστερα κυρίως κ αίμα περιόδου. Ο μόνος τρόπος για να αποκλείσεις εξωμήτριο είναι ο υπέρηχος. Λογικά η χοριακή σου σε 2 μέρες , δηλ αυριο θα είναι περίπου 1600 άρα μπορείς να κάνεις κ υπέρηχο. Αν δεν δεις το σποράκι, πήγαινε σε μεγάλο υπερηχο που έχουν κάποιες κλινικές. Σε 2 μέρες ξανά χοριακή αν ανεβαίνει ξανά υπέρηχο μέχρι να δείτε έμβρυο. Μπορεί να μην είναι εξωμήτριο κ απλά να μην αναπτύσσεται καλ'ά. Ξέρω ότι είναι πολύ ψυχοφθόρο το χω περασει, αλλά υπομονή κ θα ξεκαθαρίσει το τοπίο. Σου εύχομαι όλα καλά

6 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

καλημέρα κορίτσι, στο ίδιο κέντρο είμαστε στη ίδια φάση μόνο που εμείς ξεκινάμε τον άλλο μήνα (να μαζέψουμε την προκαταβολή γιατί δεν έχει μείνει σάλιο...) θέλεις να μου στείλεις σε μήνυμα τον γιατρό σου?

καταρχάς συγχαρητήρια για την απόφασή σου και την δύναμη που ξεκινάς τέτοια προσπάθεια χωρίς σύντροφο.

και σου εύχομαι να πάρεις θετική χοριακη... ήταν όντος πάρα πολύ νωρίς το σάββατο  

Κορίτσια παπάκι κ μπα λιλυ είμαστε στην ίδια κλινική καλή επιτυχία σας εύχομαι!

7 ώρες πρίν, Agapi78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, χτες πήγα στο γιατρό μου.οι απαντήσεις που μου έδωσε δεν ήταν πειστικές και γενικά αισθανθήκαμε με τον άντρα μου ότι μας τα μασάει κάπως... Γενικά μας είπε ότι τα έμβρυα μάλλον δεν ήταν καλά.. Τώρα είπε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι από Σεπτέμβριο και θα μας κάνει 10%εκπτωση από το αρχικό ποσό που δώσαμε δηλαδή γύρω στα 4200 ευρώ  για την δεύτερη προσπάθεια...και αυτό επειδή είμαστε πελάτες... Φυσικά και δεν θα προχωρήσω μαζί του θα πάω σε άλλον γιατρό γιατί πλέον δεν του έχω εμπιστοσύνη. Ο άντρας μου λέει ότι είναι ανηθικος γιατί ενώ σίγουρα έγινε κάτι στη απόψυξη των βλαστοκυστεων από δικό του λάθος, δεν αναλαμβάνει την ευθύνη του... Η ψυχολογία μας είναι χάλια και αισθάνομαι γενικά πολύ περίεργα... Αυτά είναι τα υπέροχα νέα μου... Χαμένος κόπος, χρόνος και χρήματα... :-(Εύχομαι να είστε όλες καλά και πολύ χαρούμενες... σας φιλώ... Να έχετε μια υπέροχη Τρίτη... :x

Αγάπη έχεις δίκιο να είσαι θυμωμένη. Οχι για την απώλεια στο ξεπάγωμα- αυτό μπορεί να συμβεί κ στο καλύτερο εργαστήριο, έχουν 10% να μην επιβιώσουν- αλλά γιατί δεν είχε ένα plan b σε περίπτωση που τα έμβρυα δεν είναι πολλά, να αλλάξει δότρια κλπ. Εδώ νιώθω απογοήτευση κ κλαίω τα λεφτά μου κ εγώ που μου έδωσαν 6 βλαστοκύστες αλλά δεν είχα αποτέλεσμα , φαντάζομαι κ  εσείς ακόμη περισσότερο.  Ηρεμήστε κ αλλάξτε γιατρο, και όλα καλά θα πάνε

  • Λυπημένη/-ος 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

καλημέρα κορίτσι, στο ίδιο κέντρο είμαστε στη ίδια φάση μόνο που εμείς ξεκινάμε τον άλλο μήνα (να μαζέψουμε την προκαταβολή γιατί δεν έχει μείνει σάλιο...) θέλεις να μου στείλεις σε μήνυμα τον γιατρό σου?

καταρχάς συγχαρητήρια για την απόφασή σου και την δύναμη που ξεκινάς τέτοια προσπάθεια χωρίς σύντροφο.

και σου εύχομαι να πάρεις θετική χοριακη... ήταν όντος πάρα πολύ νωρίς το σάββατο  

Αχ αχ ευχαριστώ πραγματικα μου δώσατε κουράγιο.... μέχρι αύριο δεν κρατιεμαι λέμε. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί έχω πλεον μείνει ταπί και όχι ψύχραιμη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Κόρες κοντοεφτασε η ώρα. Γενάω την άλλη Πέμπτη! Έχε γεια καημένε κόσμε! (Προς το παρόν ο συγκεκριμένος συνδρομητής είναι εκτός δικτύου καθώς προσπαθεί ακόμα να διαχειριστεί την πληροφορία). 

Αντε με το καλό, κ με έναν πόνο! 


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...