Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsikaki είπε:

Τώρα μίλησα με τον γιατρό και μου είπε σε 48 ώρες επανάληψη. Οποτε Παρασκευη πρωι θα ξαναπαω.

Ουσιαστικά προσπαθώ απο τον Οκτωβριο με δικά μου αλλά ποτε δεν τα κατάφεραν μέχρι τις 3 μέρες, τώρα είναι η πρωτη φορά με δανεικό και εμφύτευση. Έχουμε ελπίδες ακόμα. Όλα πάνε καλά.

Απ ότι θυμάμαι κορίτσι μου είχες 0 στην πρώτη κ τώρα 1,7, έτσι?Εεγώ είχα 3,74 χοριακή κ ο εξωσωματικός μου είπε να κόψω τα φάρμακα αρνητική. Οταν όμως μίλησα απο κοντά μαζί του μου είπε ότι κάτι ξεκίνησε κ μετά δεν προχώρησε. Ο συνεργάτης του πάλι μου είπε ότι ήταν καθαρά αρνητικό κ δεν σημαίνει τίποτα. Ο καθένας τα δικά του δηλαδή, ότι να ναι. Επανάληψη γιατί σου ζήτησε εφόσον κάτω από 5 είναι αρνητικό? 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ  είχα 1.7 κ ο γιατρός μ την έπιασε για βιοχημική κυηση...Αυτό ισχύει για μενα...

Ο γιατρός σ τι σ είπε???? 

ήταν η πρώτη σ προσπάθεια ετσι???

Ραφαέλα η πρώτη σου χοριακή ήταν 1,7? Εμένα ενώ συνήθως έχω 0 το 3,75 μου είπαν αρνητικό

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου? Τι είπε ο γιατρός?

Καλή επιτυχία! Μια τριψηφια χοριακη σου εύχομαι! 

Σ' ευχαριστώ πολύ για όλη την στήριξη. Τριψήφια είναι αλλά 1,80, το παλευουμε τίποτα δεν έχει τελειώσει, θα νικήσουμε. Την Παρασκευή θα είναι πραγματικα πανω απο 100.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.Σιμερα χοριακη ανέβηκε εστί και λίγο από 880 στα 1483 :) Εχο ελπιδα ακόμα.Ο γιατρός είδε και σάκο αλλά μικρό ακόμα μαλιον.Δεν ινε ενδομήτριο το ποιο σημαντικό.Τι λέτε εσείς ?Πόσ σας φενετε ι χοριακη?

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mira είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Σιμερα χοριακη ανέβηκε εστί και λίγο από 880 στα 1483 :) Εχο ελπιδα ακόμα.Ο γιατρός είδε και σάκο αλλά μικρό ακόμα μαλιον.Δεν ινε ενδομήτριο το ποιο σημαντικό.Τι λέτε εσείς ?Πόσ σας φενετε ι χοριακη?

Mπράβο βρε κορίτσι ωράια νέα. Αποκλείσαμε το εξωμήτριο! Το εμβρυάκι μάλλον αργεί λιγάκι. Δώστε του χρόνο!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ για όλη την στήριξη. Τριψήφια είναι αλλά 1,80, το παλευουμε τίποτα δεν έχει τελειώσει, θα νικήσουμε. Την Παρασκευή θα είναι πραγματικα πανω απο 100.

συγνωμη 1,80 ή 180?. μια χοριακη κατω απο 5 θεωρητε αρνητικη. κατω απο 5 ειναι απλως του μηχανηματος αποκλιση. το 1 κομμα 80 ειναι αρνητικο. εκτος αν ειναι 180 που ειναι μια χαρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Απ ότι θυμάμαι κορίτσι μου είχες 0 στην πρώτη κ τώρα 1,7, έτσι?Εεγώ είχα 3,74 χοριακή κ ο εξωσωματικός μου είπε να κόψω τα φάρμακα αρνητική. Οταν όμως μίλησα απο κοντά μαζί του μου είπε ότι κάτι ξεκίνησε κ μετά δεν προχώρησε. Ο συνεργάτης του πάλι μου είπε ότι ήταν καθαρά αρνητικό κ δεν σημαίνει τίποτα. Ο καθένας τα δικά του δηλαδή, ότι να ναι. Επανάληψη γιατί σου ζήτησε εφόσον κάτω από 5 είναι αρνητικό? 

Ραφαέλα η πρώτη σου χοριακή ήταν 1,7? Εμένα ενώ συνήθως έχω 0 το 3,75 μου είπαν αρνητικό

Μου είπε άργησε η εμφύτευση και θέλει επανάληψη σε 2 μέρες. Τι να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Απ ότι θυμάμαι κορίτσι μου είχες 0 στην πρώτη κ τώρα 1,7, έτσι?Εεγώ είχα 3,74 χοριακή κ ο εξωσωματικός μου είπε να κόψω τα φάρμακα αρνητική. Οταν όμως μίλησα απο κοντά μαζί του μου είπε ότι κάτι ξεκίνησε κ μετά δεν προχώρησε. Ο συνεργάτης του πάλι μου είπε ότι ήταν καθαρά αρνητικό κ δεν σημαίνει τίποτα. Ο καθένας τα δικά του δηλαδή, ότι να ναι. Επανάληψη γιατί σου ζήτησε εφόσον κάτω από 5 είναι αρνητικό? 

Ραφαέλα η πρώτη σου χοριακή ήταν 1,7? Εμένα ενώ συνήθως έχω 0 το 3,75 μου είπαν αρνητικό

αρνητικη ειναι το.3.70 απλα βρε κοριτσια τα μηχανηματα οταν.βγαζουν.αποτεκεσμα.εχουν.μια.ευευαισθησια κ.μπορει να βγαλουν καποιο νουμερο μικρο. οπως με τα αντισωματα πχ τοξοπλασματος στον προγεννητικο. παντα βγαινει ενα νουμερο αλλα ειναι αρνητικα δεν σημαινει οτι εχεις αντισωματα απλα το.μηχανημα ειναι ευαισθητο.κ βγαζει εναν αριθμο. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

συγνωμη 1,80 ή 180?. μια χοριακη κατω απο 5 θεωρητε αρνητικη. κατω απο 5 ειναι απλως του μηχανηματος αποκλιση. το 1 κομμα 80 ειναι αρνητικο. εκτος αν ειναι 180 που ειναι μια χαρα. 

Αν ηταν 180 θα εκανα παρτυ. Όχι 1,80 μου ειπαν και ο γιατρός είπε επανάληψη σε 48 ώρες γιατί άργησε να εμφυτεύτει. Δεν ξέρω σίγουρα θα το δω μέχρι την Παρασκευή, φυσικά ανησυχω, πολύ Σκοτσέζικο ντους κάνω.

Just now, Mary H είπε:

Κάνε οπότε ακόμη μια επαναληπτική δεν χάνεις τίποτα. Σε ποιο γιατρό είσαι? 

Στον Κελλαρη. Σίγουρα θα ξανακανω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

συγνωμη 1,80 ή 180?. μια χοριακη κατω απο 5 θεωρητε αρνητικη. κατω απο 5 ειναι απλως του μηχανηματος αποκλιση. το 1 κομμα 80 ειναι αρνητικο. εκτος αν ειναι 180 που ειναι μια χαρα. 

Σωστά τα λες νομίζω. Αλλά ο γιατρός ζήτησε στην κοπέλα επαναληπτική. Μήπως βλέπει κάτι που εμείς δεν καταλαβαίνουμε

Just now, Tsikaki είπε:

Αν ηταν 180 θα εκανα παρτυ. Όχι 1,80 μου ειπαν και ο γιατρός είπε επανάληψη σε 48 ώρες γιατί άργησε να εμφυτεύτει. Δεν ξέρω σίγουρα θα το δω μέχρι την Παρασκευή, φυσικά ανησυχω, πολύ Σκοτσέζικο ντους κάνω.

Στον Κελλαρη. Σίγουρα θα ξανακανω.

Στην Αθήνα είναι?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Σωστά τα λες νομίζω. Αλλά ο γιατρός ζήτησε στην κοπέλα επαναληπτική. Μήπως βλέπει κάτι που εμείς δεν καταλαβαίνουμε

Στην Αθήνα είναι?

μπορει απλα για να ειναι σιγουρος.εκτος αν.εκανε χοριακη πιο.νωρις απο οτι επρεπε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mary H είπε:

Απ ότι θυμάμαι κορίτσι μου είχες 0 στην πρώτη κ τώρα 1,7, έτσι?Εεγώ είχα 3,74 χοριακή κ ο εξωσωματικός μου είπε να κόψω τα φάρμακα αρνητική. Οταν όμως μίλησα απο κοντά μαζί του μου είπε ότι κάτι ξεκίνησε κ μετά δεν προχώρησε. Ο συνεργάτης του πάλι μου είπε ότι ήταν καθαρά αρνητικό κ δεν σημαίνει τίποτα. Ο καθένας τα δικά του δηλαδή, ότι να ναι. Επανάληψη γιατί σου ζήτησε εφόσον κάτω από 5 είναι αρνητικό? 

Ραφαέλα η πρώτη σου χοριακή ήταν 1,7? Εμένα ενώ συνήθως έχω 0 το 3,75 μου είπαν αρνητικό

Ναι 1.7 ήταν η πρώτη...όταν δεν είναι 0 μ λέει είναι βιοχημική....Έτσι μ είπε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ναι 1.7 ήταν η πρώτη...όταν δεν είναι 0 μ λέει είναι βιοχημική....Έτσι μ είπε...

Μοιάζει με την εξήγηση που μου έδωσε ο γιατρός μου. Ο άλλος πάλι επέμενε ότι είναι το ίδιο με το 0.  Άβυσσος τελικά η ψυχή του εξωσωματικού...

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μοιάζει με την εξήγηση που μου έδωσε ο γιατρός μου. Ο άλλος πάλι επέμενε ότι είναι το ίδιο με το 0.  Άβυσσος τελικά η ψυχή του εξωσωματικού...

Ε ναι ο καθένας με τα δικα τ...τι να πεις...δεν πειράζει καημένε καλή καρδιά κ όλα γίνονται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2019 at 12:06 ΠΜ, alina80 είπε:

Κόρες κοντοεφτασε η ώρα. Γενάω την άλλη Πέμπτη! Έχε γεια καημένε κόσμε! (Προς το παρόν ο συγκεκριμένος συνδρομητής είναι εκτός δικτύου καθώς προσπαθεί ακόμα να διαχειριστεί την πληροφορία). 

Alina πόσο χαίρομαι! Με το καλό! Μ' έναν πόνο! 

Κορίτσια που είστε στην αναμονή εύχομαι να έχετε καλό αποτέλεσμα.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...