Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, merenda1980 είπε:

Alina ήμουν αγκαλιά με το γκαβισκον!!!Ποσο σε καταλαβαίνω να ξέρες!!!

Θα του δώσω μια ευκαιρία και αυτού, γιατί το maloox με έχει απογοητεύσει οικτρά -ουτε γκόμενος στα νιάτα μου τέτοια ματαίωση! Κρίμα και του είχα αδυναμία. 

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

@alina80 εννοείται.....

απλα δεν ειχα στο μυαλο μου οτι θα ηταν ευκολο να πετύχει και με την πρωτη....

ο γιατρός μου μου μιλησε για 65% πιθανότητες αλλα μου φανηκε λιγο υπερβολικό.....

με το καλο να ερθει το μωρακι σου.....!

σε ευχαριστω πολυ για ολα.....

@palmoira σε ευχαριστω πολυ πολυ...

μακαρι.... εχω απογοητευτεί λιγακι.....

ειμαι χρονια με τον σύντροφο μου και θελαμε τοσο πολυ ενα παιδακι....

βεβαια εκεινος μου εχει σταθεί πολυ...

ειναι διπλα μου σε ολα.... 

Και εσυ αποτι καταλαβαινω προσπάθησες με δανεικά......?

 

Link to comment
Share on other sites

Alina και lenio με το καλό τα μωράκια σας. Πω πω απίστευτο μου φαίνεται ποτέ σας διάβαζα στην αρχή των προσπαθειών σας και έφτασε ο καιρός για εσάς να γεννήσεις και για εμάς να μείνουμε εγγυες :) .

εμεις είμαστε μία χαρά τελικά. Είδαμε δύο καρδούλες προς το παρόν ξεκουραζόμαστε για να μην ξανατρομαξουμε !!!

Gatoula M σιγά σιγά τα βήματα. Η διαδικασία είναι αρκετά απλή. Αν προχωρήσεις αισιόδοξα και προσγειωμένα θα πάνε όλα καλά.

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό να συζητάμε και τις δικές βαπτίσεις!

Καλωσορίζω τα νέα μέλη και δίνω πολλά συγχαρητήρια στη νέα διδυμανούλα την Katia (δεν ξέρεις τι σε περιμένει! Χαχαχχα!) και στην Mira! Να έχετε κορίτσια τέλειες εγκυμοσύνες. Gatoula, κορίτσι μου γλυκό είσαι τόσο μικρούλα. Είμαι σίγουρη, όπως σου έγραψαν ήδη και τα κορίτσια, πως θα τα καταφέρεις. Όχι άγχος. Είναι ανασταλτικός παράγοντας. Μόλις ηρεμήσεις, το μυαλό σου θα ξεθολώσει και όλα θα πάνε πολύ καλα. Θα το δεις.

Alina και lenio! Έφτασε ο καιρός! Με το καλό! Περιμένω πως και πως να μου πείτε την εμπειρία σας. 

Εμάς έγινε η βάπτιση ξεκινώντας επεισοδιακά διότι ο κυριότερος λόγος ήταν πως ο παπάς άρχισε να διαβάζει την κατήχηση χωρίς να είναι η μία νονά δίπλα μας! Είχαμε πεθάνει όλοι από το άγχος, οι φωτογράφοι είχαν φρικάρει γιατί δεν ειχαν τα δικά της βαπτιστικα να τα φωτογραφισουν και έγιναν και διάφορα άλλα τραγελαφικα στην πορεια, αλλά τελικά όλα καλά. Ο κόσμος δεν κατάλαβε την αναστάτωση, οι γεύσεις του μπουφέ ήταν πάρα πολύ καλές καθώς και οι τούρτες και το κυριότερο, τα παιδιά δεν εκλαψαν καθόλου! Είμαι ακόμη κομμάτια και φανταστείτε δεν έχω προλάβει να ανοίξω όλα τα δώρα... Αυτά κορίτσια μου προς το παρόν. Εύχομαι και πάλι, με το καλό και στις βαπτίσεις των παιδιών σας! 

  • Μου αρέσει 11

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό να συζητάμε και τις δικές βαπτίσεις!

Καλωσορίζω τα νέα μέλη και δίνω πολλά συγχαρητήρια στη νέα διδυμανούλα την Katia (δεν ξέρεις τι σε περιμένει! Χαχαχχα!) και στην Mira! Να έχετε κορίτσια τέλειες εγκυμοσύνες. Gatoula, κορίτσι μου γλυκό είσαι τόσο μικρούλα. Είμαι σίγουρη, όπως σου έγραψαν ήδη και τα κορίτσια, πως θα τα καταφέρεις. Όχι άγχος. Είναι ανασταλτικός παράγοντας. Μόλις ηρεμήσεις, το μυαλό σου θα ξεθολώσει και όλα θα πάνε πολύ καλα. Θα το δεις.

Alina και lenio! Έφτασε ο καιρός! Με το καλό! Περιμένω πως και πως να μου πείτε την εμπειρία σας. 

Εμάς έγινε η βάπτιση ξεκινώντας επεισοδιακά διότι ο κυριότερος λόγος ήταν πως ο παπάς άρχισε να διαβάζει την κατήχηση χωρίς να είναι η μία νονά δίπλα μας! Είχαμε πεθάνει όλοι από το άγχος, οι φωτογράφοι είχαν φρικάρει γιατί δεν ειχαν τα δικά της βαπτιστικα να τα φωτογραφισουν και έγιναν και διάφορα άλλα τραγελαφικα στην πορεια, αλλά τελικά όλα καλά. Ο κόσμος δεν κατάλαβε την αναστάτωση, οι γεύσεις του μπουφέ ήταν πάρα πολύ καλές καθώς και οι τούρτες και το κυριότερο, τα παιδιά δεν εκλαψαν καθόλου! Είμαι ακόμη κομμάτια και φανταστείτε δεν έχω προλάβει να ανοίξω όλα τα δώρα... Αυτά κορίτσια μου προς το παρόν. Εύχομαι και πάλι, με το καλό και στις βαπτίσεις των παιδιών σας! 

Αχ...τέλος καλό όλα καλά ας πούμε. Θα το λέτε και θα γελατε για χρόνια. Ήμουν παρανυφάκι σε γάμο (ναι υπήρξα και παιδί πριν πολλά χρόνια), είμαστε στο αυτοκίνητο με τη νυφη, πάμε στην εκκλησία, πάει να κατέβει η νύφη και τρέχει ο φωτογράφος και λέει "κάντε μια βόλτα και ελάτε πάλι δεν έχει έρθει ο κουμπάρος". Κλείνει η πόρτα του αυτοκινήτου, φεύγει η νύφη, με τους γονείς της στο πίσω κάθισμα και δύο παρανυφακια στο μπροστινό! 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Θα του δώσω μια ευκαιρία και αυτού, γιατί το maloox με έχει απογοητεύσει οικτρά -ουτε γκόμενος στα νιάτα μου τέτοια ματαίωση! Κρίμα και του είχα αδυναμία. 

Κορίτσια επειδή έχω χρόνια καούρες κ δεν είμαι έγκυος, χαχα:-D, το γκαβισκον είναι καλύτερο στην καούρα απ το μααλοξ. Και σας μιλάει ο πάλιουρας!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κορίτσια επειδή έχω χρόνια καούρες κ δεν είμαι έγκυος, χαχα:-D, το γκαβισκον είναι καλύτερο στην καούρα απ το μααλοξ. Και σας μιλάει ο πάλιουρας!

έρχεται κ η σειρά σ φιλη μ....το θα κάνεις για πες μ...Πότε θα τα βάλεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό να συζητάμε και τις δικές βαπτίσεις!

Καλωσορίζω τα νέα μέλη και δίνω πολλά συγχαρητήρια στη νέα διδυμανούλα την Katia (δεν ξέρεις τι σε περιμένει! Χαχαχχα!) και στην Mira! Να έχετε κορίτσια τέλειες εγκυμοσύνες. Gatoula, κορίτσι μου γλυκό είσαι τόσο μικρούλα. Είμαι σίγουρη, όπως σου έγραψαν ήδη και τα κορίτσια, πως θα τα καταφέρεις. Όχι άγχος. Είναι ανασταλτικός παράγοντας. Μόλις ηρεμήσεις, το μυαλό σου θα ξεθολώσει και όλα θα πάνε πολύ καλα. Θα το δεις.

Alina και lenio! Έφτασε ο καιρός! Με το καλό! Περιμένω πως και πως να μου πείτε την εμπειρία σας. 

Εμάς έγινε η βάπτιση ξεκινώντας επεισοδιακά διότι ο κυριότερος λόγος ήταν πως ο παπάς άρχισε να διαβάζει την κατήχηση χωρίς να είναι η μία νονά δίπλα μας! Είχαμε πεθάνει όλοι από το άγχος, οι φωτογράφοι είχαν φρικάρει γιατί δεν ειχαν τα δικά της βαπτιστικα να τα φωτογραφισουν και έγιναν και διάφορα άλλα τραγελαφικα στην πορεια, αλλά τελικά όλα καλά. Ο κόσμος δεν κατάλαβε την αναστάτωση, οι γεύσεις του μπουφέ ήταν πάρα πολύ καλές καθώς και οι τούρτες και το κυριότερο, τα παιδιά δεν εκλαψαν καθόλου! Είμαι ακόμη κομμάτια και φανταστείτε δεν έχω προλάβει να ανοίξω όλα τα δώρα... Αυτά κορίτσια μου προς το παρόν. Εύχομαι και πάλι, με το καλό και στις βαπτίσεις των παιδιών σας! 

Να σου ζήσουνε κορίτσι μου....να είναι γερά,τυχερά και χαρούμενα παιδάκια!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό να συζητάμε και τις δικές βαπτίσεις!

Καλωσορίζω τα νέα μέλη και δίνω πολλά συγχαρητήρια στη νέα διδυμανούλα την Katia (δεν ξέρεις τι σε περιμένει! Χαχαχχα!) και στην Mira! Να έχετε κορίτσια τέλειες εγκυμοσύνες. Gatoula, κορίτσι μου γλυκό είσαι τόσο μικρούλα. Είμαι σίγουρη, όπως σου έγραψαν ήδη και τα κορίτσια, πως θα τα καταφέρεις. Όχι άγχος. Είναι ανασταλτικός παράγοντας. Μόλις ηρεμήσεις, το μυαλό σου θα ξεθολώσει και όλα θα πάνε πολύ καλα. Θα το δεις.

Alina και lenio! Έφτασε ο καιρός! Με το καλό! Περιμένω πως και πως να μου πείτε την εμπειρία σας. 

Εμάς έγινε η βάπτιση ξεκινώντας επεισοδιακά διότι ο κυριότερος λόγος ήταν πως ο παπάς άρχισε να διαβάζει την κατήχηση χωρίς να είναι η μία νονά δίπλα μας! Είχαμε πεθάνει όλοι από το άγχος, οι φωτογράφοι είχαν φρικάρει γιατί δεν ειχαν τα δικά της βαπτιστικα να τα φωτογραφισουν και έγιναν και διάφορα άλλα τραγελαφικα στην πορεια, αλλά τελικά όλα καλά. Ο κόσμος δεν κατάλαβε την αναστάτωση, οι γεύσεις του μπουφέ ήταν πάρα πολύ καλές καθώς και οι τούρτες και το κυριότερο, τα παιδιά δεν εκλαψαν καθόλου! Είμαι ακόμη κομμάτια και φανταστείτε δεν έχω προλάβει να ανοίξω όλα τα δώρα... Αυτά κορίτσια μου προς το παρόν. Εύχομαι και πάλι, με το καλό και στις βαπτίσεις των παιδιών σας! 

γερά κ καλοτυχα τα παιδάκια σ...παντα υγεία κ αγαπη στο σπίτι σας....να τα χαίρεσαι...Φιλάκια Γεωργία μ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρήκα γιατρό μετά από πολύ ψάξιμο να κάνω office υστεροσκόπηση κ κάτι άλλες εξετάσεις, αρκετές  θα πάμε μια βδομάδα διακοπές με τον άντρα μου κ μετά θα τα βάλω. Μάλλον το αναβάλλω γιατί ξέρω ότι πάλι θα πάρω τον π@@λο

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Βρήκα γιατρό μετά από πολύ ψάξιμο να κάνω office υστεροσκόπηση κ κάτι άλλες εξετάσεις, αρκετές  θα πάμε μια βδομάδα διακοπές με τον άντρα μου κ μετά θα τα βάλω. Μάλλον το αναβάλλω γιατί ξέρω ότι πάλι θα πάρω τον π@@λο

Ε ρε παιδι μ ...μα γιατί να παρεις τον π@@@λο???? μια χαρα θα πάνε όλα...άντε περιμένουμε τα νέα σ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ε ρε παιδι μ ...μα γιατί να παρεις τον π@@@λο???? μια χαρα θα πάνε όλα...άντε περιμένουμε τα νέα σ 

Ε,  η καλή μέρα απ το πρωι  φαίνεται. Αν ήταν καλά τα έμβρυα ή η μήτρα μου θα είχα ένα κ πολύ πιθανόν δύο παιδάκια ήδη, με τα δανεικά ωάρια.. Αλλά είναι κ η τύχη που παιζει ρόλο. Τα δικά σου νέα θα τα χουμε πιο σύντομα κ θα είναι πολύ καλά είμαι σίγουρη . Η μήτρα εχει ευτυχώς καλή μνήμη...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ε,  η καλή μέρα απ το πρωι  φαίνεται. Αν ήταν καλά τα έμβρυα ή η μήτρα μου θα είχα ένα κ πολύ πιθανόν δύο παιδάκια ήδη, με τα δανεικά ωάρια.. Αλλά είναι κ η τύχη που παιζει ρόλο. Τα δικά σου νέα θα τα χουμε πιο σύντομα κ θα είναι πολύ καλά είμαι σίγουρη . Η μήτρα εχει ευτυχώς καλή μνήμη...

το καλό που τις θέλω τις μήτρας μ να θύμαται γαιτι θα  τσακώθω κ με αυτήν εχτος απο τα αυγά μ....( καλά αυτά τώρα αστα χεστα κοιμούνται τον ύπνο τ δικαίου) χαχαχαχα...

Πότε δεν είναι αργά ούτε κ για σενα...να ξαναπροσπαθησεις με πιο πολύ δύναμη...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Katia11 είπε:

Alina και lenio με το καλό τα μωράκια σας. Πω πω απίστευτο μου φαίνεται ποτέ σας διάβαζα στην αρχή των προσπαθειών σας και έφτασε ο καιρός για εσάς να γεννήσεις και για εμάς να μείνουμε εγγυες :) .

εμεις είμαστε μία χαρά τελικά. Είδαμε δύο καρδούλες προς το παρόν ξεκουραζόμαστε για να μην ξανατρομαξουμε !!!

Gatoula M σιγά σιγά τα βήματα. Η διαδικασία είναι αρκετά απλή. Αν προχωρήσεις αισιόδοξα και προσγειωμένα θα πάνε όλα καλά.

@Georgia1972 @Katia11 κοριτσια ....

δεν ξέρετε ποσο καλυτερα αισθάνομαι που το εβγαλα απο μεσα μου ολο αυτο....

Νοιωθω οτι μιλαω σε καποιον που με καταλαβαινει απολυτα.....

σας ευχαριστω πραγματικα πολυ....!!

 

@Georgia1972 να σου ζήσουν και να τα δεις οπως επιθυμεις τα μικρούλια σου......

@Katia11 με το καλο να υποδεχθείς τα νινακια σου

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...