Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsikaki είπε:

Αχ αχ ευχαριστώ πραγματικα μου δώσατε κουράγιο.... μέχρι αύριο δεν κρατιεμαι λέμε. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί έχω πλεον μείνει ταπί και όχι ψύχραιμη!!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά αύριο. Θα περιμένουμε με αγωνία νέα σου! Και μπράβο για την γενναία σου απόφαση να προχωρήσεις χωρίς σύντροφο σε δανεικά! πολύ καλά έκανες. Ετσι, μπορούμε να γίνουμε μάνες χωρίς να συμβιβαζόμαστε !

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

7 ώρες πρίν, Mira είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Θελω τη βοήθεια σασ.Η κατάσταση μαζί μου είναι κακη.β-χοριακη στις.                                   1/06-160.                                                       4/06-330.                                                       6/06-667.(Κσαφνικα ειμα κόκκινο-σκουρο)                                                           7/06-474(σταμάτησε το ειμα, εμινε λίγο καφέ χρόνια σταγόνες και είδα κάτι σαν θρόμβο).                                        8/06-663(συνεχίζει λίγο καφέ υγρό).      10/06-880(σε άλλο μικροβιολογικό). Βοηθήστε με.Β-χορηακη ανέβει αλλά πολύ λίγο.Τεταρτη ΙΜΕ στο γιατρό να δούμε.Εχο και πινάκια που και που μια αριστερά στην ωοθήκη μια δεξιά.Πιο πολύ αριστερά.Φοβαμε για εκσομιτριο.Εχη περάσει καμία κατη παρόμοια.

Κορίτσι μου με τις χοριακές πλλές φορές δν βγαίνει σωστή ακρη!!Είπες τον γιατρό για το αίμα?Οχι ότι πρέπει σίγουρα να ανησυχήσεις αλλά μήπως σου έδινε ένα tip!!Σίγουρα η επόμενη χοριακή πρέπει να είναι στο ίδιο μικροβιολογικό!!Σου εύχομαι να πάει ο υπέρηχος τέλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Mary H ,,σε εβχαριστο για την απάντηση.Για αυτό ανχονουμε.Δεν διπλασιάζει .Ηνε και πολύ χαμηλή.Την Στις 6/6 β-χοριακη ήτανε 667 το πρωί.Μετα από 2 ώρες είδα αίμα για αντο πιγα και έκανα χοριακη  στήσ 7/06 και βγήκε 474. Ο Γιατρός μου είπε να σταματήσουν τα φάρμακα.Στν 8/06 κσαναεκανα χοριακη και ανέβηκε στα 663 .Από τότε εχο καφέ ανοιχτό υγρό σταγόνες.Σινεχισα πάλι τα φάρμακα έτσι είπε ο γιατρός.Στην 10/06 β-χοριακη αλλά στην κλινική βγήκε 880. Πολύ χαμηλό.Φοβαμε πολύ για εξομιτριο.Τι λέτε εσείς?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά αύριο. Θα περιμένουμε με αγωνία νέα σου! Και μπράβο για την γενναία σου απόφαση να προχωρήσεις χωρίς σύντροφο σε δανεικά! πολύ καλά έκανες. Ετσι, μπορούμε να γίνουμε μάνες χωρίς να συμβιβαζόμαστε !

Καλημέρα!!!! Μόλις εκανα την χωριακη μου το απογεύματα κι τέρμα τα ψέματα θα ξέρω. Οτι αποφάσισε η Παναγίτσα για μένα αυτό και θα γίνει.

Φιλια πολλά να εχεις υπεροχή μέρα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Καλημέρα!!!! Μόλις εκανα την χωριακη μου το απογεύματα κι τέρμα τα ψέματα θα ξέρω. Οτι αποφάσισε η Παναγίτσα για μένα αυτό και θα γίνει.

Φιλια πολλά να εχεις υπεροχή μέρα!

Και απο μενα συγχαρητηρια για την αποφαση σου! Κρυβει πολυ δυναμη αλλα κ αγαπη!! Σου ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερεις....ποσο ετων εισαι?


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eleni17 είπε:

Και απο μενα συγχαρητηρια για την αποφαση σου! Κρυβει πολυ δυναμη αλλα κ αγαπη!! Σου ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερεις....ποσο ετων εισαι?

Καλημερα και ευχαριστω. 41 ειμαι δεν περνάει η ώρα. Θα τρελαθω σήμερα είμαι στην δουλειά αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο στο αποτέλεσμα. Χαχα!!! Το απόγευμα τσικακια μου θα σας πω τα ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Καλημερα και ευχαριστω. 41 ειμαι δεν περνάει η ώρα. Θα τρελαθω σήμερα είμαι στην δουλειά αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο στο αποτέλεσμα. Χαχα!!! Το απόγευμα τσικακια μου θα σας πω τα ευχάριστα!!!

Το καλο με τα δανεικα ωαρια ειναι οτι δεν τελειωνουν ποτε!! Καποτε θα ερθει το επιθυμητο αποτελεσμα!

Λογικο να το σκεφτεσαι συνεχεια!!! Περιμενουμε κ μεις με σενα !!!  Καλη επιτυχια!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Καλημερα και ευχαριστω. 41 ειμαι δεν περνάει η ώρα. Θα τρελαθω σήμερα είμαι στην δουλειά αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο στο αποτέλεσμα. Χαχα!!! Το απόγευμα τσικακια μου θα σας πω τα ευχάριστα!!!

Καλή επιτυχία  Τσικάκι!!!Περιμένουμε κ μεις με αγωνία:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tsikaki είπε:

Καλημέρα!!!! Μόλις εκανα την χωριακη μου το απογεύματα κι τέρμα τα ψέματα θα ξέρω. Οτι αποφάσισε η Παναγίτσα για μένα αυτό και θα γίνει.

Φιλια πολλά να εχεις υπεροχή μέρα!

με το καλο αγαπη μ...Όλα θα πάνε τέλεια 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Mira είπε:

Mary H ,,σε εβχαριστο για την απάντηση.Για αυτό ανχονουμε.Δεν διπλασιάζει .Ηνε και πολύ χαμηλή.Την Στις 6/6 β-χοριακη ήτανε 667 το πρωί.Μετα από 2 ώρες είδα αίμα για αντο πιγα και έκανα χοριακη  στήσ 7/06 και βγήκε 474. Ο Γιατρός μου είπε να σταματήσουν τα φάρμακα.Στν 8/06 κσαναεκανα χοριακη και ανέβηκε στα 663 .Από τότε εχο καφέ ανοιχτό υγρό σταγόνες.Σινεχισα πάλι τα φάρμακα έτσι είπε ο γιατρός.Στην 10/06 β-χοριακη αλλά στην κλινική βγήκε 880. Πολύ χαμηλό.Φοβαμε πολύ για εξομιτριο.Τι λέτε εσείς?

Τι έγινε κορίτσι μου? Τι είπε ο γιατρός?

πρίν από 42 λεπτά , Tsikaki είπε:

Καλημερα και ευχαριστω. 41 ειμαι δεν περνάει η ώρα. Θα τρελαθω σήμερα είμαι στην δουλειά αλλά το μυαλό μου είναι κολλημένο στο αποτέλεσμα. Χαχα!!! Το απόγευμα τσικακια μου θα σας πω τα ευχάριστα!!!

Καλή επιτυχία! Μια τριψηφια χοριακη σου εύχομαι! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , eleni17 είπε:

Το καλο με τα δανεικα ωαρια ειναι οτι δεν τελειωνουν ποτε!! Καποτε θα ερθει το επιθυμητο αποτελεσμα!

Λογικο να το σκεφτεσαι συνεχεια!!! Περιμενουμε κ μεις με σενα !!!  Καλη επιτυχια!!

Βοήθεια, 1,8 η χωριακη μόνο. Τι είναι αυτό τώρα?

Just now, palmoira είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου? Τι είπε ο γιατρός?

Καλή επιτυχία! Μια τριψηφια χοριακη σου εύχομαι! 

1,8 μου είπε η μικροβιολόγος με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει ακόμα. Αυτό τώρα έχει ελπίδες? Κλαψ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Βοήθεια, 1,8 η χωριακη μόνο. Τι είναι αυτό τώρα?

1,8 μου είπε η μικροβιολόγος με τον γιατρό δεν έχω μιλήσει ακόμα. Αυτό τώρα έχει ελπίδες? Κλαψ!!!

Ήταν η πρώτη σ χοριακη αυτή η ξ δεύτερη???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsikaki είπε:

Η πρωτη μου.

Εγώ  είχα 1.7 κ ο γιατρός μ την έπιασε για βιοχημική κυηση...Αυτό ισχύει για μενα...

Ο γιατρός σ τι σ είπε???? 

ήταν η πρώτη σ προσπάθεια ετσι???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ  είχα 1.7 κ ο γιατρός μ την έπιασε για βιοχημική κυηση...Αυτό ισχύει για μενα...

Ο γιατρός σ τι σ είπε???? 

ήταν η πρώτη σ προσπάθεια ετσι???

Τώρα μίλησα με τον γιατρό και μου είπε σε 48 ώρες επανάληψη. Οποτε Παρασκευη πρωι θα ξαναπαω.

Ουσιαστικά προσπαθώ απο τον Οκτωβριο με δικά μου αλλά ποτε δεν τα κατάφεραν μέχρι τις 3 μέρες, τώρα είναι η πρωτη φορά με δανεικό και εμφύτευση. Έχουμε ελπίδες ακόμα. Όλα πάνε καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...