Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

 

Κορίτσια μια χαρά το κόστος!!!! Ο λόγος που ρωτάω είναι για να ξέρω για την επόμενη φορά! Εμάς με τον προεμφυτευτικό και την υστεροσκόπηση συν όλα της εξωσωματικής έπιασε το δεκάρικο. @Καντι εσύ που είσαι Αθήνα ξέρεις αν τα ποσά για δότη και δότρια είναι τα ίδια και εκεί;

Για δότρια στο Ιακ ειναι λιγότερα κανα χιλιάρικο, για δότη δεν εχω ιδέα.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Χθες βγηκα για περπατημα ολα οκ. Σημερα με επιασαν πονοι οποτε εκατσα στα αυγα μου/ Ειμαι 48

Εννοειται δε θα κατσεις να σκασεις! Σωστη! Ασε που θα εισαι εγκυουλα θα δεις!

Αντε να δουμε ... λιγο εμεινε ! Το κοβεις να εχεις διδυμα ? Σου ειπε κατι ο γιατρος ? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, angel23 είπε:

καλησπέρα καλές μου φίλες παλιές και νέες. Το δικό μας θαύμα των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα. Στις 11/12 γεννήθηκαν τα κοριτσάκια μου! Είναι δύο πολύ καλά, υγιή και πανέμορφα μωρά. Οι δύο κουκλίτσες μου και η μαμά τους είναι πολύ καλά. Όλα πήγαν, δόξα το θεό τέλεια και τώρα είμαστε σπίτι μας και προσπαθούμε να βρούμε τους  ρυθμούς μας. Θέλω να ευχαριστήσω όλες τις φίλες της ομάδας για την υποστήριξη τους, τις συμβουλές τους, την ενθάρρυνση τους και γενικά για το ότι ήταν παρούσες σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια που έκανα. Σε όσες είναι ήδη μανούλες τους εύχομαι να τους ζήσουν τα μωρά τους και σε όσες είναι στον αγώνα, τους εύχομαι του χρόνου να έχουν τα μωράκια τους. Κορίτσια έχετε απίστευτες δυνάμεις, μην τα παρατάτε. Αξίζει τον κόπο, το αξίζετε και εσείς, θα τα καταφέρετε! ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες από βάθος καρδιάς

Να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου κορίτσι μου...γερά και ευλογημένα να είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα θα περάσεις φέτος..καλές γιορτές

 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον ντοκ...μεγαλωσαμε γιναμε 4.7  εκατοστα και μας εβγαλε ο υπερηχος σχεδον 1 βδομαδα μικροτερο κλεισαμε και αυχενικη γενικα παμε καλα.!

  • Μου αρέσει 6

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον ντοκ...μεγαλωσαμε γιναμε 4.7  εκατοστα και μας εβγαλε ο υπερηχος σχεδον 1 βδομαδα μικροτερο κλεισαμε και αυχενικη γενικα παμε καλα.!

Μπραβο Τζινα .... !!! Με το καλο κ η αυχενικη !!! Δηλ ποσο εισαι τελικα ? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μπραβο Τζινα .... !!! Με το καλο κ η αυχενικη !!! Δηλ ποσο εισαι τελικα ? 

κοιτα με βαση τον υπερηχο 10εβ κ 5 ημ με βαση την τελευταια περιοδο 11 εβ και 2 ημ αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι δεν εχει σημασια αυτη η απολκιση ειναι και λογω την εξωσωματικης αλλα οσο μεγαλωνει θα ισοφαρισει η αποκλιση

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

7/1 του Αι Γιαννιου μεγαλη γιορτη ειναι η αυχενικη.. οχι κοριτσι μου δεν ημουν τυχερη να πιασω με την 1η εκανα 3 ετ και οι 3 θετικες αλλα οι 2 δεν προχωρησαν ηταν η τελευταια ετ και τυχερη.!ειμαι 38 χρονων

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

7/1 του Αι Γιαννιου μεγαλη γιορτη ειναι η αυχενικη.. οχι κοριτσι μου δεν ημουν τυχερη να πιασω με την 1η εκανα 3 ετ και οι 3 θετικες αλλα οι 2 δεν προχωρησαν ηταν η τελευταια ετ και τυχερη.!ειμαι 38 χρονων

Έτσι μπράβο η τελευταία κ η τυχερή...Τώρα το πες ωραία....αχχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τζινα38 είπε:

7/1 του Αι Γιαννιου μεγαλη γιορτη ειναι η αυχενικη.. οχι κοριτσι μου δεν ημουν τυχερη να πιασω με την 1η εκανα 3 ετ και οι 3 θετικες αλλα οι 2 δεν προχωρησαν ηταν η τελευταια ετ και τυχερη.!ειμαι 38 χρονων

Τριτη κ τυχερη λοιπον ! Μπραβο !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ele@n said:

Μαίρη 5500 όλα; Φάρμακα δότριας και εμβρυομεταφορά και εξετάσεις και δικά σου φάρμακα; Καλά είναι...

Αν θέλω να κάνω και με δότρια και με δότη πόσο άραγε να κοστίζει;

Το σπέρμα δότη το παίρνεις από τράπεζα και κανονίζεις να το στείλουν στο κέντρο. Εγώ είχα διαλέξει online. Είχα πληρώσει 300 με 360 ευρώ νομίζω.

4 hours ago, Mary H said:

Ειμαι μονη μου δεν εχω κανενα να με βοηθαει, ο αντρας μου ερχεται το βραδυ οποτε καποια πραγματα πρεπει να τα κανω εγω

Στο εξωμητριο κανενας πονος μιλαμε ολη μερα βολτες ημουν, τωρα τα ζωηρα π@τ@ν@ ολα τα εχουν κανει εκει μεσα

Οι αγορές μέσω ιντερνετ με έχουν σώσει. Ειδικά τώρα με το μωρό που δε θέλω να μπαίνω σε κλειστούς χώρους.

Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου να ξεκουράζεσαι μέχρι την αυχενική τουλάχιστον. Μετά θα έχεις άλλη ενέργεια! Το 2ο τρίμηνο είναι όντως το καλύτερο!

@GatoulaM λυπάμαι πολύ... μάζεψε κουράγια κι εύχομαι η επόμενη να είναι η τελευταία!

@angel23 να τα χαίρεσαι τα μπεμπάκια σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Έτσι μπράβο η τελευταία κ η τυχερή...Τώρα το πες ωραία....αχχαχαχαχ

αυτη την φορα το ενιωσα εντονα οταν μου ανακοινωσαν οτι το τελευταιο εμβρυακι μου δεν τα καταφερε...ειπα αυτο ειναι ειτε ειναι 1 ειτε 2 θα ερθουν και θα μεινουν να γινουμε μια ομορφη οικογενεια

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

αυτη την φορα το ενιωσα εντονα οταν μου ανακοινωσαν οτι το τελευταιο εμβρυακι μου δεν τα καταφερε...ειπα αυτο ειναι ειτε ειναι 1 ειτε 2 θα ερθουν και θα μεινουν να γινουμε μια ομορφη οικογενεια

Την πιο όμορφη οικογένια θα κάνεις γιατί πάλεψες πολύ γιατί έχεις  πολύ αγαοη μέσα σ κ πολύ δύναμη...μπράβο αγάπη μ...ν α το χαρείς από δω κ πέρα 

εμένα σήμερα η μικρή μ μαϊμού κάνει πάρτυ...Μόλις έφαγα τυροπιτα σπιτική πήρε θέση πρώτη μούρη στο στομάχι μ κ με πέταγε κ έτρωγε κ γω έκανα ουφ...αππαπαπαπαπα αρπάχτο μ βγήκε...χαχαχαχαχ μετά άρχισε τις κωλοτούμπες....εύχομαι σε όλες σας να το ζήσετε πολύ ποκυ γρηγορα αθτο το πράμα...λ ειμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε γιατί εισται γυναίκες δυνατες με πυγμή....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, angel23 είπε:

καλησπέρα καλές μου φίλες παλιές και νέες. Το δικό μας θαύμα των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα. Στις 11/12 γεννήθηκαν τα κοριτσάκια μου! Είναι δύο πολύ καλά, υγιή και πανέμορφα μωρά. Οι δύο κουκλίτσες μου και η μαμά τους είναι πολύ καλά. Όλα πήγαν, δόξα το θεό τέλεια και τώρα είμαστε σπίτι μας και προσπαθούμε να βρούμε τους  ρυθμούς μας. Θέλω να ευχαριστήσω όλες τις φίλες της ομάδας για την υποστήριξη τους, τις συμβουλές τους, την ενθάρρυνση τους και γενικά για το ότι ήταν παρούσες σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια που έκανα. Σε όσες είναι ήδη μανούλες τους εύχομαι να τους ζήσουν τα μωρά τους και σε όσες είναι στον αγώνα, τους εύχομαι του χρόνου να έχουν τα μωράκια τους. Κορίτσια έχετε απίστευτες δυνάμεις, μην τα παρατάτε. Αξίζει τον κόπο, το αξίζετε και εσείς, θα τα καταφέρετε! ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες από βάθος καρδιάς.

Αχ κορίτσι μου ποσο χαιρομαι! Περίμενα νέα σου πως και πως! Να σου ζήσουν τα κορίτσια σου! Υγιέστατα και καλοτυχα να ειναι! Ενημέρωνε μας πως τα πάτε! Μην χαθείς! Πολλα Φιλια!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...