Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Τώρα που το ξέρεις δεν θα κουράζεσαι!!!!!:)

Ειμαι μονη μου δεν εχω κανενα να με βοηθαει, ο αντρας μου ερχεται το βραδυ οποτε καποια πραγματα πρεπει να τα κανω εγω

Στο εξωμητριο κανενας πονος μιλαμε ολη μερα βολτες ημουν, τωρα τα ζωηρα π@τ@ν@ ολα τα εχουν κανει εκει μεσα

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Μα πονοι περιιοδου ομως και μεση. Αφου μονο που δεν εκλαιγα απ το αγχος μου

Ω, ναι καλώς ήρθες στο κλαμπ. Πόνοι περιόδου και μέση και γουργουρητά στην κοιλιά. Σφίξε μωρέ δοντάκια και μην χαπακώνεσαι συχνά, μπορεί όντως κάποια στιγμή για άλλο λόγο όντως να χρειαστείς ντεπόν. Εμένα δεν με άφησαν ούτε στο δεύτερο τρίμηνο, απλά μην φανταστείς ότι τα είχα και κάθε μέρα... μπορεί να τύχαινει μία στο τόσο...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ω, ναι καλώς ήρθες στο κλαμπ. Πόνοι περιόδου και μέση και γουργουρητά στην κοιλιά. Σφίξε μωρέ δοντάκια και μην χαπακώνεσαι συχνά, μπορεί όντως κάποια στιγμή για άλλο λόγο όντως να χρειαστείς ντεπόν. Εμένα δεν με άφησαν ούτε στο δεύτερο τρίμηνο, απλά μην φανταστείς ότι τα είχα και κάθε μέρα... μπορεί να τύχαινει μία στο τόσο...

εμενα μου ειπαν οι γιατροι αφοβα ντεπον κ μπουκοπαν μπορω. Εμενα οατν με παινει ημεση χτυπαει στο νευρο κ ασε θελει χαπι

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

εμενα μου ειπαν οι γιατροι αφοβα ντεπον κ μπουκοπαν μπορω. Εμενα οατν με παινει ημεση χτυπαει στο νευρο κ ασε θελει χαπι

Ναι, άφοβα το παίρνεις εννοώντας ότι δεν επηρεάζει τα εμβρυάκια. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ειμαι μονη μου δεν εχω κανενα να με βοηθαει, ο αντρας μου ερχεται το βραδυ οποτε καποια πραγματα πρεπει να τα κανω εγω

Στο εξωμητριο κανενας πονος μιλαμε ολη μερα βολτες ημουν, τωρα τα ζωηρα π@τ@ν@ ολα τα εχουν κανει εκει μεσα

Δεν πειράζει...να ναι καλά κι ας κάνουν χαμό τα μωράκια μας!!!!!! 

Εγώ στο εξωμήτριο είχα ένα πόνο 10 λεπτό δυνατό...πρωί πρωί...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

καλησπέρα καλές μου φίλες παλιές και νέες. Το δικό μας θαύμα των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα. Στις 11/12 γεννήθηκαν τα κοριτσάκια μου! Είναι δύο πολύ καλά, υγιή και πανέμορφα μωρά. Οι δύο κουκλίτσες μου και η μαμά τους είναι πολύ καλά. Όλα πήγαν, δόξα το θεό τέλεια και τώρα είμαστε σπίτι μας και προσπαθούμε να βρούμε τους  ρυθμούς μας. Θέλω να ευχαριστήσω όλες τις φίλες της ομάδας για την υποστήριξη τους, τις συμβουλές τους, την ενθάρρυνση τους και γενικά για το ότι ήταν παρούσες σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια που έκανα. Σε όσες είναι ήδη μανούλες τους εύχομαι να τους ζήσουν τα μωρά τους και σε όσες είναι στον αγώνα, τους εύχομαι του χρόνου να έχουν τα μωράκια τους. Κορίτσια έχετε απίστευτες δυνάμεις, μην τα παρατάτε. Αξίζει τον κόπο, το αξίζετε και εσείς, θα τα καταφέρετε! ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες από βάθος καρδιάς.

Μα σου ζήσουν οι κούκλες σου!!! Να στε καλά κι ευτυχισμένοι όλοι μαζί!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

καλησπέρα καλές μου φίλες παλιές και νέες. Το δικό μας θαύμα των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα. Στις 11/12 γεννήθηκαν τα κοριτσάκια μου! Είναι δύο πολύ καλά, υγιή και πανέμορφα μωρά. Οι δύο κουκλίτσες μου και η μαμά τους είναι πολύ καλά. Όλα πήγαν, δόξα το θεό τέλεια και τώρα είμαστε σπίτι μας και προσπαθούμε να βρούμε τους  ρυθμούς μας. Θέλω να ευχαριστήσω όλες τις φίλες της ομάδας για την υποστήριξη τους, τις συμβουλές τους, την ενθάρρυνση τους και γενικά για το ότι ήταν παρούσες σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια που έκανα. Σε όσες είναι ήδη μανούλες τους εύχομαι να τους ζήσουν τα μωρά τους και σε όσες είναι στον αγώνα, τους εύχομαι του χρόνου να έχουν τα μωράκια τους. Κορίτσια έχετε απίστευτες δυνάμεις, μην τα παρατάτε. Αξίζει τον κόπο, το αξίζετε και εσείς, θα τα καταφέρετε! ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες από βάθος καρδιάς.

Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου, γερα κ καλοτυχα να ειναι!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@GatoulaM, κορίτσι μου μολις ειδα τα νεα σου ! Λοιπον ακου να σου πω κατι κ βαλτο καλα στο μυαλο σου ! 

Οσες το παλευουμε εδω μεσα να κανουμε παιδι ειναι ειναι σαν να αγοραζουμε ενα λαχειο απο το λαχειοπωλη που περασε τυχαια απο την καφετερια που καθομασταν ! 

Το αγοραζουμε κ κανουμε χιλια δυο τρελα ονειρα για το τι θα κανουμε τα λεφτα ! Ερχεται η κληρωση ....κ για ακομα μια φορα δεν τα κερδισαμε εμεις ! 

Χαλιομαστε αλλα Δεν μας παιρνει απο κατω ομως !

Συνεχιζουμε την ζωη μας κι οταν μας ξαναβρεθει λαχειο το ξαναγοραζουμε...ελπιζοντας παντα να αλλαξει η τυχη μας .

Να θυμασαι οτι οι πιθανοτητες να κανεις παιδι καποια στιγμη ειναι απείρως περισσοτερες απο το να κερδισεις το λαχειο! 

Καταλαβαινω οτι στεναχωρηθηκες κ με το δικιο σου ! 

Αλλα μην το βαζεις κατω !!! Να επιμενεις μεχρι τελικης πτωσεως ! Κι αργα η γρηγορα θα κατσει! 

Υπομονη, δυναμη κ επιμονη ! 

Εδω ο ανθρωπος πηγε στο φεγγαρι παιδι δεν θα κανεις ? 

Αργς η γρηγορα θα κατσει !!!! Μην τα παρατας! Σε φιλω κ οτι θες ειμαστε κοντα σου . .

Just now, angel23 είπε:

καλησπέρα καλές μου φίλες παλιές και νέες. Το δικό μας θαύμα των Χριστουγέννων πραγματοποιήθηκε λίγο νωρίτερα. Στις 11/12 γεννήθηκαν τα κοριτσάκια μου! Είναι δύο πολύ καλά, υγιή και πανέμορφα μωρά. Οι δύο κουκλίτσες μου και η μαμά τους είναι πολύ καλά. Όλα πήγαν, δόξα το θεό τέλεια και τώρα είμαστε σπίτι μας και προσπαθούμε να βρούμε τους  ρυθμούς μας. Θέλω να ευχαριστήσω όλες τις φίλες της ομάδας για την υποστήριξη τους, τις συμβουλές τους, την ενθάρρυνση τους και γενικά για το ότι ήταν παρούσες σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια που έκανα. Σε όσες είναι ήδη μανούλες τους εύχομαι να τους ζήσουν τα μωρά τους και σε όσες είναι στον αγώνα, τους εύχομαι του χρόνου να έχουν τα μωράκια τους. Κορίτσια έχετε απίστευτες δυνάμεις, μην τα παρατάτε. Αξίζει τον κόπο, το αξίζετε και εσείς, θα τα καταφέρετε! ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες από βάθος καρδιάς.

Να σου ζησουν !!!!!!

Να τις χαιρεσαι κ να ειναι καλότυχες !!!!! 

Μπραβο για την δυναμη σου ! Τα καταφερες κοπέλα μου !!!

 

 

 

 

πρίν από 25 λεπτά , Mary H είπε:

Χθες πηγαμε του το ειπα κ μου ειπε οτι συμβαινει γιατι μεγαλωνει η μητρα

Πονοι περιοδου, ναι ε?

Δεν ξερω

@Mary H  κοριτσι πηγες στο γιατρο ? Εκανες υπερηχο ? Ειδες ποσα ειναι ? 1 ή 2 ? 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

@GatoulaM, κορίτσι μου μολις ειδα τα νεα σου ! Λοιπον ακου να σου πω κατι κ βαλτο καλα στο μυαλο σου ! 

Οσες το παλευουμε εδω μεσα να κανουμε παιδι ειναι ειναι σαν να αγοραζουμε ενα λαχειο απο το λαχειοπωλη που περασε τυχαια απο την καφετερια που καθομασταν ! 

Το αγοραζουμε κ κανουμε χιλια δυο τρελα ονειρα για το τι θα κανουμε τα λεφτα ! Ερχεται η κληρωση ....κ για ακομα μια φορα δεν τα κερδισαμε εμεις ! 

Χαλιομαστε αλλα Δεν μας παιρνει απο κατω ομως !

Συνεχιζουμε την ζωη μας κι οταν μας ξαναβρεθει λαχειο το ξαναγοραζουμε...ελπιζοντας παντα να αλλαξει η τυχη μας .

Να θυμασαι οτι οι πιθανοτητες να κανεις παιδι καποια στιγμη ειναι απείρως περισσοτερες απο το να κερδισεις το λαχειο! 

Καταλαβαινω οτι στεναχωρηθηκες κ με το δικιο σου ! 

Αλλα μην το βαζεις κατω !!! Να επιμενεις μεχρι τελικης πτωσεως ! Κι αργα η γρηγορα θα κατσει! 

Υπομονη, δυναμη κ επιμονη ! 

Εδω ο ανθρωπος πηγε στο φεγγαρι παιδι δεν θα κανεις ? 

Αργς η γρηγορα θα κατσει !!!! Μην τα παρατας! Σε φιλω κ οτι θες ειμαστε κοντα σου . .

Να σου ζησουν !!!!!!

Να τις χαιρεσαι κ να ειναι καλότυχες !!!!! 

Μπραβο για την δυναμη σου ! Τα καταφερες κοπέλα μου !!!

 

 

 

 

@Mary H  κοριτσι πηγες στο γιατρο ? Εκανες υπερηχο ? Ειδες ποσα ειναι ? 1 ή 2 ? 

Οχι δεν εκανα υπερηχο. Τι ωραια λογια εγραψες στη γατουλα! Εσυ αυριο καλη τριψηφια χοριακη να εχεις!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οχι δεν εκανα υπερηχο. Τι ωραια λογια εγραψες στη γατουλα! Εσυ αυριο καλη τριψηφια χοριακη να εχεις!

Ψεματα λεω ???? Θα το κανουμε το παιδι ....καποια στιγμη .ειμαι στην 4η προσπαθεια κ δεν θα το βαλω κατω μεχρι να μου κατσει! 

Το Σαββατο ειμαι όχι αυριο ! Ευχαριστω !!!

Κ μενα το τριψηφιο ειναι το ονειρο μου ! Εγω θα ηθελα πολυ διδυμα ....αλλα ...Αλλος κανονιζει ! 

Ποτε θα κανεις υπερηχο να δεις ποσα ειναι? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Ψεματα λεω ???? Θα το κανουμε το παιδι ....καποια στιγμη .ειμαι στην 4η προσπαθεια κ δεν θα το βαλω κατω μεχρι να μου κατσει! 

Το Σαββατο ειμαι όχι αυριο ! Ευχαριστω !!!

Κ μενα το τριψηφιο ειναι το ονειρο μου ! Εγω θα ηθελα πολυ διδυμα ....αλλα ...Αλλος κανονιζει ! 

Ποτε θα κανεις υπερηχο να δεις ποσα ειναι? 

Ελεγα χθες στον αντρα μου, εγω δεν εχω περιοδο εσυ εχεις  θεμα στο σπερμα αλλα ειμαι εγκυος με μεγαλη χοριακη. Μωρε μονο του σπανου τα γενια δε γινονται , οχι παιδι δε θα πιασουμε!

Just now, Mary H είπε:

Ελεγα χθες στον αντρα μου, εγω δεν εχω περιοδο εσυ εχεις  θεμα στο σπερμα αλλα ειμαι εγκυος με μεγαλη χοριακη. Μωρε μονο του σπανου τα γενια δε γινονται , οχι παιδι δε θα πιασουμε!

Υπερηχο την αλλη Παρασκευη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ελεγα χθες στον αντρα μου, εγω δεν εχω περιοδο εσυ εχεις  θεμα στο σπερμα αλλα ειμαι εγκυος με μεγαλη χοριακη. Μωρε μονο του σπανου τα γενια δε γινονται , οχι παιδι δε θα πιασουμε!

Υπερηχο την αλλη Παρασκευη

Ειδες ? Στα λογια μου ερχεσαι !!! 

Κι εγω δεν ξερω αν εχει πετυχει ...αν δεν εχει πετυχει θα στεναχωρηθω αλλα δεν θα κατσω να πεθανω ! Θα το ξαναπροαπαθησω! 

Με το καλο ο υπερηχος !

Βγαινεις τελικα για περπατημα ? Τι σου ειπε ο γιατρος ? 

Αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Ειδες ? Στα λογια μου ερχεσαι !!! 

Κι εγω δεν ξερω αν εχει πετυχει ...αν δεν εχει πετυχει θα στεναχωρηθω αλλα δεν θα κατσω να πεθανω ! Θα το ξαναπροαπαθησω! 

Με το καλο ο υπερηχος !

Βγαινεις τελικα για περπατημα ? Τι σου ειπε ο γιατρος ? 

Αν επιτρεπεται ποσο χρονων εισαι ? 

 

Χθες βγηκα για περπατημα ολα οκ. Σημερα με επιασαν πονοι οποτε εκατσα στα αυγα μου/ Ειμαι 48

Εννοειται δε θα κατσεις να σκασεις! Σωστη! Ασε που θα εισαι εγκυουλα θα δεις!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...