Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M είπε:

Χαχαχαχα, μπαλόνι! Ναι θέλω! Κάνε εικόνα styling: Ρομπίτσα από πάνω, κροπ τοπ από μέσα και ένα φαρδύ-ελαστικό χαμηλοκάβαλο παντελόνι από μέσα. Όοοοολη η κοιλάρα έξω! Παπουτσάκι-σαμπώ. Σε αφήνω να βάλεις εσύ χρώματα γιατί μάλλον ολόμαυρα θα τα έβαζα εγώ.

Όχι καλέ μαύρα μ..κροπ το άσπρο ( ας φαίνεται κ η ρογα δεν μας νοιάζει) παντελόνι γκρι σκούρο η ανοιχτό ότι θες....τερμα κατω όμως έτσι..κ απο πανω κόκκινη ρόμπα με κουκούλα κ αυτιά κ πουα.( αυτή φπραω εγω την εχω) χαχαχχαχα σαμπο παρε μαύρο σε αφηνω.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan said:

Όχι καλέ μαύρα μ..κροπ το άσπρο ( ας φαίνεται κ η ρογα δεν μας νοιάζει) παντελόνι γκρι σκούρο η ανοιχτό ότι θες....τερμα κατω όμως έτσι..κ απο πανω κόκκινη ρόμπα με κουκούλα κ αυτιά κ πουα.( αυτή φπραω εγω την εχω) χαχαχχαχα σαμπο παρε μαύρο σε αφηνω.

Χαχαχαχα! Τολμηρή σε βλέπω!!! Ασπρο κροπ και ας είναι και σι θρού!! Κόκκινη ρόμπα με κουκούλα και αυτιά πουά??? Από πού την πήρες να πάω να πάρω και εγώ μία!!! 

Βγαίνω και εγώ με τη ρόμπα έξω! Αλλά είναι μάυρη φλις. Η βραδυνή βόλτα της σκυλίτσας μου περιλαμβάνει τη ζεστή μου ρόμπα και από πάνω κανένα πανωφόρι του συμβίου μου, γιατί που να χωρέσει η ρόμπα μέσα από τα δικά μου μπουφάν. Είμαι μια τρέλλα! Πριν καμία δεκαετία, θα με έβλεπα και θα κορόιδευα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Πολύ ωραία τα νέα σου λοιπόν και με τη σφραγίδα του γιατρού!! Απόλαυσέ το μέχρι την Τετάρτη!! Α, και παλουκώσου! 

Αν είσαι μόνη σου, ξέχνα το super market, ο βασιλόπουλος και ο Σκλαβενίτης κάνουν delivery. Επίσης, καλύτερα να φας λίγες ημέρες απεξω, ή να μαγειρέψεις τίποτα πολύ εύκολο! Ξεκούραση! 

Ντιλιβερυ επίσης κάνουν οι αδερφές μου, ο κολλητός μου που είμαστε 39 χρόνια φιλοι( από το δημοτικό ακόμα. Γυμνάσιο λύκειο στο ίδιο θρανίο  και στο φροντιστήριο επίσης) και το παιδί που μένει πάνω από μένα και τουδα χρόνια τον είχα σαν γιο μου εγώ. Καθώς και οι διπλανοί μου που είναι συνταξιούχοι και περιμένουν το μωρό πως και πως μιας και δεν έχουν έγγονια. 

Δεν μ αφήνουν ούτε τα σκουπίδια να πετάξω. 

Με καλούν κάθε μέρα να φάω σπίτι τους αλλά εγώ ανακατεύομαι στην κουζίνα γιατί την αγαπάω. Σκέφτομαι ότι δεν έχω περιθώρια αποτυχίας και αποφάσισα να κάνω την κλωσσα γιατί γενικά είμαι πολύ σκληρή με τον εαυτό μου

Νοιώθω  όμως παρα πολύ τυχερη. Μετά θα τους στρώσω και για μπεϊμπι σιτινγκ....  :)

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ντιλιβερυ επίσης κάνουν οι αδερφές μου, ο κολλητός μου που είμαστε 39 χρόνια φιλοι( από το δημοτικό ακόμα. Γυμνάσιο λύκειο στο ίδιο θρανίο  και στο φροντιστήριο επίσης) και το παιδί που μένει πάνω από μένα και τουδα χρόνια τον είχα σαν γιο μου εγώ. Καθώς και οι διπλανοί μου που είναι συνταξιούχοι και περιμένουν το μωρό πως και πως μιας και δεν έχουν έγγονια. 

Δεν μ αφήνουν ούτε τα σκουπίδια να πετάξω. 

Με καλούν κάθε μέρα να φάω σπίτι τους αλλά εγώ ανακατεύομαι στην κουζίνα γιατί την αγαπάω. Σκέφτομαι ότι δεν έχω περιθώρια αποτυχίας και αποφάσισα να κάνω την κλωσσα γιατί γενικά είμαι πολύ σκληρή με τον εαυτό μου

Νοιώθω  όμως παρα πολύ τυχερη. Μετά θα τους στρώσω και για μπεϊμπι σιτινγκ....  :)

Κάτσε στα αυγά σου λέμε γιατί θα σε δώσω στεγνα στο μαστρομηνά.... χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 said:

Ντιλιβερυ επίσης κάνουν οι αδερφές μου, ο κολλητός μου που είμαστε 39 χρόνια φιλοι( από το δημοτικό ακόμα. Γυμνάσιο λύκειο στο ίδιο θρανίο  και στο φροντιστήριο επίσης) και το παιδί που μένει πάνω από μένα και τουδα χρόνια τον είχα σαν γιο μου εγώ. Καθώς και οι διπλανοί μου που είναι συνταξιούχοι και περιμένουν το μωρό πως και πως μιας και δεν έχουν έγγονια. 

Δεν μ αφήνουν ούτε τα σκουπίδια να πετάξω. 

Με καλούν κάθε μέρα να φάω σπίτι τους αλλά εγώ ανακατεύομαι στην κουζίνα γιατί την αγαπάω. Σκέφτομαι ότι δεν έχω περιθώρια αποτυχίας και αποφάσισα να κάνω την κλωσσα γιατί γενικά είμαι πολύ σκληρή με τον εαυτό μου

Νοιώθω  όμως παρα πολύ τυχερη. Μετά θα τους στρώσω και για μπεϊμπι σιτινγκ....  :)

Αχ, τί ωραίες ψυχές έχεις για γείτονες!!! Και πώς σε προσέχουν οι αδερφές σου και ο κολλητός σου!! Έτσι, να τους στρώσεις όλους για μπεϊμπι σιτινγκ! Να τσακώνονται ποιός θα κρατήσει το μωρό περισσότερο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Taggeris είπε:

Κάτσε στα αυγά σου λέμε γιατί θα σε δώσω στεγνα στο μαστρομηνά.... χαχαχαχα

Αρτέμη Μάτσα!!! δωσιλογε... Εσύ εδώ μέσα;;;; ΧΑ χα χα

Just now, Andri M είπε:

Αχ, τί ωραίες ψυχές έχεις για γείτονες!!! Και πώς σε προσέχουν οι αδερφές σου και ο κολλητός σου!! Έτσι, να τους στρώσεις όλους για μπεϊμπι σιτινγκ! Να τσακώνονται ποιός θα κρατήσει το μωρό περισσότερο!

Οι δυνατές φιλιες θέλουν χρόνο τον οποίο δυστυχώς διαθέτουμε όλοι πιο απλωχερα όταν είμαστε νέοι, αρκετά νέοι μάλιστα. 

Μεγαλώνοντας δεν έχουμε χρόνο όχι να ασχοληθούμε αλλά ούτε να ακούσουμε τους νέους φίλους μας γιατί η ζωή μας τραβάει από τα μαλλιά. 

Το πιο πολύτιμο δώρο που έχουμε να δώσουμε όλοι στον διπλανό μας είναι ο χρόνος μας. Φαντάζεσαι να γεννήσεις με το καλό και η φίλη σου που αγαπάς αντι να ειναι δίπλα σου  να σου κάνει μια αγκαλιά ή ακόμα και να είναι στην αναμονή μαζί σου να σου στείλει μια τεράστια γλάστρα (την πιο εντυπωσιακή) και να σου γράψει μια κάρτα πχ χαίρομαι με την χαρά σου " αλλά καποια που γνώρισες προσφατα να είναι 35 ώρες στη αναμονή μαζί σου και να έχει τη αγωνία σου... 

Προσωπικά σε όσους ανθρώπους αγαπάω τον χρόνο μου χαρίζω... Να τους ακούσω, να μαγειρεψω γι αυτούς, να τους κάνω ένα θέλημα να ασχοληθώ με ένα πρόβλημα τους. Ολα αυτα χωρίς να σκεφτω αλλά πάντα μου έρχονται πισω τα θετικά vibes. 

 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Αρτέμη Μάτσα!!! δωσιλογε... Εσύ εδώ μέσα;;;; ΧΑ χα χα

Οι δυνατές φιλιες θέλουν χρόνο τον οποίο δυστυχώς διαθέτουμε όλοι πιο απλωχερα όταν είμαστε νέοι, αρκετά νέοι μάλιστα. 

Μεγαλώνοντας δεν έχουμε χρόνο όχι να ασχοληθούμε αλλά ούτε να ακούσουμε τους νέους φίλους μας γιατί η ζωή μας τραβάει από τα μαλλιά. 

Το πιο πολύτιμο δώρο που έχουμε να δώσουμε όλοι στον διπλανό μας είναι ο χρόνος μας. Φαντάζεσαι να γεννήσεις με το καλό και η φίλη σου που αγαπάς αντι να ειναι δίπλα σου  να σου κάνει μια αγκαλιά ή ακόμα και να είναι στην αναμονή μαζί σου να σου στείλει μια τεράστια γλάστρα (την πιο εντυπωσιακή) και να σου γράψει μια κάρτα πχ χαίρομαι με την χαρά σου " αλλά καποια που γνώρισες προσφατα να είναι 35 ώρες στη αναμονή μαζί σου και να έχει τη αγωνία σου... 

Προσωπικά σε όσους ανθρώπους αγαπάω τον χρόνο μου χαρίζω... Να τους ακούσω, να μαγειρεψω γι αυτούς, να τους κάνω ένα θέλημα να ασχοληθώ με ένα πρόβλημα τους. Ολα αυτα χωρίς να σκεφτω αλλά πάντα μου έρχονται πισω τα θετικά vibes. 

Στα δύσκολα φαίνονται ποιοι είναι δίπλα σου... Κανόνας... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Andri M είπε:

Χαχαχαχα! Τολμηρή σε βλέπω!!! Ασπρο κροπ και ας είναι και σι θρού!! Κόκκινη ρόμπα με κουκούλα και αυτιά πουά??? Από πού την πήρες να πάω να πάρω και εγώ μία!!! 

Βγαίνω και εγώ με τη ρόμπα έξω! Αλλά είναι μάυρη φλις. Η βραδυνή βόλτα της σκυλίτσας μου περιλαμβάνει τη ζεστή μου ρόμπα και από πάνω κανένα πανωφόρι του συμβίου μου, γιατί που να χωρέσει η ρόμπα μέσα από τα δικά μου μπουφάν. Είμαι μια τρέλλα! Πριν καμία δεκαετία, θα με έβλεπα και θα κορόιδευα!

χαχαχαχχαα  καλη λ εσύ....ρην ρόμπα την πήρα από τα πιο γνωστα μαγαζιά...ΠΑΖΆΡΙ ΛΑΪΚΉΣ  χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Αντε να παίρνουμε σειρά!!! Χαχαχα.... Πόσο με βοηθάτε να ξέρατε μόνο!!!! 

Ετοιμασου κι εσυ!Εγω παντως κοριτσια το καλοκαιρι με σαγιοναρα θα τη βγαλω. Ουτε κορδονια ουτε τιποτα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας, σας διαβαζω καθε μερα ανελλιπως απλα δεν  ημουν τοσο ενεργη....εκανα εμβρυομεταφορα 2 αψογες βλαστοκυστες κ σημερα πηρα μια ωραιοτατη αρνητικη χοριακη....θα ήθελα σας παρακαλω πολυ να μου πειτε την γνωμη σας...με μια συντομη κουβεντα με το κεντρο( διοτι δεν ειχα κουραγιο για παραπανω) η γιατρος μου μου ειπε η επομενη εμβρυομεταφορα να γινει αμεσα λογω του οτι εχει δυναμωσει το ενδομητριο..ισχυει κατι τετοιο? γιατι εγω προσωπικα θα ηθελα να ηρεμησω το εχω μεγαλη αναγκη κ να το αφησω για λιγο αργοτερα....εσεις τι λετε;;;σας ευχαριστω πολυ!!!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nasia11 είπε:

Κοριτσια μου γεια σας, σας διαβαζω καθε μερα ανελλιπως απλα δεν  ημουν τοσο ενεργη....εκανα εμβρυομεταφορα 2 αψογες βλαστοκυστες κ σημερα πηρα μια ωραιοτατη αρνητικη χοριακη....θα ήθελα σας παρακαλω πολυ να μου πειτε την γνωμη σας...με μια συντομη κουβεντα με το κεντρο( διοτι δεν ειχα κουραγιο για παραπανω) η γιατρος μου μου ειπε η επομενη εμβρυομεταφορα να γινει αμεσα λογω του οτι εχει δυναμωσει το ενδομητριο..ισχυει κατι τετοιο? γιατι εγω προσωπικα θα ηθελα να ηρεμησω το εχω μεγαλη αναγκη κ να το αφησω για λιγο αργοτερα....εσεις τι λετε;;;σας ευχαριστω πολυ!!!!

Καλησπέρα. Τι εννοεί ακριβώς έχει δυναμώσει? Πόσο χρονών είσαι? Επίσης έχεις ψάξει το ενδομητριο για φλεγμονες? Ήταν η πρώτη σου αποτυχημένη εμβρυομεταφορα?? 

Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά εγώ προσωπικά που εκανα καπάκι τέσσερις εμβρυομεταφορες, εβαλα κιλά, οι ορμόνες χτύπησαν κόκκινο Κ μέχρι να συνέλθω δύο μήνες δεν είχα περίοδο ενώ είχα κανονικοτατη ωορρηξία... 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...