Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Andri M είπε:

Πολύ ωραία τα νέα σου λοιπόν και με τη σφραγίδα του γιατρού!! Απόλαυσέ το μέχρι την Τετάρτη!! Α, και παλουκώσου! 

Αν είσαι μόνη σου, ξέχνα το super market, ο βασιλόπουλος και ο Σκλαβενίτης κάνουν delivery. Επίσης, καλύτερα να φας λίγες ημέρες απεξω, ή να μαγειρέψεις τίποτα πολύ εύκολο! Ξεκούραση! 

Συμφψνώ. Κάτσε ως την Τετ. @Stamatia123 και το my market κάνει και delivery, επιλέγεις εσύ μέρα κι ώρα παράδοσης και το eshop του είναθ καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M είπε:

Και άμα λάχει, η ρόμπα ανοιχτή στην κοιλιά! Γιατί έτσι μας αρέσει!! Τόσο κόπο κάνατε να μείνετε έγκυες, τώρα να δείχνετε την κοιλίτσα κιόλας!!! (Αν τα καταφέρω, θα κάνω πολλές τέτοιες πλάκες!)

πάντα ανοιχτή κ την καμαρώνω κιόλας...λες κ ειμαο μόνο εγω έγκυος κανω ...αχαχχαχαχα 

κ φυσικα θα τα καταφέρεις κ συ ....εισαι πολύ κοντα...ετοιμάσου για κοιλοπλακες 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πάντα ανοιχτή κ την καμαρώνω κιόλας...λες κ ειμαο μόνο εγω έγκυος κανω ...αχαχχαχαχα 

κ φυσικα θα τα καταφέρεις κ συ ....εισαι πολύ κοντα...ετοιμάσου για κοιλοπλακες 

Εγώ τις κάλτσουλες κ τα παπουτσάκια μπορώ κ τις βάζω ακόμα στον 8ο μην με ματιάσω..χαχαχ δεν το χα σκεφτεί το θέμα αυτό...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

πάντα ανοιχτή κ την καμαρώνω κιόλας...λες κ ειμαο μόνο εγω έγκυος κανω ...αχαχχαχαχα 

κ φυσικα θα τα καταφέρεις κ συ ....εισαι πολύ κοντα...ετοιμάσου για κοιλοπλακες 

Και καλά κάνεις και την καμαρώνεις!! Εγώ χρόνια τώρα φοράω φαρδιά ρούχα. Έλεγα σε μία φίλη, ότι αν πετάξω κοιλιά εγκύου, θα φοράω εφαρμοστά!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Εγώ τις κάλτσουλες κ τα παπουτσάκια μπορώ κ τις βάζω ακόμα στον 8ο μην με ματιάσω..χαχαχ δεν το χα σκεφτεί το θέμα αυτό...

καλεεεεεεε ελα μια βόλτα από δω να μ τις βάζεις εσύ...αχχαχαχχα εγω είπαμε ειμαι κουβας πόδια...δεν φτανωωωωωωω αχχαχαχαχαχαχαχα

φτου σ αστέρι μ.εσυ ..έτσι να πας μέχρι τέλους 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagotoula said:

Εγώ τις κάλτσουλες κ τα παπουτσάκια μπορώ κ τις βάζω ακόμα στον 8ο μην με ματιάσω..χαχαχ δεν το χα σκεφτεί το θέμα αυτό...

Τυχερή είσαι!! όσες εγκυούλες είχα φίλες που ήταν ετοιμόγεννες χειμώνα, είχαν πρόβλημα με τα μποτάκια. Λαχάνιασμα για να τα βάλουν, βοήθεια για να τα βγάλουν! Οι εγκυούλες της άνοιξης και του καλοκαιριού δεν έχουν αυτό το πρόβλημα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Και καλά κάνεις και την καμαρώνεις!! Εγώ χρόνια τώρα φοράω φαρδιά ρούχα. Έλεγα σε μία φίλη, ότι αν πετάξω κοιλιά εγκύου, θα φοράω εφαρμοστά!! 

Πάμε λοιπον να πάρεις κροπ τοπ.χαχαχαχαχα θα είσαι μια γλυκα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Χαχαχα! Δικιο έχεις! Οι κάλτσες θα είναι σοβαρότερο πρόβλημα!! Ναι, και εγώ το εύχομαι! Και δεν πειράζει, θα βγαίνω ξεκάλτσωτη και με παντόφλες έξω!!!! Μπορεί αν βρίσκω ζόρια και στο ντύσιμο, να βγαίνω με ρόμπα!!!!

ΕΣΥ,με το καλο,θα εχεις καλοκαιρινή εγκυμοσύνη,πιο εύκολα τα πράγματα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλεεεεεεε ελα μια βόλτα από δω να μ τις βάζεις εσύ...αχχαχαχχα εγω είπαμε ειμαι κουβας πόδια...δεν φτανωωωωωωω αχχαχαχαχαχαχαχα

φτου σ αστέρι μ.εσυ ..έτσι να πας μέχρι τέλους 

έχω άλλα θέματα μάτια μου..τα ξέρεις..αν μπορούσα θα τα αντάλλαζα...χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Πάμε λοιπον να πάρεις κροπ τοπ.χαχαχαχαχα θα είσαι μια γλυκα

Αχαχαχαχαχα! Μου ξέφυγε και δυνατά το γέλιο!! Κροπ τοπ?? Δηλαδή φόρα παρτίδα?? Να φοράω απο μέσα άλλο μπλουζάκι, ή να αφήνω την κοιλιά έξω να αερίζεται?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagotoula είπε:

έχω άλλα θέματα μάτια μου..τα ξέρεις..αν μπορούσα θα τα αντάλλαζα...χαχαχ

ξερω ρι έχεις κ ξερω επίσης ότι τα πας περίφημα..σε παρακολουθώ. κ θα δεις ολα θα πανε καλα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag said:

ΕΣΥ,με το καλο,θα εχεις καλοκαιρινή εγκυμοσύνη,πιο εύκολα τα πράγματα!

Αχ...μακάρι! Ο Τσιριγ. μου είπε ότι το πάσχα θα είμαι έγκυος! Και θα αγοράσω σαμπώ Scholl! Θα τα βάζω εύκολα και θα κάνω και θόρυβο για να τραβάω τα βλέμματα!!Χαχαχαα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Αχαχαχαχαχα! Μου ξέφυγε και δυνατά το γέλιο!! Κροπ τοπ?? Δηλαδή φόρα παρτίδα?? Να φοράω απο μέσα άλλο μπλουζάκι, ή να αφήνω την κοιλιά έξω να αερίζεται?

ανάλογα την εποχή φίλη...ότι θες εσυ ..χαχαχαχχα κ φυσικα φορά παρτίδα γιατι μπορείς κ θα γίνεις μπαλόνι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

ανάλογα την εποχή φίλη...ότι θες εσυ ..χαχαχαχχα κ φυσικα φορά παρτίδα γιατι μπορείς κ θα γίνεις μπαλόνι 

Χαχαχαχα, μπαλόνι! Ναι θέλω! Κάνε εικόνα styling: Ρομπίτσα από πάνω, κροπ τοπ από μέσα και ένα φαρδύ-ελαστικό χαμηλοκάβαλο παντελόνι από μέσα. Όοοοολη η κοιλάρα έξω! Παπουτσάκι-σαμπώ. Σε αφήνω να βάλεις εσύ χρώματα γιατί μάλλον ολόμαυρα θα τα έβαζα εγώ.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Τυχερή είσαι!! όσες εγκυούλες είχα φίλες που ήταν ετοιμόγεννες χειμώνα, είχαν πρόβλημα με τα μποτάκια. Λαχάνιασμα για να τα βάλουν, βοήθεια για να τα βγάλουν! Οι εγκυούλες της άνοιξης και του καλοκαιριού δεν έχουν αυτό το πρόβλημα!

Τσόκαρο και δίχαλο μάνα μου... χαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...