Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για το bio oil το χρησιμοποιούσε φίλη μου και δεν της έκανε τπτ.χαλια έγινε μετά.βεβαια παιζει μεγάλο ρόλο το δέρμα όπως είπαν τα κορίτσια παραπάνω.παντως αν βρεις κεραλοιφη είναι ότι πιο φυσικό.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημερα κοπελες!

Την Πεμπτη στο lidl θα εχει μαξιλαρι εγκυμοσυνης με 10 ευρω. Θα παω να παρω ενα αμα προλαβω. Μετα μπορεις να το χρησιμοποιησεις κ για τον θηλασμο.

Κατα τα αλλα πως παν τα κεφια?

Καλησπέρα και από μένα κοριτσοπουλα!!Καλά Μ είστε βλέπω! Και χαίρομαι! Νικόλ Μ Κ Εγώ έχω πονοκεφάλους κάτι Π  Δεν είχα στις άλλες δύο..(στη δεύτερη είχα φοβερούς Αλλά Τελικά δεν ήταν από εγκυμοσύνη Αλλά ορθοπεδικό θέμα)

Το μαξιλάρι κορίτσια του Λιντλ κυριολεκτικά Ν τρέξετε Ν προλάβετε διότι πέρσι που ήθελα ν πάρω είχαν εξαφανιστεί Κ βρήκα στο Λιντλ Εκτός Θεσσαλονίκης Τελευταίο από συμπτώση.. Αν έχετε τη δυνατότητα Ν πάτε πρωί Π ανοίγουν..Κ πέρσι δεν έβγαλαν Κ πολλά κομμάτια..ελάχιστα όπως έμαθα..Κ λογικό Ν εξαφανιστούν όταν στην αγορά τα εγκυμοσύνης κάνουν πενήντα Κ το Λιντλ το βγάζει 10!!! Κ τη δουλειά τ την κάνει μια χαρά!! Εγώ το καταφχαριστηθηκα! Κ Θ το ξαναβγαλω οσονούπω.. Τώρα για θηλασμό δε με βολέψε Ν πω... προτίμησα αυτά τα ημικύκλια που αγκαλιαζουν τη κοιλιά της μητέρας Κ είναι πιο σταθερά Κ ψηλά.. Κ πάλι μόνο μέχρι Ν συνηθίσεις το θηλασμό..Κ να ξερεις πως Ν κάθεσαι ξεκουραστα..Γτ κακά τα ψέματα καμία μαμα δεν πήγε βόλτα στο εμπορικό Κ για ν θηλάσει έβγαλε μαξιλάρι θηλασμού..

Αν κ εμένα με κουραζε ο θηλασμός Εκτός σπιτιού..(οποιουδήποτε σπιτιού Όχι μόνο του δικό Μ.) Γτ Τ σπίτι είναι ευκολία..

Η μαντήλα θηλασμού με έσπαγε τα νεύρα!! Δεν μπορούσα έξι μήνΕς ν. Την χειριστώ..μιλάμε Ανεπίδεκτη τελείως!

 

Πολλά έγραψα σορρυυυ!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να ρωτησω κατι οποια ξερει μολις πιω το σιδηρο μπορω κατευθιαν να πιω φυσικο χυμο η πρεπει να περασει ωρα?

Ναι η βιταμινη C βοηθάει πολυ στην καλυτερη απορρόφηση του σιδηρου. Μιλαμε για φυσικο χυμο πορτοκαλί 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι η βιταμινη C βοηθάει πολυ στην καλυτερη απορρόφηση του σιδηρου. Μιλαμε για φυσικο χυμο πορτοκαλί 

ναι για φυσικο χυμο πορτοκαλι ευχαριστω νικολ μου

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια από μένα! Σμρ Θ κλείσω ραντεβού για ν Μ πει πότε θα με δει..

Ν ρωτήσω αν ξέρει καμία..καθαρισμό δοντιών επιτρέπεται να κάνουμε?

Νομίζω πως ναι αλλα ρωτα επι τη ευκαιρία!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια από μένα! Σμρ Θ κλείσω ραντεβού για ν Μ πει πότε θα με δει..

Ν ρωτήσω αν ξέρει καμία..καθαρισμό δοντιών επιτρέπεται να κάνουμε?

Εμένα με αφήνει αλλά χωρίς καμία αναισθησία! Μου έχει πει εάν χρειαστεί κάποια φαρμακευτική παρέμβαση από τον οδοντίατρο να τον πάρω τηλέφωνο να μου πει τι επιτρέπεται. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2018 at 1:26 ΜΜ, loyloy είπε:

Έχω πάρει προς το παρόν της elancyl.500ml η συσκευασία 21 ευρώ από ηλεκτρονικό φαρμακείο.ακουω καλα λόγια πάντως και για κεραλοιφη. 

Να σε ρωτησω σαν υφη ειναι οκ απορροφάται γρηγορα? Αυτη που εχω ψιλοκολαει λεω να την δοκιμασω οταν μου τελειωσει αυτη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Πώς ειστε;

Εγώ τελικά  γαστρεντεριτιδα πέρασα γιατί έπαθε το ίδιο και η αδερφή μου.

Εδώ και 2 μέρες είμαι πολύ Καλά, δεν έχω αναγουλες  ούτε διαρροια ούτε τίποτα σε σημείο που ανησυχώ!

Μόνο πρησμένο στήθος έχω και μια σχετική υπνηλία!

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...