Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κ καλο μηνα να εχουμε! Εκανα κ εγω την αυχενικη μου τις προαλλες κ δοξα τον Θεο ολα φυσιολογικα. Δεν μου ειπε για σιγουρα ο γιατρος αλλα εκτιμαει οτι εχουμε κοριτσακι! Απιστευτο μου φαινεται, αρχιζω κ κανω ονειρα σιγα σιγα.

Διαβασα κ για τραχηλους κτλ. Εμενα δεν μου τον μετρησε απο μονος του αλλα το ζητησα εγω λογω δικου μου φοβου. Οκ κ απο εκει 42χιλ κ ελπιζω να παραμεινει ετσι.

Καλωσηρθατε κ οι καινουριες κοπελες. Υπομονη με τα συμπτωματα του πρωτου τριμηνου. Θα νιωσετε καλυτερα οσο κ να φαινεται μακρινο ονειρο τωρα!

  • Μου αρέσει 5

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κ καλο μηνα να εχουμε! Εκανα κ εγω την αυχενικη μου τις προαλλες κ δοξα τον Θεο ολα φυσιολογικα. Δεν μου ειπε για σιγουρα ο γιατρος αλλα εκτιμαει οτι εχουμε κοριτσακι! Απιστευτο μου φαινεται, αρχιζω κ κανω ονειρα σιγα σιγα.

Διαβασα κ για τραχηλους κτλ. Εμενα δεν μου τον μετρησε απο μονος του αλλα το ζητησα εγω λογω δικου μου φοβου. Οκ κ απο εκει 42χιλ κ ελπιζω να παραμεινει ετσι.

Καλωσηρθατε κ οι καινουριες κοπελες. Υπομονη με τα συμπτωματα του πρωτου τριμηνου. Θα νιωσετε καλυτερα οσο κ να φαινεται μακρινο ονειρο τωρα!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!! 

 

Καλημέρα σε όλες και παλι καλο μηνα!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα κ καλο μηνα να εχουμε! Εκανα κ εγω την αυχενικη μου τις προαλλες κ δοξα τον Θεο ολα φυσιολογικα. Δεν μου ειπε για σιγουρα ο γιατρος αλλα εκτιμαει οτι εχουμε κοριτσακι! Απιστευτο μου φαινεται, αρχιζω κ κανω ονειρα σιγα σιγα.

Διαβασα κ για τραχηλους κτλ. Εμενα δεν μου τον μετρησε απο μονος του αλλα το ζητησα εγω λογω δικου μου φοβου. Οκ κ απο εκει 42χιλ κ ελπιζω να παραμεινει ετσι.

Καλωσηρθατε κ οι καινουριες κοπελες. Υπομονη με τα συμπτωματα του πρωτου τριμηνου. Θα νιωσετε καλυτερα οσο κ να φαινεται μακρινο ονειρο τωρα!

Καλημερα! Μπραβο @evio μου! Και εγω μετα την αυχενικη πετούσα :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Μου ξεκινησε κ σιδηρο ο γιατρος κ μειωσαμε τα ουτροτζεσταν σε ενα καθε βραδυ για αλλες 2 βδομαδες κ μετα τερμα. Αρχισα να κινουμαι (περπατημα, ελαφριες δουλειες κτλ) και γενικα νιωθω καλυτερα κ χωρις πολυ αγχος.

@Nicol_ σταματησαν οι εμετοι; Ωραια ειναι μετα την αυχενικη! Που να αρχισουν κ οι κλωτσιες :wub:


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, evio είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Μου ξεκινησε κ σιδηρο ο γιατρος κ μειωσαμε τα ουτροτζεσταν σε ενα καθε βραδυ για αλλες 2 βδομαδες κ μετα τερμα. Αρχισα να κινουμαι (περπατημα, ελαφριες δουλειες κτλ) και γενικα νιωθω καλυτερα κ χωρις πολυ αγχος.

@Nicol_ σταματησαν οι εμετοι; Ωραια ειναι μετα την αυχενικη! Που να αρχισουν κ οι κλωτσιες :wub:

Α εκει θα πάθεις πλάκα.εμεις Όσο πάει όχι απλά τις νιώθω με τσακίζει το σκατουλι μου αλλά χαλάλι!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Μου ξεκινησε κ σιδηρο ο γιατρος κ μειωσαμε τα ουτροτζεσταν σε ενα καθε βραδυ για αλλες 2 βδομαδες κ μετα τερμα. Αρχισα να κινουμαι (περπατημα, ελαφριες δουλειες κτλ) και γενικα νιωθω καλυτερα κ χωρις πολυ αγχος.

@Nicol_ σταματησαν οι εμετοι; Ωραια ειναι μετα την αυχενικη! Που να αρχισουν κ οι κλωτσιες :wub:

Δεν κανω τοσο συχνα πλεον,περισσοτερο η αναγουλες επιμενουν. Αν και νιωθω να ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα.Θα δουμε εντος των ημερων :) Εσυ εχεις?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Δεν κανω τοσο συχνα πλεον,περισσοτερο η αναγουλες επιμενουν. Αν και νιωθω να ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα.Θα δουμε εντος των ημερων :) Εσυ εχεις?

Οχι ευτυχως εχει σχεδον μια βδομαδα που σταματησαν. Μπορει να σε παει μεχρι την 14η εχω ακούσει. Να σου σταματησουν κ εσενα στα κοντα ευχομαι! 

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...